סרטים, רבותיי, סרטים

(Goalkeeper) #10006

סטאר וורס:

[HIDE]
דבר ראשון, ממש נהנתי מהסרט. אפקטים, מוזיקה, האריסון פורד, דמות נבל אדירה (כשהיא עם מסיכה).
יש לי רק תלונה אחת:
חוסר פרופורציות עם “הכח”. מצד אחד קיילו רן, עוצר יריה באוויר, קורא מחשבות, עושה רושם שהוא יותר חזק מדארט ויידר (שכל ששת הסרטים הקודמים דיברו על זה שהוא האחד הכי “תהור”, הכי חזק עם ה"כח"). ואז פתאום נכנע מול ריי, לא מצליח לקרוא מחשבות שלה, מנסה לקחת את החרב והיא הולכת ליד שלה במקום, מפסיד לה בקרב חרבות, כשהוא כל החיים מתאמן, והיא מחזיקה חרב אור בפעם הראשונה .
היגיון?

[/HIDE]

(Raul Gonzalez Blanco) #10007

תשובה בלבן (איך עושים טקסט מוסתר?):

סבלנות. את ההיגיון הזה נגלה בסרט הבא. הכוח של קיילו רן חזק כל כך כנראה בגלל שילוב של שלושה דברים:

1.אחרי הכל,הוא סקייווקר.
2.לוק סקייווקר אימן אותו.
3.גם סנוק (שעליו נגלה יותר רק בסרט הבא) בסופו של דבר עיצב אותו.

אבל בלי שום קשר, ריי נראית כפוטנציאל להיות בעלת השליטה בכוח הכי טובה שראינו בכל הסרטים. היא מגלה שיש לה אותו ופחות או יותר לומדת בעצמה איך להשתמש בו. האם זה חלק מושלם בסיפור? לא, ברור שלא, אבל שוב פעם - מאמין שבסרט הבא נגלה משהו שיהפוך את העניין ליותר הגיוני, שהיא הבת של לוק סקייווקר או משהו מיוחד שכזה. חבר שלי נתן לי הסבר מעניין מאוד ללמה זה נכון, אם תרצו אחלוק אותו כאן.

(Raul Gonzalez Blanco) #10009

אז ההסבר, מעבר לנקודה היפה שהבאת עם הלייטסייבר, הוא כזה (שאגב אפילו לא העלתי אותו בדעתי במהלך הסרט):

[HIDE]
זורקים שמה במהלך הסרט ש-R2D2 שומר את הכוחות שלו ללוק ובגלל זה אי אפשר להוציא ממנו את החלק הגדול יותר של המפה.
אבל הופה, הפלא ופלא, R2D2 פתאום עובד. ומתי זה קרה בדיוק? אה נכון, כשריי הגיעה בפעם הראשונה לכוכב של המורדים. Just Sayin.

כמובן שזה לא דאנק בטוח ויש סיכוי ענק שאני טועה, אבל אני באמת לא אוהב את הספקולציות האלה. בוא פשוט נחכה לסרט הבא, לא חושב שיש טעם לדבר על כל זה כרגע.

בקשר לנקודה האחרונה שלך:
ריי לא יודעת להשתמש בכוח אבל היא לומדת איך. היא מגלה שיש לה אותו ומנסה אותו על השומר. עובד לה, אז היא משתמשת בו גם על קיילו רן. חוץ מזה עזוב לרגע את הכוח, ריי לאורך כל הסרט מצטיירת כבחורה בעלת המון תושייה. שוב פעם, לא קטע מושלם בעלילה אבל זה לא אמור לעצבן אותך כל כך.
[/HIDE]

(HJKL) #10010

לגבי סטאר וורס:
[HIDE]דאגו להראות בקרב של ריי וקיילו די בבירור שקיילו מדמם… (צ’ואי ירה בו).
וגם נאמר שקיילו עצמו לא סיים את האימונים שלו עם סנוק.

היות ועושה רושם שהם מנסים לעשות קצת הקבלות לטרילוגיה המקורית, אני מנחש שקיילו יבוא מוכן יותר לסרט השני ומתודלק בנקמה וצופה סוף רע בסרט השני כמו בempire strikes back [/HIDE]

(Oleguer 23) #10011

אלן ריקמן, פרופסור סנייפ, נפטר מסרטן.

