קאקה:: שחקן טוב עם לא מעט מזל, או שמא באמת שחקן גדול?

(Ambrosini) #41

עדיין, ההתמקדות בקאקה והנסיון להעניק לו חשיבות מיוחדת בנצחון על ליברפול היא פופוליסטית והיא מזכירה במידה לא מבוטלת את הנסיון להעניק חשיבות מיוחדת לחלקו של רואנלדיניו בנצחונה של בארסה על ארסנל.

אז למי ניתן את החשיבות בזכיה בחלק ההתקפי של מילאן? יש לנו את אינזאגי ואת קאקא, על קאקא עשו פאוול והכדור פגע באינזאגי ונכנס, בזה המזל שיחק אין מה להגיד, אבל בוא נלך לשער הניצחון: זה היה בישול מדהים של קאקא! ואינזאגי למזלנו לא נכשל מול שוער. אתה מזכיר את רונאלדיניו, אבל רונאלדיניו לא בישל בגמר! קאקא בישל את בישול הזכיה! הרי למי נותנים בסוף את הקרדיט? למבשלים ולמבקיעים, עם העדפה בדרך כלל לכובש, אבל אם מדובר בבישול מהסוג המשובח ביותר, אני חושב שלמבשל מגיע הקרדיט, בדיוק כמו שהגיע לקאקא כל הקרדיט על השער של קרספו במגר הקודם.
הרי לחכמי כדורגל כמוני וכמוך ידוע שהאיש האמיתי שאחראי לגביע של מילאן הוא לא אחר מאשר מאסימו אמברוסיני שלא היה שם בגמר הקודם, אבל חילוצי כדורים, אפס איבודי כדור ומסירות מדויקות לא נחשבים, רק השערים נחשבים, אז נשארנו עם קאקא המבשל…

(dood) #42

קצב הבנת הנקרא, הישגי מילאן בליגת האלופות מסתכמים בהופעה נחמדה ולא יותר, היא לא הרשימה במיוחד ולא התמודדה מול יריבות קשות במיוחד במיוחד בשלבים המוקדמים.

סליחה, אבל כתבת טורניר נחמד ולא הופעה נחמדה.

מכל מקום, זה לא חדש שזכייה בליגת האלופות כרוכה בלא יותר מעשרה עד חמישה עשר משחקים. כך היה עם ריאל בשנות החמישים, עם אייאקס ובאיירן בשנות השבעים, עם ליברפול ומילאן בשנות השמונים, עם ריאל בתחילת העשור הנוכחי - וכל אלה קבוצות שזכורות כגדולות ביותר בתולדות המשחק בזכות הישגיהן בטורניר הזה.

אפשר כמובן לטעון שהטורניר השנה היה חלש באופן כללי, אבל אי אפשר לטעון שמילאן זכתה לטורניר קל מרוב יריבותיה. היא נדרשה לעבור את באיירן, יונייטד וליברפול, בעוד שהאופוזציה הרצינית ביותר שיונייטד המהוללת יכלה לה הייתה בסך הכל רומא, ואילו ברצלונה, ריאל ואינטר נכשלו בכל מבחן קשה שניצבו לפניו.

(super pippo) #43

קצב הבנת הנקרא, הישגי מילאן בליגת האלופות מסתכמים בהופעה נחמדה ולא יותר, היא לא הרשימה במיוחד ולא התמודדה מול יריבות קשות במיוחד במיוחד בשלבים המוקדמים.

אתה אומר שההופעה של מילאן בליגת האלופות היתה נחמדה, ומצד שני מביא את ההעפלה של יונייטד לחצי הגמר כאחד מההישגים של רונאלדו (כמובן שלא שלו בלבד…)?

