סרטים, רבותיי, סרטים

(איל) #10114

לא, זה פשוט עניין של חוסר מקוריות…

(DoctorGonzo) #10115

[QUOTE=איל;1693981]לא, זה פשוט עניין של חוסר מקוריות…

[/QUOTE]

(DoctorGonzo) #10116

hunt of the wilderpeople

מהסרטים האלה שלא שמעת עליהם בכלל, ורק בגלל שאיזה גאון מ-qsubs העלה תרגום ל-כתובית ונכנסת ל-imdb של הסרט, וראית שהציון שלו הוא איכשהו פאקינג 8.2 ויש בלוריי, וזה סרט חדש. אה, וסרט ניו זילנדי. ומי לא אוהב את ניו זילנד? במיוחד שהסרט כולו מתרחש בטבע הניו זילנדי, טבע שגורם לך להשפריץ מאיפה שזה נחשב. אה, וגם סם ניל. זה סרט קומדיה/דרמה שהוא פשוט לייקאבל בצורה מטמטמת. מז’אנר המסעות, בלוקיישנים פשוט מפגרים, מתובל בהומור והרבה אנושיות. אחלה אחלה של סרט.

(Merengue) #10117

ביום חמישי חזרתי הביתה יחסית מוקדם מאיזה בילוי קצר, וחיפשתי סרט ב-VOD שיעביר לי את הזמן בסבבה עד שארדם או משהו.
אז הופיע לי הסרט “צמרמורת” (כן על סדרת הספרים שכולם קראו כמעט וגם הסדרה ההיא בערוץ הילדים), בהתחלה עוד היו לי ספקות לגבי הסרט, אבל תכלס ג’ק בלאק נותן פה עוד הופעה מרעננת כמו שאני אוהב, ושחקנית ישראלית-אמריקאית מפתיעה גם עם הופעה לא רעה קוראים לה אודיה רש.
בסה’'כ סרט כיפי וחביב מאוד, קצת אווירת האלווין.

(Santiago_Munez) #10118

האמת שאני התאכזבתי ממנו, עשו אותו ילדותי מדי.
ממליץ אבל על שבעת המופלאים ועל לא לנשום שעכשיו בקולנוע.

(Merengue) #10119

אני די ילדותי לפעמים, זה מסתדר לי למה לא סבלתי !

(Shusaku) #10120

לטעמי הסרט היה מאוד נאמן לספרים. ממש נהניתי ממנו גם בקולנוע וגם בבית.

(Halla_Madrid) #10121

זה רק אני או שהחורף הולך להיות מדהים מבחינת סרטים? לא מדבר על שוברי קופות גנריים. מדבר על במאים עם טביעת אצבע. מספר פסטיבלים של סרטים ברחבי העולם בזמן האחרון והביקורות ממש טובות. Hacksaw Ridge של מל גיבסון, Arrival של ווילנובה, Silence של סקורסזה (טכנית אף אחד לא ראה עדיין אבל זה פאקינג סקורסזה), לה לה לנד של דמיאן שאזל (וויפלאש), Nocturnal Animals של טום פורד, Live By Night של אפלק.

(Goalkeeper) #10122

NERVE, משחקי חובה.
סרט מאוד כיפי, מעניין. ביקורת גדולה על החברה שלנו, אהבתי מאוד

(=Skyline=) #10123

אתמול ראיתי את הסרט “כיבוי אורות” עם האישה. למי שלא מכיר זה סרט אימה קלאסי שאתה הולך לראות עם חברה שלך. הסרט עשוי טוב ומורכב משחקנים טובים. עלילה כמובן בידיונית (סרט אימה על רוח רפאים), אבל מעביר לך את הזמן בסבבה במיוחד אם היא חופרת שמשעמם לה. ממליץ.

(Santiago_Munez) #10124

הסרטים האחרונים שראיתי (כרגע בקולנוע):
ה[B]מעון של מיס פרגרין לילדים מוזרים[/B] - הסרט הזכיר לי את צמרמורת רק פחות ילדותי והרבה יותר יפה.
[B]אסון בלב ים[/B] - מזכיר בסגנון את הסרט אוורסט אך פחות יפה (גם שניהם מבוססים על סיפור אמיתי), סרט נחמד ולא יותר מזה.
[B]הבחורה על הרכבת[/B] - דרמת מתח פשוט מצוינת, הסרט לא צפוי ומשאיר אותך במתח רוב הזמן, ממליץ מאוד!

עריכה:
סרט נוסף שיצא השבוע לקולנוע הוא “[B]התופת[/B]”.

הסרט מספר על תאוריית “התפוצצת אוכלוסין”, כאשר לנגדון (טום הנקס), חוקר סמלים מתעורר בבית חולים כאשר הוא לא זוכר דבר ממה שקרה לו ב48 השעות האחרונות ומה גרם לו להגיע לבית החולים.
הוא יוצא למסע נגד הזמן ביחד עם הרופאה שטיפלה בו בבית החולים על מנת להציל את האנושות ממגפה עולמית כאשר בדרך הוא מנסה להבין מה קרה לו ביומים האחרונים.
תוך כדי הוא נרדף בידי ארגון הבריאות העולמי ובידי אישה לא מזוהה.

אהבתי את הסרט, נתן לי שיעור קטן בהיסטוריה על “המגפה השחורה”, וסיפק תאוריה מעניינת על נושא “התפוצצת אוכלוסין” שלא הייתי מודע אליו.
ממליץ 7/10.

(Merengue) #10125

[QUOTE=Santiago_Munez;1697721]
ה[B]מעון של מיס פרגרין לילדים מוזרים[/B] - הסרט הזכיר לי את צמרמורת רק פחות ילדותי והרבה יותר יפה.
[/QUOTE]
טים ברטון , נכון ?

(Oz IV) #10126

הלהקה האחרונה בלבנון. חייב להודות שהופתעתי, ולטובה.

(Glory Man United) #10127

ראיתי אתמול מד מקס fury road עם ציפיות גבוהות (טרנטינו הכתיר אותו כסרט השנה שלו), והסרט הזה אכזב אותי בענק. סרט אקשן רגיל לגמרי, אפקטים ואקשן יפים אבל לא הרגיש לי יוצא דופן בשום צורה, עלילה וכתיבה בנאליים וטום הארדי משחק סיידקיק בסרט שהדמות שלו היא השם של הסרט.

(t-rix) #10128

באיחור מבורך ראיתי את משחקי הרעב עורבני חקיין חלק 2 ואחרון לטובת האינושות.
בגדול, לא שרדתי. נרדמתי וקמתי כמה פעמים והתבאסתי על כל שניה… בסוף פשוט התחלתי להריץ ב-יס-מאקס עד הסוף המחורבן והכל כך כל כך צפוי…

(Shusaku) #10129

הקטע העצוב הוא שחלק א’ אפילו גרוע יותר. אם היו עורכים את שני הסרטים ביחד לסרט אחד של שעתיים, אני חושב שהיו יכולים להוציא משהו לא רע. אבל הם בחרו בכסף עך חשבון האיכות…

(Firfur) #10130

הסרט הראשון והרעיון היה נחמד אבל ככל שזה המשיך זה הדרדר לגמרי.

(Mendieta) #10131

כל סרט עם ג’ניפר לורנס הוא ברכה לאנושות, גם אם הוא בזבוז זמן טהור מבחינת עלילה.

בגדול בחודשיים האחרונים הלכתי ל3 סרטים, אף סרט לא הצדיק את ה40 שקל. כיבוי אורות, לא לנשום, מים לא שקטים. חרא חרא חרא.

(Santiago_Munez) #10132

[QUOTE=Merengue;1698276]טים ברטון , נכון ?[/QUOTE]
כן.

[QUOTE=Glory Man United;1698364]ראיתי אתמול מד מקס fury road עם ציפיות גבוהות (טרנטינו הכתיר אותו כסרט השנה שלו), והסרט הזה אכזב אותי בענק. סרט אקשן רגיל לגמרי, אפקטים ואקשן יפים אבל לא הרגיש לי יוצא דופן בשום צורה, עלילה וכתיבה בנאליים וטום הארדי משחק סיידקיק בסרט שהדמות שלו היא השם של הסרט.[/QUOTE]
אפשר להתווכח אם הוא סרט גדול או לא, אבל ממש לא מסכים שמדובר ב"סרט אקשן רגיל למדי".
הוא ממש רחוק מלהזכיר סרט אקשן טיפוסי, אני לא חושב שמדובר בסרט ענק אבל כן אהבתי אותו, מדובר בסרט שונה, שמתנהל בקצב גבוה ועם אפקטים טובים. אני ראיתי אותו בקולנוע גם ב3D ובגם בDolby Atmos מה שמוסיף המון לחווית הצפייה.

[QUOTE=Mendieta;1699487]כל סרט עם ג’ניפר לורנס הוא ברכה לאנושות, גם אם הוא בזבוז זמן טהור מבחינת עלילה.

בגדול בחודשיים האחרונים הלכתי ל3 סרטים, אף סרט לא הצדיק את ה40 שקל. כיבוי אורות, לא לנשום, מים לא שקטים. חרא חרא חרא.[/QUOTE]
מים לא שקטים חרא סרט אבל מי שאוהב את הסגנון של סרטי המתח-אימה אמור לאהוב את לא לנשום, ובאמת המון אנשים אהבו אותו (אני ביניהם).
ולמה אנשים עדין משלמים 40 שקל לסרט עם כל ההטבות שיש?

(Glory Man United) #10134

ראיתי היום את הסרט “אבינו”. הסרט הישראלי הכי טוב שראיתי (ובכלי קשר אחד הסרטים הטובים שראיתי), מהבמאי הישראלי האהוב עלי: מני יעיש (“המשגיחים”, גם סרט מדהים). רוצו לראות.

אתמול ראיתי את הסרט “4 חודשים, 3 שבועות ויומיים”, גם כן אחד הסרטים הטובים והחזקים שראיתי.

[QUOTE=Santiago_Munez;1700083]
אפשר להתווכח אם הוא סרט גדול או לא, אבל ממש לא מסכים שמדובר ב"סרט אקשן רגיל למדי".
הוא ממש רחוק מלהזכיר סרט אקשן טיפוסי, אני לא חושב שמדובר בסרט ענק אבל כן אהבתי אותו, מדובר בסרט שונה, שמתנהל בקצב גבוה ועם אפקטים טובים. אני ראיתי אותו בקולנוע גם ב3D ובגם בDolby Atmos מה שמוסיף המון לחווית הצפייה.
[/QUOTE]

קצב גבוה זה לא משהו חדש בסרטי אקשן. האפקטים והעריכה טובים מאוד (אם כי לא יוצא דופן בעיני) אבל העלילה שטחית מאוד.
ראיתי לפני שבועיים את ד"ר סטרנג’. אני לא סובל את מארבל אבל הסרט הזה מעולה. זו בעיני דוגמה לסרט אקשן טוב באמת.