מדור הפנטזיות :: כל הזבל מנותק המציאות מהעיתונות

יובנטוס

(Sanxxsys) #3596

מסכים לגמרי עם חומוס, אני חושב שבונוצ’י הרוויח המון מהציוות עם קיילו וברזאלי . השניים האלה יחד עם ההכוונה של בופון הם מה שהפכו אות למה שהוא. במילאן אנחנו נראה בונוצ’י הרבה פחות טוב לדעתי מהסיבה הפשוטה שאין מי שיגבה אותו לידו. כמו שחומוס ציין, יש לנו תחליפים אפילו מוכשרים יותר כמו רוגאני וקאלדרה שרק צריכים דקות משחק. כשבונו הגיע ליובה הוא היה הרבה פחות מבטיח משני אלה.

(קאלצ'יוהוליק) #3597

דיווחים באיטליה על כך שיובה סגרה עם שצ’סני (אאוץ’! השיניים!) ועם דה שיליו וכי השניים צפויים לצאת עם הקבוצה לארה"ב.
עלות העסקה מוערכת בכ24 מיליון יורו כסכום שווה ישולם עבור כל אחד מהשחקנים.

(BannedT) #3598

אמממ, כן… אלכס סנדרו, לא רק שהוא כנראה לא ממש בר החלפה, הוא גם היה בעיניי ללא עוררין השחקן הכי טוב של יובה בכל חצי העונה הראשונה, ואולי גם הטוב ביותר באופן כללי. לבונוצ’י, טוב ככל שיהיה, יש אלטרנטיבות. לא מדובר בכישרון הגנתי ענק, בדיוק כמו קייליני אגב, שני בלמים שהם תוצר של בעיקר עבודה קשה ומשמעת, לעומת ברצאלי למשל שמבין הגנה בקטע מטורף. העונה הראשונה של בונוצ’י ביובה הייתה די גרועה והוא השתפר, הדבר הבאמת מעולה זה היכולת שלו לנהל משחק, זה אגב ממש לא בר החלפה. כן, סביר להניח שמבחינה מקצועית היה עדיף לשחרר את הבלמים המבוגרים יותר כי בונוצ’י בשיאו והוא היה הבלם הכי טוב שלנו, מצד שני מדובר בעמדה שטפו טפו טפו, יש לנו עליה גם את בנעטיה, קייליני, ברצאלי, רוגאני וקלדארה המוכשרים (כשהשני יושאל לאטאלנטה לשנה נוספת). עכשיו אנחנו גם לא נשחק עם שלושה בלמים אלא עם שניים בלבד. מה שמאכזב זה שיש לנו ג’נרל מנג’ר פח אשפה שזורק שחקנים כאילו ליובה יש מלא כסף ולא באמת צריך להתווכח ואז מפספס החתמות על כמה מיליונים, מוכר את בונוצ’י ב-40 מיליון וקונה את דה שיליו ב-12? זאת בדיחה רצינית.

(humusman) #3599

כשאני מבין שבונוצ’י נמכר ב28 מיליון+דה שיליו, מתעוררת בי בחילה מטורפת.
מארוטה אחד החלשים, באמת.

(Ofer g) #3600

מצטרף לחברים פה, אין בכלל ספק שסנדרו הוא אבידה הרבה יותר רצינית מבונוצ’י. סנדרו בין 2 המגנים השמאליים הטובים בעולם ביחד עם מרסלו, אין אף שחקן היום שאני יכול להצביע עליו שיכול להחליף אותו באותה הרמה ועזיבתו תהיה פגיעה מטורפת. תסתכל קצת אחורה לדיונים של האוהדים פה על המחשבה שסנדרו יעזוב ותראה את הפאניקה לעומת התגובות לעזיבת בונוצ’י שהתקבלו בהבנה ובביטחון רב שהכל בסדר, זה קונצנזוס בקרב אוהדי יובנטוס שסנדרו יותר חשוב מקצועית מבונוצ’י, בעיקר בגלל שאת השני אפשר להחליף.

אני שומע הרבה אוהדים שמדברים על בונוצ’י ולא מבינים איך אוהדי יובנטוס כל כך רגועים. אני חושב שצריך להיות אוהד יובנטוס כדי להבין על מה מדובר. בונוצ’י הוא לא עילוי, הוא מעולם לא היה עילוי והוא לעולם לא יגיע ללבל של הבלמים הגדולים בכדורגל האיטלקי. היחיד ביובנטוס שמתקרב לרמה הזו הוא ברצאלי, שהוא מבחינתי עילוי הגנתי מדהים שפשוט היה חסר מזל והגיע ליובנטוס מאוחר מידי עקב הקאלצ’יופולי(לפני התפוצצות הפרשייה ברצא היה אמור לעבור ליובה והכל התפוצץ ביחד עם הפרשייה).
בגלל שברצא כבר מבוגר ולא מסוגל לתת את מה שנתן לפני שנתיים, אי אפשר לסמוך עליו כעל המחליף לבונוצ’י, אבל בישביל זה יש את רוגאני ובנעטיה. הראשון צעיר ועם פוטנציאל להגיע הכי רחוק שרק אפשר, הוא כבר הוכיח שהוא שווה המון והוא החליף את בונוצ’י לא מעט ובצורה יוצאת מן הכלל והשני פחות טוב מבונוצ’י אבל מספיק טוב כדי להחזיק את ההגנה שלנו ביחד עם אחד מ3 הבלמים האחרים. כשמאחוריהם עומד בופון, אני רגוע גם בלי בונוצ’י.

אני גם מקווה שהעזיבה של בונוצ’י תגרום לאלגרי להפסיק לשחק עם 3 בלמים באופן מיידי. אם יובה לא תביא בלם חמישי לסגל, אני לא רואה את אלגרי מסתכן ועובר למערך של 3 בלמים, דבר שיחזק את יובנטוס באופן משמעותי ויוריד לכל האוהדים אבן כבדה מהלב.

אנחנו לא מפחיתים מהמשמעות של בונוצ’י, הוא פשוט בר החלפה וליובנטוס כבר יש את המחליפים הראויים בסגל שלה. אני מאמין שהוא יהיה מעולה במילאן ומאחל לו בהצלחה. מבחינתי מה שהוא עשה בלתי נסלח, אם הגעתי עד לקרדיף בישביל שהוא יריב עם שחקנים בחדר ההלבשה וידפוק לנו את הגמר אז אני לא אוכל לסלוח לו על זה. מאחל לו בהצלחה בכל מקום שילך, אין לדברים האלה מקום ביובנטוס.

(קאלצ'יוהוליק) #3601

אני למשל חושב שהעזיבה של בונוצ’י מאד משמעותית מבחינה מקצועית.
בונוצ’י הוא השחקן ששיחק הכי הרבה דקות בעונות האחרונות והיה מרכז ההגנה של יובה. ברצאלי, על חוכמתו הרבה, וקייליני האגרסיבי היו טובים כשבונו היה לצידם. לא בגלל שבונוצ’י כזה עילוי אלא פשוט שהשיטה היתה בנויה סביבו.
כמו כן, תרומתו ההתקפית של בונוצ’י היתה משמעותית, גם אם נמאסת לפעמים. אין לנו הום בלמים שיודעים למסור כדור לחלוצים.
אז נכון שעזיבה של סנדרו (למה אנחנו בכלל עוד דנים בזה) היא יותר משמעותית, אבל העזיבה של בונו עוד תעשה גלים.

(Ofer g) #3602

אני לא מסכים איתך בכלל אלעד, ברצאלי היה טוב ליד כל בלם ששיחק לצידו. יותר מזה, בעונה הראשונה של קונטה ברצאלי היה הבלם הבכיר. אם הוא היה יותר צעיר אין ספק שהוא היה משחק יותר דקות מבונוצ’י ואין בכלל שאלה מי מהם טוב יותר ומשפיע יותר על ההגנה, אמן ובונוצ’י היה מגיע לרמה של ברצאלי בעונות שלהם ביובה.

גם לגבי קייליני אני לא מסכים. קייליני אמנם לא הבלם הטוב ביותר, אבל בתחום ההתמחות שלו(שמירה אישית ותיקולים) אין שני לו. שניהם השלימו אחד את השני, קייליני הוריד מבונוצ’י עול כבד ודאג לעבודה השחורה בזמן שבונוצ’י שמר על הרחבה בצורה אזורית יותר וניהל את המשחק מאחור. קייליני יהיה נהדר לצד כל בלם ברמה גבוהה.

התרומה ההתקפית של בונוצ’י הייתה משמעותית אבל אני חושב שאם יובנטוס תפסיק עם המשחק שלה מאחורה ותתן לקשרים לנהל את המשחק במקום לבלמים זה יעשה לה רק טוב. כמה משחקים אתה זוכר שנגמרו כשבונוצ’י זורק כדורים למעלה סתם(לראיה גמר ליגת האלופות מהשער השלישי של ריאל ועד סיום המשחק)? אני חושב שברגע שביובה יהיו בלמים שהתרכזו בהגנה ותרומה התקפית מינימלית במצבים נייחים, נראה הגנה יותר מסודרת וניהול המשחק יעבור לקישור מה שישפר משמעותית את יכולת התקפות המעבר שלנו.