להזכירך שהיונייטד לא הרשימה יותר ממילאן בצ’מפיונס? היא קיבלה בית עם יריבות חלשות, שבשביל להבטיח את העפלתה היתה צריכה לחכות למחזור האחרון, בשמינית היא קבילה אפילו קבוצה חלשה מסלטיק - ליל, וגם עברה אותה בצורה לא יותר מרשימה מאיך שמילאן עברה את סלטיק. ברבע הגמר הראשון רומא עשתה ליונייטד בית-ספר, ובשני היונייטד שטפה את רומא - רונאלדו היה אחד מהמצטיינים. בחצי רונאלדו לא היה טוב בשני המשחקים וכאן מסתיימת הדרך שלו ושל היונייטד במפעל.

מה זה אומר?
שהיונייטד לא הרשימה בליגת האלופות חוץ ממשחק אחד (נגד רומא, את המשחקים בבתים אני לא כל כך מחשיב. טוב נו, גם נגד בנפיקה…) ורונאלדו לא באמת עשה משהו מיוחד בכל הקמפיין הזה של היונייטד, ובסהכ קאקא, במסגרת הזאת לוקח אותו ואת התרומה שלו, עם קבוצה יותר חלשה, by far… אז אתה לא יכולה להציג (מה שמשתמע מדבריך) את ההופעה של היונייטד בטורניר ואת ההופעות של רונאלדו (הביא את הקבוצה לחצי) בטורניר כמשהו יוצא דופן. אנ לא צופה כל כך בליגה ובגביע האנגליים כך שאני לא הולך חשפוט אותו לפיהם, אבל אם הייתי צריך לשפוט רק את העונה שלו בליגת האלופות אז לדעתי היא לא כל כך מרשימה.

(ERREALA) #44

כל הדיון הזה מיותר לחלוטין, כי הוא מנסה להסביר בהגיון דברים רגשיים, וזה נשמע לעתים טפשי, קראתי את כל ההודעות כאן כרגע, וזו המסקנה שלי

מי שאוהב את קאקא אהבהעיוורת ימצא דבר חיובי בכל דבר שהוא עושה, אפילו באותם דברים שהוא בודאי לא יאהב אצל אחרים כמו הצלילות והפחד מתיקולים

מי שלא אוהב אותו יחפש בנרות משהו שלילי אצלו (לא אני, אני מזמן לא מתעסקת בדברים כאלה)

מישהו שאל אותי מה אני רוצה, והביא וידאו של קאקא מדבר באנגלית? אני לא רוצה כלום, ובודאי אני לא אקבל התקף לב מזה. אם לא קבלתי אותו במשחק האחרון של הליברטדורס עם הפנדלים, אז לבי כנראה במצב מצוין

בקיצור, כדי שלא תשאלו אותי עוד פעם מה אני רוצה, אני מצטערת שנכנסתי לדיון כזה שלא מוביל לשום מקום, ורק משפיע על כל אחד להתבצר יותר בעמדה שלו. ההודעה שלי היתה בכלל תשובה להודעה של שי על הילד מצהלה של הבירה. מי שהבין למה למי התכוונתי, טוב, מי שלא, שישכח את זה.

תמחקו את זה אם אתם רוצים, אני חטאתי באותו דבר, הבאתי תגובה רגשית, דבר בהחלט לא מומלץ בפורומים רציניים כמו הפורום הזה

הKKאיסטים בכל אופן יצאו מרוצים, הילד שלהם נבחר לשחקן הטוב באירופה השנה על ידי הגולשים באתר של אופא. מזל טוב, אפשר לנעול את הדיון הזה

יש לי עוד בקשה קטנה אליכם, אל תקראו לCR7 רונלדו, זה מבלבל

(pampiel) #45

הרי לחכמי כדורגל כמוני וכמוך ידוע שהאיש האמיתי שאחראי לגביע של מילאן הוא לא אחר מאשר מאסימו אמברוסיני שלא היה שם בגמר הקודם, אבל חילוצי כדורים, אפס איבודי כדור ומסירות מדויקות לא נחשבים, רק השערים נחשבים, אז נשארנו עם קאקא המבשל…

סוף סוף קצת דברי טעם…

אמנם לא אפס איבודים (הבעיטה של קראוץ’ נבעה מאיבוד שלו…), אולם אני מודה שהופתעתי מהיכולת המרשימה של אמברוסיני שגם בעיניי היה המצטיין במגרש - נזכור ולא נשכח לו את זה כשבשנה הבאה יהיה צורך לפנות מקום לכוכבים שהגיעו העונה ולא השתתפו בצ’מפיונס ולאלו שעוד יגיעו בקרוב.

