לאיזה שיר אתם מאזינים עכשיו?

מוזיקה

(Lukaku) #17078

//youtu.be/AOgBg2up7Jg

שכחתי לגמרי מהשיר הזה ופתאום קפץ לי ביוטיוב. ליל דיקי ענק. ולחשוב שהוא בכלל נולד כסוג של פארודיה.

(serginhо) #17079

//youtu.be/YIWhct2v6ok

אתמול היה לה יום הולדת. הייתה צריכה לחגוג 59. גאווה ישראלית וסמל לצניעות ולארץ ישראל היפה… והקול, איזה קול!

יהי זכרה ברוך.

(HJKL) #17080

החדש של burial:

(=Skyline=) #17081

[QUOTE=ivgiland;1697334]
//youtu.be/O48i04d7XGY

שיר שלי… מוזמנים להשמיע דעה.[/QUOTE]
טקסט עמוק ומרגש. יש חלקים בשיר שאתה מאוד מדייק וזה נשמע טוב. יש לך הרבה פוטנציאל להשתפר. תודה לך

(Goalkeeper) #17082

חברה אחד הראפרים הגדולים של ימינו הכריז שלשום דרך הI TUNES על אלבום חדש.
J COLE, 4 YOUR EYEZ ONLY, יצא ביום שישי. הוא הוציא כבר סרט של כ40 דקות מההפקות. והוציא שני שירים, באחד מהם יש דיס על קנייה.
איזה תענוג, לא יכול כבר לחכות לשישי, האם יהיה כאן עוד פלטינום ללא הופעת אורח?

//youtu.be/1WUE5uPBFDQ

//youtu.be/P65QrYUnFRk

(Raul Gonzalez Blanco) #17083

[YT]SPlQpGeTbIE[/YT]

נוסטלגיה!

(Eduardo) #17084

//youtu.be/hn3wJ1_1Zsg

(LOS BLANCO) #17085

//youtu.be/0v5TMgimk6U

אחת מהלהקות האנדר לטעמי

(Paul Heyman) #17086

//youtu.be/rSpRxniHfaA

כילד של שנות ה-90, זה דווקא היה האלבום הראשון של ג’ורג’ מייקל ששמעתי כשדוד שלי נתן לי את התקליט המקורי שלו במתנה ומאז איכשהו זה היה תמיד השיר שתפס אותי ביותר עם ג’רוג’ מייקל.

(Oleguer 23) #17087

//youtu.be/o9z-Phld_iE

(imblue) #17088

יש משהו שתמיד מנחם בקול של זוהר ארגוב

//youtu.be/TtpyAynxElo

(Goalkeeper) #17089

השבוע גיליתי את פלד.
זה לא שלא הכרתי אותו, לפני 4-5 שנים הכרתי אותו, אבל לא לעומק. יצא לי לשמוע את 6 רגל 7 רגל עם נצ’י, את באסים בבגג’ וורסים שלו בשיתוף עם נצ’י ואורטגה. תמיד תפסתי ממנו ראפר דיי סבבה, אבל שלא מגיע לטופ בארץ, איכשהו כל שיר שלו עם אורטגה או נצ’י, תמיד התלהבתי מהם יותר. בקבינט תמיד אהבתי את הוורסים שלו אבל תמיד הייתי טוען שאורטגה הפציץ יותר ממנו. בדיעבד זה לא היה כוחות כי הערצתי (ואני עדין מעריץ) את יכולות הראפ של שניהם וחיפשתי כמה שיותר קטעים שלהם. עכשיו בדיעבד שהחלטתי אחרי כל כך הרבה ביקורות טובות על האלבום האחרון שלו להקשיב לפלד, ולא לOTG או לנצ’י בשיר של פלד.
הופתעתי בקטע אחר. מבחינת סקילס הוא בטופ בארץ, הבחור יודע לחרוז וזה נשמע בן זונה, ללא ספק הראפר ששר בעברית ונשמע הכי טוב ששמעתי. אולי מבחינת מסר ומשחקי מילים הוא לא טונה או נצ’י, אבל הוא פשוט מצויין ופה ושם יש לו משחקי מילים נחמדים. ממליץ מאוד אם לא יצא לכם לשמוע !

//youtu.be/P2tUDrG-pR8

(Eduardo) #17090

//youtu.be/WvzitKFHh-w

(Incognito) #17091

//youtu.be/T5ALPzS0QfQ

(Goalkeeper) #17092

//youtu.be/0hkXJUQxQuA

מהאהובים עלי בכל הזמנים, הורס של טונה פשוט מושלם

(Bliss) #17093

מה מה מה?
רגע מה זה הדבר המטריף הזה?
אפילו לא הכרתי את זה! אדיר!
אחחח טונהמן ג’ונס…

[YT]otXTrrsbSoU[/YT]
מה, לא ככה? כושיליסוואגהערס

(Goalkeeper) #17094

ממליץ לך לחפש את כל הפרויקט.
אורטגה שי360 וטונה (הוא קורא לעצמו ט’ באלבום בגלל חוזה בלעדיות מסוים) עושים סימפולים לקלאסיקות ישראליות. 8 שירים מצויינים.
גם להקת השבט, ששם טונה התחיל, ממומלץ מאוד!

//youtu.be/rfw4hhT63u0

(Bliss) #17095

השיר החדש של Lucille Crew הרבה מעבר למעולה. אני קצת בהלם שזה הרכב ישראלי. תענוג!
[YT]7vQ83lz0528[/YT]

למי שעוד לא מכיר, מומלץ

(Eduardo) #17096

//youtu.be/xhuwypvp_M0

(Eduardo) #17097