סרטים, רבותיי, סרטים

(lolothe2nd) #10050

[QUOTE=Shusaku;1666449]האיש שנולד מחדש סרט כל כך איטי, והעובדה שהגעתי אליו עייף (ועוד להקרנה של 00:30) גרמה לי לסבול. בסביבות השעה 01:00 הוצאתי את הפלאפון לבדוק כמה זמן עבר, וחבר שואל אותי “01:30, 02:00?”. עניתי לו: “נשארו יותר משעתיים”. שעה בתוך הסרט וכבר התחלתי להתעפץ. יצאתי מהסרט בשעה שלוש ורבע, ולא הצלחתי להבין למה הוא מועמד לאוסקר. אני לא זוכר סרט כל כך איטי, מאז הגרסה המורחבת של שר הטבעות האחרון.

אני אראה אותו שוב כשהוא יצא בבלוריי, אולי זו רק העייפות שלי. האמת אני מאוד מקווה שזה רק זה, כי אין לי כוח לסבול שוב 156 דקות.[/QUOTE]
קרה לי עם חלום אמריקאי
לא התעפצתי, אבל פשוט הסרט היה כ"כ משעמם ומפוזר שלא הבנתי איך הוא מועמד לפרס הסרט הטוב ביותר
פשוט הזוי

(Washar1) #10051

לקום אתמול בבוקר, לא מאמין שעד אתמול לא ראיתי אותו. סרט “פנטזיה” מיוחד ומהנה.

(Shusaku) #10052

סיכום טקס האוסקר:

[FBV]468795813318601[/FBV]

(Jesé Rodríguez) #10053

פורים שמח חברים.
אני בחור שלוקח סרטים די קשה, אם תרצו תקראו לזה מושפע, לכן לא יהיה לכם כ"כ קשה לעזור לי אני מניח.
אני מחפש סרטים שיביאו לי מוטיבציה לשינוי בחיים, השינוי שאני מחפש הוא עליה במשקל, פיתוח גוף, התקדמות. רוב החיים שלי הייתי שחיף.

עכשיו אני אחד שלמשל ראה בסרט דון ז’ון את הקטעים בהם הוא פשוט שולח מבט לבנות במסיבה וזה מספיק כדי “להביא” אותן (ברור לי שלא תמיד זוהי המציאות, אך לא רע לי עם איך שאני רואה את הדברים), ישר זה דרבן אותי והוביל אותי ליום של אכילה נכונה ואימון טוב.
הקטע הוא שקשה לי לשמר את המוטיבציה הזאת, לכן חשבתי לנסות ללכת בכיוון הזה. בקיצור אני מקווה שהבנתם מה אני מחפש בערך.

(Shusaku) #10054

יכול להיות לך הכי גוף בעולם, אם אין לך ביטחון עצמי, ולא תדע לדבר עם בנות - זה ממש לא יעזור.

(Jesé Rodríguez) #10055

[QUOTE=Shusaku;1669595]יכול להיות לך הכי גוף בעולם, אם אין לך ביטחון עצמי, ולא תדע לדבר עם בנות - זה ממש לא יעזור.[/QUOTE]

צודק. אבל עברתי את השלב שאני מחליט לעשות זאת בשביל הבנות, זו הייתה רק דוגמא. אני רוצה לעשות את השינוי גם כדי לשבור מחסום פסיכולוגי ולהרגיש יותר טוב עם עצמי, זה משהו שאני חייב לעשות בחיים שלי. מה שכן אי אפשר להגיד שגוף יפה לא נותן לך סוג של בוסט לבטחון העצמי.

(DoctorGonzo) #10056

קח סרט חזק:

Warrior

אגב, לא קשור לתרד הזה, אבל עם דיאטת השמנה + תוכנית אימונים טובה, בתוך כמה חודשים אתה יכול לצבור קצת משקל. מניסיון.

