פוטבול :: עונת 2017 :: אמצע העונה

(מגן ימני) #1032

הDL שלנו קרע לקו של הבנגאלז את הצורה בלי הרבה עזרה. הOLB שלנו באופן כללי הם קטנים, ככה שלא הם מי שיעצרו את היל או את מי שלא יהיה. חוץ מזה כשמריצים עליך את אותו הפליי 5 פעמים אתה צריך לקחת קצת סיכון. הבנגאלז רצו כל המשחק ל55 יארד, הסקרינים לרסיברים לבד היו פי שניים מזה. הADJUSTMENTS של המאמן לא היו קיימים. זה היה מטריד מאוד במיוחד בהתחשב בזה שהוא שיחק CB בעצמו. הוא צריך לדעת שלא עושים שטויות כאלה

(Colombian Cowboy) #1033

תכלס דאז פרסקוט קיבל את המתנה הכי גדולה שקווטרבק רוקי יכול לקבל. פציעה של הקווטרבק הפותח עם הOL הכי טוב בליגה שייתן לו מספיק זמן בפוקט.

עוד נקודה.
גם שנה שעברה היו שני QBs בבחירות הראשונות בדראפט. אז קבלנו ראש בראש את מריוטה מול ווינסטון ושם דווקא מס’ 2 - מריוטה - התעלה. המחזור זה היה נראה אחרת לגמרי. ווינסטון פשוט היה ענק עם התקדמות משמעותית לעומת מריוטה שלא היה נראה טוב ותקוע קצת במקום.

לא מן הנמנע להזכיר את צמד הQBs שנבחר בתחילת הדראפט האחרון. בעוד מס’ 2 וונץ הביא משחק ראשון מצוין (בטח לפעם ראשונה בליגה) גוף בכלל לא בעניין ונמצא למטה ברוטציה של הראמס שחטפו מהניינרס. עוד שנה הפוך??

(benos) #1034

[QUOTE=מגן ימני;1694736]הDL שלנו קרע לקו של הבנגאלז את הצורה בלי הרבה עזרה. הOLB שלנו באופן כללי הם קטנים, ככה שלא הם מי שיעצרו את היל או את מי שלא יהיה. חוץ מזה כשמריצים עליך את אותו הפליי 5 פעמים אתה צריך לקחת קצת סיכון. הבנגאלז רצו כל המשחק ל55 יארד, הסקרינים לרסיברים לבד היו פי שניים מזה. הADJUSTMENTS של המאמן לא היו קיימים. זה היה מטריד מאוד במיוחד בהתחשב בזה שהוא שיחק CB בעצמו. הוא צריך לדעת שלא עושים שטויות כאלה[/QUOTE]
צודק. באמת ה- dl אנס לקו התקפה שלהם את הצורה ומין הסתם זה חירבן את משחק הריצה. כנראה החיים של דאלטון יותר קשים ממה שהתרגל…

איפה המתאם אם כך בכל העסק? או שהמתאם הזה הוא פשוט בובה של המאמן?

(Colombian Cowboy) #1035

מגן ימני,

הג’טס השנה לא רעים בכלל. בנתיים אתה מופתע מצמד המשחקים.

אני עדין ממשיך להאמין באופציית הWC. בנתיים.

(מגן ימני) #1036

[QUOTE=Colombian cowboy;1695057]מגן ימני,

הג’טס השנה לא רעים בכלל. בנתיים אתה מופתע מצמד המשחקים.

אני עדין ממשיך להאמין באופציית הWC. בנתיים.[/QUOTE]

לא חשבתי שהם יהיו רעים. מה שכן, הג’טס קבוצה עם חוסרים משמעותיים וזה היה בולט מאוד בשתי המשחקים האחרונים. העובדה שניצחנו את המשחק הקל ביותר בשבעת המשחקים הראשונים של העונה, מה גם שהיו רגעים במשחק הזה שנראה שאנחנו הולכים לאבד את המשחק למרות 40 (!) דקות של התקפה ו500 יארדים
בקרקע ובאוויר ובכל זאת מצאנו את עצמו בפיגור בואכה הרבע ברביעי היא דבר מדאיד מאוד. עם בחמש משחקים הקרובים ננצח 2, אז אני יהיה מעט יותר אופטימי לגבי הסיכויים. עד אז מה שאני רואה זה קבוצה עם הרבה חולשות שלא מצליחה להיות דומיננטית על הלוח גם כשהיא דומיננטית על המגרש

(Colombian Cowboy) #1037

[QUOTE=מגן ימני;1695060]לא חשבתי שהם יהיו רעים. מה שכן, הג’טס קבוצה עם חוסרים משמעותיים וזה היה בולט מאוד בשתי המשחקים האחרונים. העובדה שניצחנו את המשחק הקל ביותר בשבעת המשחקים הראשונים של העונה, מה גם שהיו רגעים במשחק הזה שנראה שאנחנו הולכים לאבד את המשחק למרות 40 (!) דקות של התקפה ו500 יארדים
בקרקע ובאוויר ובכל זאת מצאנו את עצמו בפיגור בואכה הרבע ברביעי היא דבר מדאיד מאוד. עם בחמש משחקים הקרובים ננצח 2, אז אני יהיה מעט יותר אופטימי לגבי הסיכויים. עד אז מה שאני רואה זה קבוצה עם הרבה חולשות שלא מצליחה להיות דומיננטית על הלוח גם כשהיא דומיננטית על המגרש[/QUOTE]

ראשית, המשחק ה’קל’ מתוך הרשימה - ניצחתם אותו ב2011 ומאז… הורדתם קוף וזה תמיד חיובי. שנית, משחק הריצה ממשיך לדפוק (ואולי אף יותר טוב עם פורטה במקומו של איבורי), הDL עובד מצוין, ועקב האכילס שאני כרגע רואה זה הסקנדרי שנראה פשוט לא טוב ולא מתואם (בעיקר ריבאס. נראה שWR מהיר תופס עליו מטרים ככל שהמרחק גדול. האיטיות שלו זועקת לשמים…).

(Paul Heyman) #1038

חברה,

קופץ אליכם פה לדיון כדי להגיד שא’, אחלה אשכול הרמתם פה ותענוג לקרוא את ההודעות שלכם,

שנית, אני לא מומחה בספורט הספציפי הזה, ולכן אני נמנע מלהגיב יותר מדי בדיונים המעניינים שלכם, אבל אני קורא כל הודעה להנאתי ורק בגלל שאני לא מתמחה בספורט יכול להיות שאני אפספס תזמונים חשובים כדי לעדכן כותרת או הבאת סקר או כל דבר אחר שאותו אתם המשתמשים של הדיון הייתם רוצים לקבל. לכן, קחו בחשבון שאני קורא הכל, ואם יש משהו שמישהו ממכם רוצה לקבל בהקשר לאשכול הזה(או האמתי כל אשכול אחר) כמו לשנות את הכותרת או בקשות אחרות; נא לא להסס לפנות אלי בפרטי או בהודעות שלכם פה.

המשך דיון פורה! :slight_smile:

(מגן ימני) #1039

[QUOTE=Colombian cowboy;1695086]ראשית, המשחק ה’קל’ מתוך הרשימה - ניצחתם אותו ב2011 ומאז… הורדתם קוף וזה תמיד חיובי. שנית, משחק הריצה ממשיך לדפוק (ואולי אף יותר טוב עם פורטה במקומו של איבורי), הDL עובד מצוין, ועקב האכילס שאני כרגע רואה זה הסקנדרי שנראה פשוט לא טוב ולא מתואם (בעיקר ריבאס. נראה שWR מהיר תופס עליו מטרים ככל שהמרחק גדול. האיטיות שלו זועקת לשמים…).[/QUOTE]

כששמעתי על פורטה ידעתי שיהיה לנו משחק ריצה טוב, אבל אני חייב להודות שההתאקלמות שלו טובה משצפיתי, וזה קשור גם לזה שהOL משחק טוב מאוד למרות חיסורים משמעותיים בצד ימין.

שלא תבין לא נכון, מאוד פחדתי מהמשחק בבאפלו וראיתי תסריט מאוד ריאלי שאנחנו לא מנצחים שם למרות שאנחנו קבוצה הרבה יותר טובה, והם קבוצה פצועה מאוד. פשוט מה שראיתי לא הרגיע לגבי העתיד. לפיצפטריק היה את המשחק הטוב ביותר שראיתי ממנו בג’טס (או שראיתי ממנו בכלל אבל אני לא עוקב אחריו באדיקות) אם הוא יתחיל לשחק ככה כל העונה זה סופרבול בייבי, אבל זה לא הולך לקרות. ואם במשחק שהק"ב שלך נתן את המשחק הטוב ביותר בקריירה שלו ושאתה מריץ את הכדור מצויין והTOP שלך הוא 40+ דקות ואתה מנצח רק ב6 נקודות מול קבוצה שמאומנת גרוע (רקסי הולך ונהיה יותר ויותר גרוע, והפנאלטיז שהקבוצה שלו סופגת מתחיל לגבול בקומדיה) פצועה, ובאופן כללי פחות מוכשרת ממך, זה סיבה רצינית להיות מודאג.

(מגן ימני) #1040

כמה מילים על המחזור השני הבא עלינו לטובה.
למחזורים הראשונים יש עניין בפני עצמם מעבר לחשיבות של המשחק בעצמו. לפני שהעונה מתחילה ההתייחסות לקבוצה היא תמיד לפני הביצועים שלה בשנה לפני כן. אבל במהלת הקיץ קורים הרבה דברים. הדראפט, FA, שחקנים משתפרים, או מאבדים, והקבוצה שמתחילה את העונה יכולה להיות שונה מאוד מהקבוצה שסיימה בשנה לפני כן. ולכן המשחקים הראשונים של העונה יכולים ללמד אותנו הרבה מבחינת הבייסליין שאליו אנחנו מתייחסים לקבוצה כאיכותית או כאחת שפחות. ולכן יש משחקים שהם לאו דווקא בטופ מבחינת איכות, אבל הם יכולים ללמד הרבה.

שני המשחקים הכי מעניינים במחזור הזה לדעתי (מעניינים מבחינה אובייקטיבית לחלוטין) זה המפגש של גרין ביי ומינסוטה והמפגש של סינסי ופיטסבורג. ארון רודג’רז נתן שני דרייבים חולניים נגד ג’קסונוויך שבוע שעבר בהם הוא הראה שהוא הק"ב הטוב ביותר בפוטבול כיום
//youtu.be/dqwuPhTqf3o

הזריקה לט"ד של אדמס היא זריקה שאף אחד אחר חוץ ממנו יכול לעשות במשחק כיום. אבל צריך להודות שחוץ מזה היה לו משחק מאוד בינוני, והוא ממשיך את הקו הפחות אלוהי משנה שעברה, בה היה לו בעיות רציניות עם דיוק. באוברול במשחק הזה הוא המשיך להראות חוסר דיוק, כל זה למרות החזרה של ג’ורדי נלסון. האם נמשיך לראות את רודג’רז מתקשה? השאלה רלוונטית במיוחד מול מינסוטה שלהגנה שלה היה משחק אימתני שבוע שעבר. רודג’רז מתקשה מול מינסוטה באופן קבוע והמשחק הזה הולך להיות מאוד מעניין. משחק בAFC צפון שלא כולל את קליבלנד הוא תמיד משחק מעולה ומדובר בשתי קבוצות מצויינות שיתמודדו כנראה על ראשות הבית. האדג’ הולך כנראה לקבוצה הביתית.

משחק מסקרן בגלל מה שהוא הולך להראות זה המשחק בין הפאטס לדולפינז. גם הפאטס וגם הדולפינז שיחקו הרבה יותר טוב ממה שניתן לצפות בשבוע שעבר. הפאטס בלי ברייידי וגרונק לא אמורים לנצח בחוץ את אריזונה, אבל הם עשו את זה בכל זאת. הדולפינז הקשו מאוד (!)על סיאטל (!)בחוץ (!) וזה נראה שאולי יש שם הגנה טובה יותר ממה שניתן לצפות. יהיה אפשר ללמוד מהמשחק ביניהם הרבה, למרות שהצפי-ניצחון קל לפאטס.
המשחק בין קנזס סיטי ויוסטון הוא בין שני קבוצות שיתמודדו ברצינות על כרטיס לפלייאוף (ושהתמודדו ביניהם בפלייאוך הקודם) יוסטון היא קבוצה שמנצחת קבוצות גרועות ומפסידה לקבוצות טובות. קנזס סיטי היא קבוצה טובה והצפי שלי הוא נצחון לקנזס סיטי.
דגל אדום רציני יונף אם סיאטל תתקשה מול הראמז שנשחטו על ידי הניינרז שבוע שעבר. להזכירכם שנה שעברה הראמז ניצחו את סיאטל פעמיים. ואם זה יבוא שוב אחרי שסיאטל נאבקה כל כך עם הדולפינז, יתחילו ברצינות לדבר על משבר.

באפלו אחרי פתיחה של 0-2 כנראה איבדה את הסיכוי להגיע לפלייאוף השנה והיא תמשיך את הבצורת שממשיכה כבר משנת 99. למרות שהקללה המפורסמת של דאג פלוטי נשברה קצת שנה שעברה אחרי שוויד פיליפס זכה בס"ב שנה שעברה, בכל מה שנוגע לבילז הקללה עדיין שרירה וקיימת. הOC גרג רומן אכל אותה ופוטר

(Colombian Cowboy) #1041

מגן ימני, נהדר!!

עוד מפגש מסקרן משהו זה הרדסקינס שיארחו את הקאובויז. שניהם הפסידו במחזור הראשון והקרב על הבית המשוגע nfc מזרח רק הולך וגדל בטח אחרי שהג’איינטס ניצחו בחוץ את הקאובויז.

(מגן ימני) #1042

אמרתי שהמשחק בין הדולפינז לפאטס יהיה מעניין. טעיתי בגדול. כשגראפולו טוחן לך את הצורה עם שלוש ט"ד ברבע, אתה חוזר לסטטוס של פח אשפה

(Colombian Cowboy) #1043

[QUOTE=מגן ימני;1695387]אמרתי שהמשחק בין הדולפינז לפאטס יהיה מעניין. טעיתי בגדול. כשגראפולו טוחן לך את הצורה עם שלוש ט"ד ברבע, אתה חוזר לסטטוס של פח אשפה[/QUOTE]

בא נאמר, קיווית. לא ילך לך לסמוך על הדולפינס… האמת גם לא על הבילס. הג’טס צריכים פשוט לדפוק על צמד הנמושות 4/4 כדי לקבל עמדה טובה לwc…

(מגן ימני) #1044

אתה חי בפאטסלנד חמודי. לסחוף יריבה לבית זה ממש ממש לא קל, ובטח שלעשות את זה פעמיים. שנה שעברה סחפנו את מיאמי ונסחפנו ע"י הבילז. לפני שנתיים אגב היינו קבוצה מסריחה למדי שעשתה 4 נצחונות, אחד מהם נגד מיאמי שמנע מהם לעלות לפלייאוף. בקיצור לא משנה כמה אתה גרוע, יריבה לבית זה אף פעם לא נצחון קל. תחשוב שיחסית לפערי האיכויות הג’טס לקחו מהפאס עצמם לא מעט משחקים. אם כי הבילז והדולפינז פחות.

(Colombian Cowboy) #1045

פאטסלנד. קניתי.

ככלל, מחזור אדיר היה היום עם לא מעט הפתעות מרעננות. אראה את התקצירים קצת וסקירות על המשחקים כדי לדבר.

בכלל בחמישי בהחלט יש סיכוי להפסד של הפטס מול הטקסאנס אחרי שגארופולו נפצע. אם כי כנראה שגרונק יחזור וזה עדיין משחק בג’ילט-סטדיום…

(Colombian Cowboy) #1046

מחזור 2 התחיל עם שבירת המנחוס של הג’טס מול הבילס בחוץ.

בביג-סאנדיי משחק גדול שדי אכזב היה הסטילרס שניצחו את הבנגלס במשחק עם המון איבודים. הויקינגיס הוכיחו שההגנה שלהם באה לעבוד ועל אף הפציעה של פיטרסן המצוין (שעוד לא בא לעונה…) שמצטרפת לפציעתו של טדי ברידג’ווטר - הם מנצחים את הפאקרס באצטדיון החדש (והמדהים) במינסוטה. הטקסאנס מנצחים את הצ’יפס ביוסטון לפני המשחק מול הפטס מחר בחמישי.

הפאנתרס מתאוששים בבית מול הניינרס, כמותם גם הקארדינלס נתונים הצגה עם 40-7 על הבאקנירס (משחק נוראי של ווינסטון עם 4 איבודים), הקאובויז מנצחים את מובילת הבית משנה שעברה וושינגטון רדסקינס שסופרת 0-2 מהצד הלא נכון, הפטס מנצחים את הדולפינס אחרי מיני קאמבק של מיאמי אחר הפציעה של גארופולו שנפצע (לא ישחק מול הטקסאנס מחר. יש מצב שיחזור מול הבילס שבוע הבא), הראמס בלוס אנג’לס מנצחים (שוב, ושוב…) את הסיהוקס שבלי לינץ’ ועם OL פצוע נראים לא טוב (9-3 לראמס), והרייבנס דופקים קאמבק ענק על הראש של הבראונס הלוזרים (הובילו 20-0 בסוף רבע ראשון, והפסידו 20-25).

עוד תוצאות: האלופה עשתה את העבודה בביתה מול הקולטס (ולאק המסכן…), הפאלקונס מנצחים בחוץ את הריידרס, הצ’ארגרס מביסים את הג’אגוארס, הטייטנס חוזרים עם רבע אחרון מצוין ל16-15 על הליונס בחוץ, והג’איינטס נראים בהגנה נהדר עם עוד ניצחון הפעם על הסיינטס.

במאנדי נייט נפגשו האיגלס והברס. קרסון וונץ הרוקי שוב היה טוב והוביל לניצחון (2-0) 29-14 בחוץ על הברס החלשים.

הנה ההיילייטס של המחזור…

[YT]xrvfvX6AWNs&list=PLRdw3IjKY2gmqer72TxRstcvItx5hQDDa[/YT]

(Colombian Cowboy) #1048

לראות את הסטטיסטיקה של שני הרסיברס מהטופ 5 בליגה (בראון וגרין) מגיעים יחדיו לפחות מ80 יארד = משחק לא מהנה. ולא שאין להם מוסרים טובים, ולא שהיה משחק הגנה לפנתאון.

(Colombian Cowboy) #1049

איזה הימור פרוע וכושל לחלק מיליונים לאוסווילר החלש עם תקיעה לארבע שנים… לטקסאנס היה את הבסיס לתת בראש לפטס עם כמות הפציעות שיש, ובמקום זה הם החליטו לחלק מתנות להתקפה המוגבלת של הפטס ולחזור לטקסס עם הזנב בין הרגליים בפעם המי יודע כמה.

את גרונק אפילו לא סיכנו ובלאונט עשה ככל העולה על רוחו, ועדיין צמד מהטאצ’דאונס (מתוך 3 שהובקעו - כולם בריצה) הגיעו מפימבולים על קו ה20 של הטקסאנס. אז כמה יוסטון פאתטית מאחד ועד לראות את ניו אינגלנד מנצחת קבוצה עם הגנה וריצה? 27-0…

(מגן ימני) #1050

מה שראינו היום בבוקר היה בושה. בושה וחרפה לליגה הזאת ונקודת שפל. הדבר הכי הגיוני זה לפרק את הפרנצ’ייז הנכה הזה שלא היה צריך להבראות מלכתחילה (האוילרז שרדו? לא והיה לזה סיבה) אוסף של בינוניות מצמיתה שמצליחה לעשות רעש רק בגלל שהיא בדיוויז’ן בדיחה. הייתי אומר המרוץ לראשות הבית הזה זה להיתחרות באולימפיאדת הנכים אבל יש לי המון כבוד למתחרים באולימפיאדת הנכים אז אני לא אומר את זה

(Colombian Cowboy) #1051

למי שיש זמן עכשיו, כמה משחקים מעולים מתחילים ב8:00.

הבנגלס מארחים את הברונקוס - משחק עם פוטנציאל אדיר.
הג’איינטס מארחים את הרדסקינס - הרדסקינס יכנסו לבור עם יחטפו את ההפסד השלישי, אבל הרבה זמן שהם לא ניצחו בניו יורק…
הפאנתרס מארחים את הויקינגס - משחק בין הגנה מצוינת להתקפה אדירה.

למי שלא הספיק, 11:25 מתחיל משחק בין הצ’יפס לג’טס.

(Colombian Cowboy) #1052

[QUOTE=Colombian cowboy;1696272]למי שיש זמן עכשיו, כמה משחקים מעולים מתחילים ב8:00.

הבנגלס מארחים את הברונקוס - משחק עם פוטנציאל אדיר.
הג’איינטס מארחים את הרדסקינס - הרדסקינס יכנסו לבור עם יחטפו את ההפסד השלישי, אבל הרבה זמן שהם לא ניצחו בניו יורק…
הפאנתרס מארחים את הויקינגס - משחק בין הגנה מצוינת להתקפה אדירה.

למי שלא הספיק, 11:25 מתחיל משחק בין הצ’יפס לג’טס.[/QUOTE]

הייתי במוד רדזון והיה מחזור פשוט מטורף עם הרבה הפתעות. אקח לילה כדי להתאפס ומחר מקווה שאכין סיכום…