מדור הפנטזיות :: כל הזבל מנותק המציאות מהעיתונות

יובנטוס

(del_piero#10) #1

מדור פנטזיות ::

טוב עלה במוחי רעיון (יותר נכון העתקתי את הרעיון מפורום בארסה ::)) לפתוח מדור פנטזיות שבו תכתבו את מי הייתם רוצים לראות ביובנטוס ואיזה שינויים אתם הייתם עושים אם הייתם מוג’י לדוגמא.

הפנטזיה שלי: קודם כל להביא את קיבו כבלם רוטציה לעונה הבאה ושבעוד שנתיים יקבל את חולצת ההרכב במקומו של תוראם. להחזיר את קייליני כמחליף לזאמברו, להביא גם כן את ויסנטה כשחקן פותח באחד האגפים (כנראה שמאל- במקום נדבד :-[), + קשר אחורי ברמה לדוגמת צ’אבי מבארסה ואולי גם מגן ימני כדוגמת סניול או טראבלסי או משו בסגנון במקום זבינה וזה הכל (;D).

זה הוא המערך שלי:

=============בופון================
==זאמברוטה===קאנאבארו====תוראם====סניול==
=========צ’אבי====אמרסון============
===ויסנטה=================קאמוראנסי==
=========זלאטן=======טרזגה=========

מחליפים:
קייליני
קיבו
קאפו
דל פיירו
מוטו
אפייה
זבינה
קימנטי.

טוב נקווה שהטופיק יצליח…שתפו פעולה :wink:

בטח שמתם לב ש - גרסת יובנטוס
(Jay-Jay Okocha) #2

אם כבר פנטזיה, אז שתהיה פנטזיה אמיתית!

הגנה: הייתי מביא את קיבו בתור מגן ימני, את שאר ההנה הייתי משאיר כמו שהיא עכשיו.

קישור: מוכר את בלאסי למילאן (צריך לדפוק אותם, לא?) מחזיר את דאוידס במקומו, עושה קופה לא קטנה מהמכירה של נדבד לצ’לסי, ובתור מחליף אני יביא את ויסנטה (בלא יותר מ-15 מיליון יורו), ואם ויקרה שולנסיה תסרב להצעה הזו - אז ברוך בואך רייס.
את קאמו אין צורך לשחרר, הוא יכול להיות מחליף ראוי לקאפו.

התקפה: את טרזגה מוכר לברסה ב35 מיליון יורו, בכסף הזה מביא את ג’ילארדיניו לדלא-אלפי, מקצץ 20% מהשכר של דל-פיירו, מוכר את זאלייטה לקבוצת אמצע טבלה איטלקית ובסכום הכסף+טרייד עם מוטו מביא את… כסאנו+ כמובן :slight_smile:
אההה… מה אני עושה עם זלטאן? בעצם זו בעיה של קאפלו :smiley:

המערך הסופי:

=זאמברוטה==טוראם==קנבארו==קיבו=

=דאוידס==אמרסון=

=ויסנטה= =קאפו=
=כסאנו=

=ג'ילארדיניו=

(forza-juve) #3

הפנטזיה שלי :

הגנה : שום שינוי, יש ליובה את הגנה הטובה בעולם. היתי מביא את מגן ימני בינוני מחליף לזבינה, ומחזיר את קליני.
קישור : מוכר את נדבד, קונה את לוקה, וקשר אחורי יצירתי(צאבי).
התקפה : מוכר את טרזגה, קונה את ג’ילארדיניו.

הרכב :

:זמבורטה::טוראם::קנבראו::זבינה:

::::::צאבי::אמרסון::קמאורנזי:::::

::::דל פיירו::ג’ילארדיניו::זלטאן::::

מחליפים :

קובאץ
קליני
לוקה
זלייטה
מוטו

(Zizou6) #4

::פנטזיות - זה טוב::

שוער- הייתי מביא את אנדראס איסקסון מראן או את פלאביו רומא ממונאקו כדי שיהיו שוערים מחליפים לבופון.

