לאיזה שיר אתם מאזינים עכשיו?

מוזיקה

(Amiamiro) #16910

איך שכחתם את ג׳רמיין???

(Raul Gonzalez Blanco) #16911

תשמע, טכנית הוא יצא בדצמבר 2014.

[RIGHT]שפשוט אין בו מספיק שירים טובים[/RIGHT]

מה זה אומר בכלל? אני חושב שזה אלבום שצריך לשמוע ברצף, כדי להבין את המשמעות וההתפתחות של קנדריק לאורכו, שבסוף נגמר בשיחה המטורפת עם טופאק. אבל גם בלי זה - אם נפרק אותו ונשמע את השירים אחד אחד לא חושב שנתאכזב משום דבר. חמשת הסינגלים שיצאו מטורפים (אני באמת עכשיו צריך לפרט על כל אחד מהם?) u מדהים, wesley’s theory וגם בשקט בשקט how much a dollar cost יכול להיות שיר השנה לדעתי.

(Pedja Mijatovic) #16912

[QUOTE=Raul Gonzalez Blanco;1656227]מה זה אומר בכלל? אני חושב שזה אלבום שצריך לשמוע ברצף, כדי להבין את המשמעות וההתפתחות של קנדריק לאורכו, שבסוף נגמר בשיחה המטורפת עם טופאק. אבל גם בלי זה - אם נפרק אותו ונשמע את השירים אחד אחד לא חושב שנתאכזב משום דבר. חמשת הסינגלים שיצאו מטורפים (אני באמת עכשיו צריך לפרט על כל אחד מהם?) u מדהים, wesley’s theory וגם בשקט בשקט how much a dollar cost יכול להיות שיר השנה לדעתי.[/QUOTE]

זה אומר שבדיוק כמו שאמרת, זה אלבום שצריך לשמוע ברצף כדי להבין את המשמעות שלו, אלבום קונספט עם ערך אומנותי מאוד גבוה ומסר ברור. עם זאת, כשמפרקים אותו ושומעים את השירים אחד אחד אין ספק שהם פחות טובים. אני לא אומר שהם לא טובים, הם מעולים, אבל לא טובים ברמה של GKMC.
גם GKMC אלבום קונספט שצריך לשמוע ברצף עם נושא ומסר מאוד ברור, אבל אם נפרק ונשמע כל שיר בנפרד, יש לנו את Bitch Don’t Kill My Vibe, Backseat Freestyle, Money Trees, Poetic Justice, MAAD City, Swimming Pools, The Recipe, כל שיר בנפרד מופתי.
בTPAB, המצב טיפה יותר בעייתי. For Free, King Kunta, These Walls השירים היחידים מבחינתי שברמה עם הרשימה הקודמת. שוב, זה לא שחור או לבן וזאת עדיין מוזיקה שהייתה מקבל ציון 8 מבחינתי ועדיין אלבום מדהים וגאוני.
institutionalized, For Sale, Momma, Complexion, You Ain’t Gotta Lie כולם לא יותר משירים טובים במקרה הטוב. מיוחדים, מהפכניים, שונים… זה כן.
קצת מטופש להשוות אותו ליצירת המופת הראשונה, אבל זה מתבקש. אני מאמין שאפילו קנדריק בעצמו מודע לזה, ובשתי ההופעות שראיתי אותו השנה הוא הופיע עם שלושה שירים סה"כ מהאלבום החדש, שבדרך כלל אמור לשלוט בסט ליסט.

(Goalkeeper) #16913

מאיזה אתר אתם מורידים אלבומים? אני כבר מלא זמן מחפש אתר שיש בו אלבומי היפ-הופ בעיקר (אני לא מצליח למצוא אלבומים של קנדריק למשל, וגם לא של ג’יי זי, אפילו פטי וואפ, ביג שון וA$AP)

(Pedja Mijatovic) #16914

Warez BB אתר הורדות ישירות קרוב לשלמות. כמעט כל אלבום בעולם ב320KB, מה שכן אני לא בטוח אם עדיין ניתן להרשם לשם, אני שם כבר איזה עשור. הדרך השנייה בטיבה לדעתי זה טורנטים- הכי מהיר ויש הכל.
אבל עזוב שטויות, קנה תקליטים! :slight_smile:

(lolothe2nd) #16915

//youtu.be/6nKqyXOsGOA

מכירים קטעים כאלה?

(Raging Bull) #16916

//youtu.be/wc4MUNKVafM

(אלכס) #16917

המלצות למוזיקה אלקטרונית מגניבה? דברים של מסיבות טבע ומועדונים אירופיים. תודה :slight_smile:

(Raging Bull) #16918

האלבומים שעשו לי את השנה (סדר רנדומלי):

[B][/B]

שיר השנה:

//youtu.be/hRK7PVJFbS8

(HJKL) #16919

כמעט ולא יצא לי להקשיב למוזיקה השנה, ואני חושב שמלבד טיים אימפלה (באמת אלבום מצויין, נדיר שלהקה מצליחה לשנות כיוון ובמכה הראשונה לעשות home run) שכבר הזכירו כאן מספיק רק עוד שני אלבומים באמת נתפסו אצלי.
Father John Misty - I love you honeybear

//youtu.be/a9BAlBFv9fE

אני חושב שהאלבום הזה מלווה אותי כבר מאזור מרץ-אפריל ולא רק שעוד לא נמאס עליי, בשמיעות חוזרות אני עדיין נדהם ממנו לפעמים. יש מספר שירים שנוגעים בשלמות מבחינת ליריקה וזה באמת אלבום שתופס אותך.

Chelsea wolfe - Abyss

//youtu.be/6mj7gv__Ubs

שעטנז של ז’אנרים, פולק\דרון\דום מטאל\פופ שאיכשהו עובד מאוד מאוד טוב ביחד. גם האלבום הקודמים שלה מצויינים, בעיקר apokalypsis, אבל זה הטוב ביותר שלה עד היום לדעתי.

(Eduardo) #16920

//youtu.be/4sGZR7DsgWg

(Lopo) #16921

//youtu.be/0kNGnIKUdMI

(Raging Bull) #16922

//youtu.be/1A-hqZf7xQs

(Eduardo) #16923

הכי מוכשרת שאני מכיר. במיוחד ב-3:45 ומעלה.

//youtu.be/-xJrcWtM6jQ

(Tronas) #16924

//youtu.be/8aJw4chksqM

(grande_alex) #16925

הייתה שנה מצוינת, לפחות מבחינת רוק/אינדי.
הנה פלייליסט עם השירים הטובים של השנה מבחינתי:

שתהיה שנה טובה עם הרבה מוזיקה נהדרת!

(Eduardo) #16926

//youtu.be/XbGs_qK2PQA

(Goalkeeper) #16927

//youtu.be/GDxkMYVDB5w

Section 80 אלבום כל כך אנדרייטד, אומנם הוא לא כמו השניים שבאים אחריו, אבל הוא אלבום מדהים. כרגע קנדריק עם 3 מ3 מבחינתי!

(the - stretford end) #16928

דיוויד בואי נפטר!!

הלם וכאב.

(grande_alex) #16929

[QUOTE=the - stretford end;1660365]דיוויד בואי נפטר!!

הלם וכאב.[/QUOTE]
לגמרי. מאזין לאלבום החדש והמעולה שלו ופתאום נתקל בהודעה העצובה הזו. [emoji17]
אחד בדור. כל דבר שנגע בו היה לפחות מעניין וכמעט תמיד גם משובח.
יהיה חסר מאוד.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk