אתם עוד תכירו אותו

(דבורה חדשה) #1

שמו הוא אורי רפאל. הבן של ידידה של אבי. לא הצלחתי לחטוף לו כדור פעם אחת אפילו. הוא בן 13. וזה לא שאנני כזה שחקן גרוע.
תבינו, הילד בגובה של מטר חמישים וחמש פחות או יותר, פשוט טאץ’ מדהים יש לו בכדור. בואו אני אתאר לכם את אורי:
שמן. נראה כמו ילדה. שחקן הכדורגל הטוב ביותר שראיתי מעודי.
הת’רד הזה, בא בעצם כדי להדגיש על שחקני כדרוגל צעירים(ליגות ילדים, נערים ג, ב וכו’), שאתם מכירים דווקא לא מהעיתונים והאינטרנט, אלא שאתם מכירים אישית.

(Lavi Batis) #2

ומה הקפיטריה קשורה לזה, הדבורה מאיה?

(דבורה חדשה) #3

ואיפה היית רוצה שאפתח את הנושא, בכדורגל איטלקי, הגור אריות לביא?

(Lavi Batis) #4

אתה מוזמן לפתוח ת’רד נוער/נערים/ילדים שמנים בני 13 בכדורגל ישראלי, אבל לדבר על זה בנושא חדש במקום שלא קשור לכדורגל?

בכל אופן, אתה מוזמן לקחת מצלמה ולהראות לנו איך הוא מפרפר אותך. בטוח נתרשם. :wink:

(דבורה חדשה) #5

אני לא אפגש איתו בקרוב. עד שההורים שלי ייפגשו איתם, ועוד שיהיה לי זמן… קשה, קשה. אני יכול לנסות להביא לך מספר צילומים שלו.

(Haifa Til'l i Die) #6

הבן דודה שלי עוד לא חגג בר מצווה ואני מבטיח לך שהוא יותר טוב.
לא ראיתי דבר כזה. הוא משחק כעת בהכוח רג ואני בכל מקרה, מנסה לפתח אותו מבחינה פיזית כי המבנה גוף שלו צנום.
ממש יוסי בניון קטן. טכניקה ודריבל שלא מביישים את רפאלוב!
הבאתי אותו לכמה משחקי כדורגל ששיחקתי בהם עם נערים בני 19, חיילים, גדולים. הקטנצ’יק פשוט עשה מהם צחוק. ולא תגידו שהוא שיחק מול ילדי מבחנה!
:o

זה הקטן גדול יהיה. איתי אשכנזי שמו.

(14) #7

כל אחד מכיר או שיחק עם כשרון שלא נודע לעולם. כשרון צעיר או כשרון בן 20 ואו יותר. וכמובן שכל אחד יכתוב על הכשרון שהוא מכיר שהוא הטוב ביותר.

(gago) #8

שקד כהן. שיחקתי איתו כדורגל בכונה. אני בכיתה ח’ והוא ד’, לא שאני אתלט גדול (ממש לא), אבל אני שחקן לא רע בכלל, והוא עשה ממני אריגמי!
פשוט תותח.

(Viva Barca) #9

אני. שלומי יחזקאל. אמנם לא מתחום הכדורגל, אבל כדאי לכם לזכור את השם. ::slight_smile:

(אלעזר) #10

אח של חבר שלי. הוא עוד לא בן ארבעה חודשים אבל כבר בגיל הזה הוא מצליח לעשות דברים מדהימים עם כדורים. אני לא חושב שיש עוד בני גילו עם יכולת כזאת. צעיר ומוכשר שכבר חודש וחצי מדברים עליו ומחכים להזדמנות הראשונה שלו בקבוצה. תזכרו את השם, שי בירוק.

(צוד) #11

8 שנים אחרי, עוד לא שמעתי על אף אחד מהם.

(San Sunny) #12

כשהייתי נער פגשתי במגרש כדורסל את איגור קולשוב. כבר בתור ילד הוא קלע בערך מכל מרחק בלי למצמץ. שיחקנו די הרבה והוא תמיד ניצח אותי. היום הוא בנבחרת העתודה ובליגת המכללות בארה"ב. עליו אתם עוד תשמעו הרבה…

(אלעזר) #13

[QUOTE=צוד;1574737]8 שנים אחרי, עוד לא שמעתי על אף אחד מהם.[/QUOTE]

חכה חכה… האח של חבר שלי הזה אוטוטו בן 8. כבר יודע לדבר.
תבוא עוד 8 שנים, או 16 - בטוח הוא כבר יהיה כוכב!

(דניאל.) #14

צוד אני לא מאמין שהקפצת את הדיון הזה, עוד מהפורום הישן :21a9uf8:.

כשהייתי קטן, גדלתי ולמדתי עם בר טימור- היום אתם שומעים עליו.

(רון קעקועים) #15

אני גיליתי את לוטם ז’ינו. ולא, אני לא גאה בזה.

(Mendieta) #16

אני נכנס לפייסבוק ורואה 264972369 כתבות על היהלום החדש של המדינה, לידור כהן. רק אני חושב לעצמי "היי, אני גדלתי עם הילד הזה. הוא היה יושב בחוץ, מסתכל עלי ולוחש לחברים שלו “איזה תותח! תראה מה הוא עושה להם!”. כמובן שבמשך השנים הוא כבר היה עושה לי בית ספר כאילו לא הייתי קיים, והוא בכלל לא היה מתאמץ בשכונה. הרבה אנשים לא הכירו את לידור, אבל בפ"ת כבר ידעו שהוא הכי טוב לגילאים שלו וזה רק עניין של מזל. כל קיץ בפגרה הוא היה בא עם חברים שלו לשחק במגרש השכונתי (היום כבר לא), הדברים שהוא היה עושה עם הכדור…על דשא זה כלום. כל מה שאתם מדמיינים לעשות, הוא היה עושה, ואני לא אחד שמתלהב מכל שחקן. ראיתי ושיחקתי עם המון שחקנים מעולים ואני אומר בפה מלא-לידור כהן הוא השחקן הכי טוב שראיתי ושיחקתי איתו\נגדו. אני מקווה שהוא יראה מה הוא יודע על דשא עוד.

נ.ב
גם בפרו הוא טוב. טוב ברמה מפחידה. ניצח אותי 6-2.:lol:

(Uriah) #17

טוב, יש חדש בנושא?

(ganjo) #18

:joy:

לפני 15 שנה בערך הייתי עבדתי בחינוך. היה שם ילד אחד אחד (כיתה ב) סופר מוכשר שהיה מעביר לילדים מכיתה וו את הכדור בין הרגליים. היה עוד ילד אחד שכל הזמן הסתובב עם מדי מכבי חיפה וכדור ביד. תמיד היה מפסיד לילד המוכשר אבל תמיד היה על המגרש. הילד המוכשר שיחק כדורגל עד כיתה ח בערך. הילד השני משחק היום במכבי חיפה. אורי רפאל בטח פרש כשנהיה קשה.

(Uriah) #19

פספוס :confused: