פוטבול :: עונת 2017 :: אמצע העונה

(Colombian Cowboy) #1114

היום - חמישי - בגלל חג ההודיה יתקיימו שלושה מפגשים ולא אחד.

הליונס יארחו את הויקינגס במאבק ראש בראש על ראשות הבית הצפוני בNFC. (חמישי 19:30)

הקאובויז הדוהרים יארחו את הסקינס למפגש פנימי בבית המזרחי. הסקינס קבוצה מאוד מאוזנת ומאמין שיהיה משחק טוב. (חמישי 23:30)

הקולטס יארחו את הסטילרס כששתי הקבוצות עם מאזן 5:5, שניהם חייבים ניצחונות לקראת המאני טיים של העונה. מה שיעיב קצת על המפגש זה ההיעדרות של אדרו לאק שדווקא נכנס קצת לזון לאחרונה עקב זעזוע מוח שחטף במשחק האחרון. (שישי 3:30)

אז מי שיש לו קצת זמן פנוי בסוף שבוע זה הזמן להתחבר למאני טיים של העונה.

(Colombian Cowboy) #1115

המחזור היום יעמוד בלי ספק בסימן הבית המערבי בAFC.

הריידרס יארחו את הפאנתרס למשחק מרתק כשהריידרס נחושים להבטיח הישארות במקום הראשון בבית. מולם יתייצבו הפאנתרס שנראים מאוד אבודים העונה אבל עדיין מעמידים הגנה מצוינת שיכולה להטריד כל התקפה הגונה. (ראשון 23:30)

אבל המשחק - בה"א הידיעה - של המחזור הוא הברונקוס שיארחו בביתם את הצ’יפס. לשניהם מאזן זהה של 7:3 ושניהם רוצים את ראשות הבית או לפחות את הWC. זהו מפגש ראשון כשבעוד חודש הצ’יפס יארחו במשחק שבהחלט אמור לקבוע עונה שלמה לשניהם. ברונקוס vs צ’יפס טייק 1. היום בלילה ב3:30, כוונו שעונים.

(Colombian Cowboy) #1116

האם הריידרס בשלים? כמו שחשבתי. בשלים ועוד איך! איבדו יתרון 17 אחרי שהובילו במחצית 24-7. קאר חטף מכה וברבע השלישי קאמבק של קרוליינה עם 18-0 ועוד ט’אצדאון בתחילת הרבע הרביעי מעלה את הפאנתרס ל32-24. נגמר? הצחקתם את דרק קאר וקאליל מאק. קאר הריץ לט’אצדאון, 2 נקודות המרה ועוד שער שדה וקאליל מאק שחט את קאם ניוטון בדרך לניצחון עם המון אופי. הבית המערבי בAFC פשוט נוצץ.

כמה יארדים צבר היום הפאנטר של ההוקס? 330 יארד בשבע בעיטות - ככה זה שראסל ווילסון דפק חתיכת נפקדות ולא הצליח למסור לצבע הנכון (2 אינטספשנס על 0 טאצ’ים. לפחות הוא רץ 80 יארד!), הOL שלו התגלה במערומיו עם 6 סאקים על ווילסון, כשההגנה של סיאטל לא מצליחה לרשום אפילו סאק אחד על ג’יימיס ווינסטון. אז לסיהוקס עדיין יש ירידות מתח שהיו בעיקר בתחילת העונה. לא שזה שינה משהו לבית המערבי החלש (השנה) של הNFC אחרי שגם הקארדס מקבלים פצצה לפנים בצורת 38-19 מהפאלקונס שחזרו מהשבוע ביי מחוזקים בטווין קולמן ובהרבה אנרגיות להבטיח את רשות הבית הדרומי. אז לא הבאקס (פיגור משחק) מוותרים עם ניצחון הרואי על הסיהוקס וגם לא הסיינטס ודרו בריז (פיגור שני משחקים) שמפגיזים את הראמס האומללים 49-21. הפאנתרס יראו השנה את הפלייאוף מהבית אבל כל השלושה האחרים מספקים לנו בית צמוד ומתוח.