(Sami_h) #10057

[QUOTE=Jesé Rodríguez;1669594]פורים שמח חברים.
אני בחור שלוקח סרטים די קשה, אם תרצו תקראו לזה מושפע, לכן לא יהיה לכם כ"כ קשה לעזור לי אני מניח.
אני מחפש סרטים שיביאו לי מוטיבציה לשינוי בחיים, השינוי שאני מחפש הוא עליה במשקל, פיתוח גוף, התקדמות. רוב החיים שלי הייתי שחיף.

עכשיו אני אחד שלמשל ראה בסרט דון ז’ון את הקטעים בהם הוא פשוט שולח מבט לבנות במסיבה וזה מספיק כדי “להביא” אותן (ברור לי שלא תמיד זוהי המציאות, אך לא רע לי עם איך שאני רואה את הדברים), ישר זה דרבן אותי והוביל אותי ליום של אכילה נכונה ואימון טוב.
הקטע הוא שקשה לי לשמר את המוטיבציה הזאת, לכן חשבתי לנסות ללכת בכיוון הזה. בקיצור אני מקווה שהבנתם מה אני מחפש בערך.[/QUOTE]

אולי לא אוכל לעזור לך עם הסרט, אבל אתה יכול לנסות את האתר האדיר הזה. עשיתי כמה מתוכניות האימון האלה ועם הדיאטה הממולצת העליתי 5 קילו שריר תוך חדשיים פחות או יותר.

http://darebee.com/mealplans/mass-effect-diet.html

והנה חמישה קישורים לתוכניות אימון שמטרתן להעלות אתה מסת השריר. אני מבטיח לך שזה עובד. במיוחד אם אתה לא מזייף באימונים ועושה בדיוק מה שהם אומרים לך.
סידרתי אותם מהקל לקשה. תבדוק אותם.

http://darebee.com/programs/spartan-trials.html

http://darebee.com/programs/30-days-of-strength.html

http://darebee.com/programs/avatar-program.html

http://darebee.com/programs/military-fit.html

http://darebee.com/programs/military-fit-plus.html

הכי נהניתי מאווטאר אפגרייד, ואני עכשיו עושה MILITARY FIT, וזה סיוט אמתי, אבל נהדר :slight_smile:

(imblue) #10058

[QUOTE=DoctorGonzo;1669600]קח סרט חזק:

Warrior

אגב, לא קשור לתרד הזה, אבל עם דיאטת השמנה + תוכנית אימונים טובה, בתוך כמה חודשים אתה יכול לצבור קצת משקל. מניסיון.[/QUOTE]

וואו זרקת אותי איזה 5 שנים אחורה … ראיתי אותו במהלך טיול במזרח. סרט מצד אחד צפוי מצד שני ומהנה מאוד.

(Shusaku) #10059

באטמן נגד סופרמן - אחד הסרטים הגרועים של השנה. אל תגידו שלא הזהרתי אתכם.

(איל) #10060

“באטמן V סופרמן”, כתב התביעה -

(הביקורת בכוונה מוסתרת, כי יש לא מעט ספויילרים)

[HIDE]
סצינה, סצינה, סצינה, סצינה, סצינה, סצינה.
המון סצינות, מעט סרט.
וזה אולי הדבר הכי גרוע שאפשר להגיד על סרט, כל סרט.

אמרתי בעבר שבניגוד לאחרים, אני לא מחליט מראש שזה יהיה גרוע, שזו תהיה נפילה. אני אחכה ואראה, אמרתי, אז חיכיתי. וראיתי. והאמת? התאכזבתי.

