מדור הפנטזיות :: כל הזבל מנותק המציאות מהעיתונות

יובנטוס

(JuveNumber1) #3434

קצת ידיעות יותר ריאליות:
זאזא כנראה יחזור לאיטליה אחרי שהוא לא מקבל דקות בווסטהאם והם גם לא ממש רוצים לתת לו דקות כי אחרי מספר הופעות הם מחויבים לקנות אותו. פיורנטינה וגנואה מתעניינות כשגם קאנאברו בסין וולנסיה מעונינות בו.
לואיס גוסטבו מוולסבורג מעניין את יובה כשגם אינטר בתמונה, קניה לא רעה לטעמי בטח שזה אומר לשלוח את אסמואה (שדרך אגב לא זומן לאליפות אפריקה וישאר באיטליה), הרננס וסטורארו יותר רחוק מהדשא.
וראטי שוב עולה כשבאיירן וריאל גם מעוניינות בו, ידיעה בלי הרבה בסיס אבל עדיין אין הרבה שחקנים שהייתי רוצה לראות ביובה יותר מוראטי.

אני באמת לא מבין למה יובה לא מבינה כמה היא חייבת קשר, יש כל כך הרבה קשרים שיכולים להגיע והם לא חייבים להגיע להרכב הראשון אפילו רק לחזק את הספסל

(Juve4Life) #3435

[QUOTE=JuveNumber1;1705829]
אני באמת לא מבין למה יובה לא מבינה כמה היא חייבת קשר, יש כל כך הרבה קשרים שיכולים להגיע והם לא חייבים להגיע להרכב הראשון אפילו רק לחזק את הספסל[/QUOTE]

מה הטעם להביא קשר לספסל כשיש לנו מספיק כאלה ? אם כבר מביאים אז זה צריך להיות להרכב הראשון - קשר שישדרג אותנו.

(JuveNumber1) #3436

כי בינואר אין הרבה אופציות ועדיף לא להתפשר כרגע. כשהרמה של הקישור על הספסל גרועה זו הבעיה.
גם אני מת לראות את וראטי נוחת פה בינואר אבל זה לא יקרה, צריך להיות קצת ריאלי גם באשכול פנטזיות.
קישור של חדירה-מרקיזיו ופיאניץ’ הוא לא קישור רע, הבעיה זה שאחד מהם לא משחק וצריך לקבל את הרננס, סטורארו או אסמואה, בגלל זה גם תמכתי בהבאת ויטסל- הוא אומנם לא הקשר שיביא את ליגת האלופות אבל הוא לפחות רוטציה הגיונית שלא מפילה לך משחקים.
מה שכן נמאס לי מהקשרים שבאים מאיטליה מקבוצות אמצע טבלה שאף אחד לא שמע עליהם, למה קשה להביא מישהו מוכח עם קצת ניסיון?

(La leggenda Alex) #3437

להיפך, יש ליובה מיליון שחקני ספסל בינוניים, והנה הביאו עוד אחד לערימה. שחקני ספסל כאלה הם טובים לתת מנוחה לכלים הכבדים, או למשחק פה משחק שם שבו הם תופסים יום אדיר ומתעלים כמו סטורארו נגד ריאל. אבל בשום פנים ואופן לא שחקנים לבנות עליהם.
הבעיה של יובה שהיא שוקעת בשחקני קישור בינוניים בזמן שחסר 2 קשרים ברמה עולמית.

אתה אומר שקישור של חדירה פיאניץ ומרקיזיו הוא לא קישור רע ואתה צודק. קישור כזה הוא לא רע, אבל הוא בוודאי לא מספיק טוב לאירופה.
יובה הגיע לגמר ולא זכתה עם קישור של וידאל פוגבה מרקיזיו ופירלו. עם יד על הלב, כשאתם מסתכלים על פיאניץ חדירה,מרקיזיו, ועוד שחקן חסר, אתם יכולים להגיד שלא נחלשנו קשות? ואם נחלשנו, איך מצפים שקבוצה שנחלשה תביא הישגים יותר טובים?

חבל כי יש לנו את השוער הטוב בעולם שעוד מעט פורש, הגנה שנמצאת שנייה לפני שהיא מעבר לשיא, כנ״ל חלוץ החוד, וחלוץ שני אדיר שאנחנו תופסים אותו עונה-שתיים לפני שהוא עוזב לטובת אריות אירופה.
יש לנו הזדמנות כמעט חד פעמית בשנים הקרובות להפגין דומיננטיות אירופאית, כל מה שחסר לנו זה קשר שתיים וורלד קלאס ואנחנו על דרך המלך.
אבל תודות למוראטה, זה הולך להתבזבז

*אני מסייג ואומר שגם פורטו זכתה בליגת האלופות אז גם ליובה, עם הרבה מזל, יש סיכוי לעשות משהו.