(dood) #46

עוד דבר שעלה על דעתי, בהמשך להודעה הקודמת: בעקבות העפלתן לגמר של מילאן וליברפול אני שומע הרבה רינונים על כך שגביע האלופות מאבד מחשיבותו. בעבר, כאשר הטורניר כלל רק את האלופות הלאומיות ואת אלופת אירופה, מספר הקבוצות החזקות שהשתתפו בו היה קטן משהוא כיום, לעתים משמעותית: בעונה שבה לא הייתה במקרה קבוצה חזקה מחוץ לאחת משש-שבע מעצמות הכדורגל של אירופה, מלכתחילה לא השתתפו בו יותר משבע-שמונה קבוצות חזקות, והרבה פעמים גם זה היה עונה אחת אחרי עונת השיא שלהן. אפשר אולי לטעון שגביע האלופות מעולם לא היה חשוב (טענה מעט רדיקלית, בהתחשב במעמדו), אבל שהוא מאבד מחשיבותו? זה נראה לי מצחיק.

(אוטמאר היצפלד) #47

לא מבין מה הבעיה.
בעונה שבה ברצלונה, מנצ’סטר או ריאל זוכות (הקבוצות עם היחצ הכי מנופח) חשיבותה של ליגת האלופות עולה פלאים.
בעונה שבה מילאן זוכה - המפעל הזה לא חשוב.

(נתןד) #48

אין לי הרבה מה להוסיף לדיון הזה, אך יש דבר אחד שמאוד חורה לי - אנשים כאן טוענים שמילאן הציגה רק הופעה אחת מרשימה העונה בצ’מפיונס ליג, טענה מאוד מוזרה לטעמי.

אמנם מילאן לא שיחקה מול קבוצות ענקיות לאורך כל הטורניר, אך אין זה אומר שהיא לא נתנה כדורגל טוב. אלעזר הסביר את העניין בצורה מופלאת בדיון אחר בפורום, כאשר השווה את מילאן של השנים האחרונות לאינטר של השנה (והשנים האחרונות). אין הרבה קבוצות שהיו מגיעות לאלייאנז ארנה ומשחקות כאילו הן הקבוצה המארחת, ישחקו בקור רוח מופלא ומדהים וינצחו 2-0 בצורה קלילה משהו. גם השנה. אז כן, באיירן קבוצה לא כל כך גדולה כמו בשנים עברו, עאבל היא עדין קבוצה טובה, היא עדיין קבוצה מסוכנת בבית, עדיין יש לה אוהדים מדהימים שיוצרים אווירה מדהימה - ולמרות כל זאת, מילאן הגיעה למגרש בבאווריה והציגה כדורגל גדול בחינה מנטאלית (אותה בחינה שבסופו של דבר מילאן עלתה בו על כל שאר הקבוצות באירופה העונה). אותו דבר אפשר לומר על המשחק באולד טראפורד, למרות שהסתיים בהפסד - מילאן נתנה שם דקות מופלאות של ביטחון עצמי וקור רוח. אין שום קבוצה ביקום שיכולה לשחק ככה ברגעים האלה.

(קפה קולומביה) #49

לא מבין מה הבעיה.
בעונה שבה ברצלונה, מנצ’סטר או ריאל זוכות (הקבוצות עם היחצ הכי מנופח) חשיבותה של ליגת האלופות עולה פלאים.
בעונה שבה מילאן זוכה - המפעל הזה לא חשוב.