הסרט הוא אוסף של סצינות, קשורות יותר או פחות אחת לשנייה. יש המון קטעים בהם המעבר היה כל כך חד שניסיתי להבין אם היה קשר שפספתי, ואז הבנתי שפשוט לא היה.
“החיזיון” של העולם האפוקליפטי היה מעניין, אבל הוצג בשלב לא נכון. הרבה יותר הגיוני אם הוא היה נעשה אחרי הקרב בין באטמן לסופרמן, בו הפלאש היה מסביר לבאטמן למה הוא טעה כל הזמן הזה.
הקרב בין באטמן לסופרמן היה…טוב. עד סיומו. אני מודה - הייתה לי תקווה שהם יילחמו, ובאטמן יוביל, אבל אז סופרמן כאילו יקום, ינער את האבק, ויגיד “טוב, הבנתי, עכשיו תורי” ויקרע אותו. זה לא קרה.
קיוויתי שאולי באטמן ינצח, אבל פשוט ישאיר שם את סופרמן מוטל על הרצפה, יחד עם המשפט האלמותי מהקומיקס “תזכור את היום בו בנאדם ניצח אותך”. זה לא קרה.
זה לא קרה כי לויס ליין. וזה מעצבן. כבר ב"איש הפלדה" היא הייתה יותר מידי חלק מההנעה של העלילה, ופה זה כבר היה מוגזם. היא זו שהוא מציל באפריקה ומתחילה את הסרט, היא זו שלקס חוטף כדי לקרוא לסופרמן, היא זו שעולה על המניעים של לקס, היא זו שמביאה את החנית והיא זו שמצילה את סופרמן מטביעה. פשוט די. היא סוג של פליסיטי סמוק, רק פחות מעצבנת.

בן אפלק הפתיע לטובה. הוא היה אפל, רציני, והרבה דברים אחרים, אבל בצורה פשוטה? הוא היה פשוט באטמן. שזה מעולה.
גל גדות הייתה…טובה, באמת. הבעיה היא שהיא לא תמיד הרגישה קשורה. וקיוויתי לראות אותה יותר נלחמת כמו שהיא אמורה להילחם. מה שכן, מוזיקת הכניסה שלה לקרב מדהימה.

אז לקס לות’ר הזיז הרבה דברים מאחורי הקלעים, והכין תוכניות חלופיות לתוכניות חלופיות לתוכניות שאולי ייכשלו. שזה נחמד. אבל…עדיין לא מסתדר לי בראש שהוא זה שיצר את דומסדיי. עדיין לא מסתדר לי בראש שהוא נכנס לספינה והמחשב הראשי פשוט שואל אותו: “אתה רוצה לשלוט על כל זה?”. זה היה קל מידי, זה היה מהיר מידי.

הדבר האחרון שאיכזב אותי היה מותו של סופרמן. זה נערך רע. קודם כל המקגאפין שהוא החנית היה קצת מוגזם (אם כי חשדתי שדווקא הקליע איכשהו ישחק פה תפקיד, אבל מזל שזה לא קרה), אבל קיוויתי שסצינת המוות שלו (שד"א, חשדתי שלשם הסרט יילך) תהיה אחרת.
כל הסרט מספרים לנו שהעולם לא בטוח במהותו של סופרמן. שהעולם חצוי. חלק מעריצים וסוגדים לו, וחלק מאשימים אותו בהרס ובמוות. המוות של סופרמן היה אמור להיות אקט של הקרבה עצמית, שמוכיח לכולם שהוא הגדרה של הטוב, ההגדרה של התקווה. הוא היה אמור לקחת את דומסדיי לחלל (בדיוק כמו בקומיקס), ולהטיח אותו חזרה בקרקע, מול כולם - המצלמות, האנשים, ולמות יחד איתו. זה מה שהיה אמור לחתום סופית את השאלה: “האם הוא איתנו או נגדנו?”. אבל דומסדיי לא קיבל מספיק זמן מסך(*) בשביל שהעולם יבין כמה שהוא מאיים, וכמה שלסופרמן לא הייתה ברירה אחרת.

(*) בכלל הבנייה של היצירה של דומסדיי הייתה לא משהו. מי שרוצה לדעת איך עושים את זה כמו שצריך, שיקרא איך שהכינו את ההגעה שלו לעולם של DC לקראת “מותו של סופרמן”. במקרה כזה, הוא היה אמור להופיע, למשל, ב"איש הפלדה 2", אחרי בנייה של כמה סרטים.