הרייבנס מנצחים ונצמדים לסטילרס בפסגת הבית הצפוני בAFC. הבנגלס פרשו מהעונה עם עוד הפסד.

הג’איינטס, הפטס, הבילס והדולפינס ממשיכים לנצח. הג’איינטס כנראה יעלו מהWC, הפטס מראשות הבית המזרחי והדולפינס חזק בתמונת העליה מהWC (כרטיס אחד שמור בטוח לבית המערבי…)

זהו. מתחיל לו קרב התרנגולות בין הברונקוס לצ’יפס. הריידרס חולמים על תיקו, ואני חולם על שינה במיטה… לילה טוב!!

(Raul Gonzalez Blanco) #1117

[YT]i1kI8dZwM1Y[/YT]

סיכוי טוב שזה הסרטון הכי טוב שאי פעם ראיתי.

(cruzurry) #1118

ממבט של אתמול קשה לי באמת להאשים אותם,אף אחד לא חלם שאיליי יוכל להוביל קבוצה בפלייאוף ולהיות יותר טוב מאח שלו,יותר מזה השיא של השוק הגיע בגמר כשההגנה של הג’איינטס הצליחה לעצור את ההתקפה הכי מפחידה שיצא לי ליראות.

תמונת הפלייאוף מיתבהרת:

יהיה מעניין עד הסוף בשתיי הצדדים אחריי הניצחון של הפאקרס שהופך הכל לפתוח גם מבחינתם.

(Colombian Cowboy) #1119

אוי כמה שאני שונא את הג’איינטס. להמר נגדם (או נגד איליי הווינר הכי בינוני שיש) בפלייאוף גובל בטמטום. שורף לי כשאני רואה שוב ושוב את צמד הסופרבולים שנעשקו מבריידי. נעשקו!! אבל זה היופי בחרא הזה ואני פשוט מכור…

לא שצריך להיות חכם גדול להמר, וכמו שהזכרתי קודם הבית המערבי בAFC סיפק את צמד המשחקים המופלאים שהיו השבוע. למעט הצ’רג’רס כל שלושת הקבוצות יפגשו ביניהם שוב העונה מה שמבטיח לנו ש… שום דבר לא בטוח שם. לא הריידרס, לא הצ’יפס ולא הברונקוס.

חמישי מפגש טוב כשקאבויז הנפלאים יתארחו אצל הויקינגס, וביום ראשון משחק ענק כשהצ’יפס יתארחו אצל הפאלקונס.

דצמבר רותח מחכה.

(מגן ימני) #1120

אתה יושב ובוכה על הסופרבול שנעשקו מבריידי, לא פחות. בוא נאמר שהתצוגה של הפאטס ב2007 היתה סופר בינונית ואף אחד לא היה יכול לבכות ם אילו הוא היה מפסיד. אבל בוא נדבר על הס"ב שהפאטס עשקו מהראמז ב2001 (פי מאה מ2007) קרוליינה שיחקה טוב יותר ב2003 והייתה צריכה לנצח, שלא נדבר על הפלייקולינג המזעזע שהביא לכם את הס"ב ב2014. בקיצור, באווענטות אתם במאזן מצויין ולבכות על זה שמדי פעם IT CAME TO BITE YOU IN THE ASS זה סתם חזירות

(Colombian Cowboy) #1121

[QUOTE=מגן ימני;1702713]אתה יושב ובוכה על הסופרבול שנעשקו מבריידי, לא פחות. בוא נאמר שהתצוגה של הפאטס ב2007 היתה סופר בינונית ואף אחד לא היה יכול לבכות ם אילו הוא היה מפסיד. אבל בוא נדבר על הס"ב שהפאטס עשקו מהראמז ב2001 (פי מאה מ2007) קרוליינה שיחקה טוב יותר ב2003 והייתה צריכה לנצח, שלא נדבר על הפלייקולינג המזעזע שהביא לכם את הס"ב ב2014. בקיצור, באווענטות אתם במאזן מצויין ולבכות על זה שמדי פעם IT CAME TO BITE YOU IN THE ASS זה סתם חזירות[/QUOTE]

ראשית אני חזיר. כלומר, אני רוצה עוד ועוד.

שנית, שלושת הסופרבולים של 2014, ובעיקר 2007 ו2012 היו ראויים ללכת לפטס. לא לפי המשחק אלא לפי העונה. הישנים יותר לא ראיתי ובהחלט ייתכן שלא הגיע. איפשהו העסק מתקזז. עדיין די הזוי שהטבעות שיש לבריידי הם לא מהשנים של 2007 ו 2012.

באשר לפרשת הכדורים (פחחח בריידי אשם כי לא הביא את הסמארטפון שלו… בולשת נהיו לי… גודול והנהלת הNFL ממש מפגרים - בחיי) כל הסיפור הזה של גמר הAFC מול הקולטס זה חירטוט טהור. כל המשמעות של זה היה הפער של הניצחון, לקוטלס היה צריך יותר מנס כדי להעיף את הפטס, וכל אחד שמתכחש לזה משנאת הפטס - מתכחש לאמת.

(מגן ימני) #1122

היה “מגיע” לכם לזכות בס"ב ב2007 וב2011 בדיוק כמו שלא “הגיע לכם” לזכות ב3 ס"ב ב4 שנים בתחילת המילניום. באותה מידה שהייתם “שווים” יותר מזכיה אחת בשנים 05-16 ככה לא הייתם שווים 3 זכיות בין 01 ל05. אם נלך לפני העונה ב2014 אז בהחלט לא הגיע לכם לנצח, הגיע לסיאטל יותר. אנחנו מדברים על העונה שאחרי המשחק בקנזס סיטי בסיס האוהדים התחיל ברצינות לדבר על לפטר את ביליצ’ק והייתם נראים בדרך לשום מקום. אין לי בעיה שאתה חזיר ואתה רוצה לנצח הרבה, אבל אין לאוהד פאטס מה להתלונן על מזל, המאזן הוא לטובתך, לא לרעתך.

אני לא דיברתי על פרשת הכדורים בכלל. דיברתי על העובדה שבפירסט אנד גול על הגול ליין, קארול סימן למסירה וככה באטלר חטף את ווילסון. שלוש נשיאות למרשוואן לינץ’ והלומברדי היה נוסע לסיאטל.

(Colombian Cowboy) #1123

[QUOTE=מגן ימני;1702715]ה
אני לא דיברתי על פרשת הכדורים בכלל. דיברתי על העובדה שבפירסט אנד גול על הגול ליין, קארול סימן למסירה וככה באטלר חטף את ווילסון. שלוש נשיאות למרשוואן לינץ’ והלומברדי היה נוסע לסיאטל.[/QUOTE]

אני חלוק בעניין של מגיע יותר לסיאטל. לשניהם הגיע במידה שווה. אבל זה כבר וויכוח בלי פואנטה.

בששת השניות האחרונות של המחצית הראשונה 11 יארד מהאנדזון עם טיים-אאוט ביד פיט קארול הולך על מסירה במקום לטחון עם לינץ’ ואח"כ ללכת על טאצ’דאון - אז הוא נחשב גאון ובסיום המשחק מטומטם על ההחלטה למסור? אותה החלטה ללכת על מסירה ולא על הRB הטוב בליגה.

לפיט קארול הייתה (ועודנה) הגנה מופלאה. אבל זה שהפטס נתנו להם 4 טאצ’ים על הראש זה לא מספיק? זה שרק בגלל מזל, וכמויות של מזל ההוקס הצליחו להריץ דרייב ב31 שניות כדי לתפור טאצ’דאון, ורק בגלל זה (ועוד כמה ניסים) המשחק לא נגמר לפני כן - זה לא ראוי?

אם לדבר על משחק הגמר הגיע רק לקבוצה אחת, הזו שאתה שונא.

(מגן ימני) #1124

אה? אתה ברצינות השוות החלטה לא להריץ את לינץ’ 6 שניות לפני סוף המחצית במרחק 11(!!) יארד מהאנדזון להחלטה לא להריץ אותו על קו היארד הראשון? ההחלטה של קארול בסוף המחצית הראשונה היתה לחלוטין מתבקשת וההצעה שלך היא המוזרה. ההחלטה שלו בסוף המשחק הייתה הזוייה ואין אף אחד שמתווכח על זה. מרשון לינץ’ היה הפאוור ראנר הטוב ביותר בליגה כבר הרבה זמן וההחלטה לזרוק במקום לתת לו שלוש נשיאות היא מטומטמת.

אני נותן המון קרדיט לפאטס, בדיוק כמו שאני נותן המון קרדיט לסיאטל על הדרייב שלהם. אתה בוחר לקחת את ההופעה כשאתה מנסה להראות שהגיע לכם, אבל מתעלם מההופעה האנמית מול הג’ייאנטס ושמה את מתלונן על מזל. זה שההתקפה הטובה ביותר בהסטוריה נתנה טאצ’דאון אחד ב55 דקות פוטבול מול הניו ירק ג’ייאנטס זה גם לא מזל, זה הופעה אדירה של סטרייהאן והחברה ו"הגיע להם" בדיוק כמו שהגיע לכם על ההופעה מול סיאטל. אם אתה לוקח עונה רגילה ולא את ההופעות בפלייאוף ובסופרבול אתה תמצא מעט מאוד תומכים לטענה שלך שעונת 2014 של הפאטס טובה יותר משל סיאטל ב2014. וברגע שאתה מתחיל לחלק את זה ל"מזל" ול"מגיע" ITS A TWO WAY STREET

(benos) #1125

תן לי בכיף לחזור לעונת 2014, מבחינת פוטבול היא לדעתי הייתה הכי טובה מאז שהתחלתי לעקוב ב-2013.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

(Colombian Cowboy) #1126

יש המון צדק בדבריך, אבל…

אוקיי. במשחק עצמו ב2007 (או 2012) הג’איינטס היו מדהימים! כדי לנצח את הפטס הם היו צריכים להיות בשיאם ויותר, והפטס היו צריכים להיות ממש גרועים. זה בדיוק מה שקרה, מה הביצה והתרנגולת כאן אני לא יודע, אבל תן עשר משחקים כאלה והפטס מנצחים ב9.5 מהמשחקים.

ב2014 אולי הדרייב של 31 השניות בסיום המחצית הראשונה לא היה מזל אלא איכות של סיאטל ווילסון, אבל התפיסה של ג’רמיין קורס בדרייב האחרון של המשחק הייתה מזל מארץ המזלות. להזכירך פילד גול לא היה עוזר ואם איני טועה התפיסה הזו הגיעה בדאון מתקדם ולא בפירסט דאון. אז נכון שקצת ניסחפתי בקטע ה’מזלי’ אבל רק נס הביא את הסיהוקס מרחק יארד מהגביע ואותו נס לקח להם אותו…

העיקר ששרמן צעק MVP baby, תענוג היה לראות את הפרצוף שלו באינטרספשן של באטלר…

(cruzurry) #1127

חדשות רעות לפאטס כשרוב גראונקאוסקי הטייט אנד יעבור ניתוח בגב וככל הניראה יסיים את העונה.

בריידי יכול להיסתדר בלעדיו אבל זה בטוח יביא להרבה כאביי ראש בהתקפה שמיסתמכת בעיקר על גרונק,אם מישהו לא ראה תסריט שבו הפאטס עפים בפלייאוף אז כרגע הסיכויים האלה עלו באופן משמעותי.

(benos) #1128

אין ספק שעולים. מצד שני אני לא רואה מישהו איכותי ובעל אופי שמסוגל להעיף את הפאטס בפוקסבורו. בחוץ אפשר להגיד שהכול פתוח.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

(Colombian Cowboy) #1129

צריך לזכור שמרטלוס בנט פתח עונה נהדר ובדיוק בגלל הפציעות המרובות של גרונק הביאו אותו, הגם אם זה שבנט לא ברמתו של גרונק עדיין יש הר-אדם שיוכל לתפוס. בלאונט בכושר נהדר ואילולא ההגנה המחוררת הייתי אומר שהפטס בסופרבול.

