לאיזה שיר אתם מאזינים עכשיו?

מוזיקה

(רון קעקועים) #17014

[YT]tDTQQWSmo8s[/YT]

(Pedja Mijatovic) #17015

[YT]fbBT0dftZKA[/YT]

(orelh94) #17017

לא יודע, מרגיש לי שהוא מנסה לחקות מישהו. יכול להיות שזה רק אני… אני אומר את זה לפי כמה שירים שלהם ששמעתי עכשיו. או שפשוט אף להקה עכשווית לא מצליחה להתעלות לרמות של פעם.

(רון קעקועים) #17018

[QUOTE=orelh94;1685039]או שפשוט אף להקה עכשווית לא מצליחה להתעלות לרמות של פעם.[/QUOTE]
למרות שהם לא ממש עכשיויים (פעילים מ-1994), זה בטוח. מה שכן, יש להם סגנון די ייחודי. קשה לשמוע שיר של Disturbed ולבלבל אותו עם להקה אחרת, אז אני חושב שהם אף פעם לא באמת ניסו לחקות מישהו.
אגב, יש להקה אחת די עכשווית שהיא ממש טובה וממש שמה דגש על האולד סקול בלוז רוק ורוקנרול של פעם - Rival Sons. חפש אותם, לדעתי לא תתאכזב.

(רון קעקועים) #17020

[YT]wRfRIXg2spo[/YT]

[YT]WnEZzLSPNZY[/YT]

(Eduardo) #17021

//youtu.be/94BIxqTYJzU

(Paul Heyman) #17022

//youtu.be/ks_qOI0lzho

//youtu.be/8aJw4chksqM

//youtu.be/h-luYqaMXeI

(דניאל.) #17023

לא ידעתי איפה לרשום, נראה לי שכן זה המקום הכי הגיוני, בתקווה שיהיה דיון על זה:

מה דעתכם על תופעת הילדים בעולם? יותר ויותר זמרים ואנשים בעולם הבידור הם ילדים מגיל 15 ומעלה.

-למה זה קורה?
-האם זה “מוצדק” בהתחשב בעובדה שהם נהיים מליונרים בגיל צעיר ולעומתם אנשים אחרים הולכים ללימודים ולא מתפרנסים באותה הדרך? (ברור לי שהעולם הזה מכניס כסף, הכוונה היא לילדה\ילד בגיל 15-16-17 שכבר עושה מליונים).

מקווה שתהיה היענות.

(דניאל.) #17024

לא מדבר לאף אחד?

(imblue) #17025

עף לי הפוני :slight_smile:

//youtu.be/mMPos85fvb8

(Eduardo) #17026

//youtu.be/FKGpf1Bb6mo

(Raul Gonzalez Blanco) #17027

[YT]Py3qW5HAg8U[/YT]

אין מילים לתאר עד כמה זה משובח.

(beny22) #17028

אחלה בחירה !
Stromae מוכשר ומעניין מאוד בשירים שלו… אני אוהב במיוחד את השיר Formidable

//youtu.be/S_xH7noaqTA

[HR][/HR][LEFT]לימודי חינוך
לימודי הנדסה[/LEFT]

(Shusaku) #17029

מצרף גם את Tous Les Mêmes. בין השירים היותר טובים שלו.

//youtu.be/CAMWdvo71ls

(imblue) #17030

[QUOTE=Raul Gonzalez Blanco;1688062][YT]Py3qW5HAg8U[/YT]

אין מילים לתאר עד כמה זה משובח.[/QUOTE]

טווואווובבבבב

(rmdna) #17032

[YT]PA7vEIj6Lzk&spfreload=10[/YT]

(Sasha) #17033

[QUOTE=דניאל.;1687103]לא ידעתי איפה לרשום, נראה לי שכן זה המקום הכי הגיוני, בתקווה שיהיה דיון על זה:

מה דעתכם על תופעת הילדים בעולם? יותר ויותר זמרים ואנשים בעולם הבידור הם ילדים מגיל 15 ומעלה.

-למה זה קורה?
-האם זה “מוצדק” בהתחשב בעובדה שהם נהיים מליונרים בגיל צעיר ולעומתם אנשים אחרים הולכים ללימודים ולא מתפרנסים באותה הדרך? (ברור לי שהעולם הזה מכניס כסף, הכוונה היא לילדה\ילד בגיל 15-16-17 שכבר עושה מליונים).

מקווה שתהיה היענות.[/QUOTE]

אני חושב שזו תופעה כללית בעולם הבידור, לאו דווקא בתחום המוסיקה. למה זה קורה? האינטרנט. זה הרבה יותר נגיש היום להפוך לכוכבי רשת, בין אם זה יוטיוב, פייסבוק או אינסטגרם. ילד יכול לפתוח דף ברשת, להעלות סרטונים או תמונות ולזכות בפירסום בגיל צעיר מאוד בלי הרבה מאמץ או למידה. בין היתר גם זמרים צעירים משווקים את עצמם דרך הרשתות החברתיות ובעידן של היום יש להם קהל יעד רחב מאוד ומכאן הפופולריות המהירה.

(HJKL) #17034

//youtu.be/Ob4SOrM2dxk

פרוייקט מעניין של הסולן של אינטרפול ושל RZA. אני לא מת על הקטעים שפול בנקס שר אבל מעבר לזה הסאונד מטורף.

//youtu.be/nmLGavnYzmY

(LIOROM12) #17035

[YT]UprcpdwuwCg[/YT]

(Eduardo) #17036

//youtu.be/9rrO1tr0Hsg