ארכיון הנחיות לכתיבה נכונה ::

ברצלונה

(שי) #41

הסיבה שחלק מכם רואים עדיין את הכתבה על ברוך הבא 3 נעוצה באיגוד האינטרנט הישראלי ותחלואיו הרבים. בכל מקרה, מומלץ לאפס את המודם / ראוטר שלכם כדי שהמצב יחזור לקדמותו.

(Corwin) #42

יש לוח משחקים של בארסה באתר,ואפשר לבדוק שמה לפני ששואלים.

אכן כך. ומעבר לזה, כל שאלה שהיא בסגנון של מה היה במשחק זה או אחר, בן כמה שחקן זה או אחר, איך קוראים לאצטדיון של קבוצה זו או אחרת וכו’, אפשר לחפש בעצמכם. לא צריך לכתוב הודעה שלמה שהיא שאלה כמו בן כמה אינייסטה?. אפשר לחפש בגוגל.

(saviolagoal) #43

אכן כך. ומעבר לזה, כל שאלה שהיא בסגנון של מה היה במשחק זה או אחר, בן כמה שחקן זה או אחר, איך קוראים לאצטדיון של קבוצה זו או אחרת וכו’, אפשר לחפש בעצמכם. לא צריך לכתוב הודעה שלמה שהיא שאלה כמו בן כמה אינייסטה?. אפשר לחפש בגוגל.

אכן.

דבר נוסף שמעיק לי לאחרונה הוא כך - משתמשים שמודיעים:
אייאקס של גברי ניצחה היום 5-2 את קבוצת X.
או - צ’לסי ניצחה 3-0 את קבוצת Z.
ככה. בלי פירוט. בלי ניקוד. סתם כדי להעלות את מניין ההודעות.

כשמביאים ידיעה, חייבים להביא גם את הדברים הרלוונטים לנו. דהיינו: אם צ’לסי שיחקה היום וניצחה, וודאי נתעניין לדעת מי שיחק, מי הצטיין, מי הפגין יכולת חלשה, מה מצב ההגנה, ממי כדאי להיזהר בהתקפה, האם היו פציעות כלשהן. לא יעניין אותנו לדעת מי הבקיע כי אנחנו לא אוהדי צ’לסי.
דוגמא אחרת: אם אקס בארסה משחק, יעניין אותנו לדעת איך הוא שיחק, מתי הוא הוחלף, האם שיתף פעולה היטב עם ידידיו לקבוצה, האם הבקיע, האם היה פעיל וכו’ וכו’. מובן?

(מיכה) #44

אכן.

דבר נוסף שמעיק לי לאחרונה הוא כך - משתמשים שמודיעים:
אייאקס של גברי ניצחה היום 5-2 את קבוצת X.
או - צ’לסי ניצחה 3-0 את קבוצת Z.
ככה. בלי פירוט. בלי ניקוד. סתם כדי להעלות את מניין ההודעות.

נמרוד, אני מקווה שאתה יודע שאני לא שולח הודעות כדי להעלות את המונה.

הסיבה שלא נתתי פירוט היא בגלל שהייתי קצר בזמן, מה שקורה לי הרבה זמן האחרון, למעשה, עכשיו זאת הפעם הראשונה שאני נוגע במחשב מאתמול, וגם זה רק חפוז קצר ואני שוב צריך ללכת.

אתה צודק במה שאתה אומר, אבל לא יקרה כלום אם אתה תיקח על עצמך את המצווה ותפרט במקומי.

(saviolagoal) #45

הסיבה שלא נתתי פירוט היא בגלל שהייתי קצר בזמן

ולכן, אם אתה קצר בזמן תן לאחרים לעשות את המלאכה, לאחרים שזמן יש להם בשפע והם יכולים לפרט את הפרטים החשובים לנו.

נושא העלאת המונה חורה לי במיוחד מאחר שגם אני נהגתי בעבר לעקוב באדיקות אחר המונה, ואלוהים יודע כמה שטויות כתבתי אז.

(SkiMan) #46

Solitude יש לך רומן מאד מעניין עם האשכול הזה :P.
רוצה לספר לנו משהו? כתיבה נכונה עושה לך את זה?

(saviolagoal) #47

כתיבה רעה עושה לי חררה. לראות ילדים שכותבים: אני יהיה יותר טוב מהעוזר מאמן של בארסה.

(Mediapunta) #48

לא יודע אם אפשר לשאול כאן שאלות בנושא כתיבה אבל אני ינסה, אני שומע הרבה את המושג אוברייטד מה זה אומר??

(Dream Tim) #49

מוערך יתר על המידה.

(Octavian) #50

זה כזה מעצבן כשבא איזה ילד קטן ופחדן ומתחיל להציף את הפורום בכל מיני שטויות… אבל לא נורא… ככל שבארסה יותר מפחידה אותו, ככה הוא ינסה להרגיז.
אי אפשר לחסום משתמשים מלפתוח ת’רדס? או בכלל להכנס לפורום של בארסה?

שונא טמטום של אנשים מטומטמים וקטנים…

(שי) #51

חבר’ה,

אם אתם רואים הודעה סתמית שעושה עוול לאיכות שיש פה בפורום, אל תגיבו אליה וחכו שהיא תמחק, חבל שההודעה שטרחתם עליה תרד לטימיון.

(barcavram) #52

יש לי שאלה, רק הבעיה שאני לא יודע האים היא מתאימה לדיון זה.
אבל אני אשאל אותה בכל זאת, כי זה הדיון שניראה לי הכי מתאים.
השאלה: העברות וחוזים הוא דיון, שאפשר לעלות אלו הודעות רק מאתרים מוסמכים ולא זבלונים ישראלים. נכון.
ובישביל חדשות מאתרים ישראלים, פתחו את הדיון מה הם אומרים.
אז למה עם אני מעלה הודעה מזבלון ישראלי, מוחקים לי אותה?

(שי) #53

הדיון מה הם אומרים הוקדש לאמירות של השחקנים והצוות הטכני, לא לאמירות של זבלונים ישראליים.

בשום פנים ואופן אין להביא ידיעות הקשורות לבארסה מאתרי זבל ישראליים!

(Hristo Stoixkov) #54

יש לי שאלה, רק הבעיה שאני לא יודע האים היא מתאימה לדיון זה.
אבל אני אשאל אותה בכל זאת, כי זה הדיון שניראה לי הכי מתאים.
השאלה: העברות וחוזים הוא דיון, שאפשר לעלות אלו הודעות רק מאתרים מוסמכים ולא זבלונים ישראלים. נכון.
ובישביל חדשות מאתרים ישראלים, פתחו את הדיון מה הם אומרים.
אז למה עם אני מעלה הודעה מזבלון ישראלי, מוחקים לי אותה?

מה הם אומרים הוא דיון שמוקדש לראיונות עם שחקנים והצוות הטכני, אין לי מושג איך הגעת למסקנה שהוא מיועד לזבלונים. אין בשום מקום בספורטאנטר מקום לידיעות מאתרים ישראלים למעט פורומים של ספורט ישראלי.

(Culé Forever) #55

אחרי המשחק אתמול נגד ראסינג, החלטתי שזולי לא צריך לאישר בקבוצה. אחרי שראיתי את המשחק של אייניסטה כקיצוני ימיני, משחק נהדר, גם נכנס לקבל כדורים, גם נילחם, גם יורד להגנה, דברים שזולי לא עושה. אז אינייסטה יותר טוב.
אבל לפי דעתי, עם זולי רוצה להישאר כמחליף, הוא מבורך…

??? ???

ציטוט מהאשכול החדש, על שחקנים שאתה לא אוהב בבארסה או משהו כזה. זה באמת כבר עצוב.

אני מניח שאין אפשרות למנוע התחלת כתיבת הודעות לפני קריאות ההנחיות לכתיבה נכונה, אבל…מה יהיה?! אי אפשר להדגיש את זה איכשהו, עוד יותר, פרט ל ‘נעוץ’ (שעושה רושם לא כל כך מושך תשומת לב מצד מגיבים אלו) ?

(barcavram) #56

??? ???

ציטוט מהאשכול החדש, על שחקנים שאתה לא אוהב בבארסה או משהו כזה. זה באמת כבר עצוב.

אני מניח שאין אפשרות למנוע התחלת כתיבת הודעות לפני קריאות ההנחיות לכתיבה נכונה, אבל…מה יהיה?! אי אפשר להדגיש את זה איכשהו, עוד יותר, פרט ל ‘נעוץ’ (שעושה רושם לא כל כך מושך תשומת לב מצד מגיבים אלו) ?

אפשר לדעת מה לא טוב בתגובה הזאת?
ודרך אגב, אני קראתי 5 פעמים את הדיון הזה.

(Eitan-Barcelona) #57

חוץ משגיאות כתיב,הגייה לא נכונה של שם השחקן ופרשנות מוזרה…הכל הכל פיקס!!! :stuck_out_tongue:

(Culé Forever) #58

אממ…כלום, תגובה למופת חוץ מהקטע הזה…

אחרי המשחק אתמול נגד ראסינג, החלטתי שזולי לא צריך לאישר בקבוצה. אחרי שראיתי את המשחק של אייניסטה כקיצוני ימיני, משחק נהדר, גם נכנס לקבל כדורים, גם נילחם, גם יורד להגנה, דברים שזולי לא עושה. אז אינייסטה יותר טוב.
אבל לפי דעתי, עם זולי רוצה להישאר כמחליף, הוא מבורך…

אופס, זאת כל התגובה! אולי אתה תואיל בטובך לומר לי מה טוב בתגובה זו?

קראת את הדיון 5 פעמים ( ::))? כל הכבוד רק ששכחת להפנים זאת.

(barcavram) #59

מה אתה רוצה שאני עוד יכתוב…סתם חירטוטים שאחד כמוך, יבוא ויגיד לי שהתגובה שלי קצרה, וכתוב שם סתם חירטוטים.
ולמה הוא אומר שזה חירטוטים? כי הוא לא מסכים עם מה שכתוב. >:(

(Culé Forever) #60

מה אתה רוצה שאני עוד יכתוב…סתם חירטוטים שאחד כמוך, יבוא ויגיד לי שהתגובה שלי קצרה, וכתוב שם סתם חירטוטים.
ולמה הוא אומר שזה חירטוטים? כי הוא לא מסכים עם מה שכתוב. >:(

שמע, חמוד. אני נמנעתי מלהגדיר את דיבריך כחירטוטים, אבל אם אתה מתעקש אני אהיה האחרון להתנגד לכך.

אני באמת מנסה להבין אותך - אתה באמת חושב שהצגתי את תגובתך מפני שהיתה קצרה מדי? לא, כי אם כן מצבך בכי רע. לציין עובדות שהן בעצם הדעות שלך בלבד, לא לציין סיבות לטענותיכך (ואתה יודע - המרחק מעובדה לטענה הוא גדול) ולהטיל שגגות כתיב שהיו מביישות גם ילד בן 7 זה לא מה שהיינו רוצים לשמוע בפורום. באופן לא מפתיע, הודעתך כללה את כל הגורמים הנל ואף לא פרט אחד חיובי לרפואה.