לאיזה שיר אתם מאזינים עכשיו?

מוזיקה

(Raul Gonzalez Blanco) #16972

[YT]i4ooH8frBWg[/YT]

הרבה מאוד זמן עבר מאז שהתמכרתי ככה לשיר. קשה להאמין שצ’אנס הראפר עוד לא בן 23.

(West) #16973

[YT]ZyGGa5AFY_I[/YT]

(Goalkeeper) #16974

//youtu.be/KRth8ygj7N4

bone n thugs harmony ללא ספק אחד מההרכבים האהובים עלי

(Michael Scofield) #16975

כמו להיות על סם, או כל כך רחוק…

//youtu.be/7A33TD-fxKk

(Eduardo) #16976

//youtu.be/60ItHLz5WEA

(X4V1N1ESTA) #16977

[QUOTE=Goalkeeper;1668440]

בזמן הקרוב ג’יי קול וקנדריק אמורים להוציא אלבום ביחד, לי רק נשאר לפנזט.[/QUOTE]
לא יקרה האמת.

[QUOTE=Raul Gonzalez Blanco;1670353][YT]i4ooH8frBWg[/YT]

הרבה מאוד זמן עבר מאז שהתמכרתי ככה לשיר. קשה להאמין שצ’אנס הראפר עוד לא בן 23.[/QUOTE]
הוא מוציא מיקסטייפ חדש החודש. ומאוד יכול להיות שהוא יקים סוג של הרכב ראפ עם ארל.

(אור ק.) #16978

[B][U]One man’s trash is another man’s treasure![/U][/B]

ניקיונות הפסח האלה גורמות לאנשים לעשות דברים משוגעים שאני לא מבין מה עבר לאותו בן אדם בראש.
השבוע אחד החבר’ה שלנו בעבודה הבחין בשקית דיי חשודה(אנחנו מאבטחים) של רמי לוי נמצאת ליד חדר אשפה של אחד הבניינים, מבט אחד פנימה גילה שהיא עמוסה בדיסקים קלאסים ומשובחים. הדבר המתבקש היה להביא אותם למשרד ולעבור אחד אחד. אז אחרי שהגעתי באיחור למשמרת למחרת גיליתי שלקחו כבר את Outkast, זפלין, רדיוהד והפסקול של טריינספוטינג(הבניזונות!) שרואים מבצבץ בתמונה, אבל בכל זאת נשארתי עם שקית שלמה לצורכי מחקר להאזנה בניידת במטרה להעביר לי משמרת של 11 שעות.

הדברים שמצאתי שם היו מדהימים, הדבר הראשון שתפס לי את העין היה [I]Ágætis byrjun של Sigur Ros[/I]ומיד הכנסתי אותו לתיק כי הבייבי הזה הולך איתי הביתה! בהמשך החיטוט חיפשתי להקות חדשות כדי להכיר ונתקלתי בעטיפה לבנה עם שלוש דמויות כתומות קטנות בתחתית. שם הלהקה אולי חלקכם מכיר כתוב למעלה ומדובר ב"Zero 7" מלונדון שהוציאו את אלבומם הראשון לפני 15 שנה ונתנו במה לאמנית חדשה ואנונימית העונה לשם סיה האסטרונומית שאנחנו מכירים היום. עשיתי פאוזה מהאלבום, כי צריך גם לעבוד לפעמים מה לעשות ותוך כדי אני מזמזם בראש שיר שנשמע לי מוכר שנשמע ממש כמו משהו שהלהקה הזאת יכולה לעשות. חזרתי לניידת, לחצתי פליי ולהפתעתי אני מקבל את השיר שזמזמתי בראש. החלק היותר מצחיק שאני עובר במועדפים שלי ביוטוב היום ורואה את אותו השיר שהתווסף לו באיזור ספטמבר לרשימה.

בין היתר מצאתי אלבומים של fithless, 50 cent, 2pac, OMD, הדיסק השני של Zero7, גרסת הראגיי dub side of the moon,
Flunk(חמודים), Nouvelle Vague, ועוד דברים שנשארו בניידת ומחכים למשמרת הבאה.

(Pedja Mijatovic) #16979

[RIGHT]חג שמח. מציע לכם לשמוע קאבר אינדי\טראפ שעשיתי לשיר Blue Jeans של לנה דל ריי, עם חברי גלעד המוכשר והראפר המעולה דני בראון. תהנו!
[YT][/RIGHT]IRZn6LFBfOc[RIGHT][/YT]

[/RIGHT]

(Lukaku) #16980

בתור אחד שאף פעם לא היה לו אומן ישראלי מועדף, אני חושב שהפכתי לגרופי של גיא מזיג.

//youtu.be/7Whi2fmeQZs

(Rock'N'Raul) #16981

[video]https://soundcloud.com/newborngoa/purpose[/video]

לא נותן להטמיע מסאונדקלאוד… בכל אופן, לא עוצרים טראק של ניו בורן באמצע :kiss:

(Pedja Mijatovic) #16983

[YT]yI2oS2hoL0k[/YT]

:slight_smile:

(Wildman) #16984

איזה קטע בדיוק התכוונתי לפרסם כאן את אותו לינק. רק אוסיף שהיציבות של רדיוהד לאורך השנים פשוט נדירה, לא שמעתי רמה כזאת גבוהה של מוזיקה לאורך כל כך הרבה זמן (טעם אישי אני יודע) ואני מצפה שגם האלבום הבא יהיה מאסטרפיס.

קשה לחכות לאלבום אבל זה מתקרב.

(HJKL) #16985

(Raging Bull) #16986

לא הבנתי כמה אני מתגעגע עד ששמעתי את השיר.

//youtu.be/BDsuR22GQPQ

(מגן ימני) #16987

//youtu.be/P5EDCB36cLs

אז אחרי כמה האזנות האלבום הזה טס למעלה ועוקף את ERA VULGARIS כסגנו של SONGS FOR THE DEAF

(Eduardo) #16988

//youtu.be/AYX4xLxdL7U

(Pedja Mijatovic) #16989

[YT]TTAU7lLDZYU[/YT]

טוב מה עושים עכשיו יומיים???

(Sasha) #16990

מעבר לשיר, פשוט צפו בווידאו. וואו. שני בחורים ישראלים יצרו את זה, אגב.

//youtu.be/BPNTC7uZYrI

(Eduardo) #16991

//youtu.be/WY8kxbaIDmg

(Albert II) #16992

נו? לאף אחד אין דעה על החדש של רדיוהד?