לאיזה שיר אתם מאזינים עכשיו?

מוזיקה

(LiveGames) #17037

//youtu.be/n-X-hsT8lL8

(Raul Gonzalez Blanco) #17038

[YT]TErySTMbFlk[/YT]

קצב מדהים, פזמון ממכר וכמובן שלושה בתים לפנתיאון משלושה חבר’ה שונים. אין על השיר הזה.

(Eduardo) #17040

//youtu.be/XoiEkEuCWog

(Michael Scofield) #17041

//youtu.be/5TSczIVMfog

(imblue) #17042

כישרון ענק.
היא תגיע רחוק לדעתי

//youtu.be/RMwhKx8_X8A

(LOS BLANCO) #17043

//youtu.be/gtV0jst-dg0

(Raul Gonzalez Blanco) #17044

[YT]rFIrruzYWzU[/YT]

תרשו לי להכיר לכם שיר שכנראה לא הכרתם מאאוטקאסט - קצב גאוני, עם עוד בית לפנתיאון מהבנאדם הכי אינטילגנט שנגע במיקרופון, אנדרה 3000. הטכניקה והמסר שלו בשיר הזה פשוט מושלמים.

(Michael Scofield) #17045

you’ve done fked up now
you done put 2 of Amerikaz most wanted in the same muthaf
kin’ place
at the same muthaf**kin’ time…

//youtu.be/Yc6KFftNTrg

(LOS BLANCO) #17046

//youtu.be/-iEId2vmb0M

(Oleguer 23) #17047

אחד השירים היפים ביותר שהולחנו בישראל, ע"י נחום היימן ז"ל.

//youtu.be/A1Jxtewzg8U

(ganjo) #17048

ואם כבר בנחצ’ה עסקינן - זה נראה לי השיר היפה ביותר שלו (והוא אפילו זה ששר):

//youtu.be/WK61xa41px8

(מגן ימני) #17049

//youtu.be/9-fOpoLtj7U

אז הלהקה שכתבה את המוזיקה הטובה ביותר בהסטוריה של הרוק בין השנים 84-94 (כן, 94, זה לא טעות) ומאז 1996 עוברת את הmiddle age crisis הארוך והמתוקשר ביותר אי פעם, מוציאה סינגל מאלבומה הקרב ובא. וזה…בסדר.
//youtu.be/uhBHL3v4d3I

אם זה אחד הפילרים אז סבבה. אם לא, אז זה עוד אלבום בינוני שאני כנראה אקנה.

(Washar1) #17050

//youtu.be/yvHYWD29ZNY

(Eduardo) #17051

//youtu.be/vXoWg08pwiQ

(LOS BLANCO) #17052

//youtu.be/Yu3vwtxYI2k

(Washar1) #17053

//youtu.be/fU7hZ3smj0g

(Raul Gonzalez Blanco) #17054

[YT]TW3h3tk3iME[/YT]

20 שנה לאלבום המטורף הזה, שמבחינתי הוא בגדר נס בז’אנר ההיפ הופ. מוקדם יותר בעמוד הזה הזכרתי את אנדרה 3000 ואת העובדה שהוא הבנאדם הכי אינטליגנט שנגע במיקרופון, ובכן, כאן הייתה ההתחלה.

וקצת יותר בהרחבה, האלבום הראשון של הצמד הזה היה בעיקר “גנגסטרי”, ובגיל 21 אחרי שהם השיגו פלטניום, אאוטקאסט החליטו לשנות מוד וללכת בכיוון מאוד בוגר, אבל גם מאוד שנוי במחלוקת בזמנו. אלבום די אפל, עם מילים רציניות ורעיונות בלתי צפויים בעליל בזמנו. ועכשיו 20 שנה אחרי, אני יושב כאן ומסתכל על איך זאת הייתה תחילת הדרך היוצאת דופן של הצמד היוצא דופן הזה.

(Goalkeeper) #17055

//youtu.be/Ka4BxFizU7I

But you ain’t never gon’ be happy till you love yours

(Oleguer 23) #17056

פוסט שכתבתי בפייסבוק לכבוד יום הולדתו ה70 של פרדי מרקורי, בתוספת רצועות הקול מבודדות מהשיר האלמותי:

את יצירת האומנות הזאת יצר איש אחד. בלי מפיקים בשני שקל, בלי מילים רדודות. עד היום מנסים להבין למה התכוון.

את יצירת האומנות הזאת שר איש אחד. לא 4 כמספר חברי הלהקה, לא 48 כמספר השכבות שנוצרו באולפן ההקלטות. אחד. איש אחד שידע לשיר בכל טון, בכל רמה, בקול טנור, בקול נמוך. ככה זה נשמע בלי המוזיקה, רק הוא.

האיש הזה נולד היום לפני 70 שנה. 25 שנה שהיו יכולים להיות ניצחון אדיר על מבחן הזמן ולהמשיך לקרוע איצטדיונים בלי שיהיה משנה לאף אחד בן כמה הוא או כמה ישנה המוזיקה שלו.

הוא עדיין כאן, פרדי מרקורי. 70.

//youtu.be/fewnnTuhUIo

(Paul Heyman) #17057

//youtu.be/NEn7KYHEpAk

קפיצת תחנה מקרית באוטו בדרך הביתה; כי לפעמים 88FM פשוט פוגעים בול.