אני אגיד לך מה אני הרגשתי וחשבתי.
אני הרגשתי שכל טורנירי הנוק-אאוט ובפרט הבין-לאומיים כמו היורו והמונדיאל מאבדים מחשיבותם- לא רק בגלל הרמה הירודה שמוצגת בהם, אלא גם בגלל שהם כבר לא ממש מדדים בהתחשב במונדיאל2002 ויורו2004(יוון, בחייך).
את הפחתת החשיבות של ליגת האלופות הרגשתי במיוחד בזכייתה של פורטו, כאשר גם מונאקו הגיעה לגמר.
בארצלונה בעונה שעברה החזירה אותי קצת אחורה כי זכתה הקבוצה הכי חזקה באירופה.
העונה אני מרוצה מכך שהסינדרלות כמעט נעלמו, אבל שוב מופיעות להן בגמר 2 קבוצות שהן חלשות מדי הרבה קבוצות אחרות באותה עונה וריכזו את כל מאמציהן, פחות או יותר, לליגת האלופות. מילאן בכלל נתנה 2 משחקים והפכה לקבוצה הכי טובה באירופה ב-2006/2007. מגוחך.

אם יניב וכמה אחרים עדיין לא יקלטו, אולי אני אסביר את חוק המספרים הגדולים(מי שרוצה, שיקרא על זה, משהו די נחמד ופשוט בסהכ). אותו חוק בהחלט תומך במילאן ומקבע אותה כבערך הטובה באירופה בחצי עשור האחרון. אותו חוק גם מסביר מדוע העונה מילאן רחוקה מלהיות הטובה באירופה וליגת האלופות משקרת.

כאשר מפעל בכדורגל מרבה לשקר, הכבוד שלי כלפיו פוחת באופן טבעי. זה לא היה המקרה בשנות ה-90 ואפילו 2000 המוקדמות.

(אוטמאר היצפלד) #50

לאוניד שום דבר לא השתנה. רק ההשקפה שלך.
עד כמה טובה היתה דורטמונד ב-97? זו היתה גאוניותו של היצפלד וזה שקול למדי לזכיתה של פורטו ועבודתו של מוריניו. רגע, עולם הכדורגל אצלך מתחיל שנה אחר כך, אז:

ריאל מדריד ב 98 עברה עונה לא טובה.
ריאל מדריד ב00 עברה עונה איומה.

יוון לא הכי טובה באירופה, אבל היתה הכי טובה בטורניר וזכתה בצדק.
מילאן לא הכי טוב באירופה העונה - אבל כמכלול - מילאן לא צצה משום מקום - זו אותה קבוצה מלפני שנתיים ושלוש.

(09-07-2006) #51

מילאן בכלל נתנה 2 משחקים והפכה לקבוצה הכי טובה באירופה ב-2006/2007. מגוחך.

כאשר מפעל בכדורגל מרבה לשקר, הכבוד שלי כלפיו פוחת באופן טבעי. זה לא היה המקרה בשנות ה-90 ואפילו 2000 המוקדמות.

המפעל לא משקר. דווקא עכשיו כשתאוריית הניצחונות על קבוצות קטנות שלך תופסת בדיוק את הנקודה אתה בורח ממנה?
אני בדעה שלך שמילאן נתנה 2 משחקים גדולים ולקחה את הצ’מפיונס. זה ממש לא הופך אותה לקבוצה הטובה באירופה. זה הופך אותה לקבוצה שלקחה את גביע אירופה. זה הכל. בדיוק כמו שהפועל אשקלון היא לא הקבוצה השנייה בטיבה בארץ בגלל שהיא הגיעה לגמר.
יש כאן עניין של מזל בהגרלה, של טיימינג טוב ושל קבוצה שמחליטה ללכת על מפעל מסויים ולוותר על אחרים וגם על יכולות מנטליות ומאמנים שמתאימים יותר לשיטת נוקאאוט ופחות לליגה.

מילאן היא לא הקבוצה הטובה ביותר באירופה ל 2006-7 והיא אפילו לא הקבוצה הכי טובה באיטליה כי אין ספק שאינטר בעונה הנוכחית טובה ממנה באופן משמעותי(איך אני בשבילך, הא??..).

(קפה קולומביה) #52

מור, ריאל ב-98 ניצחה 1-0 קבוצה מצויינת בגמר. 2 הקבוצות הללו הגיעו לגמר וזה היה טבעי- הן קרובות מאוד, או אפילו לחלוטין, להגדרה של 2 הטובות באירופה באותה עונה.

ב-2000 ריאל, בדומהל מילאן, התעוררה לחלק השני של העונה. שם היא התחילה עם הצגה על מנצ’סטר טהמשיכה מול באיירן(חזקה! לא זו של היום) וסיימה בגמר קל נגד ולנסיה. בליגה היא היתה במרחק של 7 נקודות מהאלופה. זו עוד הדוגמא היחסית הכי קרובה למילאן העונה, אבל גם בה ריאל הרשימה יותר.

מה עם שאר השנים? מה עם 99, 2001, 2002 ו-2003? כולן שנים ראויות. לא אמרתי שפעם זה היה מושלם.
אבל תראה מה קורה היום- קודם פורטו ומונאקו מגיעות לגמר, אחכ ליברפול זוכה(לפחות שם מילאן הגיעה לגמר מולה). עונה שעברה היתה בסדר וחשבתי שכבר חוזרים למסלול המשקף והאמיתי, במיוחד כשנעלמו הסינדרלות העונה, אבל לא! ליברפול ומילאן בגמר. 2 שמות גדולים מאוד בהסטוריה האירופית, אבל קבוצות ממש לא ברמה שמתקרבות להכי טובות באירופה ובזה ליגת האלופות משקרת. בליגות, קבוצה כמו מילאן וליברפול של העונה לא היו זוכות ועובדה שהן אפילו לא התקרבו לזכייה.
הליגה אינה משקרת, הבנת למה אני מתכוון, רמי(תיכף תבין עוד יותר טוב)?

רמי, נו, אז על מה אנחנו לא מסכימים?
הבעיה היחידה היא ב-

המפעל לא משקר. דווקא עכשיו כשתאוריית הניצחונות על קבוצות קטנות שלך תופסת בדיוק את הנקודה אתה בורח ממנה?

קודם כל המפעל בהחלט משקר- הוא משקר כמדד לטיבה של הקבוצה באותה עונה, בניגוד לליגה(כלשהי).
כולנו יודעים שלא ליברפול ולא מילאן הן הקבוצות הטובות ביותר באירופה העונה
לגבי הנצחונות על קבוצות קטנות- זה משקלל יציבות ואיכות לאורך העונה. הרבה קבוצות גדולות מנצחות קטנות, זה טבעי. אבל הן נמדדות בכך ביחס לגדולות אחרות. זה משהו שהולך לאורך כל העונה ותלוי בהרבה מאוד משחקים(לפעמים אפילו במפגשים הירישים מול היריבות לצמרת, בעבר היה ככה). אין כאן את כל המזל של הגרלה, תזמון וסתם יום רע שיכול לקטוע אפילו לקבוצה הכי מדהימה בעולם את כל הדרך אל הגמר באמצע.

לגבי שאר הדברים שלך- הסכמה מוחלטת.

(09-07-2006) #53

קודם כל המפעל בהחלט משקר- הוא משקר כמדד לטיבה של הקבוצה באותה עונה, בניגוד לליגה(כלשהי).

לא מבין את המשפט הזה. אם הוא מדד אז הוא לא צריך להיות בניגוד לשום דבר, בטח שלא לליגה.