(JuveNumber1) #3438

שוב, אני לא אומר שיובה לא חייבת קשר יצירתי נוסף, אפילו 2. שחדירה צריך לרדת לספסל כשמשחקים עם שלישיה.
אני אומר ששחקן כמו ויסטל על הספסל הוא לא אפשרות רעה, אתה באמת משווה אותו להרננס? לסטורארו שלא יודע לעצור כדור? לאסמואה שכבר שנתיים לא חזר מפציעה?
יש ליובה הרבה יותר משחקני קישור בינונים, יש ליובה קשרים חלשים על הספסל. כל קבוצה בעולם הייתה שמחה לקשר כמו ויסטל ברוטציה שלה, לא שהוא כוכב גדול, הוא פשוט שחקן טוב וזה מספיק.
דווקא יובה הגיעה לגמר כי גם הייתה לה אפשרות להיות ורסטילית, היו לה קשרים טובים על הספסל כמו פריירה ופירלו שיכלו גם לשנות משחק, לשנות מערך אני לא זוכר מתי אחד מהשלושה שאמרתי למעלה עשה משהו כזה.

(קאלצ'יוהוליק) #3439

העיתון הספרדי ‘אל מונדו דפורטיבו’ מפרסם כי ריאל הציעה ליובה 90 מיליון יורו ואת מוראטה עבור דיבאלה. עוד דווח שחובה רצתה את קרוס או מודריץ’ בעסקה אך ריאל סירבה לכך.

(La leggenda Alex) #3440

נו ואם נקבל גם את קרוס וגם את מודריץ זה יהפוך את זה לבסדר?
למה תמיד הכיוון של שחקנים שהם העתיד של הכדורגל העולמי זה מיובה החוצה?
עד מתי נהיה דורטמונד או אייאקס?
מורטה שובר לנו את הלב כל פעם מחדש

(SantiagoBernabeu) #3441

[QUOTE=קאלצ’יוהוליק;1705990]העיתון הספרדי ‘אל מונדו דפורטיבו’[/QUOTE]

פה שורש הבעיה…
דמיונות של קטאלונים נחיתים.

(קאלצ'יוהוליק) #3442

הבאתי את הידיעה הזו לכאן בגלל שכותרת האשכול מכילה את המילה “זבל” וזה בדיוק מה שזה. לא צריך לקחת ברצינות.
מארוטה אומר בכל הזדמנות שדיבאלה פה ולהרבה זמן ושיובה לא מתכוונת למכור את הכוכבים שלה אא"כ הם מבקשים לעזוב.

(JuveNumber1) #3443

מלא ידיעות:
אחרי שוראטי אמר שאם פריז לא תזכה בליגת האלופות הוא כנראה יחפש קבוצה אחרת יובה מעוניינת ופריז רוצה 80 מיליון.
השם של טוליסו עדיין עולה כשליון רוצה עליו 35 מיליון והוא לא יכול לשחק בצ’מפיונס. גם לואיס גוסטבו מעוניין לעזוב את וולפסבורג והוא יעלה ליובה 16 מיליון.
זאזא סופית עוזב את ווסטהאם והוא מחוזר ע"י מילאן ופיורנטינה.
אורסולוני הקשר/חלוץ בן ה19 מאסקולי גם עלה, יובה מנסה לחטוף אותו מנאפולי. הוא כבש 4 שערים ובישל 4 ב21 משחקים בסרייה בי כשאסקולי מקום 12.
סיטי נכנסת למרוץ על זונזי כשהיא מוכנה להציע את נאסרי ונאבס.
חאמס אחרי המשחק הטוב שלו בגביע אומר שהוא נשאר בריאל.
מוריניו רוצה את אברה (לא ברור למה), במקרה והצרפתי ילך יובה תנסה על דה-שליו.
גם טענות שסאנצ’ז רוצה לעזוב את ארסנל.
כל כך הרבה שמות בסוף יובה תשאר עם רינקון ובקיץ וראטי ילך לריאל או קבוצה אנגלית.

(Ofer g) #3444

-סיאד קולסניאץ’, המגן הבוסני של שאלקה מועמד ליובה. לפי התקשורת המגן השמאלי סגור ביובה בחינם לקיץ וקיימת גם אופצייה שהוא יעבור כבר בינואר תמורת 3-4 מיליון יורו.

-בנוסף, יש דיבור בין יובה לאסקולי לגבי הקשר ההתקפי ריקרדו אורסליני בן ה19 כשהתקשורת אומרת שיש כבר סיכום תמורת 4.5 מיליון יורו.

-נשיא ליון אמר שליון סירבה להצעה של 30 מיליון יורו על טוליסו כבר בינואר הזה מצד יובה.

עתידו של אברה לא ברור. הקשר עוד לא לא החליט אם הוא מעוניין להישאר ביובה או לעזוב לולנסיה/צוות מקצועי ביונייטד.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

(קאלצ'יוהוליק) #3446

דיווחי העברות:

*אברה סיכם במארסיי וכבר עזב את טורינו.

• ככל הנראה מסתמן שהרננס יושאל/יימכר לגנואה.

(ganjo) #3447

(Ofer g) #3448

(Ofer g) #3449

העונה כבר בסיומה והשמועות רק מתחילות.
אחרי שיובנטוס החתימה את קוודראדו ובנעטיה עד 2020 לאחר שמימשה את אופציות הרכישה שלה על השחקנים, כעת בתקשורת האיטלקית השמות בהקשר ליובנטוס רצים בלי הפסקה.

השמות החמים ביותר כעת הם:

• פטריק שיק, הצ’כי הצעיר של סמפדוריה שעליו מדווח שיובה תשלם את סעיף השחרור שלו שעומד על 25 מיליון יורו. שיק אחד השחקנים הכישרוניים והמבטיחים בליגה ועדיין לא ברור אם יובה תשאיל אותו בחזרה לסמפדוריה במידה ותרכוש אותו.

• מתיה דה שיליו - המגן הימני של מילאן הוא איטלקי צעיר ואיכותי ויובנטוס אוהבת כאלה, תוסיפו לעובדה הזו את זה שליכשטיינר ככל הנראה סיים את דרכו ביובנטוס והשמועות מתחזקות מרגע לרגע.

בנוסף, שמות נוספים מקושרים ליובנטוס כמו אנייסטה, אשר יבוא על תקן הרכישה החינמית המבוגרת שמוסיפה ניסיון, די מריה שהוא פנטזיה משוגעת שככל הנראה לא תתממש, וראטי עליו דווח שאניילי מוכן לשלם עליו 80 מיליון, טוליסו עליו דווח שהוא כבר רגל וחצי מחוץ לליון, אלכסיס סאנצ’ז שקושר ליובנטוס במספר היזדמנויות, קייטה בלדה הצעיר מלאציו, ברנרדסקי של פיורנטינה ודגלאס קוסטה המעולה מבאיירן מינכן.

אני בטוח שבקיץ נשמע עוד הרבה שמות שיקושרו למועדון ללא כל בסיס ועד שלא נראה חתימה נמשיך לדון עליהם פה בדיון הפנטזיות. בינתיים אפשר רק לקוות שהמועדון ידאג לשחקנים נוספים שיבואו רעבים לתארים גם בעונה הבאה ויעשו הכל כדי להמשיך ולנצח.

(humusman) #3450

טוב, אז בזמן שהפצעים של הגמר מחלימים(לא באמת אבל שיהיה), עונת המלפפונים התחילה להיכנס להילוך והשמועות כבר רצות.
אז אחרי פטריק שיק, עושה רושם שגם אנזונזי בדרך אלינו, השחקן סיכם עם יובנטוס ואמר לראשי סביליה שהוא מעוניין לשחק רק ביובנטוס,
הפערים לא גדולים, יובה הציעה 30 מיליון וסביליה רוצה 40, אני מאמין שנראה אותו ביאנקונרי בעונה הבאה.
עוד שמות שאנחנו הולכים עליהם בכל הכוח הם: דגלאס קוסטה ובנרדרסקי, קייט בלאדה, כולם שחקנים טובים, אני אישית הייתי מאוד שמח לראות עוד קשר וורלד קלאס, וראטי זה חלום אבל הפיספוס הגדול שלנו לדעתי זה טוליסו שכנראה יגיע לבאיירן תמורת 35 מיליון יורו, לא יודע איך באיירן תמיד מוצאת את המחירים האלה, עושה רושם שזאת קבוצה שעושה את העיסקאות הכי משתלמות באירופה, טוליסו כל כך שווה את הכסף הזה, חבל שלא פעלנו בזמן כי אני יודע שאלגרי ומארוטה כן רצו אותו.

(Elior907) #3451

בגדול אני חושב שיש שתי שאלות רלבנטיות גדולות לגבי המארקטו הקרוב:

1. לפי סוג השחקנים שמסומנים בשוק נראה שיובנטוס מחפשת קשר דומיננטי ליד פיאניץ’ ושחקנים טובים יותר לכנפיים כדי לשדרג את מערך ה-4-2-3-1 של אלגרי. השחקנים שהוזכרו טובים, אבל השאלה היא אם במערך כזה אנחנו יכולים לנצח קבוצות כמו ריאל מדריד וברצלונה, שמשחקות עם שלושה קשרים דומיננטים באמצע.
  2. הקבוצות הגדולות באירופה מחזיקות כוכבים של ממש. השאלה היא אם לא כדאי להשקיע על שחקן כמו וראטי או אמבפה את רוב הכסף שאנחנו אמורים להשקיע במארקטו. לדעתי אנחנו עדיין לא בשלב הזה. קודם כל הייתי משקיע בארבעה שחקנים טובים שישרדגו את הקבוצה כולה.

