סרטים, רבותיי, סרטים

(Santiago_Munez) #10135

ממליץ מאוד על הסרט “בעלי ברית” בכיכובו של בראד פיט שיצא לפני יומיים לאקרנים.
מבוסס על סיפור אמיתי. ב-1942 בצפון אפריקה, קצין מודיעין אמריקאי, שבמהלך פעולת ריגול בקרב כוחות הנאצים בזמן מלחמת העולם השנייה, מתאהב בלוחמת מחתרת צרפתייה.

דרמת מתח מעניינת ומרגשת על רומן בין שני מרגלים שמתאהבים במהלך מבצע סודי בזמן מלחמת העולם השנייה, בכוונה צירפתי רק תקציר קצר, מי שמתכוון לראות את הסרט שלא יראה את הטריילר כי לדעתי הוא מקלקל קצת את הצפייה בסרט.

(t-rix) #10136

אתמול התחלתי לראות “התפוז המיכני”. איזה סרט עוצמתי. נאלצתי לעצור אחרי שעה וחצי, אבל אני כבר מת לחזור הביתה ולהמשיך.
בהחלט אחד המרתקים -לפחות עד עכשיו- שיצא לי לראות.

(Merengue) #10137

I’m siiiinging in the rain…

(Halla_Madrid) #10138

//youtu.be/FHe7GWldS1c

(Washar1) #10139

למי שמחבב סרטי מתח, ELLE הצרפתי משנת 2016 הוא סרט מצויין, מרתק, אלים, מפתיע ועוד סופרלטיבים.אני באופן אישי ממליץ לכם לא לקרוא עליו שום דבר לפני הצפייה, פשוט להתיישב איזה לילה ולראות

(Ender) #10140

[YT]xrzXIaTt99U[/YT]

(טריילר לספיידרמן homecoming)

מודה שמתרגש. ספיידרמן היה גיבור הילדות האהוב עלי (האמת שחוץ ממנו אני לא כזה עף על גיבורי על, מארוול ודיסי גם יחד). אהבתי מאוד את הסרטים של טובי מגווייר, פחות את אלה של אנדרו גארפילד, אבל ה-15 דקות של טום הולנד בקפטן אמריקה האחרון היו - וואו! לא זוכר מתי חיכיתי כל כך ליציאה של סרט. גם ההחלטה לעשות את ספיידרמן תיכוניסט נשמעת לי מגניבה ועם פוטנציאל אדיר.

7.7.17

(=Skyline=) #10141

זה כבר נהפך להיות מביך כל סרטי הספיידרמן האלה.

(DoctorGonzo) #10142

(Shusaku) #10144

אבל ספיידרמן במקור הוא נער בתיכון. בסביבות גיל 15. ד"א, אשמח אם ספויילרים לטריילר יסומנו ככאלה, כדי שאוכל להשתתף בדיון. אני מעדיף לדעת כמה שפחות על הסרט עצמו, כי בשנים האחרונות טריילרים התחילו לגלות חלקים נרחבים מהסרט, עד רמה שאתה הולך לקולנוע ומרגיש שהסרט לא חידש לך יותר מדי אחרי כל הטריילרים.

(Ender) #10145

מה חשבת על ההופעה הקצרה שלו בקפטן אמריקה?

(בהודעה הקודמת שלי אין ספוילר לטריילר, למעט לינק לטריילר עצמו)

(Shusaku) #10146

האמת שדווקא התשובה שלי כן תכלול ספויילר:
[HIDE]אני חושב שלפחות ממה שראינו בסיביל וור, טום הולנד הוא הגרסה המוצלחת ביותר של ספיידרמן עד כה על מסכי הקולנוע.
ספיידרמן המקורי מתחיל כילד. לא סתם המוות של הדוד שלו משפיע עליו כל כך, הוא נער בגיל ההתבגרות, שהעולם שלו משתנה בצורה קיצונית, והוא נאלץ למצוא את מקומו בעולם. כל זה בזמן שהוא מקבל כוחות על, ורוצה להשתמש בהם כדי לעשות טוב.
בסיביל וור קיבלנו גירסה מאוד בוסרית של פיטר. הוא עדיין ילד. ילד חנון שטוען בפני טוני שהוא צריך להכין שיעורי בית, ובגלל זה הוא לא יכול לבוא איתם לגרמניה. אנו רואים תמונות שלו עם החליפה שהוא הכין בעצמו, והיא מזעזת. כמה סמרטוטים שהוא זרק על עצמו, והוא באמת מסתובב איתם במשך חצי שנה. הוא לא תופר לעצמו חליפה סופר מגניבה, כי הוא כולה ילד, ואנחנו רואים שדווקא טוני הוא זה שמכין לו לראשונה את החליפה המוכרת של ספיידרמן. יחד עם זאת, אנחנו מקבלים את הגרסה המוצלחת ביותר של פיטר, שזורק באמצע הקרב הערות חנוניות, ומתלהב מזרוע המתכת של באקי. יש לו חוש הומור, בדיוק כפי שלספיידרמן אמור להיות, וזה משהו שמאוד היה חסר בגרסאות הקודמות. פיטר פארק הוא לא ילד מגניב שנוסע על סקייטבורד, וגם לא ריגשי בכיין. הוא חנון, הוא סרקסטי, והוא לא סתם הדמות המפורסמת והאהובה ביותר של מארוול.
עוד נתון שאני רוצה להתייחס אליו הוא העוצמה הפיזית של ספיידרמן. זה משהו שלא מדברים עליו הרבה, אבל ספיידרמן חזק בטירוף. אחד הדברים הממש נחמדים בסיביל וור היה ההתייחסות לכוח הפיזי שלו, אם זה בשיחה עם טוני, או כשקאפ מפיל עליו את המיכלית הכבדה הזאת בזמן השיחה שלהם. קווין פייג’ לקח את ספיידרמן לגרסאות המאוד מוקדמות שלו, והתוצאות נפלאות.
[/HIDE]לא ראיתי את הטריילר, וכולי תקווה שסוני לא התערבו יותר מדי, בצורה שתפריע למארוול ליצור את סרט הספיידרמן הכי טוב שקיבלנו עד היום. הם מסוגלים, ואמורים לעשות את זה. רק סוני יכולים להרוס.

(Ender) #10147

לא בדיוק הבנתי ספוילר של מה (של סיביל וור? של הקומיקס?), אבל סבבה.
בגדול, מסכים מאוד. לגבי הכוח - לא יודע אם אמרת את זה אחרי צפייה בדבר הבא או לא, אבל אני חושב שהוא בכל מקרה ראוי להיות פה:
[YT]9ntIUhXW7Jg&t=1s[/YT]

(Shusaku) #10148

כן חח, ספויילר לסיביל וור. הסרטון שהעלת פשוט נפלא. לא ראיתי אותו בעבר. זה היה מאוד מורגש בסרט, כי זה אספקט של ספיידרמן שלא ייחסו לו חשיבות משום מה עד שספיידי חזר למארוול.זו הולכת להיות שנה כל כך נפלאה עם שומרי הגלקסיה 2 וספיידרמן. אני לא יכול לחכות :).

(Merengue) #10149

אם כבר הזכרת את שומרי הגלקסיה, חייב לומר שהטריילר לסרט החדש פשוט מעולה, מצחיק, גורם לך לרצות לראות את הסרט הזה כמה שיותר מהר, ולא חושף כמעט בכלל פרטים על מה שיהיה. המקסימום שזה הרס זה בדיחה או שניים. לסרט הזה יהיו המון רגעים מצחיקים לזה אני לא דואג.

מאוד אהבתי את הטריילר של ספיידרמן, וזה צעד מבורך הכניסה הזאת של אולפני מארוול לפרנצ’ייז הזה שהוא הקומיקס המוביל שלהם, אבל בקולנוע סוני מחזיקה בו, ועד עכשיו עשו אולי 2 סרטים טובים איתו (ספיידרמן 1/2 עם טובי מגוואייר). אני מאוד בעד טום הולנד, מאוד נאמן למקור הקטע שהאוריגין של ספיידרמן מתחיל ממש בגיל נוער, למרות שהולנד עצמו בן 20 כבר אבל עם בייבי פייס.
פחות אהבתי שחשפו כל כך בבירור את הנבל. אבל אם כבר נבל, שיהיה שחקן מעולה כמו מייקל פאקינג קיטון, זה קצת אירוני שבאטמן לשעבר היום הוא נבל של ספיידרמן…Never mind…

(Shusaku) #10150

גם את הטריילר של השומרים לא ראיתי. אחרי שהצלחתי להגיע לדוקטור סטריינג’ מבלי לראות אף טריילר, נהניתי הרבה יותר מאשר בסרטים קודמים. אם פעם טריילרים היו טיזרים לאפקטים והצגת הדמויות - היום מקבלים 3-4 טריילרים שונים לכל סרט, שחושפים חלקים נרחבים מהסרט. חבל.

(DoctorGonzo) #10151

טריילרים == ספויילרים

(Bliss) #10152

[YT]frdj1zb9sMY[/YT]

[YT]sC9abcLLQpI[/YT]

יאללה, ניתן לזה צ’אנס. כמה גרוע כבר זה יכול להיות?..

(Merengue) #10153

האמת שהביקורות טובות לסרט הזה.

(Jesé Rodríguez) #10154

:please: חייל שלושה ימים לפני אבט"ש מבקש עזרה! :please:

זקוק לכמה סרטים טובים להעביר איתם שם את הזמן, מתחבר יותר לז’אנר הפשע,
אך גם כל סרט מעניין שעולה לכם בראש יתקבל בברכה. תודה!

(ganjo) #10155

אם אתה מתחבר לז’אנר הפשע אז אני ממליץ על הדוקו ‘המתנחלים’ (מה יותר מתאים באבט"ש):grin: