פוטבול :: עונת 2017 :: אמצע העונה

(Colombian Cowboy) #1134

במרכז המחזור עומדים כמה מפגשים חשובים וקריטיים.

הפאלקונס המובילים את הבית הדרומי בNFC במשחק על פני טמפה, יארחו בביתם את הצ’יפס שנמצאים במאבק משולש ראשי יחד עם הריידרס והברונקוס בבית המערבי. משחק אש.

הבית הצפוני ב NFC יתערבב שוב באם הליונס לא יצליחו לעצור בחוץ את הסיינטס ודרו בריס. משחק קצבי וטוב - אמור להיות.

הדולפינס בכושר נהדר מקבלים משחק קשה מול הרייבנס וג’ון הארבו. הרייבנס לא מרשימים אך נמצאים במאבק ראש בראש עם הסטילרס על ראשות הבית הצפוני. הדולפינס ירצו לנצח ולנער את הבילס שיתארחו במשחק קשה מאוד אצל הריידרס הדוהרים.

'ה’משחק של המחזור זה הסטילרס וביג בן שירצו לתת הצהרה מול הגנת הג’איינטס. הסטילרס רוצים את ראשות הבית, הג’איינטס גם או לכל הפחות את הWC. משחק ענק מובטח!!

אלו המשחקים הכי שווים לדעתי המחזור.
יהיה מעניין…

(cruzurry) #1135

כמה נקודות מעניינות מאתמול:

-טום בריידי הופך לק’'ב עם הכי הרבה ניצחונות במישחק(201) אחריי הניצחון מול הראמס החלשים,המעבר של הראמס ללוס אנג’לס לא מוכיח את עצמו מבחינה מיקצועית בזמן שגם הרייטינג הוא נמוך בהשוואה לתקופה בסיינט לואיס.

-בולטימור מפרקת את הדולפינס שהייתה עד עכשיו אחת מהקבוצות הכי חמות בליגה,אני לא זוכר מתי ג’ו פלאקו הביא מיספרים כאלה(381 יארד,4 ט’'ד 36/47) והמאבק עם הסטילרס כניראה יילך עד הסוף.

-הג’איינטס לא הרשימו אתמול בכלל בהפסד מול הסטלירס,אם איליי לא מצליח להרשים מול ההגנה של הסטילרס אז כניראה שיש להם הרבה בעיות ושזה אפילו לא יספיק לכרטיס כניסה לפלייאוף.

-הליונס ממשיכים להישתפר בהגנה וגם היכולת של מאט סטאפורד שהצליח להוביל לניצחון חוץ קליל מול הסיינטס שמנגד גמרו את העונה. דטרויט יכולים להגיע העונה רחוק במידה וההגנה תמשיך את קו העלייה.

-מאט ריאן מצא עוד דרך הזויה להפסיד מישחק צמוד והפעם זה הגיע בצורת איבוד כדור קריטי להשלמה של 2 נק’ בסוף המישחק,כמה מזל שכל ארבעת המישחקים הבאים של הפאלקונס הם מול יריבות חלשות כמו הראמס בשבוע הבא.

-הראיידרס המפתיעים כבר במאזן של 10-2 אחריי עוד קאמבק ביתי מול הבילס,המיבחן האמיתי של דרק קאר יהיה בפלייאוף אבל כבר עכשיו הוא מיסתמן כמועמד מוביל ל-mvp.

השלג הגיע לגרין ביי…

//youtu.be/TW5QIkqr-d4

(Colombian Cowboy) #1136

סיכום יפה אח!

על קצה המזלג,

1. הראמס הרוויחו מאוד מהמעבר לLA. כסף והרבה. זה מה שעומד לסטן קרונקי בראש וזה רק יעלה כשהוא יסיים ב2019 בנייה של איצטדיון ראוותני. אגב, שווי הקבוצה שעמד בסנט לואיס על 1.4 מיליארד דולר, הכפיל את עצמו ל2.9 מיליארד. השאלה הגדולה היא איך למען השם מאריכים חוזה בשנתיים לדבר הכושל המכונה ג’ף פישר. מסכן ג’ארד גוף…

2. בבית הצפוני של הAFC עדיפות שהסטילרס יעלו מהמקום הראשון. לרייבנס יש מאזן מצוין בקונפרנס (7:2 - יותר טוב משל הצ’יפס או הברונקוס) והם יעלו מהWC במקום הדולפינס או פחונים מהבית הדרומי הדפוק.

3. אגב הבית הדרומי, אמנם זבל של פוטבול אבל צמוד צמוד. אם וכאשר הקולטס ינצחו היום בחוץ יהיה מאזן 6:6 לטייטנס, כמו גם לקולטס ולטקסאנס. חם מאוד.

4. בבית המערבי כל שלושת הגדולות שם ניצחו, עכשיו מתחיל קרב השריטות עם משחקים ביניהם, מי ימצמץ ראשון??

5. nfc - בלאגן. הג’איינטס יגרדו עוד ניצחון שתיים ויעלו מהWC. בנתיים היריבה הרצינית ביותר שנכנסה לכושר בדיוק בזמן היא טמפה שאולי (לא באמת) תדיח מראשות הבית - בבית הדרומי גם את הפאלקונס שהפסידו בבית אתמול. מעבר לריצה הטובה של הליונס, ואם באמת רוצים עניין במאבק על הWC בין הפאקרס לויקינגס הגיע הזמן שיאספו ניצחונות. שניהם במאזן רע מאוד בקונפרנס כרגע ויש מצב טוב ששניהם ישארו בבית.

6. אם כבר שלג בוויסקונסין במשחק של גרין ביי, אז את התמונה הטובה ביותר.

האלגוריתם של המחשב לא מזהה מי שחקן ומהו שלג - ומעלים שחקנים, פשוט גדול!

(Colombian Cowboy) #1137

נרדמתי במחצית השניה של המשחק בלילה ולא פיספסתי מי יודע מה.

הצ’יפס סוגרים דאבל על הריידרס ומעבר לניצחון שנותן להם מקום ראשון בבית יש להם גם שובר שוויון מול הריידרס במקרה של שוויון.

ככלל, אני בהחלט מהמר על הצ’יפס מקום ראשון (הימרתי עם חבר לפני המחזור), יש להם עוד צמד משחקי בית מול הטייטנס ומול הברונקוס ואח"כ צ’ארג’רס בחוץ במחזור הנעילה. בהחלט הפייבוריטים כשרק הפסד ביתי אחד (לטמפה) יש באמתחתם.

לאנדי ריד יש כיום אולי את הקבוצה הכי מאוזנת התקפית/הגנתית בNFL. הספיישל טים דווקא עשה אתמול פאשלות…

(benos) #1138

קשה לי להגיד קבוצה מאוזנת כשיש בינוני כמו סמית’ מאחורי הסנטר אבל לאינדיאנים יש קבוצה טובה ויש מאמן שמוציא מההתקפה את המיטב. ההגנה כמובן מוכשרת בטירוף ולטעמי יש מעט מאוד טובות ממנה בליגה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

(Colombian Cowboy) #1139

איזה מחזור אדיר עומד להיות! חמישי בלילה היה רק טעימה משובחת.

המשחקים בשמונה לא מי יודע מה, הסטילרס יהיו חייבים לנצח בחוץ את הבילס, הברונקוס חייבים לנצל את המעידה של הריידרס בחמישי ולנצח בחוץ את הטייטנס. גם הדולפינס בביתם יצטרכו לנצח אחרי הקיפאון מול הרייבנס שבוע שעבר כדי לשמור את סיכויי הWC.

עוד משחק טוב - הטקסאנס בבית של הקולטס. הטקסאנס לא באמת מרשימים עם ניצחון חוץ בודד העונה יגיעו למשחק על ראשות הבית. אמנם פוטבול בינוני (למעט הבלחות של לאק המדהים), אבל צמוד ומתוח עד הסוף כנראה.

