הבית של אוהדי צ'לסי בישראל

צ׳לסי

(matanmo) #402

[quote=maxcfc;978454]לפני זמן קצר באתר הרשמי של צ’לסי התפרסמה ההגרלה שלנו בגביע הליגה, הוגרלנו מול ניוקאסל בסיבוב השלישי, המשחק ישוחק ב21 או ב22 בספטמבר.

לדעתי צריך לפתוח את דיון הגביעים וגם כתבה באתר.[/quote]
תודה רבה על העדכון.
כתבה באתר: http://chelseafc.co.il/component/content/article/35-2009-03-08-09-46-47/349-2010-08-28-12-42-11
מצטער על איך שזה, אני עובד בלי מקלדת.

(chelsea777) #403

עם כל הדיונים שנפתחו עניין גביע הליגה קצת נעלם. דיון יפתח בהמשך היום.

(ספיר) #404

סידרתי את כל הסטטיסטיקות (באתר) של העונה הזו: כובשים, מבשלים, משחק קודם, משחק הבא, טבלה, ימי הולדת וכו’.

(chelsea777) #405

יש לי שאלה לגבי האתר הרשמי האנגלי של צ’לסי - האתר הרשמי של המועדון. יש להם סקרים מתחלפים בתחתית האתר אם גלשתם בזה אז בטח נתקלתם בזה כמה פעמים. היום הם פרסמו של סקר של “האם נבצע החתמות של היום האחרון?”. השאלה שלי, ואני לא יודע איך לשאול אותה בצורה יפה יותר, היא מה הם רוצים? מה הקטע שלהם? מה העניין של השאלות האלה? אם יש כאן משהוא שיכול למצוא לי את ההגיון שבסקר כזה, אז בבקשה, כי אני פשוט לא מצאתי.

(Black Magic) #406

לבדוק מה הקהל חושב? זה לא שאנצ’לוטי מפרסם את הסקר והוא רוצה להתעלל בנו, העורכים של האתר בודקים מה הקהל חושב.

(mychelsea) #408

צודק מאה אחוז. פשוט סקר מטומטם. או אולי עורך האתר לא שמע על הדברים של אנצלוטי אחרת אין הסבר. אנצלוטי אמר בפירוש שחלון העברות נסגר מביחנתינו.

(matanmo) #409

האתר עודכן(תוקנו תמונות שלא עבדו, עידכנו דפים מעונה שעברה, הוספנו דברים בתפריט) לעונה הזאת.

(mychelsea) #410

באמת כל הכבוד על ההשקעה באתר. האתר נראה מצוין.

(matanmo) #411

עמוד הפייסבוק של האתר נפתח:
[U]http://www.facebook.com/pages/ChelseaFCcoil/126599587389091

[/U]תצטרפו!

(chelsea777) #412

לפני שבוע התגייסתי וכרגע אני כ"מ עזר לגיוס. ישנתי 4 ליליות בתל השומר, וכרגע אני מסופח לשם לשבועיים - שלושה ליומיות. מן הסתם הפעילות שלי תרד במקצת, אך אני רוצה לראות לכמה זמן איך הפורום יתנהל.

(chelsea777) #413

אני מבקש שלא להביא כל מני דברים מפורומים אחרים כמו מFXP ומה שהיה בדיון של ליברפול. היו שם הודעות יפות שנאלצנו למחוק וחבל. תגיבו הודעות טובות שכאלה אך בלי הקשר לדברים של פורומים אחרים.

תודה ושבת שלום.

(ספיר) #414

חברים, כמו שאתם שמים לב למנהלים אין הרבה זמינות לפורום. אני ומשה בצבא ולא תמיד יש לנו ראש לחזור מהבסיס ולעשות את המטלות.

אני מבקש מכל המשתמשים לדאוג לעדכן נושאים מסוימים, לעדכן לגבי המצב של צ’לסי. יש מספר משתמשים שעושים את זה וכל הכבוד להם ואנחנו לוקחים את זה בחשבון.