אממה, עכשיו זה כבר סיפור שונה. לא שהפטס הרשימו מי יודע מה העונה, לא בהגנה וגם ההתקפה שפיללו בתחילת העונה לא הרשימה כמו שחשבו (או יותר נכון כמו שחשבתי), גם גרונק בחוץ, גם בריידי משחק חצי פצוע, וגם ההגנה… הסיכויים בהחלט יורדים בצורה דרסטית…

לפטריוטס נשארו 2 משחקים קלים על הנייר (ראמס, ג’טס בפוקסבורו - על אף שהם תמיד עושים צרות לבריידי), ועוד שלושה משחקים קשים יותר (רייבנס המובילים בבית הצפוני, הברונקוס שחייבים כל ניצחון להשתחל לפלייאוף, והדולפינס שחולמים על הwc). הריידרס שבמאזן זהה לניו אינגלנד צריכים להתמודד מול הברונקוס, הצ’יפס, הצ’רג’רס הפצועים (עדיין מאותו בית מערבי), הקולטס שנלחמים עם הטקסאנס על העלייה (WC לא יהיה מהבית הזה…) והבילס שאמנם בכושר אבל קצת רחוקים מהWC (מאזן בקונפרנס שלילי 3:4).

מי ישיג את הביתיות לגמר הAFC? כרגע זה 50:50 בעיניי.

(Colombian Cowboy) #1130

תוך כדי שנרדמתי ברבע הרביעי חשבתי על משהו.

גם ביום שבו הויקינגס בביתם מרביצים חזק ולא נותנים יארדים בחינם וההתקפה של הקאובויז לא שוטפת את המשחק, יהיו אלו ההגנה והספיישל-טים (השיגו כדור מפאנט על ה10 יארד) שיעשו את העבודה. וזה בדיוק חוזק של קבוצה, כשההתקפה יושבת במגרש מספיק זמן שנותן מנוחה טובה לשחקני ההגנה שמצדם נותנים אקסטרות כדי להנחיל הפסד שני בלבד בבית הנוצץ ששל הויקינגס במינסוטה.

אולי זו לא ההגנה של ההוקס או הברונקוס, אולי אין להם את הסדר של הצי’פס או הפטריוטס, אך בהחלט יש להם הגנה שיכולה להזיק בזמן המועט (יחסית) שהיא נמצאת על המגרש.

(sus) #1131

לפני שאני אפתח את דבריי, לאחר היעדרות יותר ארוכה מהפורום מתקופת היובש של הקליבלנד בראונס אז #maddencurse

וכעת, ויסלחו לי האנגליפולים Let’s Talk Football…

PATRIOTS (להם אפשר להקדיש פורום נפרד)- הניתוח של גרונק הוא כמובן מכה קשה לפטריוסט, אבל לא אנושה כמו ב5 השנים האחרונות בגלל בנט (לא מאמין שהיינו זוכים בלעדיו ב2014, ויכול להיות שעונה או 2 היו מסתיימות אחרת אם הוא היה בריא לחלוטין בהן עד הסוף. נקודה למחשבה היא הפציעה הזאת והקודמת שהשביתו אותו לתקופה ארוכה היו בגלל ניסיון לתפוס כדור ארוך ואולי כדאי לשקול האם אפשר שהוא פשוט יתפוס מיותר קרוב וירוץ יותר עם הכדור, דבר בו הוא מהטובים בNFL. ההגנה של הפטריוטס תהיה כנראה הפקטור בנוגע לאיך העונה תיראה, ורצוי שיוכיחו את עצמם מהר כי ראשות הבית רחוקה מלהיות מוובטחת