אז… דארקסייד בדרך. ולקס יודע מזה. האם הוא ישחק תפקיד בהבאה שלו, או שהוא רק מודע לעניין? נחכה ונראה.
ראינו 2 גרסאות של הפלאש, שתיהן לא מרשימות אותי. לא איך שבארי אלן נראה בסרטון אבטחה במכולת, ולא איך שהחליפה שלו נראית בחיזיון של באטמן.

בשורה התחתונה? את “איש הפלדה” לא אהבתי בצפייה ראשונה, ואהבתי בצפייה שנייה.
התקווה שלי היא שזה מה שאחשוב אחרי הצפייה השנייה בסרט. בינתיים? אני מאוכזב.[/HIDE]

(Shusaku) #10061

באטמן נגד סופרמן הוא סרט רע. וזו המחמאה היחידה שאתן לסרט לאורך כל הביקורת הזו. ספויילרים מינימליים, עד הקטע האחרון בו אציין לפני שיש הספויילרים על העלילה.

בשעה וחצי הראשונות מה שתקבלו זה אוסף של סצינות, ללא קשר אחת לשנייה. פלאשבקים בתוך פלאשבקים, מעבר חד בין סצינות בצורה שמרגישה גסה אפילו לסדרת טלוויזיה, ומפח נפש אחד גדול.

הסצינה האלמותית של הרצח של תומאס ומרת’ה מול העיניים של ברוס, לא העבירה בי שביב של רגש. השוטים היו נוראיים, המוזיקה לא הייתה קשורה, והשנאה שלי לזאק סניידר באותם רגעים הרקיעה שחקים, כמו שלא שנאתי במאי מאז טים ברטון וכוכב הקופים של 2001. לעיתים רחוקות אני מגיע למצב שאני מבקר את הבמאי בצורה כל כך קשה באמצע סרט. זה פשוט חרה לי.

חשבתם שבאיש הפלדה סופרמן לא מסמל את “האור והתקווה בעולם”? בסרט הזה תקבלו סופרמן אפל ורע, עד כדי שאני די מבין למה כולם רוצים להרוג אותו. אני בעד. אותו ואת כל היקום של DC.

המעורבות של הפלאש הייתה לא טובה. אמנם הסצינה עצמה הייתה די מרהיבה (מהדברים היחידים שבאמת הלהיבו, יאיי ספויילרים לליגת הצדק), אך היא הגיעה בטיימינג רע, ללא קשר לעלילה, והותירה את הצופים בדממה מוחלטת של חוסר הבנה משווע. מכירים את זה שמארוול זורקים לכם לפעמים רפרנסים בלי קשר? אז DC החליטו לקחת סצינה שלמה ולדחוף לכם אותה עמוק בגרון. כי ככה. אוסף של סצינות שלא קשורות אחת לשנייה. הן פשוט מתרחשות באותו עולם, עם דמויות שבסוף יפגשו.

אני כבר לא מדבר על הקמאוס של אקוומן וסייבורג. שום קשר לסרט, שום קשר למציאות. “היי תראו, אנחנו מביאים לכם את ליגת הצדק. נכון שזה לא קשור, אבל זה לא מגניב? ליגת הצדק”! יש כל כך הרבה דרכים להכניס להם קמאוס מבלי להרוס את הכל.

לקס ביאס אותי. זה לא שג’סי אייזנברג לא משחק טוב. הוא פנטסטי, אבל לקס פסיכופת? אני הרגשתי שיש לנו על המסך ג’וקר עם הרבה שכל וכסף. למה להפוך את לקס לג’וקר אם כבר יש לנו ג’וקר? מה הבעיה בלקס לות’ור קר מחושב ומרושע?

