סרטים, רבותיי, סרטים

(serginhо) #9943

קולנוע קוריאני בכללי הוא קולנוע מצוין. אולדבוי זה המיינסטרים אבל לטעמי יש סרטים לא פחות טובים ממנו.

(Wildman) #9944

איך שהם חותכים את הסצינות והלוקיישנים בכזו גסות, נותן לך הרגשה שאתה על סמים ושאתה מפספס דברים.

לגבי הסיפור עצמו, הוא מצמרר ברמות הכי עמוקות ונמוכות שיש, הרבה יותר מאיזה גיבור שסתם מת בסוף. משהו בעונש שהוא קיבל ובמה שנהיה ממנו באופן כללי לא פשוט בכלל לעיכול ומשאיר אותך עם מחשבות הזויות שלא חשבת בחיים שיעברו לך בראש.

ממליץ גם כן אבל רק אם יש חשק למשהו סופר-כבד. הצחוקים לא כל כך מקלים על האווירה הקשה בסרט הזה.

(דניאל.) #9945

בקשר לסוכנת של די קפריו, זה לא שהם יודעים לבחור סרט, זה פשוט שהוא עושה את הסרט למדהים. כל אחד והדעות שלו, אבל זה שחקן מבריק.

(serginhо) #9946

דיקפריו לדעתי אחד הגדולים.
רוצים להתווכח לכו תתווכחו עם סקורסזה שהחליט שדווקא הוא מן יורש של דה נירו בסרטים שלו. ועל הדרך גם עם טרנטינו, קלינט איסטווד, קריסטופר נולאן, סם מנדס, סטיבן ספילברג וג’יימס קאמרון שגם אצלם הוא שיחק תפקיד מרכזי.

(kenny) #9947

[QUOTE=דניאל.;1648432]בקשר לסוכנת של די קפריו, זה לא שהם יודעים לבחור סרט, זה פשוט שהוא עושה את הסרט למדהים. כל אחד והדעות שלו, אבל זה שחקן מבריק.[/QUOTE]

לפי הגישה הזאת אני יכול להביא לו תסריט מחורבן ואת הבמאי של אמריקן פאי 6 ועדיין הסרט יהיה גדול.

שחקן, גדול ככל שיהיה, הרבה יותר תלוי בתסריט ובבמאי מלהפך. העבודה של השחקן מתחילה אחרי שהבמאי מתחיל ונגמרת ביום הצילומים, של הבמאי היא ממשיכה גם אחרי הצילומים. השחקן אחראי בעיקר לעבודה על הדמות שלו ועל הכימיה עם דמויות אחרות, הבמאי אחראי על הכל, על השחקנים, הצילום, התפאורה, העריכה, הכל. הסרט הוא של הבמאי, לא של הכוכב הראשי, ועל העבודה הבמאי יפול או יקום הסרט.

(the - stretford end) #9948

היום בצהריים המוקדמות ראיתי את שובר את הכלים, הגיע השבוע לאקרנים. על בובי פישר שחקן השח-מט האגדי, ממליץ בחום, בטח לאוהבי השח-מט (אני) וגם לאלה שלא.
סיפור אמיתי, סיפור מעניין, דרמה טובה עשויה טוב.

(Halla_Madrid) #9949

די קאפריו לוקח אוסקר השנה… NOT

//youtu.be/LoebZZ8K5N0

(steve_g) #9951

סיפורים פרועים - סרט ארגנטינאי יוצא דופן, מלא בדרמות,אקשן,מתח ורגש.

אגב דקה 103:00 בסרט ניתן לשמוע את “הללויה” הישראלי

הנה קישור לצפייה ישירה:
http://www.videoweed.es/file/8d5e574c56a80

למי שמתלבט, צפו ב10 דקות הראשונות ותחליטו לבד.
הרבה מוסר השכל:)

(Halla_Madrid) #9952

מצטרף להמלצה.

תגיד Shusaku (או שאר חובבי קולנוע), יש דבר כזה IMAX דו-ממד בארץ? אף-פעם לא הייתי באולם IMAX, אבל אני רוצה ללכת לקראת מלחמת הכוכבים ובאטמן נגד סופרמן, כי הוויזואליות נראית פאקינג מדהים בטריילרים. ולא בא לי לראות ב-IMAX 3D. אז…?

(lolothe2nd) #9953

וואי ראיתי אותו בקולנוע מזמן!
זו סה"כ קומדיה שחורה , מין פרודיה על אופרות סבון. איזה מין מוסר השכל?

סרט מעולה אגב!

