סרטים, רבותיי, סרטים

(Gattuso) #1

משום מה,אף אחד לא פתח דיון על סרטים בפורום החדש,אז לקחתי את היוזמה…

סרטים טובים שראיתי בזמן האחרון:
אמריקן פאי 3

הג’וב האיטלקי

שודדי הקאריביים

מישהו ראה?

(monkey) #2

ראיתי אמריקן פאי 3.
הסצנה במסעדה בהתחלה, אחד הדברים הכי מצחיקים.

כמה שישמע לכם מצחיקים, מוצאים את נמו - אחלה סרט, מצחיק וקליל.

סרט שבמקרה יצא לראות בפעם ה100 בשבוע האחרון זה ללכת על הכל פשוט סרט מצוין. בכלל אני אוהב שילובים של סרטי פעולה-קומדיה.

הסרט האחרון שראיתי והייתי אומר שכדאי לכם זה זהות, שעוד לא הגיע לקולנוע, נראה לי, אבל הוא כבר על מדפי ספריות הוידאו, וזה סרט מאוד מפתיע למרות שהוא לא מפחיד כמו שאמרו.

(Dream Tim) #3

זה רק על סרטים בקולנוע?
אם לא,אני ממליץ על:
אח חשאי
רוד טריפ
אחי,איפה המכונית שלי.

סרטים קורעים!

(צהוב בדם) #4

מי שרוצה סרט דרמה טוב יש את חומות של תקווה, סרט אימה אדיר החייזרים באים, סרט קומדיה מת לצעוק 1/2,
סרט פעולה The Terminator 1/2/3, ועוד סרט אימה כביכול שיותר הצחיק אותי זה פרדי vs. ג’ייסון.

הסרט זהות אכן הגיע לקולנוע והמליצו לי עליו בחום ואני פשוט מת לכת לראות אותו.

(Eytan) #5

אולי הג’וב האיטלקי קצת בצל של בחורים רעים 2 ואמריקן פאי החתונה אבל הוא סרט אדיר!!!

אגב, איך אפחד לא הזכיר פה את בד-בויז?? (2)

(monkey) #6

עוד סרט שראיתי לאחרונה, סרט מצוין - תא טלפון.

(D.J B.j) #7

ראיתי שודדי הקראביים… בין הסרטים האהובים עליי! איך זה הג’וב האיטלקי? אני מעוניין ללכת… איך הוא (למי שראה)?

(Eytan) #8

זה כמו שאמרתי, סרט אישית אהבתי ביותר, זה סרט שמתחיל בעיצומו של שוד שמצליח ואחרכך מסםר על הבעיות הפרטיות של השודדים ו…קשה לתאר עוד בלי לגלות קטעים חשובים…

בכל מקרה זה לאלה שאוהבים לראות שודים מתוכננים על המילימטר+אקשן ועוד כמה הפתעות

קיצר תראו

(Ambrosini) #9

יצא לי לראות את ההתחלה של הסרט הג’וב האיטלקי פעמיים במקומות שונים אבל בפעמיים האלה לא יכולתי לראות את הסרט, אני חייב לקחת אותו מהר מחבר.

(D-Seg) #10

ג’וב איטלקי סרט חזק ביותר, מאוד נהנתי בו.

אבל אין על באד בויז 2. אני מתתתתת על מרטין לורנס. בכלל אני מת על שחקנים שחורים, וויל סמית’, מרטין לורנס, כריס טאקר, ווסלי סנייפס, אדי מרפי… אין עליהם. הכי מצחיקים שיש.

(Milanista) #11

אני יותר אוהב את סרטי הקלאסיקות:
מת לחיות (הטרילוגיה) , טרילוגית הסנדק הבלתי נשכחת , החיים יפים של בניני וגלדיאטור .
אבל אני אוהב בצורה בלתי רגילהאת הסרט ללכת על הכל (כמו ששמתם לב ברוס וויליס הוא הפייבוריט שלי…)

הסרט האחרון שראיתי הוא שודדי הקאריבים, סרט מומלץ ביותר למרות שהוא טיפה ארוך (שעתיים פלוס ++)

ואמריקן פאי…אוויי איזה סרטים תותחים … השלישי קורע אבל לא כמו הקודמים (מומלץ בכל מקרה לחובבי הז’אנר)

(Liani_23) #12

סרט שבמקרה יצא לראות בפעם ה100 בשבוע האחרון זה ללכת על הכל פשוט סרט מצוין. בכלל אני אוהב שילובים של סרטי פעולה-קומדיה.

סרט באמת גדול!

תשמעו אולי זה ישמע מצחיק, אבל את באד בויז ואת אמריקן פאי 3 לא אהבתי בכלל. רק אולי כמה קטעים באמריקן פאי. לא יודע למה. משום מה כולם התלהבו.

רוד טריפ

הסרט הכי מתחיק שראיתי בחיים שלי! באמת. מי שלא ראה, שיילך לראות!

סרט שלא כדי לראות:
טוקסידו.

(Jericho Jones) #13

נימו - ענק! פשוט ענק!!

(D.J B.j) #14

סרט אומנם די ישן אבל למי יצא לראות פני תנין?

(צהוב בדם) #15

עוד סרט פעולה ענק שעכשיו נזכרתי בו והוא באמת יוצא דופן זה 2 צעדים למוות, שחקני הסרט הם הראפר DMX וג’ט לי.

אני ממליץ בחום לכל אוהבי סרטי הפעולה.

(D.J B.j) #16

עוד סרט פעולה ענק שעכשיו נזכרתי בו והוא באמת יוצא דופן זה 2 צעדים למוות, שחקני הסרט הם הראפר DMX וג’ט לי.

אני ממליץ בחום לכל אוהבי סרטי הפעולה.

הוא עכשיו בקולנוע? אם לא, באיזה ערוץ אם בכלל?

(monkey) #17

ואני לא יכול לתת את הרשימה שלי בלי אחד הסרטים היותר טובים שראיתי - ממנטו. למה שכחתי את השם של השחקן הראשי, אני לא יודע, ברח לי כרגע מהראש, אבל הוא נותן שם הופעה מדהימה פשוט.

(monkey) #18

אולי זה גאי ריצ’י בעצם…?

(BullsDude) #19

גאי פירס. נראה לי.

בכל מקרה, ראיתי אתמול את החדש של ספייק לי (צ’ואק ארטיסט!), 25 שעות. לא יודע מה איתכם, אני אוהב את הסרטים של לי, והסרט הזה לא היה שונה, למרות שהסוף טיפ טיפ טיפה נמתח שלא לצורך.

(monkey) #20

גאי פירס. בדיוק.