(Shusaku) #10012

ואני חשבתי שנגיני הרגה אותו.

(lolothe2nd) #10013

הייתי מצפה שמורה לשיקויים יכין לעצמו תרופה לסרטן

//youtu.be/YsYWT5Q_R_w

(serginhо) #10014

מה דעתכם על החדש של טרנטינו?
אני עוד לא סגור עליו לגמרי, אבל לדעתי מבין החלשים של טרנטינו, למרות שבמשך שלוש שעות ריתק אותי למסך.

(Fletch) #10015

נוטה להסכים לגבי השורה התחתונה, אם אני צריך לדרג אז הוא באזור של ג’קי בראון וחסין מוות, כמה נקודות מעליהם. אבל כן, הוא עדיין סרט של 3 שעות ו-10 דקות שבאמת לא מורגשים. אני מאוד אהבתי את ההתחלה על כל הטרנטינו שבה מהכתוביות ועד הדיאלוגים, הבוטות, הרוטינות שחוזרות על עצמם שיש שיגידו שהן מלאות ומשעממות, אותי זה עדיין מהנה. בכל זאת הייחודיות של טרנטינו, גם בסרטים הפחות טובים שלו, היא משהו כ"כ מרענן בקולנוע שאנחנו צריכים להגיד תודה שאחרי ההפוגה בין ג’קי בראון לקיל ביל, הגאון מוציא סרט כל 2-3 שנים בקבוע.
הסרט עצמו… פשוט פחות מעניין וזורם, הדיאלוגים פחות מושחזים ומצחיקים, סמואל מאדרפקינג ג’קסון כמו תמיד מעולה וקורע וגם קורט ראסל [HIDE](שמת מוקדם מידי)[/HIDE]. זה סרט טרנטינו קלאסי, פשוט עם תסריט פחות טוב.

(George Best) #10016

[QUOTE=Oleguer 23;1660725]אלן ריקמן, פרופסור סנייפ, נפטר מסרטן.[/QUOTE]

[QUOTE=Shusaku;1660824]ואני חשבתי שנגיני הרגה אותו.[/QUOTE]

רק אני מתאר את ברוס וויליס אומר: יפי קאי יה, מאדר פאקר…?

(serginhо) #10018

לטעמי סרט פעולה/אקשן הטוב בכל הזמנים. פשוט כיף לראות כל פעם מחדש. גם כי בניגוד לכל גיבורי הפעולה מהאאייטיז והניינטיז ג’ון מקליין הוא האנושי ביותר שאפשר להזדהות איתו, בניגוד לשוורצנגר או סטאלון שגם אם יירו עליהם פגז מטווח אפס הם לא ייקבלו שריטה.
הסצינה שבה הוא הולך יחף על זכוכיות תמיד עשתה לי צמרמורת

(ביג לבובסקי) #10019

הקטע עם הסרט הזה שהוא קצת כמו מייקל ג׳ורדן. הוא משהו שלא ראינו עד שהוא הופיע וכל מה שהגיע אחריו היה חיקוי לא מוצלח.

ואם כבר עסקינן בטרנטינו ופעולה, אז קיל ביל אחד האהובים עליי בפילמוגרפיה שלו בפרט ובטופ הכללי שלי בכלל.

(F.Redondo) #10021

[YT]CmRih_VtVAs[/YT]

יצא ממש עכשיו הטריילר הרשמי ל- Suicide Squad

(lolothe2nd) #10022

(or-deco) #10023

בקשר לחדש של טרנטינו,החלטתי לשים בספוילר:

לא יודע למה הביקורות כ"כ קוטלות את החדש של טרנטינו,כן זה לא ספרות זולה,וכן זה “אותו השטאנצ’” של טרנטינו,אבל בסופו של דבר זה באמת סרט טוב,לדעתי גם הסרט הכי מצחיק של טרנטינו. בחלק מהסצנות אני פשוט נשפכתי.