הגנה- לפרארה הייתי נותן להיות עוזר מאמן צמוד, את טודור, מונטרו, בירינדלי, פסוטו קובאץ’ וזבינה הייתי מוכר, מחזיר את קייליני ומוכר אותו מיד למוראטי (פאבלי???), הייתי עושה חופשה קצרה במונטה קרלו ומביא איתי את פטריס אברה שיהיה מחליף לזאמברוטה, ואת גאל ז’יבה שיהיה מחליף לבלמים יחד עם חואניטו שארכוש מבטיס, המגן הימני החדש שלי יהיה לא אחר מפויול שהסתכסך עם רייקארד ועף מהקבוצה.
קישור- העיסקה עם ג’יאנקיאדה התפוצצה והוא חתם בלאציו עד 2017, את בלאסי הייתי מוכר לקבוצה בסירייה ב’
כדי לחזק את המרכז שדה הייתי מביא את חביאר מסצ’ראנו מריבר,
את קאמורנסי אני משאיר נדבד רוצה לסיים את הקריירה בספארטה פראג יחד עם קארל בפובורסקי ופטר צ’ך (הוא לא מבוגר - אני סתם שונא אותו), מצרף את חואקין שיהיה גם חלק בעיסקה ביחד עם חואניטו. אוליבירה גם נכנס לשופינג באסקט של מוראטי והוא יעבור למילאנו בקיץ. קאפו עבר לריביירה הצרפתית לשחק במונאקו.
ביום האחרון בקיץ אני מביא במפתיע את מיכאל באלאק בהעברה חופשית.

התקפה- טרזגול, דל פיירו, וזלאטן נשארו, זלאייטה ומוטו עברו שניהם לבטיס (*כן כן מאותה עיסקה מלמעלה). חביאר סביולה הגיע בכדי להיות האס מהספסל

ההרכב הפנטזיוני שלי::::::

::::::::::::::::בופון::::::::::::::

זמאברוטה::קנאברו::תורהאם::פויול

:::::::::::::::אמרסון:::::::::::::

חואקין::::::::באלאק:::::::קאמורנסי

::::::::::זלאטן::::::טרזגה:::::::

ספסל:
אנדראס איסקסון/פלאביו רומא
גאל ז’יבה
חואניטו
פטריס אברה
חביאר מסצ’ראנו
אלסנדרו דל פיירו
חביאר סביולה

נחמד מאוד האשכול הזה - תשתפו פעולה

(שגיא) #5

אז ככה, אם כבר פתחתכם אשכול פנטזיות, הרי לפניכם הרכישות שאני הייתי מבצע:

הגנה: אין שינוי, פרט לשחקנים צעירים ומוכשרים, דוגמת קומפאני, שהייתי מביא לאיוש העמדות במקרים של פציעות, הרחקות.

קישור: פה הייתי עושה את השינוי הגדול. הייתי נוסע לשיחה ללונדון לשיחה ארוכה עם אברמוביץ’ ומוריניו שבה הייתי משכנע אותם לתת לי את מקללה ולאמפרד בתמורה לנדבד וקאמורנסי. את בלאזי, כמו שאמרו לפני, שולח היישר למילאן. אה וכמעט שכחתי שמוריניו ואברמוביץ’ הסכימו פה אחד להעביר את אריין רובן ליובה בתמורה לאדריאן מוטו שחוזר לצ’לסי.

התקפה: מחליף עפ פארמה את טרזגה בג’ילארדינו.