(Shusaku) #9954

יש IMAX2D, זה פשוט סרטים (כמו קרימזון פיק למשל) שלא משודרים בIMAX בתלת ממד. בסרטים האלה ההבדל המשמעותי הוא במערכת הסאונד המטורפת ובמסך הענק. מלחמת הכוכבים (וככל הנראה גם באטמן נגד סופרמן) ישודר בוודאות רק בIMAX3D. תאמין לי, פשוט לך לזה בIMAX. לא ראית תלת ממד אמיתי בימי חייך לפני שהיית שם. ההבדלים כל כך תהומיים, והפעם הראשונה היא הכי מרהיבה.

(Halla_Madrid) #9955

תודה על התשובה :slight_smile:

אני אתן ל-IMAX 3D ניסיון עם מלחמת הכוכבים.

(Parliament) #9957

לא צריך להגיד יותר מזה…

(דניאל.) #9958

[QUOTE=DoctorGonzo;1648341]

Oldboy 2003

יש לי מדי פעם חופשות ערב מהאישה, שיוצאת קצת עם החברות שלה, וללילות כאלו אני מחכה בציפייה. בד"כ אני מנגב איזה סרט מד"ב, או משהו מלחמתי כזה, אבל אתמול החלטתי שאני צריך קצת Mindfuck. את השם אולדבוי אני מכיר קרוב לעשור בערך, אבל מעולם לא טרחתי לראות אותו. אולי בגלל שלא בא לי על קוריאנית, אולי בגלל שכל מה ששמעתי עליו היה קצת מלחיץ. בכל מקרה, אתמול זה קרה. תרגום בעברית, עותק בלוריי מעולה, ויאללה. ופאק, מה הקוריאנים האלה אוכלים שדופק להם את המוח בצורה כל כך קשה? שלא תבינו, סרט גדול, מרתק, מצחיק ומתסכל אודות נקמה, שרצוי לראות ולו רק פעם אחת. ציון 8.4 באייאמדיבי, קוריאניות יפייפיות, ואו דסו אחד.[/QUOTE]

לקח לי שלושה ימים לראות אותו (היום-אתמול סיימתי)! הוא WTF רציני? היה לי כבד לראות אותו, מה הולך שם לעזאזל?

(Fletch) #9959

ספקטר - סם מנדז מאכזב מאוד… ציפיתי שמנדז יצליח להפוך את ג’ימס בונד מסדרת אקשן שיודעת לעשות את העבודה לקצת יותר, כמו שנולאן עשה לבאטמן עם הטרילוגיה המצוינת. סקייפול היה מצוין, הטוב ביותר בסדרה מזה הרבה שנים ובאופן כללי מהסרטים היותר טובים שיצא לי לראות בקולנוע בשנים האחרונות, עם טביעת יד של במאי רציני. ספקטר… חוזר לשטאנץ של חתיכים וחתיכות (מוניקה בלוצ’י, פאקינג הל בת 50), עלילה פשטנית, נבל לא מעניין (וולץ שחקן נהדר אבל הדמות פחות משכנעת מזו של ברדאם) וסוף לא משכנע בעליל!

(Eduardo) #9960

מחפש את הסרט שנים: קבוצת ילדים יוצאת לטיול, ואם אני לא טועה, הם פשוט נכלאים איפשהוא והחמצן שלהם אוזל מרגע לרגע. למיטב זכרוני מדובר בסרט משנות השמונים או התשעים.

(San Sunny) #9961

(דניאל.) #9962

תגידו איך אפשר לראות סרט ישן בHD? זה לא לא אפשרי כי המצלמות של אז לא היו מספיק משוכללות?

(San Sunny) #9963

אם כבר הפוך… המצלמות של אז לא היו דיגיטליות אלא צילמו על סרט, סרט פיזי, ויש לזה “רזולוציה” מטורפת - בגלל זה הקרנות בקולנוע היו באיכות טובה גם בדרייבאינים למשל. הבעיה היא לא במקור, אלא בתהליך ההמרה למחשבים. אם המירו כמו שצריך, אין סיבה שזה לא יהיה גם באיכות 1080p.

לרוב הסרטים כן יש גרסאות HD. אני צופה באופן קבוע בסרטים ישנים, כולל סרטים משנות ה-30, ה-40 וה-50, ולפחות ב-TL יש להם גם גרסת 1080. כמובן, מכיוון שמדובר בסרטים פופולריים, דאגו להם (למשל, הסרטים של היצ’קוק). לסרטים לא פופולריים יכול להיות שלא דאגו, ואז אתה בבעיה.

(Parliament) #9964

Mad Max Fury Road
על מה ולמה הבדיחה הרעה הזאת מקבלת ציון 8.2 ב IMDB?