באמת שאני לא חושב שנרגיש את עזיבת בונוצ’י מעבר לבחינה הרגשית של חלק מהאוהדים. הכעס שלי אליו ואל אלבס גדול מכדי שאני אתבאס בפן הריגשי מהעזיבה שלו, מה שהוא עשה בלתי נסלח. בפן המקצועי אני לא מרגיש שיובה נפגעת.

(Ofer g) #3603

שוב שומע שמועות על אמרה קאן, מישהו יכול לנדב מידע על הקשר הגרמני?

לפי השמועות צ’לסי לא מוכנה למכור ליובה את מאטיץ’ כי יובה לא מוכנה למכור להם כלום אז יובה החליטה ללכת על אמרה קאן של ליברפול, ההצעה עומדת על 25 מיליון יורו.

(humusman) #3604

הרבה מאוד דיווחים בדקות האחרונות שעסקת ברנרדסקי סגורה והיום תצא הודעה רישמית, נקווה שזה נכון, כבר נמרח יותר מדי זמן הסיפור הזה.

(humusman) #3605

לא ראיתי אותו יותר מדי, אבל כן יצא לי לראות אותו קצת, אני מעדיף את מאטיץ בהרבה עליו וחושב שהוא גם יותר מתאים לנו מאמרה צ’אן,
לגבי היכולות של אמרה צ’אן, הוא שחקן לא רע, גבוה, חזק, צעיר, יודע לבעוט מרחוק וראיתי ממנו גם כמה כדורי עומק טובים, הוא גם יודע לשמור על הכדור לא רע בכלל.
לגבי דיוק במסירות ויכולת להניע את הכדור מהר, אני לא ממש בטוח, אבל כמו שאמרתי, לא ראיתי אותו מספיק כדי לדעת.
מאטיץ לעומת זאת, תפור עלינו, ולדעתי זה השחקן שאנחנו צריכים להתמקד בו, ואם לא הוא אז כנראה עדיף אנזונזי או מטווידי, לטווח הקצר, עד שיהיה בשוק קשר צעיר שנוכל לרוץ איתו שנים קדימה.

(קאלצ'יוהוליק) #3606

ברנדסקי הגיע לטורינו בשביל לעבור בדיקות רפואיות בJ-medical.

https://fb-s-c-a.akamaihd.net/h-ak-fbx/v/t1.0-9/20264943_704196186439214_8655650869209560182_n.jpg?oh=c023d683c3c091ccb350f040d74c2a83&oe=59EE01D7&gda=1509648666_f5ea7e4ca09f346455c34ed6a9f9935b

(humusman) #3607

קצת שמועות:

• מטווידי מתקרב ליובנטוס.
  • אמרה צ’אן מסרב להאריך חוזה בליברפול, יובנטוס מתכננת להציע לליברפול הצעה משודרגת עבורו.
  • מארוטה אמר בראיון שיובנטוס הגישה הצעה על קייטה בלאדה מלאציו.

(humusman) #3608

לפי כל התקשורת, סוכמה העברתו של מריו למינה לסאות’המפטון תמורת 18 מיליון יורו+בונוסים.

(Sanxxsys) #3609

הייתי שמח אם הוא היה האחרון ברשימה של הקשרים להיפטר מהם:
רינקון
חדירה
סטורארו
למינה.
אני באמת חושב שמיצינו לגמרי את חדירה ולמעט ניסיון אין לו בכלל מה לתרום לנו. הבינוניות שלו פשוט מחרידה.

וכהרגלנו בקודש, מגיעים לישורת האחרונה של המרקאטו כשאנחנו עדיין נואשים לשחקן בעמדה קריטית.
במקום לחכות ליום האחרון הייתי עושה בליץ על פאביניו או אנזונזי וסוגר עניין. הקבוצה מאוד לא מאוזנת כרגע ואני צופה הרבה בעיות במהלך העונה.

(humusman) #3610

מסכים מאוד לגבי אנזונזי, שאגב, הוא היה היעד הראשון של אלגרי לקשר במערך הזה, אפילו אם זה אומר לשלם את ה40 מיליון סעיף שיחרור שלו, במצב הקיים פשוט הייתי עושה את זה וגומר עניין, ההנהלה הזאת משגעת אותי לפעמים אם המשחקים האלה על כמה מיליונים, כשרצו חלוץ טופ ידעו לשלם 94 מיליון על חלוץ בן 28, אבל על קשר טופ בן 28 כשאנחנו נואשים לשחקן במשבצת הזאת, יכולים לפוצץ עסקה על 4-5 מיליון.
חלק בי רוצה להאמין שיש איזה דד ליין שאם לא נסכם עם מטווידי או אמרה צ’אן אז ישימו את הכסף על אנזונזי, אבל גם אז יש תקלות של הרגע האחרון, ומי אמר בכלל שאנזונזי ירצה לעבור.
עצוב מאוד שלא הפקנו לקחים מהמקראטו האחרון ומקרה ויטסל.
ואם כבר קשרים, אז בנטאנקור עושה רושם של שחקן איכותי מאוד.
לגבי השחקנים שצריך להיפטר מהם, חדירה כבר לא מספיק טוב ל11 זה בטוח, אבל אין לי בעיה שישאר על כשחקן רוטציה, רינקון עוד אפשר למכור איכשהו אז מעדיף למכור אותו, לפי מה שאני מבין יש כבר כמה קבוצות שמעוניינות בו, בינהן ולנסיה שאחנו רוצים את קאנסלו המגן הימני שלהם, אז נקווה שרינקון ישולב בעסקה פשוט.
לגבי סוטרארו, לפי הסוכן שלו היו עליו לא מעט הצעות ויובה רוצה להשאיר אותו משום מה, אז כנראה שנתקע איתו.