השמות העדיפים עליי מבין אלו שהוזכרו: מאטיץ’ (פחות ריאלי) ולכן כנראה שאנזונזי יהיה זה שיגיע. אני לא מכיר את השחקן אבל מבחינת מאפיינים נראה שהוא מתאים לשחק ליד פיאניץ’.
דוגלאס קוסטה שחקן שיכול לשפר אותנו. בצד השני הייתי מעדיף כשרון כמו קייטה באלדה, ככה שיהיו לנו שני שחקנים בצדדים שיכולים להחליף מקומות. בהגנה הייתי מחתים את דה שיליו.

(Ofer g) #3452

לפי השמועות יובה סיכמה עם דגלאס קוסטה ואנזונזי, סגרה את עסקת שיק ומנסה עכשיו להביא את קייטה וברנרדסקי.

אני מבסוט על רכישת קוסטה. מדובר בקשר פשוט עצום בעל יכולות אדירות שתמיד אהבתי, יובה ובאיירן ביחסים טובים ואני מאמין שנוכל להביא אותו ב40 מיליון יורו. אנזונזי הוא סימן שאלה מבחינתי, מאוד איכותי אבל לא מספיק כדי להיות הרכש היחיד לקישור של יובה.

לגבי קייטה וברנרדסקי, מיותר מבחינתי, אף אחד מהם לא מספיק טוב כדי לשחק ביובה, בטח לא במחירים שדורשים עליהם.

יובה חייבת להביא עוד קשר ענק, שחקן התקפה נוסף, מגן ימני ובאותו הזמן להסתמך על צעירים מבטיחים ולא להשאיל אותם לעונה נוספת, רק ככה נוכל לנסות להשעג את הגרוש ללירה שחסר לנו.
וראטי, יובה צריכה את וראטי בנוסף לשחקנים האחרים ולא במקומם, וראטי ושחקן התקפה נוסף, החזרת ספינצאולה, הכנסת אורסוליני ושיק לסגל המלא ומכירה של סטורארו, רינקון ולמינה ויובה תהיה ענקית.

(Elior907) #3453

עופר,

לפי העיתונים (שהאמין שביניהם הוא די מארציו) יובנטוס סיכמה עם דוגלאס קוסטה על שכר והוא הביע נכונות לעבור, אבל עוד לא סיכמה עם באיירן מינכן. ההעברה היא בהחלט ריאלית, אבל לא עובדה מוגמרת. בכל מקרה, יגיעו שני שחקני כנף, כך שאם קוסטה יגיע אני מאמין שהאופציה הבאה תהיה קייטה.

כמו שכתבתי, אני לא מאמין שיגיעו שני שחקני קישור ושני שחקני כנף. אנחנו ככל הנראה הולכים למערך של 4-2-3-1 בעונה הבאה, עם קשר דפנסיבי טוב יותר מחדירה ושחקני כנף אידיאליים. הייתי שמח לנהל דיון על איך ואם בכלל אפשר לנצח מערך כזה קבוצה כמו ריאל מדריד שרוב האיכות שלה והיתרון שלה עלינו טמונה במרכז המגרש.

(Ofer g) #3454

לא התייחסתי לזה כעובדה מוגמרת, בגלל זה רשמתי שלדעתי יובה תוכל להביא אותו ב40 מיליון יורו.
האשכול הוא אשכול פנטזיות ולא מפורסם בו עסקאות מוגמרות, כשדגלאס יהיה ביובה נעבור לדיון המארקטו.

אני חושב שברגע שיובה תביא את וראטי וקשר אחורי נוסף, היא תוכל לשחק עם 2 קשרים ועדיין להתמודד עם קבוצות גדולות כי במערך הזה דיבאלה משמש כקשר שלישי. ועוזור לקישור בהנעת הכדור ובלחץ על שחקנים. אני חושב שאלגרי צריך להכין את עצמו לאופצייה של 3 קשרים גם כן(מערך 4-3-3 או 4-3-1-2) למקרה הצורך ולא לבנות על מערך אחד. זו הסיבה שיובה חייבת להביא 2 קשרים. אי אפשר לבנות על חדירה וכרגע גם לא על פיאניץ’, מרקיזיו נפצע הרבה וכל זה מחייב את הקבוצה להביא 2 אלטרנטיבות מהטופ.

העומק שלנו בקישור זו הבעיה הגדולה ביותר של יובה העונה.