המנה העיקרית מגיעה לקראת סוף. (ראשון 23:25)

הבאקס יארחו את הסיינטס ודרו בריס העצום שכנראה כבר לא ישתתפו בפלייאוף. הבאקנירס לעומת זאת עם מאזן זהה לפאלקונס רוצים להשתחל לפלייאוף אם לא מראשות הבית לפחות מהWC. יש להם פעמיים את הסיינטס (השבוע המפגש הראשון, עוד שבועיים השני), בתווך הם יפגשו את הקאובויז הדוהרים, ובמחזור סיום את הפאנת’רס שיצאו לים. לפאלקונס לוח משחקים קל יותר עם מפגשים עם הסיינטס, הצ’ארג’רס, הפאנת’רס והניינרס. סיכוי טוב שמהבית הדרומי יצא הWC.

משחק אדיר בלמבו פילד כשהפאקרס שחייבים (בדחיפות!!) ניצחון יארחו את הסיהוקס. לא חובה אלא מצווה לראות!!

סאנדי נייט (בין ראשון לשני 3:30) משחק ענק כשהקאובויז הדורסנים יתארחו אצל הג’איינטס. נקמה, יריבות, ומה לא מחכה במפגש האדיר הזה. מאסט.

מאנדי נייט (בין שני לשלישי 3:30) הפטריוטס מתארחים אצל הרייבנס. הפטס רוצים להבטיח ביתיות עד לסופרבול (אם וכאשר) ולנצל את ההפסד של הריידרס, הרייבנס רוצים את הראשות של הצפוני במאבק מול הסטילרס. הגנות, התקפות, מתח, הכל כלול. משחק מצוין.

• עוד פציעות משמעותיות באו בשבוע (שבועיים) האחרון. גרונק לא ישחק אצל הפטס, JPP הושבת לששה שבועות אצל הג’איינטס, וארל תומאס הסייפטי האדיר של ההוקס שבר רגל והוא בחוץ כנראה לחודש וחצי חודשיים.

• אם הפאקרס וארון רוג’רס (בעיקר קבוצת ההגנה) לא ייתנו משחק מול הסיהוקס ויפסידו, ובהנחה שהליונס לא הולכים להפסיד בבית לברס הפצועים, הפאקרס יפגרו ב3 משחקים אחרי הליונס המובילים ולא יהיו בפלייאוף. כמה חשוב המשחק הזה לגרין ביי.

• אמנם אני אוהד פטס, אבל בשפיטה אובייקטיבית אני חושב שכל אוהד פוטבול חייב לקוות להפסד של הרייבנס. יש להם מאזן מצוין בשביל הWC ועדיף אותם מאשר הדולפינס.

(Colombian Cowboy) #1140

בואו נעביר כמה מהרגעים שהיו היום לפני שמתחיל ג’איינטס נגד קאובויז ורייבנס נגד פטס.

הברונקוס מפסידים לטייטנס (ואוו!), הבאקס מנצחים גם את הסיינטס בדרך לקרב ענק ראש בראש עם הפאלקונס שאנסו את הראמס וג’ארד גוף, הדולפינס מנצחים אך מאבדים את טנהיל שככל הנראה קרע את הרצועה, הג’טס דופקים קאמבק על הניינרס ומנצחים בהארכה, ומעל הכל…

ראסל ווילסון במשחק חושך, איום, נורא, ועוד שלל תיאורים שיתארו מה זה אומר חמש - פאקינג - איטרספשנס במשחק, חמש!!

רחוקה הדרך לHOF. רחוקה הדרך לקווטרבק עילית כדרו בריס, ורחוקה הדרך להפוך את ראסל ווילסון למוסר בחסד.

בעיניי, ראסל ווילסון שהסתמך כל כך על הטנק מרשון לינץ’ וכעת כשכל הRBs שלו פצועים לא מצליח לחבר מסירות, הוא עוד לא ברמת העילית. הוא בהחלט קוסם, אבל עדיין לא עילית.

מעניין לעניין, כשהברונקוס אבדו את סי ג’י אנדרסון ידעתי שיהיה להם קשה, עכשיו זה רק הסתבך כשסימיאן שולח היום 51 פעמים את הכדור לרסיברס שלו. ככה קשה לנצח אפילו את הטייטנס…

עד עכשיו תענוג!

(Colombian Cowboy) #1141

מחר צמד משחקים מצוין בשמונה.

הג’איינטס יארחו את הליונס במשחק גדול. הג’איינטס רוצים WC, הליונס רוצים את הראשות של הצפוני בNFC ומתחילים רצף קשה של ג’איינטס - קאובויז - פאקרס. אם ינצחו עכשיו ויפסידו בשבוע הבא (או הפוך) יהיה משחק על כל הקופה בסוף מול הפאקרס שרחוקים שתי משחקים מהליונס. במפגש הראשון בלמבו פילד הליונס הפסידו כך שאין להם איזה שובר שיוויון נגד הפאקרס, קייצר חם אש.
(חשוב לזכור שהליונס יכולים לעלות גם מהWC. עד עכשיו עם מאזן 7:2 מצוין בקונפרנס)

עוד משחק טוב, הצ’יפס המצוינים מארחים את הטייטנס. אמנם הטייטנס לא ברמה של הצ’יפס אבל המשחק הזה חשוב לטייטנס במאבק עם הטקסאנס על הבית הדרומי בAFC, והם מגיעים עם בטחון אחרי שניצחו שבוע שעבר את הברונקוס. לטקסאנס נשאר מפגשים עם הג’אג’וארס והבנגלס, לטייטנס מול הצ’יפס והג’אגס ולבסוף משחק על כל הקופה ראש בראש מול הטקסאנס. בהנחה שהטקסאנס מנצחים את שני המשחקים הקרובים והטייטנס ינצחו את שניהם או יפסידו רק אחד יהיה משחק ענק במחזור האחרון.

בשעה 11:25 יתחיל משחק ענק כשהפטס עם הרכש החדש מייקל פלויד - שקיבל פרס על פשיעה ובעיות התנהגות - יתארחו במייל היי סיטי בדנבר אצל האלופה שחייבת ניצחונות לתת פייט במאבק על הWC. משחק ענק!

בלילה בין ראשון לשני (3:30) יתקיים עוד משחק טוב. הקאובויז רוצים להתאושש מההפסד במחזור שעבר אצל הג’איינטס וינסו לנצח את הבאקס שנראים טוב לאחרונה עם הגנה חזקה מאוד. הבאקס במאבק ראש בראש עם הפאלקונס על הבית הדרומי בNFC, כשלשתי הקבוצות נשארו מפגשים עם הסיינטס והפאנת’רס שסיימו עונה. ההבדל הוא שלטמפה נשאר מפגש עםהקאבויז כשהפאלוקנס צפויים לנצח את הניינרס הגרועים. הגנה vs התקפה = שווה צפייה.

(Colombian Cowboy) #1142

מינסוטה 2016 = אטלנטה 2015, אין לי מה להוסיף. הפציעות של פיטרסן ובריג’ווטר משמעותיות מדי וברדפורד שוב מראה לנו כמה הוא פלופ.

מי שדווקא מראה ניצוצות של סטאר הוא מרכוס מריוטה שבמשחק הירואי מנצח בחוץ את הצ’יפס! (רק תציצו מה כתבתי על טנסי לפני המשחק), אז נכון שפוטבול גדול אין בבית הדרומי בafc ועדיין הוא מספקהפתעות ואקשן מדי שבוע. הטקסאנס בקושי גירדו ניצחון מול הג’אגס והטייטנס שלא מפסידים משחקים גם במאזן זהה. הקולטס אולי מביסים בחוץ את הויקינגס אבל גם מפסידים בבית לטקסאנס שבוע שעבר…

איזה כיף לראות את בריידי (לא בדיוק הוא אבל ניחא) והפטס מנצחים את הברונקוס, נכון סימיאן ילד, נכון סי ג’יי אנדרסון פצוע, כל זה לא מעניין שמשאירים את דנבר עם תומאס וסנדרס המצוינים על 3 נקודות במשחק, זו לא הגנה של סיאטל או דנבר אבל הי, גם לפטס נבנית הגנה השנה - וזה בדיוק במאני טיים.

הפאקרס יסיימו ראשונים. יקום מישהו שיגיד שבכושר הזה של רוג’רס הוא לא מנצח את הויקינגס במחזור הבא ותופר את הליונס במשחק על ראשות הבית.

הליונס מול הקאבויז שבוע הבא. קשה מאוד. מה שאומר שעכשיו יהיה מאבק איתן על הWC בין טמפה לליונס בהנחה שהג’איינטס לוקחים את הכרטיס הראשון.

(benos) #1143

קשה לי להאשים את ברדפורד. אין לו עם מי לשחק, לא בבקפילד, לא בקו ולא בחוליית רסיברים. זאת סיטואציה מחורבנת.

דנבר פורשת לים כבר עכשיו כנראה. מבאס אבל צפוי

(Colombian Cowboy) #1144

מבאס בשביל הפלייאוף ובשביל הליגה, אך בשבילי זה משמח. לא רק נקמה אלא קבוצה שיכולה לעשות לכולם את המוות. מעדיף לפגוש את הריידרס את הצ’יפס בפוקסבורו בינואר. רק שמישהו ישלח גם את ביג בן הביתה ואהיה בהחלט רגוע.

הייתי מופתע מאוד מOL שלנו. נתן לבריידי זמן בפקט, טחן את ההגנה עם מהלכי ריצה ובסך הכללי השלישייה האמצעית של מיסון אנדרוז וטוני מצמד הדראפטים האחרונים בהחלט שידרגה את הקו שישמור על בריידי.

אופטימיות.

(cruzurry) #1145

זה היה די צפוי, לבראדפורד גם לא היה עם מי לשחק בסיינט לואיס ובפילדלפיה,בכל מיקרה ההיזדמנויות שהוא מקבל בסוף יגמרו.
האכזבה מימנו הרבה יותר גדולה כי הוא שחקן שהגיע בבחירה ראשונה בדראפט וגם קיבל השוואות לפייטון מאנינג.
אם צריך ליבחור מוסרים שצריך לצפות מהם לעשות את הקפיצה אז הייתי בוחר במאט ריאן ומאת’יו סטאפורד שכבר קיבלו את הניסיון אבל עדיין לא עשו איתו כלום בפלייאוף.

לא הייתי בונה על היכולת של הפאקרס שניצחו אתמול בעיקר ביגלל הימישחק ריצה שלהם וגם ביגלל שהברס פשוט פראיירים והיו חייבים לנצח את המישחק בעמדה שהם היו בה(להיות ברד זון דקה לסיום ולא להבקיע ט’'ד).

הדולפינס כניראה יצליחו לעלות לפלייאוף בלי הק’'ב שלהם ואני לא יודע מה יותר גרוע, העובדה שלא יהיה להם סיכוי בהמשך או שיש יותר מידיי קבוצות פח בליגה כמו הג’טס.

הרייבנס בפיטסבורג צריך להיות מישחק לוהט בשבוע הבא. היו זמנים שהיה צריך לריב למי יש הגנה יותר חזקה והיום צריך לריב למי יש הגנה יותר חדירה.

(Colombian Cowboy) #1146

איך העלת את הדולפינס לפלייאוף? יש עוד זמן… גם הרייבנס, גם הטייטנס, בסיפור בהנחה שהצ’יפס יצליחו להבטיח את הWC לפחות.

(cruzurry) #1147

על הנייר נישאר להם את הבילס בחוץ בשבוע הבא,זה לא יהיה קל אבל גם סביר שהם ינצחו את זה. במחזור האחרון יש להם את הפאטס שכניראה יתנו מנוחה לפותחים במישחק שיהיה חסר חשיבות.

האמת שמכל הרודפות לוילד קארד ב-AFC לדולפינס אולי גם הכי מגיע מבחינת ההיתקדמות ואם לא הייתה מגיעה הפציעה של טאנהיל אז היה אפשר להמר עליהם כסוס שחור בפלייאוף.
אני לא חושב שהטייטאנס קרובים להיות מספיק איכותיים ואם לומר את האמת אז גם ההגנות של הרייבנס והסטילרס לא מספיק יציבות.

(Colombian Cowboy) #1148

בהחלט מסכים אתך שהכי מגיע להם, התקדמו המון.

אבל אני לא רואה את הרייבנס/סטילרס מפספסים כרטיס. הראשון יהיה בבית המערבי או של הריידרס או של הצ’יפס.

עוד שבועיים לאקשן לפני הדבר הגדול.

(Paul Heyman) #1149

היי, פולש לכם לטריטוריה לשנייה :slight_smile:

[TW]811264440720969728[/TW]

(Colombian Cowboy) #1150

בטור הסיכום השבועי המצוין של אריאל גרייזס בדה באזר, הוא נוגע בנקודה מעניינת מאוד.

ברוק אוסווילר.
בקצרה למי שלא עוקב: המספרים ההזויים שקיבל אוסווילר היו על שנה בה שיחק 7 משחקים ברמה מצוינת לQB עילית או טוב מאוד. עוד משהו, דנבר הייתה מוכנה לשלם לו סכום קטן יותר אך עדיין עצום בשביל יכולת כזו דלה, ושם מדובר באלווי אחד מהGM הכי מוצלחים בליגה הזו.

אז זו פאשלה של יוסטון או הימור שנכשל? אני מתחיל לחשוב קצת שזה אכן הימור שנכשל. כאחד שעוקב אחרי כדורגל הרבה שחקנים נקנים ולא מתאימים לסגנון, או לא ממצים את מלוא הפוטנציאל שלהם. זלאטן איברהימוביץ בבארסה זו דוגמה קלאסית לכישרון שלא מצא עצמו בפרויקט של בארסה אך פרח בכל שאר המקומות בהם שיחק. נכון שאוסווילר הוא לא עילוי אבל אולי במקום אחר הוא מייצר פחות חרא, מי יודע…

(benos) #1151

לא חושב שאוזווילר היה מצויין בברונקוס. אם אלווי היה רואה משהו ששוה לשלם עליו יותר הוא היה משלם עליו רגיל(20 מיליון לעונה) אני מאמין. אוזווילר לא מתנהל בפוקט טוב, הוא לא קר רוח וההחלטות שלו לא טובות.

(Colombian Cowboy) #1153

3 איטרספשנס לאיליי, מודה שאני מכור.

איך אני אוהב להישאר ער בלילה ולראות את הג’איינטס מפסידים… תענוג! לאיגלס יש אחלה שלד לשנה הבאה. הגנה טובה, קווטרבק רוקי שנראה טוב אך חסר ניסיון, ורק אין רסיברים. ניהול חכם באוף סיזן ויהיה לא נעים להתמודד מולם שנה הבאה.

מהלך יפה של קרסון וונץ מהלילה 1:48

[YT]Wv8WxC9IUOM[/YT]

(cruzurry) #1154

ג’ורדן מאתיוס אחלה רסיבר בעונה חלשה מאוד לעומת הציפיות…

אני לא רואה הבדל גדול ב-NFC ממקום שלישי ומטה,להגנה של הג’איינטס יש חיסרונות שגם ק’'ב רוקי ודארן ספרולס המיזדקן הצליחו לנצל אתמול.
הבעיה היותר גדולה של הג’איינטס היא שהם צפויים מאוד בהתקפה ורחוקים מלהיות מרשימים כמו המאזן שלהם,אם צריך לדרג אז הייתי שם את הסיהוקס מעל כולם למרות שזה גם תלוי מאוד ביום של ראסל וילסון.