גם אתם מוזמנים להציע את עצמכם לפתוח את הדיון למחזור הקרוב (והבאים אחריו), מי שמעוניין שישלח הודעה לי ולמשה, ואנחנו נחליט אם לתת לו את האפשרות.

תודה וסוף שבוע מהנה.

(chelsea777) #415

כמו שספיר אמר, אני והוא כרגע, וכנראה לעוד הרבה זמן, בצבא. אני עברתי שבוע של טירונות וביום ראשון אצא לשבועיים רצופים, נוספים וכנראה אחרונים שאחריהם כנראה יהיה לי יותר זמן לפורום. כשאני חוזר אני מנסה להשקיע כמה שיותר אך זה לא מספיק, ואני מקווה שאתם תוכלו להראות יותר אחריות לגבי הפורום, דאגה, אכפתיות ולעדכן אותו גם כן. כמובן ששום דבר לא ילקח כמובן וכרגיל. תודה רבה.

(maxcfc) #416

אני חושב שבזמן הקרוב צריך לפתוח דיון על העברות לינואר 2011, עם כל הפציעות יהיה ינואר מעניין, אם זה אפשרי אני יכול גם לקחת את על עצמי.

וגם אם אין עדיין מישהו שרוצה לפתוח דיון למשחק מול בירמינגהאם אני ישמח לעשות את זה.

(ספיר) #417

תודה.

אבל יש את הדיון העברות הנוכחי ואין צורך בעוד פתיחת דיון לינואר. ובקשר למחזור הקרוב כבר מישהו הציע את עצמו ואני מחכה לתשובה סופית שלו אם כן או לא. אם אתה רוצה אתה מוזמן לפתוח את הדיון על משחק ליגת האלופות מול ז’ילינה.

תודה רבה לכל העוזרים! מקווה שיהיו עוד אנשים שיצטרפו ויתמכו.

(ספיר) #418

תודה למתנדבים על פתיחת הדיונים והעידכונים השוטפים. אני חייב לציין שיש מספר משתמשים שמאוד תורמים לפורום אם זה בתגובות השוטופות וגם העידכונים שמביאים כל הזמן מאתר צ’לסי. תמשיכו ככה!

לגבי פתיחת הדיונים, כל משתמש שמעוניין לפתוח דיון שיפנה אלי בפרטי (רצוי שישלח הודעה למנהל נוסף). והוא צריך לקבל אישור ממני שלא יהיו אי הבנות, כדי שלא יהיה מצב של אי הבנה ואחד מיועד לפתוח ובעצם אחר פתח במקומו.

למחזור הבא מול ניוקאסל מקסים פותח את הדיון. אתם מעכשיו מוזמנים לשלוח לי למחזורים הבאים ואני אפרסם פה את הסדר. תבדקו טוב טוב שאין לכם סידורים אחרים, במידה ואתם לא יכולים תשלחו הודעה לפחות יומיים לפני.

תודה ובהצלחה מחר לצ’לסי!

נ.ב.- אני מצטער שהאתר לא מעודכן כ"כ, ביום רביעי אני אדאג לעדכן.

(roee_chelsea) #419

מישהו פותח דיון למשחק מול ניוקסל?

(ספיר) #420

כן.

[B]למחזור הבא מול ניוקאסל מקסים פותח את הדיון[/B]. אתם מעכשיו מוזמנים לשלוח לי למחזורים הבאים ואני אפרסם פה את הסדר. תבדקו טוב טוב שאין לכם סידורים אחרים, במידה ואתם לא יכולים תשלחו הודעה לפחות יומיים לפני.

(chelsea777) #421

היום סיימתי טירונות 02 (עם ציון סופי 94.5 בחווד!) ועכשיו אני אמור להיות יותר פעיל בפורום ולחזור לנהל אותו. אני כמובן מקווה שתמשיכו להפעיל אותו כמו שאתם עושים יחד עם ספיר הנהדר.

(ספיר) #422

איפה עשית טירונות? גם חבר שלי סיים היום טירונות 02.

94.5? צהוב…:grin: