מדור הפנטזיות :: כל הזבל מנותק המציאות מהעיתונות

יובנטוס

(Aimarito) #3535

לא יודע אם אתה עוקב, אבל השיח הקטארי הוציא לברצלונה, לוראטי ודי קמפלי את המיץ בכל הנוגע לעזיבה. וראטי אשכרה היה צריך להתנצל על הכל בפני כולם.

(קאלצ'יוהוליק) #3536

אני לא באמת חושב שוראטי יגיע ליובה בחלון הנוכחי.
זה עדיין לא אומר שאסור לנו לפנטז

(AlexDP) #3537

אני חושב שזה מאוד מוברך אם גם קוסטה וגם ברנארדסקי ינחתו בטורינו. בנוסף לשיק ובתקווה שפיאצה יחזור טוב מהפציעה, אז החלק הקדמי שלנו יהיה הרבה יותר יצירתי והרבה יותר מגוון (אני מניח שזה יביא למכירת קוואדרדו). העובדה שלא היה שום מחליף לרביעיה הפותחת עלה ליובה בגמר לדעתי; עומק הסגל של ריאל והרוטוציות שלהם הבאו קבוצה רעננה לשליש האחרון של העונה, לעומת יובה שהייתה שחוקה לחלוטין.

עם זאת, אני עדייו מודאג מהקישור: הנקודות הכי חלשה שלנו. ח’דריה ומארקיזיו כבר לא יכולו לסחוב את יובה לשום מקום, לצערי הרבה. הם שחקני סגל מעולים אבל צריך וורד קלאס באמצע ליד פיאניץ’. והאמת שאני לא רואה שמות שיוכלית להצטרך אלינו והוויתור עם טוליסו שהיה אצלנו בידיים הוא מאוד מוזר. אני גם אשמח אם אם אלגרי עדיין בונה על 4-3-1-2, כי אם משחקים מול קישור מועבה וטובה כמו של ריאל, שני קשרים באמצע לא יספיקו, ולסוגי משחק מסויים צריך לעבות את הקישור שלנו.

עמדת המגן הימני גם בעייתית. אפילו אם אלבס היה נשאר. אני הייתי שמח עם דנילו, כי הוא אופציה זולה יחסית, והוא הימור שאני יכול לקחת. בטח בהשוואה לשמות אחרים שיש בשוק.

(humusman) #3538

קוסטה שחקן ענק, אני סופר את הדקות להודעה הרישמית, זה אחד השחקנים שהכי רציתי אצלנו ואם הוא וברנרדסקי יבואו, תהיה לנו התקפה מפחידה.
מה שכן, אני לא מבין את הסחבת עם קשר באמצע, בסוף שוב יגמרו האופציות ונביא איזה ברירת מחדל על תקן הבינוני התורן, לפעמים משלמים קצת יקר למען המטרה, אם יכלנו לשלם על היגוואין 30 מיליון יותר מערך השוק שלו כי היינו חייבים חלוץ טוס, אז אפשר לשלם גם 10 מיליון יותר מההערכה של מארוטה על אנזונזי או קשר אחר שאלגרי חושב שמתאים, גם ככה כואב על הפיספוס של טוליסו שאני באמת לא מצליח להבין איך ויתרנו עליו.
באופציות הקיימות של מטווידי או אמרה צ’אן, אני חושב שאולי עדיף להביא את צ’אן כי הוא רק בן 23 ו30 מיליון יורו בשבילו זה מחיר טוב בשוק של היום, לא מבין את ההתמהמהות הזאת על העמדה הכי דחופה לנו.

אני מנסה להבין למה רוב האנשים מחזיקים כל כך מקוסטה. אמנם הוא שחקן מהיר מאוד, אבל לדעתי לוקה בהרבה אספקטים של המשחק (כמובן שאני מדבר על הרמות הגבוהות) ובגלל זה הוא גם לא הצלחה בבאיירן, כשריברי המתבגר לפניו ברוטציה ומציג מספרים הרבה יותר טובים משלו.
בהרבה משחקים שצפיתי בבאיירן ראיתי את קוסטה יודע לרוץ מהר עם הכדור ובלי הכדור אבל אף פעם לא בצורה חכמה, תמיד כשהכדור אצלו הוא יבחר בפעולה הכי פחות נכונה.
אני בכלל לא בטוח שהוא שיפור לעומת קוואדרדו שהרבה יותר ורסטילי ממנו.

אם זה השחקן שמצפים שיעזור לכם באופן משמעותי לזכות בגביע עם האוזניים הגדולות, אני קצת פסימי שזה יקרה.

(קאלצ'יוהוליק) #3540

מצמד המשחקים של יובנטוס מול באיירן מינכן בעונה שעברה אני יכול לומר לך שקוסטה “הרג” אותנו. כל הגבהה שלו לרחבה היתה התקף לב.

להערכתי הוא “יהרוג” את יובנטוס גם כשהוא ישחק בשורותיה.

אני מאמין שזה גם לא המשחקים היחידים שראית אותו, מה ראית בשאר?

(Ofer g) #3542

ראיתי את קוסטה בהרבה משחקים בעונה של פפ בבאיירן, הוא מפלצת.

יש לו טכניקה מעולה, הוא מסיים מעולה ולא סתם פפ העדיף אותו על ריברי. אנצ’לוטי לא אוהב אותו, אני לא יודע אם זה בגלל משהו שקרה או בגלל שהוא לא סומך עליו מספיק ומעדיף את הניסיון של ריברי, אבל לדעתי זה לא מוריד מהאיכויות של קוסטה.

קודם כל, אין בכלל ספק לגבי ההשוואה בינו לבין קוודראדו. קוודראדו לא ברמה של קוסטה, אין לו את היכולות ההתקפיות שיש לקוסטה, קבלת החלטות לקויה בהרבה, ראש בקיר ביותר מידי מקרים, מסירות והרמות ברמה נמוכה יותר וגם בטכניקה קוסטה עולה על קוודראדו למרות שהקולומביאני טכני מאוד.
אני חושב שהוא שדרוג משמעותי, במיוחד אם נתחשב בעובדה שהוא יכול לשחק ב2 הצדדים של ההתקפה.
כרגע הדיווחים אומרים שיובה לא ממהרת למכור את קוודראדו וכנראה תשאיר אותו לשנה הבאה לרוטציה, ביחד עם ברנרדסקי וקוסטה נסגרת שמיניית התקפה(ואולי תשיעייה אם יובה בטעות תסכים להשאיר את אורסוליני הנהדר במידה וירשים בקדם העונה) אדירה שתשתווה לאיכות של ההגנה של יובנטוס אחרי שיובה תנחית מגן ימני איכותי.

הקישור זו החולשה העיקרית שלנו ושם יובה צריכה להתרכז. העסקאות של יובה נכון לעכשיו משאירות אותה עם מספיק כסף לחיזוק הקישור. כרגע המועמדים הם מטווידי ואמרה קאן, אין לי דעה על שניהם. לא יודע כמה מטווידי זה מה שיובנטוס צריכה ואני לא מכיר בכלל את אמרה קאן כדי לדעת אם הוא ברמה של יובנטוס או לא.
יובנטוס מתכננת למכור את מריו למינה, סטורארו ורינקון ואותם יחליפו ככל הנראה מנדגורה, בנטקור וקשר נוסף שיגיע. יש לי הרגשה שיובה בונה על בנטקור להרכב הראשון או לפחות לרוטציה הבחירה ובגלל זה היא לא לחוצה על 2 קשרים כמו שהיא באמת צריכה. אין לי מושג מה יהיה הכיוון של יובה בקישור, אני מקווה שפארטצ’י מתכנן לנו הפתעה שאנחנו לא מצפים לה.

(Sanxxsys) #3543

בינתיים באה באיירן ומשום מקום חוטפת את חאמס. ככה מועדון גדול צריך להתנהל - יש לך הזדמנות, אז אתה בא וחותך עניינים. אנחנו כבר חודש במרדף אחרי קוסטה וברנרדסקי ולא רואים עדיין את הסוף.
באמת שאני לא מבין למה מארוטה ממשיך בקו הזה ?? דווקא כשאנחנו מוכרים העניינים רצים הרבה יותר מהר וכמעט תמיד מוכרים במחיר הפסד.

למי שלא שם לב, למרות כל הדיבורים והקשקושים אנחנו עדיין עם חור במרכז. נגד קבוצות גדולות לקישור שלנו אין הרבה למכור.

(קאלצ'יוהוליק) #3544

ידיעה אמיתית: דוגלס קוסטה נחת הערב בטורינו. מחר הוא יערוך בדיקות רפואיות בJ-Medical וכנראה יוצג רשמית.
העסקה מדברת על 6 מיליון דמי השאלה וכנראה 40 מיליון חובת רכישה.

(borntorun) #3545

כל אוהדי באיירן חוגגים את העזיבה של קוסטה (עוד הרבה לפני שחאמס הגיע). מדברים על עצלנות וגישה לא בריאה שלו, ועל זה שלא רצה להילחם על המקום שלו. לא ראיתי הרבה משחקים אבל אם האוהדים חוגגים את העזיבה, זה לא סימן טוב.

אכן מדובר בשחקן בעל גישה יהירה למשחק, שחקן די טיפש למען האמת ובהחלט לא סתם אוהדי באיירן חוגגים את העזיבה שלו.

לא מחזיק ממנו בכלל, חוץ מללכת ראש בקיר אין לו הרבה מה לתרום. קוסטה יכול להניב מהלך טוב במשחק אבל באופן כללי - קוואדראדו עדיף עליו בעשרות מונים לפי דעתי.

(קאלצ'יוהוליק) #3547

מקווה שקוסטה לא יהיה הראשון שישבור את המגמה אבל כל ה"ליצנים" והטרבל-מייקרים שהגיעו ליובנטוס גילו עצמם מחדש והצליחו.
תנסו להיזכר מה אמרו על טבס בסיטי ומה הוא היה ביובנטוס.
כנ"ל פירלו (מסיבות אחרות), אלבס, אברה…

(sh4rky) #3548

מקווה שלא הכללת אותו תחת ‘ליצן’ או ‘טראבל מייקר’. מקצוען למופת לאורך כל הקריירה שחווה ירידה ביכולת כמו כל הקבוצה האומללה של דיוויד מויס.

(קאלצ'יוהוליק) #3549

התייחסתי לאלו שכתבו מעליי על קוסטה. אני לא מכיר אותו מספיק בשביל לדעת. ממה שראיתי - מדובר בשחקן אגף יוצא מין הכלל.
ובכלל, אני נותן קרדיט למערך הסקאוטינג של יובה שפעם אחרי פעם פוגע בול.

(humusman) #3550

אורסוליני כנראה עובר לאטלאנטה בהשאלה ל2 עונות עם אופציית רכישה של אטלאנטה וסעיף באיי באק של יובנטוס, האמת שאני ממש רציתי לראות אותו כחלק מהסגל, אני חושב שהוא הולך להיות שחקן מטורף, הוא בנוי טוב ומפוצץ כישרון.
למרות שאטלאנטה מקום מעולה בשבילו כדי להתפתח, ממש לא אהבתי את אופציית הרכישה שנתנו להם, למרות שעוד לא התפרסמו הסכומים,
אני מאוד מקווה שאופציית הבאיי באק זהה לסכום של אופציית הרכישה שלהם או לפחות לא פער משמעותי.

בנושא אחר, אני מאוד מקווה שהסיפור עם פטריק שיק יגמר בסדר ושהוא יהיה חלק מהסגל שלנו, עוד כישרון גדול לדעתי.
לפי הפירסומים, כנראה שיעשו לו שוב בדיקות רפואיות ואם יעבור אותם אז כנראה ישלימו את החתימה הרישמית.

(Sanxxsys) #3551

והנה עוד קטע דפוק - השאלות מיותרות של שחקנים עם פוטנציאל. עוד סיבה למה לעולם נהייה ריאל או אפילו בארסה. כשאתה משאיל שחקן לאטלנטה אתה פוגע בהתקדמות שלו, יש כל כך הרבה כישרונות שהלכו לאיבוד בגלל השיטה המפגרת הזאת כשהיחיד שאני זוכר שזה עבד אתו הוא מארקיזיו. ריאל לא תשאיל את אסנסיו, באיירן לא תשאיל את קימיך אבל אנחנו נמשיך בשיטה המפגרת הזאת. וזה עוד לפני שדיברתי על הייבוש המוגזם של רוגאני כשפאקינג בנעטיה הכלומניק מקבל יותר דקות. פעם זה כן היה טוב מאחר וקבוצות האמצע היו חזקות מאוד.
היום קבוצות האמצע בכלל לא רלוונטיות. היינו צריכים להשאיר אותו לרוטציה לפחות. מעניין איפה מסי היה עכשיו אם היו משאילים אותו לחטאפה או אוסאסונה וכאלה.

(קאלצ'יוהוליק) #3552

התעוררנו לבוקר מבולגן עם ידיעות על כך שבונוצ’י וסוכנו הציעו את הבלם למילאן. לא ברור כמה זה נכון, מי פנה למי והאם הוגשה הצעה רשמית ליובנטוס.

נעקוב.

(borntorun) #3553

אסנסיו הושאל לפני שנתיים… ריאל כל הזמן משאילה שחקנים כישרוניים לקבוצות אחרות בספרד.

אסנסיו הושאל גם למאיורקה וגם לסוסיאדד.
קרבחאל נמכר ללברקוזן.
מוראטה נמכר ליובנטוס.
ואייחו בדיוק חזר מהשאלה בפרנקפורט.
לוקאס יצא לגלות קצרה באספניול.