לאיזה שיר אתם מאזינים עכשיו?

מוזיקה

(Pedja Mijatovic) #17058

משוגעים אף מילה על פרנק אושן?

(LOS BLANCO) #17059

//youtu.be/9muzyOd4Lh8

(Uriah) #17060

הרבה זמן לא התמכרתי ככה ללהקה

Die Antwoord יוצאים עם שיר חדש שנשמע קצת כמו האוס ניינטיז. יש להם הרבה שירים טובים יותר, אבל הגיוון די מדהים

אני לא מבין בהיפ הופ / ראפ אבל הטכניקה של נינג’ה מעניינת מבחינת סגנון

I FINK YOU FREAKY זה שיר ברמה היסטורית מבחינתי, עומד לגמרי ברמה אחת עם פרודיג’י שזו בערך המחמאה הכי גדולה שאני יכול לחשוב עליה

(JosephMerrick) #17061

הרכב פסיכי. ההופעה שלהם בארץ הייתה לא פחות ממדהימה. ומסכים לגבי השיר, חמוד אבל אפילו לא בטופ 20 שלהם.

בנוגע לווטקין טודר ג’ונס aka נינג’ה -מדובר בגאון ואמן בחסד. שמעתי לא מעט אנשים שטוענים שהוא אחד הראפרים הגדולים אי פעם, וכששומעים את הדברים האחרים שהוא עשה מלבד די אנטוורד אפשר להבין גם למה:

//youtu.be/Wz7-lAQCgEk

(Uriah) #17062

לא הייתי בהופעה, אני מקווה שהם יחזרו מתישהו.

לדעתי הוא לגמרי שם, מתחילת שנות התשעים חוץ מאמינם כל הראפרים נשמעים לי ממש דומים אחד לשני. משהו בהטעמה של נינג’ה מאוד שונה וזה לא רק בגלל הניב הדרום-אפריקני.

סתם טריוויה, אתה יודע על מה השיר evil boy מדבר?

(זהירות, הרבה איברי מין זכריים מתעופפים בקליפ)

We’ve known Wanga since he was a street kid. He lives in this house in Cape Town and squats on a farm. This year, Wanga was supposed to go to one of these rituals because he wasn’t circumcised. We thought maybe he just shouldn’t go because 60 kids fucking died this year because their penises didn’t work properly afterward and shit. So I asked him what would happen if he didn’t go to the bush, and he said that he wouldn’t be a man and he wouldn’t be able to speak to the other men. So I asked him why he was speaking to me and he said, “Because you’re cool, Ninja.” Then he looked at my tattoo and said he wanted to be “Evil Boy for life.”

(HJKL) #17063

אוריה, תזמון נאחס יש לכם עם הדיון הזה -

==========

//youtu.be/xDR9ijzQbzY

(Uriah) #17064

למה תזמון נאחס? לא הבנתי את הרפרנס :\

בכל אופן, הקלטנו עוד שיר /0\

[YT]meafAII5XSE[/YT]

(HJKL) #17065

בלינק ששמתי…

Batshit fucking mental South African duo Die Antwoord announced in an interview with [I]Exclaim![/I][I] today that they’ll be breaking up in September 2017. “Die Antwoord dies on that day,” said lead singer Ninja. “It’s all over. I feel beautiful about it. I’m not scared of the end. I’m a Ninja. I’m not scared of death.”[/I]

אבל מאז הם אמרו שהמראיין סובב את המילים שלהם ואין תוכניות כרגע להתפרק…

(Uriah) #17066

עשית לי התקף לב

(Goalkeeper) #17067

//youtu.be/Hntj6D7PDSs

משתבח כמו יין

(Raul Gonzalez Blanco) #17068

נאז הוא תופעה באמת. יותר מעשרים שנה במשחק והוא עדיין מפלצת היפ הופ. אולי הראפר הטוב ביותר אחרי אנדרה 3000, לדעתי לפחות. הוא ללא ספק הכי עקבי בהיסטוריה.

(BannedT) #17069

נאס הוא אכן אחד מהפייבוריטס שלי ואני לא סגור על מי הייתי שם בטופ 5 אבל הוא היה שם בוודאות. ראפר שאסור לשכוח ממנו הוא מוס דף, פשוט ענק, קצת אנדרייטד כי הוא לא מת והיום לא עד כדי כך פעיל בתור יאסין ביי.

(Penya Solera) #17070

[YT]spfsdpuvUyQ[/YT]

(Pedja Mijatovic) #17071

נאס הראפר הטוב ביותר בכל הזמנים מבחינתי. הבעיה היחידה שלו היא שחוץ מהאלבום וחצי הראשונים שלו הוא לא הצליח לשמור על רמה גבוהה של שירים. בניגוד מוחלט לקניה למשל, אצלו המוסיקה, ההפקה וכל היצירה הכללית מכפרת על יכולת הראפ הבינונית שלו.
מה שמוזר מאוד לאור העובדה שIllmatic אלבום מהפכני כל כך בכל היבטי ההפקה והאמירה האומנותית שבו. משום מה הוא הוציא כל כך הרבה מוסיקה אחרי It was written וכל כך מעט שירים טובים ובולטים. חבל, כי מבחינת יכולת ראפ נטו הוא הגדול ביותר.

יש לי הרגשה חזקה על האלבום המתקרב של Danny Brown. איזה אדם מוכשר.

(Raul Gonzalez Blanco) #17072

אתה רציני? שמעת את stillmatic? או gods son?

(Sir Ryan) #17073

אדיר לפתיחת הבוקר

(Pedja Mijatovic) #17074

[QUOTE=Raul Gonzalez Blanco;1695840]אתה רציני? שמעת את stillmatic? או gods son?[/QUOTE]

מבחינת איכות הראפ אין שני לו, לפי דעתי המוסיקה לא טובה מספיק. אם למשל נכנס לויכוח הישן ונשווה כל אלבום מאז I am לאחד מהאלבומים של ג׳יי זי, הם פשוט פחות טובים. וזאת למרות שהוא ראפר טוב יותר.

(Raul Gonzalez Blanco) #17075

[YT]Pb5qY16wT5A[/YT]

דיברתי כאן על צ׳אנס פעמיים או שלוש בעבר כאן, אבל אתמול זכיתי לראות אותו בלייב. הבחור כל כך שונה ומחובר למוזיקה שלו, באמת מעורר השראה. והכל בגיל כל כך צעיר.

קוראים לו צ׳אנס הראפר אבל הוא הרבה יותר מזה, להלן השיר שמעל. ממליץ בחום לכל אחד.

(ivgiland) #17076

//youtu.be/O48i04d7XGY

שיר שלי… מוזמנים להשמיע דעה.

(Michael Scofield) #17077

My Oh My! It hurts sometimes
My Oh My! It hurts sometimes
I think I’m running out of time
Before I’m gonna lose my mind …

//youtu.be/X31SjB0SwOI