לאיזה שיר אתם מאזינים עכשיו?

מוזיקה

(DoctorGonzo) #17123

איך פספתי לעזאזל את הלהקה הזאת כל כך הרבה שנים?

(Uriah) #17124

שיר חדש שלנו :slight_smile:

אהבתי מאד, באמת. מזכיר את Queens (בקטע טוב) ואני מניח שלא במקרה :slight_smile:

מה תפקידך בכוח? אתם באפל מיוזיק/בנד קמפ/סאונדקלאוד?

באותו קו, אדי ודר מבצע את הפסקול של הסרט Into The Wild (סרט מדהים בפני עצמו).
מומלץ!
https://www.youtube.com/watch?v=GXNd7f4jcVI&list=PLBCED5D131A39758A

(Uriah) #17127

תודה רבה! אנחנו מאוד מושפעים מQotSA באמת :slight_smile: (למרות שאפילו לא טרחתי להאזין עדיין לאלבום החדש)

גיטרות/שירה, חוץ מערוץ היוטיוב יש לנו כרגע רק דף פייסבוק

יש עוד שתי הקלטות שמחכות למיקס ומאסטר, חשבתי להוציא את הכל כמעין דמו ורק אז להפיץ בבנדקמפ תחת כותרת אחת ועיצוב אחיד. הסאונדקלאוד והבנדקאמפ נוחים יותר מבחינתך? באפל מיוזיק אין לי מושג איך להשתמש ולמען האמת לא ראיתי הרבה מוזיקאים באינדי שעושים בו שימוש אבל אני לגמרי פתוח לרעיונות.

הנה עוד שתי הקלטות שלנו

אני מאזין למוזיקה כמעט ורק מהטלפון, ולכן היתרון של סאונדקלאוד, בנדקאמפ ואפל מיוזיק הוא ממשק יותר נוח ובעיקר האפשרות לא להשאיר את המסך דולק/לגמור לעצמי את חבילת הגלישה מהיוטיוב. בשנה האחרונה פחות או יותר אני משתשמש אך ורק בשירותי סטרימינג ללא אחסון מקומי בכלל, וכרגע Apple Music הרבה מעל כולם פשוט בגלל המגוון ההיסטרי (לפחות עד שספוטיפיי וגוגל פליי מיוזיק יהיו זמינים בארץ, if ever). גם דברים יחסית איזוטריים נמצאים שם אבל אני די בטוח שזה מסובך הרבה יותר להעלות את החומרים (הסכם הפצה מול אפל וכאלה).

(DoctorGonzo) #17129

20 שנה למותה של ענבל פרלמוטר, שהמוזיקה שלה מלווה אותי כבר כמעט 25 שנה. עוד כנער בניינטיז, המכשפות היו ההרכב האהוב עלי (יחד עם נושאי המגבעת), וחרשתי את הארץ בהופעות שלהן. הצליל שהן גיבשו, מלוכלך ורשע, כמעט נירוונתי תופס אותי עד היום וכנראה לא יעזוב.

השיר הזה, מהתקופה היותר מאוחרת שלהן, חידוש שהן עשו לשיר והחיבור עם ניק קייב. תקשיבו:

(Uriah) #17130

גונזו, צפית בזוועתון שהיה אמור להיות מחווה לענבל פרלמוטר?

מקדיש את השיר הבא לגונזו @ganjo, @kenny ולכל הסמולנים הבוגדים!!!1111 :fist:

טַל מַפְרֶה, טַל חַיִּים – טַל הַמֶּרֶד …
הוֹי, רָוְתָה כָּל אַרְצֵנוּ טַלִּי!
נוּמָה עֵמֶק, מֶרְחַב הַתִּפְאֶרֶת,
יִתְנַשֵּׂא גַּם עָלֶיךָ, דִּגְלִי.

(ganjo) #17131

קודם כל הרגת אותי עם השחיטה הזו שעשו לענבל (אהובתי משכבר)… ועוד הבילויים לוקחים בזה חלק פעיל? או שאני לא מזהה נכון?? לא מבין איך להקה כל כך מופלאה משתתפת בפרטטש הזה…

את ערן צור אני מודה שאני פשוט לא יכול לסבול. פזוט זוועה לאזניים!!!

ועכשיו כדי לתקן את העוול האיום שעשית פה למוזיקה הישראלית ולסמולנים בכלל:

(Uriah) #17132

ליאור - זה מה שקורה כשנותנים לפוסט-מודרניזם להשתלט, כמה שאתה יותר גרוע ככה אתה יותר אמנותי. אפילו בישראל היום המסך הלבן זכו בלהקת השנה… מחריד.

ערן צור זה טעם נרכש, אני אישית מכור. הוא אוריון מצביעים חד"ש/מרצ בהתאמה (נראה לי).

מה עם שיר על כדורגל? ערן צור היה באיזשהי נסיעה עם גברי לוי והשניים הסתכסכו ממש. הוא הכחיש קשר לשיר, אבל אני מציע לך להאזין למילים ולשפוט בעצמך :slight_smile:

אם כבר סמולנות כבדה אז זה שיר בן זונה

(ganjo) #17133

בכלל זה אלבום מופתי שכול וכישלון. תמיד תהיתי: אם הייתי ימני איך הייתי יכול להינות ממוזיקה/קולנוע. נשגב מבינתי… את השיר של החרגול אשמע מחר כדי לא להעיר את הבנות:wink:

(Uriah) #17134

תנסה את זה :star_struck:

אם כבר שכול וכשלון, השיר הפוסט ציוני/נכבה האולטימטיבי:

שיר מדהים.

(ganjo) #17136

השיר אגב מדבר על מקרה אמיתי

(Eduardo) #17137