סרטים, רבותיי, סרטים

(Merengue) #10091

זוטופיה- סרט גאוני הייתי אומר. דיסני בחלק מסרטיה מצליחים להעביר מסרים חינוכיים לילדים שצופים בהם בשונה מדרימוורקס שזה בעיקר סרטים מגניבים לילדים בלי מסר מיוחד לעולם.

בזוטופיה פשוט זרקו לפנים את כל הרע שבבני האדם היום, בין אם זה גזענות, הומופוביה, שחיתות בפולטיקה, חוסר שוויון בין גברים ונשים, ואפילו עבירות מס.
הקטע עם העצלנים במשרד הרישוי פשוט גאוני וקורע. סרט גדול !

(LIOROM12) #10092

אני לא יודע איך לא ראיתי את הסרט הזה רק עכשיו, אבל תודה לYes.
מדובר על סיפור אמיתי, בבימויו של דיוויד פינצ’ר(Fight Club, Se7en, נעלמת ועוד רבים וטובים) ובכיכובם של השלושה בפוסטר- ג’ייק ג’ילנהול(האגדי), רוברט דאוני ג’וניור ומארק רופאלו. סרט פשוט מעולה.

(DoctorGonzo) #10093

13 שעות

7.4 באיימדיבי, האישה יוצאת לבלות, וסרט מאחד הז’אנרים החביבים עלי קופץ לי בחיפוש מתיש אחרי סרט טוב שעוד לא ראיתי. אחרי שעה של כתוביות, מופיעה ההודעה הבאה: סיפור אמיתי. דקה לתוך הסרט, וג’ים מהמשרד בתפקיד ראשי, וזה מתחיל להיראות סרט טוב. הסרט מדבר על חבורת מאבטחים של ה-CIA בבנגאזי בלוב במהלך המתקפה שנערכה על השגרירות שם ב-9.11.2012. אני לא בקיא ממש במה באמת קרה שם, אז הסרט הזה רק מהטעם הזה חשוב ביותר. הסרט עצמו מרתק ואינטנסיבי, ואני מניח שהוא שירת את הסיפור המקורי בצורה הוגנת. אבל גם היו נפילות, משחק טיפל’ה לא אמין של חלק מהקאסט, ולא מוצלח של אחרים (למעט מספר שחקנים שאפשר לספור על יד אחת, כולל ג’ים שהיה מצוין), ויותר מדי פיצוצים. פה ושם איזה צ’יזיות אמריקאית, אבל בגדר הסביר. הקונטקסט הפוליטי נעדר לחלוטין מהסיפור, ולא ברור בכלל איך.

נגמר הסרט, וכפי שהמורה לקולנוע אשר לימד אותנו, חייבים להישאר לכתוביות הסיום. ואז הבנתי למה הסרט הזה הרגיש לי “ליד מדי” ומפוספס קצת. Director: Michael Bay. לאיש יש קטגוריית gifim משלו ברדיט, שבה כל דבר מתפוצץ. האיש שהחריב את רובורטריקים, הכניס את הצ’יז לפרל הרבור, אבל מנגד delivered ב-באד בויס, האי וכמובן ארמגדון (שהיה צי’זי אבל טוב). אומנם הסרט עצמו הוא טוב ומעניין, אבל הוא לא מתקרב לאחיו באותה קטגוריה (קרב עצבני בודד פלוס מינוס): בלאק הוק דאון, זירו דארק טירטי, צלף אמריקאי, לון סורבייבור ואחרים. את אלו, בכל פעם שאתפוס אותם בטלוויזיה אראה ולא משנה מה, את 13 שעות סביר שפחות.

(MichaelB) #10094

אני מניח שיש פה עוד אנשים שלא ראו את הסרט כמוני. ממליץ בחום.

אגב, למה הסרט קרוי על שם דוקטור סטריינג’לאב מכולם?

(Bob Sacamano) #10095

כל פעם…

(Carvajal) #10096

אם למישהו כאן יש לינק להאשליה 2 להורדה או לצפיה ישירה (עם תרגום מובנה, או לינק לסרט להורדה ולינק לכתוביות), אני אשמח אם הוא ישלח לי הודעה בפרטי.

Sent from my A0001 using Tapatalk

(דניאל.) #10098

בשבוע וקצת האחרון ראיתי את הטרילוגיה של הסנדק. מה אני אגיד, פשוט וואו אחד גדול. מדהים מדהים מדהים.

(Merengue) #10099

[QUOTE=lolothe2nd;1687141]איפה יש התייחסות להומופביה בסרט?
אם כבר דרימוורקס בתפוס תכריש התייחסו להומופוביה[/QUOTE]
אתה באמת חושב שאני זוכר ? חחחח עבר קצת זמן מאז שראיתי אותו.

(t-rix) #10100

[QUOTE=דניאל.;1687537]בשבוע וקצת האחרון ראיתי את הטרילוגיה של הסנדק. מה אני אגיד, פשוט וואו אחד גדול. מדהים מדהים מדהים.[/QUOTE]
גם אני ראיתי לראשונה אולי מזה שנה ±… אחד הגדולים בכל הזמנים לדעתי.

(moshe34) #10101

הקטע נגד ההומופוגביה נראה מגולם בדמות של השוטר הפקיד בכניסה .

(lolothe2nd) #10102

[QUOTE=mos34;1687646]הקטע נגד ההומופוגביה נראה מגולם בדמות של השוטר הפקיד בכניסה .[/QUOTE]
כן, השוטר הומו והוא דמות בסרט
איפה ההומופוביה?

(moshe34) #10103

לא יודע אני אישית לא מחפש מסרים כבדי משקל בסרטים מהסוג זה.
אבל אני מניח שמנסים לגרום לילדים לחבב את הדמות ובכך לגרום להם לגדול סבלנים יותר.
לא מזיק…

(Santiago_Munez) #10104

רוצו לראות את הסרט מסיבת נקניקיות, סרט אנימציה אדיר.
לפי הטריילר ציפית לסרט קומדיה מצחיק ולא יותר אך הופתעתי מאוד לטובה, מלבד ההומור המשובח הסרט נוגע בכל כך הרבה דברים כמו :הסכסוך הישראלי - פלסטיני, קבלת השונה, אמונה דתית, זהות מינית ועוד… ופשוט שם מראה לכולם ומראה עד כמה חלק האנשים בעולם כל כך מקובעים וטיפשים.
בקיצור סרט ענק, מצחיק בטירוף, ועם מסר לחיים.

(El_Morro_9) #10107

[RIGHT]חברים בבקשה עזרה קטנה! במסגרת התואר אני עושה סמינר בנושא השפעת ביקורות על סרטים באינטרנט על רצון הצופים לצפות בסרטים אלו בקולנוע. אודה לכם מאוד אם תקדישו כמה דקות ותענו על השאלון הזה.
תודה רבה רבה!![/RIGHT]

(Parliament) #10108

[QUOTE=El_Morro_9;1693920][RIGHT]חברים בבקשה עזרה קטנה! במסגרת התואר אני עושה סמינר בנושא השפעת ביקורות על סרטים באינטרנט על רצון הצופים לצפות בסרטים אלו בקולנוע. אודה לכם מאוד אם תקדישו כמה דקות ותענו על השאלון הזה.
תודה רבה רבה!![/RIGHT]

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUMl7GB_5ZvbgTsY0DKTH9EzhDXEgbGgpdwS7irteN16cKFQ/viewform[/QUOTE]

DONE…
לחסרי הסבלנות (כמוני), השאלון קצר מאוד.
סך הכל שני עמודים שבשניהם יש בערך איזה 20 שאלות קצרות ופשוטות.
תהיו נחמדים ותעזרו לבנאדם :slight_smile:

(Mendieta) #10109

הוא אוהד ריאל לא רוצים. מסי הכי טוב@!@#@#

שלחתי. בהצלחה.

(Michael Scofield) #10110

ואני מילאתי כי הוא מדרידיסטה!!!11…

(Mendieta) #10111

זה כי אתה חי בתוך בועה אתה סובייקטיבי!!!##@!

(LIOROM12) #10112

נושא מעניין מאוד. שלחתי. בהצלחה.

(Merengue) #10113

זה מכוון או פרודיה ?
מאמין שהשני.