השם באטמן נגד סופרמן לא באמת קשור לסרט. הם לא באמת נלחמים. הולכים מכות לאיזה חמש דקות, אבל זה כל מה שיש. אפילו בנוקמים, ובעידן אולטרון קיבלו יותר זמן מסך של קרבות בין הגיבורים, מאשר בסרט שנקרא “באטמן נגד סופרמן”. איפה הנגד הזה בדיוק? בחמש דקות מתוך שעתיים וחצי המייגעות האלה? באמת?

ומה עם הקרב מול דומסדיי? ציפיתי להרבה יותר מדמות פסיכית שכזאת. בייחוד אחרי הקרב ההאפי שקיבלנו באיש הפלדה. לא היה זכר לכך. כל הקרבות בסרט מסתכמים לכדי פחות מחצי שעה, ובשעתיים הנותרות תסבלו דיאלוגים מפגרים, קטעים שראיתם באינספור הטריילרים, רפרנסים שירגישו לכם לא קשורים לחיים, ויותר מדי בילד און לליגת הצדק.

גל הייתה מעולה בזמן המסך המועט שהיה לה. פחות בתור דיאנה, אבל פנטסטית בתור וונדר וומן. היא ממש גנבה את ההצגה. לא שזה היה קשה לאור הכישלון הקולנועי שהיא שיחקה בו, אבל היא הייתה ברמה מעל כל השאר.

גם בן אפלק הרשים כבאטמן. ממש פסיכי. אשכרה one man reign of terror. אולי הבאטמן הטוב ביותר שראינו עד כה. הקטעים של ברוס כילד קטן היו מביכים ברמות, אבל על אפלק אין לי מילה רעה אחת. אולי רק על זה שהוא לא שלח את סניידר והתסריטאים לארקהם.

אני יצאתי נגד רוב המקטרגים ב"איש הפלדה", כי לדעתי הוא היה סרט טוב. הציג לנו הקונפליקט של קלארק, עלילה סוחפת, נבל פסיכי. לא קיבלו שום דבר מהדברים האלה בבאטמן נגד סופרמן. לסרט למעשה אין עלילה. אפשר לקרוא לו Lex going Crazy: Hosting Batman and Superman. סתם סרט. כלומר, סתם סרט גרוע.

ועכשיו גם ספויילרים:
[HIDE]ההתחלה כך כל גרועה. ברוס כילד, ואז פלאשבקים הזמן הפלאשבקים, וזה חוזרים למטרופוליס, ורק אחרי 20 דקות בסרט מגיעים להווה. שנה וחצי אחרי הקרב על כדור הארץ. בשביל מה כל הדרעק הזה? מילא היו עושים את זה טוב. אבל לא, למה שיעשו טוב זה הרי DC.

הקרב בין באטמן וסופרמן היה מאכזב ברמות קשות. חודשים על גבי חודשים חופרים לנו על “Nobody cares about Clark Kent taking on the Batman”. מממ, really nigga? איפה זה קורה בדיוק במהלך הסרט? אה נכון, לחמש דקות כשלקס מאיים על סופרמן, ומוציא ממנו משפט של “אני חייב להרוג אותו. אף אחד לא נשאר טוב בעולם הזה”. מי זה החרא הזה בטייץ הכחול, ומה הוא עשה לסופרמן?!

אני כבר לא מדבר על “אני חבר של הבן שלך” reaaaaaaaaaaaaaally nigga??? אתה הלכת לרצוח אותו, ובגלל ששמעת את השם מרת’ה אתה פתאום חבר שלו? חבבבבר שלו!!! מהההההה?? בוא נחזור 5 דקות אחורה. אתה עומד מעליו עם חנית קריפטונייט, ממלמל איזה שורה שכתב תסריטאי עלוב, ופתאום הוא אומר לך “הוא יהרוג את מרת’ה”. אוקיי ו…? אמא שלך מתה לפני 35 שנה. אין שום קשר בינה לבין איזו מרת’ה שהחייזר שמאיים על האנושות ממלמל עליו. אתה חבר שלו עכשיו? גם לאמא של הג’וקר קוראים מרת’ה… סתם שתדע.

לא רגע, אני לא עובר נושא. אני רוצה להתעכב על הנקודה הזאת. כל הסרט אנחנו שומעים על כמה שסופרמן מסוכן לכדור הארץ. ממתי מרת’ה הפכה למילת קוד שפירושה “אני לא מאיים על כדור הארץ, אפשר לסמוך עליי, למרות שראינו חיזיון שאני משתגע, באמת שאפשר לסמוך עליי… מרת’ה”? אני לא מצליח להבין את זה. אם סופרמן מסוכן, תקע לו את החנית בלב, ולך תציל אישה שנמצאת בסכנה. למה פתאום אתה חבר שלו. חבר!! זאק סניידר, אני שונא אותך.
הקרב עם דומסדיי היה פתטי. כמה דקות של דומסדיי מפרק את סופרמן, ואחרי זה מה שנותר זה קרב בין וונדר וומן לדומסדיי. באטמן בורח כדי שלא יהרגו אותו, וסופרמן עסוק בלויס. כרגיל.

סופרמן מרושע זה משהו שלא עובד. לא היה לי בעיה איתו באיש הפלדה, כשהוא היה בקונפליקט אך בחר בצד הטוב. אבל זה כבר היה ממש מוגזם. סופרמן הולך במטרה לרצוח מישהו? מה זה החרא הזה, למה לעזאזל ניסיתם לעשות סופרמן אפל. אולי עדיף שלא תוציאו אותו מהקבר.[/HIDE]

(Spaceman Nerazzurro) #10062

בתור מעריץ באטמן מושבע, בן אפלק הצלחה מסחררת מבחינתי. שני רק לכריסטיאן בייל האגדי.

(Raul Gonzalez Blanco) #10063

ספר הג’ונגל - וואו. דיסני פשוט על הגל, לקחו את ה-CGI לרמה אחרת לגמרי. ג’ון פבראו תותח אמיתי - ממש מחזיר לילדות.

טוסו לראות.

(Merengue) #10064

שמעתי קצת על הסרט הזה מכל מיני תגובות של אנשים, מסוג הסרטים שאתה אומר “יאללה ניתן צ’אנס” ושמח על זה, לא עוד סרט דרמה איכותי או אקשן מלא אפקטים ו-CGI עם גיבורי על מעופפים, כולה קומדיה חביבה על 3 ילדים חנונים מ"השכונה" של LA שנקלעים לעסקת סמים.
[B]DOPE - מי שיש לו זמן לשרוף שישקול לצפות בסרט הזה לדעתי.
[/B]

(moshe34) #10065

[QUOTE=Spaceman Nerazzurro;1669800]בתור מעריץ באטמן מושבע, בן אפלק הצלחה מסחררת מבחינתי. שני רק לכריסטיאן בייל האגדי.[/QUOTE]
אתה רציני?

(Halla_Madrid) #10066

[QUOTE=mos34;1672851]אתה רציני?[/QUOTE]

כן, גם אני חושב שזו לא תחרות. אפלק הוא הכי טוב בפער :slight_smile:

כשאני בוחן את הבטמן שלי, אני מסתכל על האם הוא יוכל להתקיים בסרט באטמן, בסרט ליגת צדק או ב-Elseworld story. והבטמן של אפלק הוא היחיד שעונה על הדרישות האלה.

(BannedT) #10067

אני חושב שאתם שניכם טועים, הברוס וויין של אפלק הוא אחלה, בתור באטמן? לא ראיתי משהו מיוחד.

(Sasha) #10069

איך עוד לא מדברים כאן על קפטן אמריקה - סיביל וור? פשוט ענק, אחד הסרטים היותר טובים של מארוול שאכל לגמרי את די.סי.

(Tim_Duncan) #10070

תכלס לא הבנתי למה לא קראו לסרט ‘אוונג’רס - סיביל וור’