דברים מגניבים ששמתי לב אליהם:
-בצורה מסוימת,כל הדמויות שמעו על שאר הדמויות - סיפורים,שמועות וכו’,בשורה התחתונה כולם הכירו את כולם.
-הסצנה במרתף - מחווה לממזרים?
-יש דגש על המבטאים בסרט - מבטא דרומי,מבטא צפוני,מבטא אפרו - אמריקני,מבטא בריטי,מבטא ניו זילנדי,מכסיקני שכחתי משהו?
-הסצנה שדייזי מבצעת את השיר הפולק האוסטרלי - נהדרת.

אקיצר,צחקתי ונהנתי.

(איל) #10024

[QUOTE=F.Redondo;1661388][YT]CmRih_VtVAs[/YT]

יצא ממש עכשיו הטריילר הרשמי ל- Suicide Squad[/QUOTE]

בניגוד לאווירה הקודרת של הטריילר הראשון, זה נראה פשוט כיפי. ופסיכי לגמרי.
בשנה אחת יוצא גם “דדפול” וגם “Suicide Squad”. מעולה.

(Raging Bull) #10025

[QUOTE=איל;1661561]בניגוד לאווירה הקודרת של הטריילר הראשון, זה נראה פשוט כיפי. ופסיכי לגמרי.
בשנה אחת יוצא גם “דדפול” וגם “Suicide Squad”. מעולה.[/QUOTE]

2016 ככל הנראה הולכת להיות השנה של סרטי הקומיקס עם יציאתם של באטמן נגד סופרמן, אקס מן אפוקליפסה, סווסיד סקווד, קפטן אמריקה סיוויס וור, דדפול, גמביט ודוקטור סטריינג’. אולי פספסתי גם עוד אחד.

(Corwin) #10026

The Hateful Eight. גאוני. רוצו לראות.

(Shusaku) #10027

הייתי מחלק את הסרט דדפול ל2 מישורים:

המישור הראשון הוא דדפול עצמו. דמות אדירה שלא ידוע איך עד היום היא לא קיבלה במה קולנועית. ראיין ריינולדס תפור על הדמות הזאת, ופוקס עשו עבודה באמת טובה. הסרט פשוט אדיר, כל מה שאתם יכולים לרצות מדדפול נמצא שם. ההחלטה לעשות סרט בקטגורית R השתלם בהחלט מתאים לדמות.

המישור השני הוא העלילה. מאוד התאכזבתי שהעלילה לא מצליחה להתרומם ברמה רצינית. בניגוד לסרטים כמו הנוקמים, חייל החורף, ספיידרמן 1 ו2 ואפילו איש הפלדה, בדדפול אין באמת עלילה עם התפתחויות.

לסיכום, 106 דקות מסך של דדפול, על כך המשתמע מכך. דמות של אנטי גיבור, שרוט, בוטה, סוטה, מצחיק ומאוד משעשע. בלי עלילה. רק דדפול. לגמריי שווה את הכסף של הכרטיס.

(Halla_Madrid) #10028

[QUOTE=Shusaku;1664094]הייתי מחלק את הסרט דדפול ל2 מישורים:

המישור הראשון הוא דדפול עצמו. דמות אדירה שלא ידוע איך עד היום היא לא קיבלה במה קולנועית. ראיין ריינולדס תפור על הדמות הזאת, ופוקס עשו עבודה באמת טובה. הסרט פשוט אדיר, כל מה שאתם יכולים לרצות מדדפול נמצא שם. ההחלטה לעשות סרט בקטגורית R השתלם בהחלט מתאים לדמות.

המישור השני הוא העלילה. מאוד התאכזבתי שהעלילה לא מצליחה להתרומם ברמה רצינית. בניגוד לסרטים כמו הנוקמים, חייל החורף, ספיידרמן 1 ו2 ואפילו איש הפלדה, בדדפול אין באמת עלילה עם התפתחויות.

לסיכום, 106 דקות מסך של דדפול, על כך המשתמע מכך. דמות של אנטי גיבור, שרוט, בוטה, סוטה, מצחיק ומאוד משעשע. בלי עלילה. רק דדפול. לגמריי שווה את הכסף של הכרטיס.[/QUOTE]

אתה עובד ברשת קולנוע מסוימת? איך ראית את הסרט כזה מוקדם?