(BannedT) #3611

הם שוב ינסו להאכיל את כולם בבולשיט הזה שהם לא רצו בכלל קשר מלכתחילה במקום להודות במדיניות אפסית וקמצנית, לא קניתי את זה בשנה שעברה ואני גם לא קונה את זה עכשיו.

(Sanxxsys) #3612

אני בכלל חושב שיש הרבה חארטה בנוגע למדיניות שלנו במרקאטו. לא מזמן נדבד אמר שמכירת פוגבה הייתה “הזדמנות בלתי חוזרת”…או במילים דומות. במשפט הזה הוא די אימת את החשש שלי, זה לא באמת השחקן ביקש לעזוב אלא שיובה הסתנוורה מהכסף ולכן מכרה - ההזדמנות היא הכסף. הכי כואב זה לראות שהכסף הזה לא באמת עזר במשהו (ויסלחו לי חסידי היגוואין ).
למה מארוטה מחכה באמת שאני כבר לא יודע, לכולם ברור מה צריך לעשות אבל דווקא האנשים היחידים שכן צריכים לעשות משהו לא עושים כלום.

(marcelo.12) #3613

שאלה לי לכם.
אחרי העברת ניימאר אתם מרגישים שיונטיד עקצה אתכם בעסקה?
אחרי הכל מדובר על שני יורשי מסי ורונאלדו כסופר סטארים של הכדורגל העולמי+ פוגבה גם רצה לעבור וגם לשניהם סוכנים מפוקפקים ויש דמיון בשני המקרים. האם (בדיעבד) אתם חושבים שיכלתם להוציא עוד מהעסקה?

(AlexDP) #3614

עקצו אותנו? זה היה שיא ההעברות בכל הזמנים בקיץ 2016. גם המחיר של רונאלדו הוא גרושים עכשיו. המחיר של זידאן הוא בדיחה. אני פשוט לא כל כך אוהב את המדיניות שחרור שחקנים של יובה ומבחינתי היה עדיף ליובה להשאיר את פוגבה, כי לא באמת עשינו משהו עם הכסף הזה (כן, היגוואין, בסדר) והערך של פוגבה כשחקן צעיר וכשרוני בנוסף לכוח השיווקי שלו הוא גדול. אבל לא חושב שעקצו את יובה, כי שוב, זה היה שיא כל הזמנים וכל שנה זה עולה. ברור שהיה עדיף למכור אותו הקיץ הזה או הבא. אבל אפשר להגיד את זה על הרבה שחקנים.

העסקה של ניימר היא חריגה ולכן אני לא רוצה להשוות אותה עם העסקה של פוגבה. לאף קבוצה אין כוח כלכלי כמו שיש למדינת קטאר, אבל אני כן חושב, וגם חשבתי אז, שרכישת פוגב זה סיכון מאוד טוב מבחינת יונטייד והוא יחזיר את הכסף במהירות וגם כתבתי על זה בפורום של יונטייד אתמול. אני חושב שעסקת פוגבה הייתה טובה לשני הצדדים (להוציא את כל עניין העמלה של ראיולה וכו’).

אם כבר, יובנטוס נעקצה עם וידאל, עם בונוצ’י וגם במידה מסויית עם מוראטה.

(Sanxxsys) #3615

באיזה סרט בדיוק העסקה הזאת הייתה טובה ליובנטוס ?? איזה רווח בדיוק יצא לנו מהמכירה הזאת ??
עם הכסף לא עשינו כלום, העמדה שלו היא העמדה הכי בעייתית שלנו ובנוסף המכירה שלו ממש לא עזרה לנו תדמיתית אז אני באמת מתקשה להבין על איזה תועלת אתה מדבר. אגזים ואומר שגם אם פוגבה היה מבקש לעזוב לא בטוח שהייתי משחרר אותו מהר. היה לו חוזה לעוד מספר שנים . הוא לא השחקן הראשון שהיה נשאר במועדון מסוים בניגוד לרצונו.