אי ההסכמה בינינו לדעתי, היא בעיקר כי אתה מתוסכל שמילאן גם בעונה בינונית כזאת גנבה לאינטר את הילת הסקודטו שכבר די נשכח בעקבות הזכייה שלה בצ’מפיונס ובגלל זה אתה מתעסק בזה בכלל.
שנינו מסכימים שליגת האלופות לא צריכה לשקף ואכן השנה לא משקפת באופן קיצוני ולגבי שתי הפינאליסטיות לגבי מי הקבוצה הטובה ביבשת, אז למה לטעון שהמפעל משקר?
לא נמכרו משחקים, לא הוטו תוצאות והכל היה חוקי אז אין כאן שום שקר. שנינו גם יודעים שאם אינטר היתה מקבלת את ההגרלה של מילאן וההיפך, אז הנאזורי היו מגיעים ככל הנראה עד חצי הגמר לפחות, אז מה זה משקף?
כלום.

(dood) #54

אם אינטר הייתה מקבלת את ההגרלה של מילאן, היא הייתה צריכה לעבור את באיירן מינכן, אותה באיירן שניצחה אותה בשלב הבתים כאשר מצבה של אינטר היה עדיף מבחינת פצועים.

כמה קל לזלזל בהישגים של קבוצה. מי כמו אוהדי אינטר צריכים לדעת…

(קפה קולומביה) #55

רמי, לפחות כבר הבנת למה אני מתכוון בכלל. זה כבר טוב.
אתה חושב שליגת האלופות לא צריכה לשקף, אבל כאן הבעיה- לא משנה מה אתה או אני חושבים. תראה איך אומרים שמילאן היא הקבוצה הכי טובה באירופה העונה כי היא אלופת אירופה. זה אבל די באיזי, מה שהתחיל את העסק הזה מבחינתי זה עיתון הדאזטה באיטליה, שלאחר ההעפלה של מילאן לגמר קבעו שמילאן יותר טובה מאינטר בעונה הזו.

אני אסביר לך משהו פשוט- בליגה אלופת איטליה, היא, לפחות ברוב המוחלט של המקרים, באמת הקבוצה הטובה ביותר באיטליה.
אז אם החכמים בגאזטה החליטו שמילאן 2006/2007 טובה יותר מאינטר 2006/2007, היתי מאוד רוצה שיסבירו את זה.

ברור שאם בליגה ההפרש הוא 3 נקודות, אז הליגה לא הכריעה בין הקבוצות. אבל העונה לא היה שום צל של ספק.

אחרי דבר כזה, כבר ירד לי המון כבוד לפרשנויות של הגאזטה. אולי מאנצ’יני צודק, בקשרל רמיזה הברורה שלו שמילאן שולטת בתקשורת ודואגת די טוב לתדמית שלה באיטליה.

אותה באיירן שניצחה אותה בשלב הבתים כאשר מצבה של אינטר היה עדיף מבחינת פצועים.

אכן!
לשחק בלי קמביאסו וויירה זה תענוג לא נורמלי! במיוחד כשיש קשר אחורי אימתני כמו דאקורט!

(dood) #56

רגע אחד, עד כמה שזכור לי, ויירה שיחק באליינץ (ואף הבקיע את הגול), בעוד שבזמן שרבע הגמר שוחק היה פצוע, ולכן היה מחמיץ את המפגש הכפול כולו. לא?

(קפה קולומביה) #57

אתה זוכ נכון- אבל המשחק באליינץ היה כבר כשבאיירן ואינטר העפילו לשלב הבא ואינטר היתה צריכה לנצח בשביל לסיים במקום הראשון- משהו שלא היתה לה שום כוונה מיוחדת לעשות. היא העלתה הרכב משני בכוונה, ללא קשר לפציעות ובאיירן דווקא היתה בהרכב היותר חזק שלה.
המשחק הסתיים בתיקו 1.

אני בכלל חשבתי שאתה מדבר על המשחק בסאן סירו, בו באיירן ניצחה 2-0(היא כבשה שער בדקה ה-81 לאחר שאינטר היתה ב-10 שחקנים ועוד אחד בתוספת הזמן לאחר שאינטר היתה ב-9 שחקנים), כי דיברת על אותה באיירן שניצחה את אינטר.

(dood) #58

התכוונתי למפגש הכפול ביניהן. אולי הייתי צריך להיות בהיר יותר. כך או כך, אילו אינטר הייתה היריבה של באיירן בשלב רבע הגמר ולא מילאן, האם היה לה להציע הרכב חזק יותר מזה שהיה לה להציע בשלב הבתים? כי בהתחשב בתוצאות ביניהן בשלב הבתים, נראה לי קצת מוגזם לקחת כמובן מאליו שאינטר הייתה עוברת את באיירן.

(קפה קולומביה) #59

לא- בשמינית הגמר לא היה לה(בדיוק אז הם נפצעו הכי קשה) והם לא החלימו עד הרבע.
ההבדל היחידי בין שלב הבתים לשלב רבע הגמר, הוא שאינטר עצמה היתה מבוססת וחזקה יותר; בתחילת העונה היא היתה יחסית שבלונית ורק התחילה להתחבר עם כל החדשים שהגיעו.
אני לא אומר שאינטר היתה עוברת את באיירן- יש לה מנטליות חלשה מדי עדיין והיא צריכה לנצח ולהתמודד במעמדים כאלו כדי להבריא.
מה שכן, לדעתי- ולנסיה(אפילו עם הפציעות שלה; בליגה הספדית היא הסתדרה טוב יותר עם פהציעות מאשר באיירן בגרמני) > באיירן; אינטר קיבלה את קמבאסו רק לחצי שעה ובשאר הזמן היתה ללא ויירה וקמביאסו וולנסיה עברה אותה בזול בשערי חוץ.

בכלל, כפי ששמת לב בוודאי- בליגת האלופות אינטר סבלה מתזמון נוראי כי הפציעות הכי חמורות התרכזו בדיוק במשחקים החשובים בליגת האלופות. אני לא היתי רואה את מילאן בכלל מגיעה לגמר ללא קאקא לבדו- גם עם כל שאר הסגל בריא.

(09-07-2006) #60

אז אם החכמים בגאזטה החליטו שמילאן 2006/2007 טובה יותר מאינטר 2006/2007, היתי מאוד רוצה שיסבירו את זה.

ברור שאם בליגה ההפרש הוא 3 נקודות, אז הליגה לא הכריעה בין הקבוצות. אבל העונה לא היה שום צל של ספק.

אחרי דבר כזה, כבר ירד לי המון כבוד לפרשנויות של הגאזטה. אולי מאנצ’יני צודק, בקשרל רמיזה הברורה שלו שמילאן שולטת בתקשורת ודואגת די טוב לתדמית שלה באיטליה.אכן!

עורך צריך למכור עיתונים ולהפציץ כותרות, אז הוא לקח כמה שחקני עבר שאמרו תחת השפעת המשחק עם מנצ’סטר שמילאן 2006-7 טובה יותר מאינטר. אז מה? אז מצד שני יש בגאזטה הרבה טורים ופרשנויות מקקצועיים וטובים ויש גם הזבל שעושה כותרת מפוצצת ושווה לרמה של מדור רכילות.
לא הכל בחיים הוא שחור ולבן ומכאן ועד לתחושות הרדיפה של מנצ’יני המרחק הוא רב.

רמי, לפחות כבר הבנת למה אני מתכוון בכלל. זה כבר טוב.

אתה מרשה להשתמש בזה כחתימה קבועה מתחת לכל הודעה שלי מעכשיו?
די, אני לא יכול לכתוב יותר, דמעות מציפות את עיני.