AFC בכללי ותמונת פלייאוף- הבית הצפוני, שלרוב 3 קבוצות מתוכו נמצאים בתמונת הפלייאוף עד הסוף עושים בושות העונה. מהבראונס אף אחד לא ציפה לכלום, כי הם קליבנלנד, אבל אף אחת מבין הסטילרס עם מאמן שדי מסרס אותם העונה, הרייבנס שעדיין אוחזים בטראומה של עונה שעברה והבנגאלס שלרוב דומיננטים עד ינואר הצליחו להשיג מאזן חיובי עד שבוע שעבר. ואנחנו מדברים על בית עם קליבלנד!! אני חושב שהבית הזה יוכרע במחזור הסיום, ומנחש שהמפגשים בין 3 הקבוצות האלו יהיו אלימים במיוחד. אין לדעת מי תיקח.
בדרום המצב עגום אבל זה ממש לא מפתיע אף אחד. הטקסאנס, שבשנה שעברה היו מעולים בהגנה אבל איומים בהתקפה שילמו הון לאוסויילר כדי שאם יעלו לפלייאוף הם לא יובכו, אולם לפי הנתונים של הטקסאנס והיכולת של ברוק ייתכן וזה מה שהולך לקרות. היחידים שיכולים לאיים עליהם אלה הקולטס אבל הקו התקפה שלהם על הפנים וגורם גם לאנדרו לאק ליפול הרבה על הפנים.
במזרח יש מעבר לפטריוטס גם את הדולפינס שנמצאים בעמדה לא רעה בכלל לפלייאוף, בזכות טאנהיל שמרשים. למרות שכל ראש בית שהיא לא ניו אינגלנד תפתיע את כולם. אני אישית לא הייתי קובר את בופאלו של האחים ראיין וטיירוד טיילר כל כך מהר. הרבה משחקים קשים כבר מאחוריהם וזה משחק לטובתם
במערב, כמו שאתם כנראה יודעים כל קבוצה חוץ מהצארגרס יכולה עדיין לעלות לפלייאוף מהמקום הראשון, אך גם לא לעלות בכלל. יהיה מעניין לראות איזו קבוצה תסיים בראש הקרב האימתני שלו, אבל אני חושב שאוקלנד תישאר בטופ.

NFC- פה המצב יותר מורכב לדעתי, יש את המזרח שמה כולם חוץ מפילי בפוזיציה מעולה להמשך, והקאובויס כנראה יבטיחו את זה תוך שבוע. בתור אוהד פאטס כולי תקווה שהענקים מניו יורק יפסיקו במומנטום הנפלא שלהם ושקאזינס יעשה פלאים עם הסקינס. אחרי המחזור הזה אגב, הייתי קובר את חלומות העלייה של האיגלס למרות היכולת של וונץ בתחילת העונה. במערב הסיהוקס דומיננטים אבל אני נותן לאריזונה עוד סיכוי, אבל פיצ’ וגונסון צריכים להיות חדים עד הסוף. נשארנו עם הדרום והצפון, שמה די סגור שאטלנטה תיקח אבל בצפון זה יהיה צמוד כמו בבית מהAFC (כלומר שיש 3 קבוצות סבירות מינוס והבראונס/ברס

(Colombian Cowboy) #1132

[QUOTE=sus;1702898]
אני אישית לא הייתי קובר את בופאלו של האחים ראיין וטיירוד טיילר כל כך מהר. הרבה משחקים קשים כבר מאחוריהם וזה משחק לטובתם
במערב,
[/QUOTE]

לבילס נשאר בסדר הזה: ריידרס (ח), סטילרס (ב), בראונס (ב), דולפינס (ב), ג’טס (ח).

לדולפינס נשאר: רייבנס (ח), קארדס (ב), ג’טס (ח), בילס (ח), פטס (ב).

נגיד זאת כך, לבילס יש אופציה להגיע למקום השני אמנם אבל לא לWC. המאזן שלהם לא טוב בקונפרנס (שלילי 3:4) מול הדולפינס שבמאזן מצוין בקונפרנס (5:3 חיובי). אני חושב שאם הבילס ישיגו את המקום השני אז העולה השניה מהWC (הראשונה זה כמובן מהמערבי) תהיה מהבית הצפוני. כל מה שהבילס יכולים זה רק להרוס לדולפינס…

נ.ב.
ברוך שובך!!

(sus) #1133

חחחחח תודה

אני אישית לא חושב שקבוצה מהAFC צפון תצליח להתרומם לWC אבל כמובן שהכל פתוח. אני חושב שהאחים ראיין יכולים לנצח תיאורטית ב4 מתוך ה5 משחקים שלהם, גם אם הסיכוי שזה יקרה בפועל מאוד קטן. ברור שלמיאמי כרגע יש עמדה מעולה, והיא תקווה למעידות בafc מערב

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk