פוטבול :: עונת 2017 :: אמצע העונה

(benos) #1094

דנבר מתחילה לזייף גם בהגנה, זה אמנם לא יפה מצידי לדרוש שתי עונות עם הגנה פסיכית כמו שהייתה שנה שעברה אבל יש לטעמי בעיה גדולה עם משחק הריצה שצריך לפתור אותה. והחסרון של דרק וולף באמצע קו ההגנה לא יעזור לברונקוס עם משחק הריצה של הסיינטס שלפי מה שהבנתי השתפר בזמן האחרון.

עם סקנדרי בריא יש אולי סיכוי להקצות יותר סייפטיס לעזרת הקו אבל כנראה שהסקנדרי יהיה בשורות חסרות גם היום.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

(Colombian Cowboy) #1095

קשה מאוד בלי סי ג’יי אנדרסון. RB מצוין שהתאים כמו כפפה ליד בהתקפה.

רק הג’איינטס מצליחים להעלים את בעיית הריצה שלהם עם סוללת תופסים מצויינת וגם זה לא לאורך זמן ובטח שלא לפלייאוף.

סימיאן פשוט נהדר למה שציפו (לדעתי), אבל כשאין איום ריצה מעבים את הסקנדרי עם עזרה של ליינבקרס ואז קשה להשלים פס בטח לQB צעיר…

(benos) #1096

טוב קשה להמציא תסריט יותר הזוי ממה שקרה לדנבר שנה שעברה אבל מסתבר שהמציאות עולה על כל דמיון… דרו בריס משווה, הסיינטס באים לבעוט את הנקודה אקסטרה, סימונס קופץ מעל הסנאפר, בולם את הבעיטה ווויל פארקס רץ עד האנדזון להעלות את הברונקוס ליתרון 2 נקודות…

(Colombian Cowboy) #1097

פשוט לא יאומן איך הברונקוס ניצחו במשחק הזה… לא נגמר לכם המזל. חובה לראות תקציר!!

עוד לא ראיתי תקצירים, לא קראתי עוד פרשנויות, אבל WTF פאקרס? לספוג מהטייטנס 47 נקודות? ואיזה משחק בין הפאנתרס לצ’יפס שחוזרים עם רבע רביעי מטורף של 17-0 כדי לנצח 20-17.

גם כן הויקינגס שאוהבים רצפים ומפסידים משחק רביעי ברציפות… אה אה… עלאק סופרבול. כולנו ידענו מה ברדפורד שווה… נראה שהוא הפתיע גם את עצמו.

יאללה זז לנמנם כמה שעות. יש פטס-סיהוקס ב3:30 בלילה…

(benos) #1098

כואב לי על הפאקרס כי אני אוהב אותם למרות שהעיפו את הפילגש שלי ב-2014 אבל אם זה מה שיעיף את מקארתי משם. דיינו.

(Colombian Cowboy) #1099

איזה באסה.

איזה חושך ההגנה של הפטס… הסקנדרי נחתך בהמרה לשלוש כאילו אין מחר, כשבאטלר הוא הקורנר החזק שלנו אז המצב חרא… הליין לא מצליח להלחיץ אפילו קווטרבק מכללות. בכלל מאז שג’ונס וקולינס עזבו אין פאס ראשרס והקווטרבק של היריבה שוכן בבטחה בפקט באופן פשוט מטריף. ורק לחשוב ששנה שעברה היינו עם מאיו באמצע, קולינס והיטאואר מהצדדים מחוזקים בג’ונס בעמדת האנד ההגנתי… ככה צריכה להראות הגנה לוחצת.

אז נכון נתנו נקודות והיינו מרחק יארד ו4 לסגור טאצ’דאון, ועדיין, עם כזו הגנה אפשר לסחוב סיבוב גג שתים בפלייאוף. לא יודע איך ביליצ’ק ירים את ההגנה כשאני לא רואה אם מי יש מה לעבוד. סאמעק, הכאפה הזו חזקה מדי…

הנחמה היחידה זה שככל הנראה לסיאטל לא תהיה הביתיות בגמר NFC מה שקצת פותח את האופציות לנצח את המכונה העוצמתית של פיט קארול.

(benos) #1100

אל תגזים. בקונפרנס זה הפאטס וכל היתר

(Colombian Cowboy) #1101

הנסיון שלך לגמד את הברונקוס פתטי כמו הנסיון שלי לגמד את הפטס.

כאילו, אנחנו רואים את הכשלים של הקבוצות שלנו הכי טוב ופורקים בזעם אחרי עוד הפסד. בסופו של יום מה שמוכר בפלייאוף זה הגנה והפער בין ההגנה של שנה שעברה שלנו הוא תהומי…

(benos) #1102

אין סרט שהפאטס יהיו במאזן פחות טוב מהברונקוס. ואין סרט שקיובי רוקי מנצח בפוקסבורו

(Colombian Cowboy) #1103

שבוע עם מחזור פשוט מטורף, צמוד, רווי אקשן ומהפכים מאחורינו ורק נהיה חשק ליותר. אז הנה כמה תובנות (ומענות?!) על המחזור.

אפתח דווקא עם דאלאס קאובויז (גם אני קאובוי :wink:).
כבוד לראות את רומו נותן את המפתחות לפרסקוט הנהדר, אבל בסופו של יום הרבה ברירות לא היו לו. ג’רי ג’ונס המסומם הצהיר כל שבוע (לפני ואחרי משחק) שטוני רומו הוא הפותח, ורק הוא, והוא רק צריך להתאושש, בלה בלה בלה. אחרי הניצחון המרשים (איזה דרייב של ביג בן, ואיזה תשובה של הצמד פרסקוט ואליוט, ואוו!!) על הסטילרס קיפל זנב ואמר שפרסקוט הפותח ואין בלתו. ג’רי ג’ונס קלאסי…

השאלה הגדולה, כמה אליוט טוב (הוא אדיר!) להמשיך ביכולת כזו כבכל משחק הוא המון זמן על המגרש ומתישהו תבוא העייפות, כמה פרסקוט ואליוט יתפקדו בפלייאוף - סוג משחק שונה לגמרי, והשאלה הגדולה עד כמה הOL של דאלאס - לטעמי הטוב בהיסטוריה או קרוב לשם - משפיע על ההצלחה של אליוט.

ועוד משהו, למעט המשחק מול פילדלפיה איגלס הגנה שמצטיינת (ממוקמת מקום 1 לדעתי) באוויר, הקאובויז לא שיחקו מול קבוצת הגנה טופ. מה שמזכיר מאוד את הפאנתרס של שנה שעברה שנהנו מלוח משחקים קל וחטפו בראש בסופרבול.

מה אתם אומרים על הצ’יפס. אין שום התבלטות מיוחדת, שום שחקן HOF, מאמן מצוין. אז האם גם הפעם חסר להם את הגרוש לליגה או שהם יוכלו לנצח במחזור הקרוב (11 נגד הבאקס) ולעלות להפרש משחק מול הברונקוס אתם הם נאבקים ראש בראש יחסית (צמד מפגשים. מחזור 12 בדנבר ובמחזור אחד לפני הסוף בקנזס). יכול להיות שהברונקוס לא יהיו בפלייאוף?? (והטקסאנס כן… :21a9uf8:) הריידרס עם ים הפנלטיס שלהם יצלחו את לוח המשחקים הקל יחסית לשמור על המקום הראשון? איזה בית נהדר.

הפאלקונס עדיין מצוינים התקפית. אבל מאז שטווין קולמן נפצע העסק קצת חורק. RB מופלא (בן 23 כולה) עם יכולת לתפוס במרחקים בינוניים ואפילו זכור לי תפיסה שלו לTD מול הברוקוס על 50+ יארד.

הרבה זמן לא שמחתי כששמעתי שג’ארד גוף הבחירה מס’ 1 בדראפט האחרון הולך לפתוח תחת קייס קינום הגרוע… אולי הראמס יצליחו לשים סופסוף TD??

יאללה למחזור 11. כבר מחר בלילה הפאנתרס מארחים את הסיינטס למשחק אש!!

ההיילייטס של המחזור בקליפ אחד לא ארוך אבל שווה!
[YT]G4uDBYVcn0c&list=PLRdw3IjKY2glmE7gjNIuMIZ2xB2peOc1S[/YT]

(cruzurry) #1104

אני לא חושב שיהיה אפשר לישבור את השבוע האחרון מבחינת כמות דרמות ואיכות מישחקים אבל זה גם מה שחשבתי אחריי השבוע שליפניי,מה שיפה במישחק הזה שהוא לא צפוי ומפתיע כל פעם מחדש.

הפאטס לא כאלה מפחידים וזה יותר החולשה של היריבות בבית שלהם,ביום נתון הם עדיין יכולים להפסיד בבית לקבוצה שתנצל את החולשות בהגנה שלהם ואת הבריאות של גרונקאוסקי.
בכלל אני חושב שאין היום קבוצה שהיא פייבוריטית ברורה וזה לא יפתיע אם אחת שתיתגנב מהווילד קארד תיתעלה בפלייאוף ותפתיע את כולם.

בדאלאס אין מקום כרגע לחשוב על רומו כי הסיגנון שפרסקוט מביא הוא מנצח ומשהו שלא היה הרבה זמן שמה,להמר על ק’'ב רוקי בפלייאוף? אני לא בטוח שהיה אחד כזה שבשנה הראשונה שלו הביא טבעת אבל לפחות זה ניראה שיש לקאובויס על מי ליבנות בשנים הקרובות.

יהיה מעניין ליראות השבוע אם הפאקרס יכולים להיתאושש מההיתפרקות במישחק לא פשוט אצל וושינגטון,גם המישחק המוקדם בין בולטימור ודאלאס אמור להיות כזה שילך עד הסוף.

(benos) #1105

טוין קולמן לא תפס ל-50 יארד טאצ’דאון(אם אני זוכר זה היה 20 יארד טאצ’דאון בערך) אלא תפס מסירה קצרה וברח להגנה למהלך של הרבה יארדים, בכל מקרה יכולת התפיסה שלו לא רעה בכלל ונגד הברונקוס ההחלטה של שאנהאן לתת לרצים שלו להתיש את הליינבקרים של הברונקוס באוויר הוכיח ה את עצמה.

אני מקווה שהפאקרס לא יתאוששו ושהמאמן שלהם יישרף מההדרדרות. תמיד היה לו את ארון בשביל לחפות על החוסר יכולת שלו אבל ארון פחות טוב, הרסיברים בדעיכה, והחוסר יכולת שלו מתבלט.

(Colombian Cowboy) #1106

בן, המחזור היה מחזור חמישי עת הפאלקונס ניצחו את הברונקוס.

טווין קולמן תפס טאצ’דאון ל49 יארד כשבמשחק כולו הוא תפס ל132 ועוד 31 יארדס בריצה…

הוא אחד הRB הכי רסיבר שאני מכיר…

נ.ב.
עכשיו בדקתי, הוא תפס כבר ל330 יארד העונה כשהוא פצוע כבר כמה מחזורים.

(Colombian Cowboy) #1107

כבר הפתעה עצומה. הבאקס ווינסטון מנצחים את הצ’יפס ואנדי ריד בחוץ! ואוו!

איזה מפגש הולך להיות שבוע הבא במייל היי סיטי… הצ’יפס מול הברונקוס כששניהם במאזן 7:3…

עריכה:
מה עוד אפשר לבקש מארון רוג’רס? לתקל? לעשות הגנה? מקארת’י חייב לפנות את המקום כשיש מצב טוב לפאקרס העונה לראות את הפלייאוף מהבית.

והפטס לא נראים טוב. בכלל. כל האלו שהכתירו כתרים לבריידי יכולים לרדת מהעץ. אפילו שבריידי בכושר נפלא רחוקה הדרך לסופרבול… מאוד!

(benos) #1108

תן לי בבקשה קבוצה מהAFC שיכולה לנצח את הפאטס בפוקסבורו. אם תתן אחת, אני שולח אלייך בהזמנה אישית מכונה לניפוח כדורים[emoji1]

(Colombian Cowboy) #1109

אין.

קח בחשבון שבינואר כשמזג האוויר לא אידיאלי זה רק יותר קשה בפוקסבורו ליריבות של ניו אינגלנד בטח כשבלאונט - אחד שדווקא חוגג במזגי אוויר משוגע - בכושר שיא.

אבל - וזה חתיכת ‘אבל’, אין לי לב לראות את בריידי מפסיד שוב בסופרבול. ולפי המצב כרגע אני לא רואה את ההגנה של הפטס מצליחים לעצור בסופרבול את סיאטל/דאלאס/ג’איינטס/ וואטאבר… ההתקפה של ניו אינגלנד יכולה להסתיר הגנה בינונית, לא הגנה בזיונית כמו עכשיו הכל אודות לביליצ’ק שקצת איבד את זה עם ג’ונס שנה שעברה, והשנה קולינס ושירד. אין פאס ראש, אין סקנדרי נורמלי (מקארת’י ולוגן בצניחה חופשית) ואין אור בקצה המנהרה מהרוקיז…

(benos) #1110

אני מאמין שבליצ’ק ימצא את האיזון גם בלי הכישרון שחסר, אם מרינלי מצליח להעמיד הגנה סבירה בדאלאס בלי חומר מי יודע מה אני חושב שבליצ’ק יסתדר בכל זאת.

(Colombian Cowboy) #1111

יכול להיות. אבל צריך חתיכת נס…יכול להיות גם שבריידי יפרק לבדו קבוצה בסופרבול. לא בונה על זה…

אגב בן, עם איזו קבוצה אתה?

(Colombian Cowboy) #1112

העסק לאט לאט מתחיל לצבור תאוצה, הנה סיקור קצר על ששת המחזורים המחכים לנו.

[U][B]AFC[/B][/U]

[I][B]בית דרומי[/B][/I] - הבית המיותר בNFL אך גם בו יש קצת עניין כשבעוד חודש הקלוטס מהמקום השני יארחו בבית (בפיגור של משחק) את הטקסאנס המובילים. לשניהם לוח משחקים לא קשה אך גם לא קל. על הטייטנס והג’אגוארס אמנע מלהביע עניין. (אלא אם כן מישהו מהקוראים אוהד אותם… :wink:)

[I][B]בית צפוני [/B][/I]- ראש בראש הסטילרס נגד הרייבנס. קבוצות גדולות, מאמנים גדולים, אך שתי הקבוצות לא זוהרות או מרשימות. לסטילרס נשאר הג’איינטס בבית, ומחזור אחד לפני הסיום את הרייבנס בבית במשחק שיכול להכריע מי תעלה. לרייבנס נשארו משחקים קשים יותר עם מפגשים עם האיגלס, הפטס והדולפינס המתקאמבקים. סינסי סיימה סיפור בטח ובטח עם הפציעה של אי ג’יי גרין המצוין. הבראונס… אהם… ובכן… תשלימו לבד.

[I][B]בית מזרחי[/B][/I] - הפטס בדרך הבטוחה. הבילס הראו עניין בWC אך בנתיים מי שחם על הכרטיס מהמקום השני זה הדולפינס. הדולפינס במחזור האחרון מארחים את הפטס כשלבילס יש גם את הריידרס וגם את הסטילרס כדי לצמצם פער משחק מהדולפינס. יהיה מעניין. (רחמי ל’מגן ימני’ שגם לא חשב שכך יראו הג’טס. לפחות עונת לוטרי בתקווה לשנה הבאה…)

[I][B]בית מערבי[/B][/I] - הבית של הNFL העונה. הריידרס מובילים כשנשאר להם על הנייר משחקים קלים למעט מפגשי חוץ עם הברונקוס והצ’יפס. הברונקוס והצ’יפס ייפגשו פעמיים אחד מול השני במאזן זהה (מחזור הקרוב המגש הראשון). לברונקוס יחכה גם משחק קשה מול הפטס ולצ’יפס משחק מול הפאלקונס. תחושה שלי שהריידרס בשלים לעלות מהמקום הראשון. כמובן שהקבוצה השניה תעלה מהWC. את הצ’ארג’רס הכריעו פציעות אך אסור לזלזל בהם בטח בעונה הבאה…

[U][B]NFC[/B][/U]
[I][B]
בית דרומי[/B][/I] - לפאלקונס שמובילים נשארו 4 משחקי בית. אבל הם מובילים רק במשחק על טמפה השניה, כשהבאקס עצמם ייפגשו עוד פעמיים עם הסיינטס שרחוקים מהם משחק אחד (כמו הפאנתרס). התבלבלתם? לא נורא, הבית צמוד.

[I][B]בית צפוני[/B][/I] - מי האמין שהליונס בלי מגהטרון יובילו את הבית יחד עם הויקינגס? מי האמין שהפאקרס ורוג’רס יפגרו בשני משחקים מהמקום הראשון (והשני)? לפאקרס נשאר מפגש קשה מול הסיהוקס, ומול צמד המובילות אך שאר המשחקים קלים יותר (אין קל השנה אצל הפאקרס. נו נו…). לליונס נשארו משחקים קשים כמו הג’איינטס הקאבויז והפאקרס, יחסית לויקינגס נשארו משחקים קלים יותר (על הנייר) למעט מפגש עם הקאובויז. משחק ראש בראש בין המובילות ביום חמישי הזה בלילה!!

[I][B]בית מזרחי[/B][/I] - הבית המעניין של הNFC. דאלאס בראש, והג’איינטס אחריהם בהפרש 2 משחקים. הסקינס עם תיקו (במקום ניצחון) במקום השלישי וגם לאיגלס יש הגנה שיכולה לאמלל ביום נתון את הקאובויז. כנראה שהג’איינטס יהיו אלו שיקבלו את הWC אבל בבית הזה רק טיפשים מהמרים… יהיו עוד מפגשים פנימיים שיערבבו את הבית המשוגע הזה. יהיה מעניין זה בטוח.

[I][B]בית מערבי[/B][/I] - ההוקס כבשו את הפסגה של הבית בלי בעיות. כל שאר הקבוצות כנראה יראה את הפלייאוף מהבית…

• מזל טוב לג’ארד גוף על משחק הפתיחה. הגיע הזמן!!
  • קטלר המסכן נפצע בשיקגו, מישהו הביא לשם חתיכת קללה…

הנה ההיילייטס של המחזור ה 11. תהנו!

[YT]AeNXy1R5ftg&list=PLRdw3IjKY2gmAawomWw6OBWnFLsMaOmGj&index=7[/YT]

(מגן ימני) #1113

סיקור יפה מאוד. איזה כיף זה שלא אכפת לי משבוע ביי. לא הרגשתי שהפסדתי שום דבר. שום צרות ושום לחץ. מי צריך את העצבים האלו לעבור שבוע בלי הקבוצה, הרבה יותר טוב ככה. שהשם ישמור איזה אונס הולך להיות לנו בראשון. לפחות נוכל אולי להחזיר לבילז במחזור האחרון ולהדיח אותם. במחשבה שניה כנראה לא נוכל לעשות גם את זה