פוטבול :: עונת 2017 :: אמצע העונה

(Ricardo) #1215

למה אחד הגדולים? הוא הTE הטוב בהיסטוריית המשחק. יש לו הכל מהכל. את הבעיות בגב הוא עוד סוחב מהקולג’ (בגלל זה התדרדר לסיבוב שלישי אאל"ט) וזה לא הפריע לו לדרוס כל חלקה בליגה. עוד חיזוק לעובדה הזו.

כמובן שזה לא מזיק כשהGOAT מוסר לך את הכדור…

(Colombian Cowboy) #1216

תיכף יתעורר ‘מגן ימני’ עכבר ההיסטוריה ויביך אותי ואותך על TEs שלא נספרו. אבל בהחלט בארבעת השנים שאני עוקב הוא הדבר הכי שלם בעמדת הTE. חסימות, ריצות ראוטים, רסיבר מושלם, מהיר ביחס לטייטאנד ובעיקר פשוט משאית - אני מכור לראות אותו רץ עם שתי קורנרים על רגליו כאילו הם ילדים…

(Ricardo) #1217

[QUOTE=Colombian cowboy;1708938]תיכף יתעורר ‘מגן ימני’ עכבר ההיסטוריה ויביך אותי ואותך על TEs שלא נספרו. אבל בהחלט בארבעת השנים שאני עוקב הוא הדבר הכי שלם בעמדת הTE. חסימות, ריצות ראוטים, רסיבר מושלם, מהיר ביחס לטייטאנד ובעיקר פשוט משאית - אני מכור לראות אותו רץ עם שתי קורנרים על רגליו כאילו הם ילדים…[/QUOTE]

אני (די) בטוח מגן ימני יסכים לגבי גרונק…בטוח שלא לגבי בריידי…

(מגן ימני) #1218

עמדת הTE כמו שאנחנו מכירים (קרי- רסיבר מגודל) היא עמדה חדשה. מייק דיטקה וג’ון מקי היו שחקנים שונים מאוד ממה שהולך היום. כשהוא בריא וכשיר, קשה לומר שיש מישהו יותר טוב מגרונק. אז בסוף השאלה גרונק/טוני גונזאלס קשורה לPEAK מול LONGEVITY. שאלה שימיה כימי ההסטוריה

(Colombian Cowboy) #1219

נשבע לך מגן, שהרגע רציתי להזכיר את טוני גונזאלס, סתם כי כשמדברים על TE ולא מזכירים אותו זה עוול לאינטליגנציה.

:grin:

(Ricardo) #1220

[QUOTE=מגן ימני;1708957]עמדת הTE כמו שאנחנו מכירים (קרי- רסיבר מגודל) היא עמדה חדשה. מייק דיטקה וג’ון מקי היו שחקנים שונים מאוד ממה שהולך היום. כשהוא בריא וכשיר, קשה לומר שיש מישהו יותר טוב מגרונק. אז בסוף השאלה גרונק/טוני גונזאלס קשורה לPEAK מול LONGEVITY. שאלה שימיה כימי ההסטוריה[/QUOTE]

אם אנחנו לוקחים דברים שלא קשורים למשחק אז אין ספק שגרונק הוא בחירה עדיפה על גונזלס. אם אנחנו מתחשבים בזה שהוא INJURY PRONE אז לדעתי גם אין ספק, עדיף PEAK עצום כמו של 7 שנים (בהנחה והוא היה פורש היום עקב פציעה) מאשר יכולת נהדרת אבל לא באותה הספרה ל-20 שנים כי בספורט כמו פוטבול כל שנה היא קריטית ואתה צריך כל כך הרבה משתנים שעובדים לטובתך.

אם אתה GM, אתה יודע שיש לך 7 שנים של גרונק או 16 של גונזלס את מי תקח? הבחירה עבורי לפחות היא די ברורה.

(מגן ימני) #1221

[QUOTE=Ricardo;1708959]

אם אתה GM, אתה יודע שיש לך 7 שנים של גרונק או 16 של גונזלס את מי תקח? הבחירה עבורי לפחות היא די ברורה.[/QUOTE]

אם אני GM אני בחיים לא חושב על יותר משנתיים בגלל שהסיכוי שאני אהיה מחוסר עבודה בנקודת הזמן הזאת שואף ל1. אבל בוא נניח שאני כן חושב לטווח הזה, לשאלה הזו יהיה כמה משתנים. אם נגיד שיש לי ק"ב הסטורי ואני רוצה לנצח כל עוד יש לי אותו, בודאי שאתה צודק. אבל בוא נניח שאני בונה סגל מאפס. אין לי יכולת לחזות באיזה נקודת זמן יהיה לי סגל סביר, זה לא הגיוני לקחת שחקן שהוא מניה בטוחה ל15 שנה? אני לא בטוח. אגב, אני חסיד של PEAK (לכן אני חושב שהעובדה שטרל דייויס לא נכנס לHOF זה בזיון) לכן אני בצד של גרונק בשאלה הזו. אבל אני מבין את מי שלא מסכים

(Colombian Cowboy) #1222

[QUOTE=Ricardo;1708959]
אם אתה GM, אתה יודע שיש לך 7 שנים של גרונק או 16 של גונזלס את מי תקח? הבחירה עבורי לפחות היא די ברורה.[/QUOTE]

בגלל שהסיכוי שקבוצה פתאום תתחבר למפלצת הגנה/התקפה (אטלנטה של השנה דורגה נמוך מהבראונס בתחילת העונה בווגאס) ותגיע לסופרבול, וודאי שעדיף את גרונק המעלה משמעותית את הסיכויים בכל עונה שמשחק, אבל בראי ההיסטוריה יש נקודות לטוני גונזאלס על הביצועים שלו בגילאים מאוחרים.

מזכיר לי דיון שעף ברשת,
צצו הרבה שמועות על ג’י ג’י וואט על טרייד/מעבר כשהטקסאנס היו נראים הגנתית לא רעים בכלל גם בלעדיו, והיה דיון כמה הוא שווה אחרי שהוא יחזור כשאין לדעת מה יהיה כושרו, והאם - בהנחה והוא פורש כרגע - הוא HOFer או לא??

לדעתי ודאי שהוא HOF. מה שהוא הספיק לעשות בשש שנים בליגה לא פחות ממדהים, יש כאלה שמביאים לנו את זה במרוכז, ע"ע רונאלדיניו שהביא חמש עונות מופלאות בכל הקריירה ועדיין אנשים מחשיבים אותו לגדול ביותר. (אני בכל אופן)

(benos) #1223

מגן ימני,אני הייתי ילד ב-98 וזאת הייתה שנה שעקבתי אחרי דנבר אבל איך לדעתך היה דייויס בשנים האלו ביחס לראנינג בקס כמו סמית’ או סאנדרס?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

(מגן ימני) #1224

[QUOTE=benos;1708966]מגן ימני,אני הייתי ילד ב-98 וזאת הייתה שנה שעקבתי אחרי דנבר אבל איך לדעתך היה דייויס בשנים האלו ביחס לראנינג בקס כמו סמית’ או סאנדרס?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk[/QUOTE]

אני מניח שאתה שואל לגבי סאנדרס וסמית’ בשיאם, נכון? אני מתלבט איך לענות על שאלה הזאת. השנתיים הגדולות של דייויס עוקפות כל שנתיים של אמיט שתבחר. לגבי סאנדרס זה קצת יותר מסובך. קודם כל, אי אפשר להכחיש שדייויס היה עם קבוצה טובה יותר בהרבה מאשר סאנדרס. סאנדרס גם היה הרבה יותר אסתטי. זה היה תענוג לראות אותו אבל זה כבר תלוי באיך אתה שוקל את השחקנים שלך. מה שבאמת שם אותו מעל כל אחד אחר זה ריצות הפלייאוף שלו ב97 וב98. התחושה היתה שהוא בלתי עציר לחלוטין במשחקים האלו. זה היה התצוגה המטורפת ביותר של שחקן בפוסטסיזן. בקטע הזה הוא לא רואה את שניהם ממטר עם כל הכבוד להופעות הפלייאוף היפות של סמית’

(cruzurry) #1225

להגיד שגרונקאוסקי הוא הכי טוב בכל הזמנים זה בגדר בדיחה כשבודקים מי זה הק’'ב שמוסר לו ובהשוואה מהירה למיספרים של גונזאלס,וויטן וגייטס.
הדרך הקלילה של הפאטס לסופרבול השנה בלעדיו גם מורידה מהמיספרים הנדירים שלו,בנוסף לגורם הפציעות שהן כן חלק משמעותי בכל ספורט.
קבוצה ואירגון ששואף לנצח לא יכול ליסמוך על שחקן שנוטה להיפצע ועם הזמן גם יירד ביכולת האישית שלו כי בסוף זה גם משפיע אחד על השני.

בקשר ליום ראשון, בסיכום של [RIGHT]Colombian cowboy רשום הכל לגביי המאצ’אפ הזה וזו גם היזדמנות להודות לו על כל ההשקעה!
אני חושב שההגנה שתיתעלה בסופו של דבר תביא את הניצחון,עד עכשיו הפאלקונס הצליחו להיתעלות בפלייאוף הזה מבחינה הגנתית וזה באמת יהיה מעניין ליראות איך הם יסתדרו מול ההתקפה של טום בריידי.
בצד השני ההגנה של הפאטס היא אולי היחידה שיכולה להיתמודד עם ההתקפה הכי טובה בליגה וכשאני אומר להיתמודד זה לא לנטרל כי זה ניראה בלתי אפשרי, אני מדבר על ניצול מסירות רעות של ריאן כדי להביא למהלך גדול או שניים כאלה שההגנה של הפאקרס היו חייבים לייצר במישחק הקודם.[/RIGHT]

(Colombian Cowboy) #1226

מאט ראיין זוכה בMVP של העונה!! (וגם בשחקן ההתקפה של העונה)

קאליל מאק שחקן ההגנה, הרוקי ההתקפי הוא דאק פרסקוט, הרוקי ההגנתי הוא ג’ואי בוסה והשחקן המתקאמבק של העונה ג’ורדי נלסון.

ראויות הבחירות? את מי הייתם משנים?

מאמין שהשם זיק אליוט יקפוץ לאנשים מול העיניים גם כרוקי ההתקפי של העונה וראיתי אף כאלה שהכתירוהו כMVP. קצת לרכך את המכה וכפרקליט השטן אצא נגד. פרסקוט התנהל בסיטואציה הרבה יותר רגישה, הרבה יותר לחיצה, עם מגוון של יכולות - לא רק פיזיות אלא הרבה מהפן הנפשי וההנהגתי, והוא עשה עשה זאת בצורה מעוררת השתאות. אליוט זה סבבה, אבל גם הווארד מהברס היה עושה את אותה עבודה עם כזה קו התקפה (תכלס, הווארד עבר מתחת לרדאר אבל הביא עונת רוקי מדהימה בקבוצה חלשה). ועוד משהו, אליוט לא מתחיל כRB לדגדג את העונה המפלצתית של דיויד ג’ונסון מהקארדס, והוא עדיין לא מתנהל בקלאסה כמו ליביון בל שלולא שהחמיץ 4 משחקים היה מגיע למספרים כמו של ג’ונסון. אליוט אולי יהיה ברמתם. לא כרגע.

(Ricardo) #1227

[QUOTE=cruzurry;1709003]להגיד שגרונקאוסקי הוא הכי טוב בכל הזמנים זה בגדר בדיחה כשבודקים מי זה הק’'ב שמוסר לו ובהשוואה מהירה למיספרים של גונזאלס,וויטן וגייטס.
הדרך הקלילה של הפאטס לסופרבול השנה בלעדיו גם מורידה מהמיספרים הנדירים שלו,בנוסף לגורם הפציעות שהן כן חלק משמעותי בכל ספורט.
קבוצה ואירגון ששואף לנצח לא יכול ליסמוך על שחקן שנוטה להיפצע ועם הזמן גם יירד ביכולת האישית שלו כי בסוף זה גם משפיע אחד על השני.

בקשר ליום ראשון, בסיכום של [RIGHT]Colombian cowboy רשום הכל לגביי המאצ’אפ הזה וזו גם היזדמנות להודות לו על כל ההשקעה!
אני חושב שההגנה שתיתעלה בסופו של דבר תביא את הניצחון,עד עכשיו הפאלקונס הצליחו להיתעלות בפלייאוף הזה מבחינה הגנתית וזה באמת יהיה מעניין ליראות איך הם יסתדרו מול ההתקפה של טום בריידי.
בצד השני ההגנה של הפאטס היא אולי היחידה שיכולה להיתמודד עם ההתקפה הכי טובה בליגה וכשאני אומר להיתמודד זה לא לנטרל כי זה ניראה בלתי אפשרי, אני מדבר על ניצול מסירות רעות של ריאן כדי להביא למהלך גדול או שניים כאלה שההגנה של הפאקרס היו חייבים לייצר במישחק הקודם.[/RIGHT]
[/QUOTE]

בגדר בדיחה? אתה בכלל הסתכלת על המספרים? עזוב שסטטיסטיקה זה לא הכל ופשוט צריך להסתכל על מה שגרונק עושה בזמן שהוא כן משחק כדי לשים אותו בשורה הראשונה.

השיאים שלו הם שיאים שקשורים ליכולת בלי קשר לזמן משחק לעומת השיאים (רובם - 90%) של גונזלס, גייטס ו-וויטן שקשורים יותר לזמן המשחק שלהם מאשר ליכולת נטו. תבדוק ותחזור אליי. פאקינג הכי הרבה TD בפלייאוף והוא משחק בקושי 8 עונות.

אני לא מבין איך זה גורע ממנו שעומד מאחוריו אחד בשם טום בריידי, הדברים שגרונק עושה הם דברים שכמעט אף טייט אנד לא עשה בלי קשר לזהות הקיובי, אז ברור שהשילוב ביניהם הוא נדיר אבל היית רואה כמה טוב הוא גם בלי בריידי מאחוריו עם בערך 60% מהליגה ובמידה והמאמן יודע להוציא ממנו את המיטב שלו ולא להיות שמרן מידי כמו שרוב המאמנים בליגה אוהבים לשחק.

הדרך של הפטס השנה לסופרבול הייתה קלילה כי הAFC השנה הוא פח במיוחד וכי הצליחו למלא את חסר הTE עם מרטלוס בנט שהוא חיה בפני עצמו. זה לא גורע במאומה מגרונק כמו שה4-0 בתחילת עונה בלי בריידי עם גראפולו ובריסט או ה11-5 של הפטס ב08 (עם אחת הקבוצות הטובות בהיסטוריה) עם מאט קאסל לא גורעים מגדולתו של בריידי.

(cruzurry) #1228

[QUOTE=Ricardo;1709114]בגדר בדיחה? אתה בכלל הסתכלת על המספרים? עזוב שסטטיסטיקה זה לא הכל ופשוט צריך להסתכל על מה שגרונק עושה בזמן שהוא כן משחק כדי לשים אותו בשורה הראשונה.

השיאים שלו הם שיאים שקשורים ליכולת בלי קשר לזמן משחק לעומת השיאים (רובם - 90%) של גונזלס, גייטס ו-וויטן שקשורים יותר לזמן המשחק שלהם מאשר ליכולת נטו. תבדוק ותחזור אליי. פאקינג הכי הרבה TD בפלייאוף והוא משחק בקושי 8 עונות.

אני לא מבין איך זה גורע ממנו שעומד מאחוריו אחד בשם טום בריידי, הדברים שגרונק עושה הם דברים שכמעט אף טייט אנד לא עשה בלי קשר לזהות הקיובי, אז ברור שהשילוב ביניהם הוא נדיר אבל היית רואה כמה טוב הוא גם בלי בריידי מאחוריו עם בערך 60% מהליגה ובמידה והמאמן יודע להוציא ממנו את המיטב שלו ולא להיות שמרן מידי כמו שרוב המאמנים בליגה אוהבים לשחק.

הדרך של הפטס השנה לסופרבול הייתה קלילה כי הAFC השנה הוא פח במיוחד וכי הצליחו למלא את חסר הTE עם מרטלוס בנט שהוא חיה בפני עצמו. זה לא גורע במאומה מגרונק כמו שה4-0 בתחילת עונה בלי בריידי עם גראפולו ובריסט או ה11-5 של הפטס ב08 (עם אחת הקבוצות הטובות בהיסטוריה) עם מאט קאסל לא גורעים מגדולתו של בריידי.[/QUOTE]

בבקשה, אלה המיספרים :

גרונק עדיין לא קרוב היום למיספר היארדים או הט’'ד של השמות שהזכרתי,לכן זה בדיחה להגיד היום שהוא הטייט אנד הכי טוב בכל הזמנים כשהוא ניפצע שוב פעם ליפניי הפלייאוף.
לפי יכולת נטו אני יכול ליקבוע הרבה דברים שלא מחוייבים למציאות,זה בעצם פרמטר שאיאפשר לימדוד ולהשוות בו שחקנים מהרמה הזאת בעמדת הטייט אנד.

יצא לך ליראות את גייטס או גונזאלס בשיא? היכולת שלהם היא הרבה מעבר לסתם שחקנים ששיחקו הרבה זמן בליגה,זה היה לא פחות יעיל או יפה מהיכולת האישית של גרונק.

פוטבול זה מישחק קבוצתי שכל גורם משפיע בו על היכולת האישית והמיספרים של שחקן כזה או אחר,ההוכחה ומדד האיכות הכי טוב ליכולת של שחקן הם המיספרים שהוא מביא לאורך כל הקריירה שלו.
עצם זה שלגרונק יש היזדמנות לשחק בפלייאוף בכל שנה היא ביגלל העובדה שהוא משחק עם טום בריידי ובאירגון כמו הפאטריוטס שנותן לו את ההיזדמנות להביא את המיספרים היפים שלו. כמו שרשמת השילוב שלו עם בריידי הוא נדיר ביגלל היכולת והסיגנון של הק’'ב, התיאום ביניהם הוא מה שמביא את המיספרים היפים שלו עד עכשיו מבלי להוריד מהיכולת האישית שלו והגודל הפיזי שנותן לו יתרון.
הוא עדיין רק בן 27 ויש לו עוד הרבה זמן כדי לשחק אבל אני לא בטוח בכלל שהוא יצליח להגיע למיספרים שמתאימים לתואר ‘הכי טוב בכל הזמנים’ לאור הבעיות הבריאותיות שלו וגם ביגלל העובדה שלבריידי לא נישאר עוד הרבה עונות בליגה.

[RIGHT]מאט ראיין זוכה בMVP של העונה!! (וגם בשחקן ההתקפה של העונה)

קאליל מאק שחקן ההגנה, הרוקי ההתקפי הוא דאק פרסקוט, הרוקי ההגנתי הוא ג’ואי בוסה והשחקן המתקאמבק של העונה ג’ורדי נלסון.

ראויות הבחירות? את מי הייתם משנים?[/RIGHT]

הבחירות הכי ראויות לאור מה שקרה בפלייאוף עד עכשיו,מאט ריאן הצליח להוביל את הפאלקונס בשתיי מישחקים שהיו הגארבג’ טיים הכי גדול שהיה בפלייאוף הזה.
הבחירה בין זיק אליוט לדאק פרסקוט לא קריטית,אם מיסתכלים באופן קר על הסטטיסטיקה אז כן ליכולת של אליוט הייתה חשיבות יותר גדולה למאזן המרשים של דאלאס בעונה הרגילה וכן כרץ מבחינה אישית הוא נתן עונה יותר טובה מכל השמות שהזכרת. אותו קו התקפה שעוזר לאליוט גם מאפשר לפרסקוט לימסור בצורה נוחה.

(Ricardo) #1229

[QUOTE=cruzurry;1709121]בבקשה, אלה המיספרים :

גרונק עדיין לא קרוב היום למיספר היארדים או הט’'ד של השמות שהזכרתי,לכן זה בדיחה להגיד היום שהוא הטייט אנד הכי טוב בכל הזמנים כשהוא ניפצע שוב פעם ליפניי הפלייאוף.
לפי יכולת נטו אני יכול ליקבוע הרבה דברים שלא מחוייבים למציאות,זה בעצם פרמטר שאיאפשר לימדוד ולהשוות בו שחקנים מהרמה הזאת בעמדת הטייט אנד.

יצא לך ליראות את גייטס או גונזאלס בשיא? היכולת שלהם היא הרבה מעבר לסתם שחקנים ששיחקו הרבה זמן בליגה,זה היה לא פחות יעיל או יפה מהיכולת האישית של גרונק.

פוטבול זה מישחק קבוצתי שכל גורם משפיע בו על היכולת האישית והמיספרים של שחקן כזה או אחר,ההוכחה ומדד האיכות הכי טוב ליכולת של שחקן הם המיספרים שהוא מביא לאורך כל הקריירה שלו.
עצם זה שלגרונק יש היזדמנות לשחק בפלייאוף בכל שנה היא ביגלל העובדה שהוא משחק עם טום בריידי ובאירגון כמו הפאטריוטס שנותן לו את ההיזדמנות להביא את המיספרים היפים שלו. כמו שרשמת השילוב שלו עם בריידי הוא נדיר ביגלל היכולת והסיגנון של הק’'ב, התיאום ביניהם הוא מה שמביא את המיספרים היפים שלו עד עכשיו מבלי להוריד מהיכולת האישית שלו והגודל הפיזי שנותן לו יתרון.
הוא עדיין רק בן 27 ויש לו עוד הרבה זמן כדי לשחק אבל אני לא בטוח בכלל שהוא יצליח להגיע למיספרים שמתאימים לתואר ‘הכי טוב בכל הזמנים’ לאור הבעיות הבריאותיות שלו וגם ביגלל העובדה שלבריידי לא נישאר עוד הרבה עונות בליגה.

הבחירות הכי ראויות לאור מה שקרה בפלייאוף עד עכשיו,מאט ריאן הצליח להוביל את הפאלקונס בשתיי מישחקים שהיו הגארבג’ טיים הכי גדול שהיה בפלייאוף הזה.
הבחירה בין זיק אליוט לדאק פרסקוט לא קריטית,אם מיסתכלים באופן קר על הסטטיסטיקה אז כן ליכולת של אליוט הייתה חשיבות יותר גדולה למאזן המרשים של דאלאס בעונה הרגילה וכן כרץ מבחינה אישית הוא נתן עונה יותר טובה מכל השמות שהזכרת. אותו קו התקפה שעוזר לאליוט גם מאפשר לפרסקוט לימסור בצורה נוחה.[/QUOTE]

מצטער, המספרים שהבאת לא מעידים על יכולת אלא על עקביות. אני לא דיברתי על הTE הטוב ביותר לאורך תקופה של 20 שנה, אלא נטו על היכולות של השחקן כאינדיבידואל ובזה גרונק מנצח כל טייטאנד. אתה יכול להגיד שעבורך שחקן טוב יותר או שלם יותר הוא זה שלא נוטה להיפצע וזה בסדר גמור אבל אם אנחנו מדברים על יכולת נטו אז גרונק הוא הטוב ביותר. פוטבול הוא ספורט של מיסמאצ’ים, גרונק הוא מיסמאצ’ עבור כל יריב שלא כולל דאבל קאברג’ ולפעמים גם זה לא מספיק. האיש פשוט טוב בכל פרמטר אפשרי. הINJURY PRONESS שלו היא בעוכריו אין ספק אבל אני מעולם לא טענתי שהוא הכי עקבי, רק הכי טוב.

אגב, ראיתי את גונזלס, גייטס ו-וויטן ואני עדיין חושב כך. אין סיבה שלא. לולא הנטייה שלו להיפצע, לא חושב שמישהו היה מתלבט בכלל. גם בשלב הזה של הקריירה שלו.

המספריםביניהם הם עוד יותר מיינד בלואינג משחשבתי.

(Colombian Cowboy) #1230

[QUOTE=cruzurry;1709121]
הבחירה בין זיק אליוט לדאק פרסקוט לא קריטית,אם מיסתכלים באופן קר על הסטטיסטיקה אז כן ליכולת של אליוט הייתה חשיבות יותר גדולה למאזן המרשים של דאלאס בעונה הרגילה וכן כרץ מבחינה אישית הוא נתן עונה יותר טובה מכל השמות שהזכרת. אותו קו התקפה שעוזר לאליוט גם מאפשר לפרסקוט לימסור בצורה נוחה.[/QUOTE]

לאליוט היה עונה טובה יותר מדיויד ג’ונסון? בגלל ההישגים הקבוצתיים? מספרית ג’ונסון היה טוב ממנו בטח עם OL פחות טוב מזה שנהנה ממנו אליוט.

פרסקוט היה טוב יותר מאליוט לדעתי בגלל שלרץ קל יותר להתבלט, לרץ המעבר לליגה של הגדולים יותר קל מאשר קווטרבק. פרסקוט שלא נבחר בסיבוב הראשון ולא בשני או השלישי, שיחק טוב יותר מוונץ ומגוף (לזכותו יאמר שכמעט ולא שיחק) שהיו הבחירות הראשונות. כשאני אומר שיחק טוב, אני בהחלט מביא בחשבון את הקו המעולה ששומר עליו אך לקווטרבק יש עוד הרבה מעבר. זריקות מדויקות גם אחרי סקראבלים, ההתנהלות בפוקט, העבודה המנהיגותית לגרום לקבוצה עם שחקנים מנוסים לשחק בשבילך ועוד. אליוט מעולה - אבל RBs יש הרבה והרבה עושים את הקפיצה לnfl בצורה חלקה יותר מQBs. דאק פרסקוט פשוט ‘קול’ גם במגרש וגם מחוצה לו.

(מגן ימני) #1231

סוף סוף טרל דייויס.

(cruzurry) #1232

[QUOTE=Ricardo;1709132]מצטער, המספרים שהבאת לא מעידים על יכולת אלא על עקביות. אני לא דיברתי על הTE הטוב ביותר לאורך תקופה של 20 שנה, אלא נטו על היכולות של השחקן כאינדיבידואל ובזה גרונק מנצח כל טייטאנד. אתה יכול להגיד שעבורך שחקן טוב יותר או שלם יותר הוא זה שלא נוטה להיפצע וזה בסדר גמור אבל אם אנחנו מדברים על יכולת נטו אז גרונק הוא הטוב ביותר. פוטבול הוא ספורט של מיסמאצ’ים, גרונק הוא מיסמאצ’ עבור כל יריב שלא כולל דאבל קאברג’ ולפעמים גם זה לא מספיק. האיש פשוט טוב בכל פרמטר אפשרי. הINJURY PRONESS שלו היא בעוכריו אין ספק אבל אני מעולם לא טענתי שהוא הכי עקבי, רק הכי טוב.

אגב, ראיתי את גונזלס, גייטס ו-וויטן ואני עדיין חושב כך. אין סיבה שלא. לולא הנטייה שלו להיפצע, לא חושב שמישהו היה מתלבט בכלל. גם בשלב הזה של הקריירה שלו.

המספריםביניהם הם עוד יותר מיינד בלואינג משחשבתי.[/QUOTE]

כשאני משווה בין שחקנים גדולים וצריך ליקבוע מי [B]השחקן הכי גדול בכל הזמנים[/B] אז העקביות היא גורם מכריע ולא פחות מרשים משיא מסויים בפלייאוף או ממוצע שקצת יותר גבוה בתפוקה.
כל השחקנים הגדולים שמוזכרים יצרו מיסמאצ’ים ודרשו טיפול מיוחד מההגנה ששומרת עליהם,אתה כן יכול ליטעון שגרונק הוא המיסמאצ’ הכי גדול שיצא לך ליראות במישחק אבל ליקבוע שגייטס או גונזאלס לא הגיעו ליכולת אישית גבוהה והביאו את המיספרים האלה בזכות עקביות נטו זו טעות, המיספרים שלהם כרגע לאורך קריירה שלמה יותר גבוהים מהמיספרים של גרונק היום.

דרך אגב מבחינה פיזית גייטס וגם גונזאלס התחילו כשחקניי כדורסל, העילוי ביכולת האתלטית שלהם יכלה גם להוביל אותם לקריירה מיקצוענית שמה.

(Colombian Cowboy) #1233

עצוב. באסה. דיכאון טוטאלי.

תגובה עניינית מחר…

(HJKL) #1234

אני רק כאן תוהה אם הקאובוי הקולמביאני הלך לישון או לא :lol:

הערה צדדית: אני לא מבין גדול בפוטבול, ואני קולט שתיקו זה מצב די נדיר, אבל זה ביזיון שמשהו כזה מכריע כמו כדור ראשון בהארכה שהיא sudden death מוכרעת בהטלת מטבע