ואז בשיטת ה 4-3-3 זה היה נראה כך:

-----------------בופון---------------
זמברוטה—קאנברו—תוראם—זבינה
-------אמרסון---------מקללה-------
---------------לאמפרד-------------
-------רובן—ג’ילארדינו—זלאטן----

עם הגנת הברזל שלנו ועם התוספות בקישור בדמותו של מקללה, שישלים את אמרסון מבחינה הגנתית ולאמפרד שיתמוך בהתקפה, בתוספת ג’ילא ורובן, שיצטרפו לזאלטן ויהוו ביחד את ההתקפה הכי חזקה והכי מגוונת בעולם, יובה תהייה בלתי ניתנת לעצירה.

מה אתם אומרים, לשלוח מייל למוג’י?

(Goblin) #6

הגנה:
*בהגנה פשוט חייבים שינוי, זקוקים לדם צעיר וחדש יותר.
1.קייליני, שאמור לחזור לביאנקונרי בעונה הבאה אמור להיכנס ולהתחרות עם זאמברוטה על העמדת המגן השמאלי, לבחור יש את זה אם רק קאפלו יתן לו את הבטחון, שהוא צריך,יצא ממנו כוכב גדול.
2.עוד שני שחקנים למרכז ההגנה, מיגאל מבנפיקה או את בונרה, שיכול לשחק גם במרכז וגם באגף, סמואל גם כן יכול לעזור רבות לקו האחורי שלנו.

קישור:
*שחקן קישור ברמה, שישתף פעולה עם אמרסון באמצע המגרש.

1. לדעתי כריסטיאנו זאנטי מאינטר תהיה בחירה הכי טובה בשביל יובה, יחסים הטובים שלו עם קאפלו, שיכול להחזיר אותו לימים הנפלאים שלו ברומא.

התקפה:

• רוד ואן ניסטארוי, תמיד רציתי לראות אותו בשחור לבן, זה לא רלוואנטי לדבר על זה עכשיו, אף בכל זאת אפשר לחלום, לא?.

.........בופון...........

...........טוראם (סמואל).........קאנאברו.........

…זאמברוטה (קייליני) …זבינה (בונרה)

............אמרסון.........זאנטי............

…נדבד …קאמורנזי
…זלאטן…מוטו (ואן ניסטרוי)

(del_piero#10) #7

קראתי הרגע שאשלי קול עוזב סופית את ארסנל והקבוצה מבקשת בעבורו 20 מיליון יורו ומוכנה להתפשר על פחות.
לפי דעתי כדאי לחשוב על הסטת זאמברוטה לקישור/ מגן ימני שנית ולהביא את הבריטי.
אבל זו רק פנטזיה :wink:

(Alessandro Del Piero) #8

הגנה:הייתי מביא את קיבו ופויול ויש לנו הגנה מושלמת.
קישור:הייתי שולח בטרייד את בלאסי למילאן ולוקח בתמורתו את אנדראה פירלו,אחרי שהאחרון הסתכסך עם אנדריי שבצ’נקו ונאלץ לעזוב את הקבוצה.
הייתי מוכר את נדבד לפרז שכל כך חפץ בו.הייתי מביא את דה רוסי,אובודו ומנצ’יני שיהוו תחליף לקישור שלנו.
התקפה:שולח את זאלייטה לפארמה בתמורה לג’יאלרדינו ואת מוטו לרומא בתמורה לקאסנו ומשלים את ה4-3-3 הטוב בעולם.

------------בופון---------------------------------

זאמברוטה----קיבו----קנאברו-----פויול

פירלו-----אמרסון-------קאמורנסי

קאסנו------ג’ילארדינו------איברהימוביץ’

בספסל:
בונפוי
טוראם
קיילני
דה רוסי
מנצ’יני
טרזגה
דל פיירו

אני מניח ששום קבוצה לא הייתה עולה לשחק מולנו.הם היו מסתפקים בהפסד טכני.

(שגיא) #9

זאמברוטה----קיבו----קנאברו-----פויול

דבר אחד אני לא מבין אצלך, איך אתה מוותר על תוראם לטובת קיבו? :-\

(Alessandro Del Piero) #10

דבר אחד אני לא מבין אצלך, איך אתה מוותר על תוראם לטובת קיבו? :-\

סתם הרגשה ששנה הבאה הזמן יעשה את שלו אצל טוראם.הוא כבר לא מבוגר,הוא קשיש.

(Jay-Jay Okocha) #11

אצל טוראם? לא ולא. הוא בלם אחראי עם ניסיון והרבה פיזיות. הוא הבלם האחרון שהגיל ישפיע עליו.

(שגיא) #12

תוראם בן 33. זה עוד לא גיל שבלמים ברמתו יורדים משמעותית ברמה ( תראה את מלדיני במילאן…). מה גם שקאפלו שיבח אותו השבוע ואמר שתוראם התקדם מאוד השנה, הוא דיבר על השיפור שלו בהחזקת כדור ובשליטה בו.
בשנה הבאה תוראם יהיה עדיין בלם מעולה, זה בטוח. אך עם זאת, קיבו מחליף שלו? אני בעד ;).

(Alessandro Del Piero) #13

תוראם בן 33. זה עוד לא גיל שבלמים ברמתו יורדים משמעותית ברמה ( תראה את מלדיני במילאן…). מה גם שקאפלו שיבח אותו השבוע ואמר שתוראם התקדם מאוד השנה, הוא דיבר על השיפור שלו בהחזקת כדור ובשליטה בו.
בשנה הבאה תוראם יהיה עדיין בלם מעולה, זה בטוח. אך עם זאת, קיבו מחליף שלו? אני בעד ;).

אוקקי,שיכנעתם אותי.אני עוד מעט מתקשר למוג’י ומסדר את זה. :wink:

(ten_in_bianconero) #14

תקציב הרכש שלי הוא 10 מיליון דולר בלבד+מה שאני אקבל ממכירת שחקנים
דבר ראשון מוכר את קאפלו לריאל מדריד(שפתחה את העונה רע מאוד ומועמדת לירידה) תמורת 40 מיליון דולר!
מביא את זמאן ליובה במקומו בחצי מחיר.
בעמדת השוער השני אני מביא את אוליבר קאן בהעברה חופשית,
בופון נשאר הראשון.
בהגנה אני מוכר את כולם חוץ מקאנברו ותוראם-סכה הכנסה 67 מיליון דולר.
ומביא את נסטה את פרדיננד את קיבו את קול(בהעברה חופשית אחרי שנכשל בבדיקת סמים) מיגל וקלייני בסכום כולל של 74 מיליון דולר.שאר שחקני ההגנה הם שחקני בית שאני יטפח.(נב מיניתי את ציר’ו פררה למאמן הנוער).
סכה-הפסד של 7 מיליון נשארתי עם 3 מיליון דולר לרכש.
בקישור-נדבד נמכר לצ’לסי תמורת 42 מיליון דולר,קאמו אמרסון וזאמברוטה נשארים.בלאסי עף למילאן שמציעים עליו סכום שיא 100 דולר אני לא מהסס להצעה ומוכר אותו מיד(ניקנה לאמרסון נעליים חדשות).אוליבריה וקאפו אני מוכר ביחד לפארמה תמורת 24 מיליון. מביא את קאקא ואת פירלו תמורת 60 מיליון על שניהם.בינתיים אני מקבל מריאל טלפון שהם חייבים את קאמו אחרי שבקס חזר לאנגליה החלטי למכור אותו. קבלתי עליו 35 מיליון דולר ב17 מיליון אני מביא את רייס.
סכה-24 מיליון רווח.
התקפה-טרזגה לארסנל תמורת 41 מיליון ברוך בואך גילארדיניו תמורת 32 מיליון.מוכר את זלאייטאה תמורת 11 מיליון(גם זה משו).
מוטו זלאטן ודל פיירו נשארים אני קונה מריאל את רוביניו תמורת 40 מיליון.
אני בגירעון של 17 מיליון מה שאני עושה מוכר את מוטו תמורת 22 מיליון ובימקומו מעלה את וולפאטו מהנוער ההרכב ניראה כך.
סכה רווח 5 מיליון דולר.
עכשיו המצב שבסהכ הכולל מכל המכירות יש לי:
49 מיליון דולר. חצי מהכסף הולך למחלקת הנוער.
בחצי השני החלטתי שאני אקנה בחודש הראשון את הכרטיסים לקהל.
זה עולה 5 וחצי מיליון דולר ב16 מיליון דולר אני מתכוון לשמור בצד לכל צרה שלא תבוא.
המערך של זאמן הוא 4-2-1-3:
בופון
קלייני ------------טוראם------------קאנברו---------זאמברוטה

פירלו---------------------אמרסון

קאקה

דל פיירו----------גילארדיניו-----------זלאטן--

מחליפים:
רוביניו
קאן
וולאפטו
קול
קיבו
רייס
פרדיננד
נסטה
ועוד כמה שחקני נוער שטפוחו והם מצויינים!

(שגיא) #15
                               קאקה

אחרי העונה המצויינת שלו במילאן? לא יודע…
לטעמי בכלל קאקא צריך לצאת מאיטליה אם הוא רוצה להצליח יותר ממה שהוא עושה עכשיו. תחשבו מה הוא היה עושה בליגה הספרדית, איפה שאין הגנות כמו באיטליה…

(King_Alex) #16

קאקא שחקן ענק וכל קבוצה הייתה רוצה אותו אצלה. הוא יצליח בכל ליגה בה יחפוץ ליבו לשחק. איפה שיש הגנות טובות ויותר טובות.

אני הייתי משאיר את צמד הבלמים הכי ענק בעולם וכמובן את זאמברו לידם.
בעמדת המגן הימני צריך חילוף במקום זבינה,מיגל הפורטוגלי מושלם להשתלב שם.

ועוד אחד שהוא באמת חלום שלי שיבוא ליובה: אלברטו ג’ילארדינו. וכל המוסיף גורע…

(mutu) #17

התפקיד שלעיני רבים העונה היה הכי נחוץ העונה היה הקשר המרכזי לצידו של אמרסון.
הפנטזיה שלי היא להביא את ז’וליו באפטיסטה החיה מסביליה שיחבור לאמרסון,פשוט שחקן ענק ומאוד וורסיטלי.

(Zizou6) #18

באפטיסטה בדרך כלל היה קשר אחורי, עד אמצע השנה הנוכחית הוא היה קשר אחורי.
אחרי שהבחינו שהוא ניחן ביכולת כיבוש מדהימה, ביחד עם הכוח והמהירות שלו, החליטו בסביליה להסיבו להיות חלוץ מטרה.
הוא כבש גם השנה בסביבות ה- 20 שערים והיה מהכובשים המובילים.

(mutu) #19

באפטיסטה בדרך כלל היה קשר אחורי, עד אמצע השנה הנוכחית הוא היה קשר אחורי.
אחרי שהבחינו שהוא ניחן ביכולת כיבוש מדהימה, ביחד עם הכוח והמהירות שלו, החליטו בסביליה להסיבו להיות חלוץ מטרה.
הוא כבש גם השנה בסביבות ה- 20 שערים והיה מהכובשים המובילים.

זה לא מונע ממנו להיות קשר אחורי מצויין.
וכמו שאמרתי הוא מאוד ורסיטלי וזה משעוד יותר מוצא-חן בעיני לגביו.

(obelo) #20

קבלו את הרכב החלומות שלי

=============בופון================

זמברוטה =====קאנברו ====פויול=====קאפו

==============אמרסון=============

=======באלאק ====רונלדיניו=====קאקה

=====זלאטן =========תיירי הנרי

חילופים:
דל פיירו
ג’ילרדיניו
קאסנו
מקללה