הפורום :: עדכונים, תלונות וענייני מנהלה. מנהל חדש במילאנו!

אינטר-מילאנו

(קאמורה) #146

[QUOTE=אלעזר;1201229]אשמח לשמוע את התגובות של החבר’ה כאן בעניין הזה. אם למישהו יש הערות, רעיונות וכו’…[/QUOTE]
תדאג שמוראטי יציע סכומים על כמה שחקנים ,שלא יבואו, כך יהיה קצת יותר עניין.

בסך הכל אין כדורגל כרגע באיטליה, כשהליגה תחזור אני מאמין שהעניין יחזור.

(Spaceman Nerazzurro) #147

אין לנו פורום כל כך פעיל כי בכנות אין הרבה אוהדי אינטר פה, בטח לעומת הכמות של אוהדי יובה לדוגמה.

אני חושב שזה קשור גם לאתר, האתר שלנו מת לגמרי אז זה גם לא מושך כל כך אוהדים…

(Dejan Stankovic) #148

כשאני רואה את דף שאר של עיתון כדורגל ובו כתוב משהו באיטלקית שקשור לטבז ולאינטר (ואני כמובן לא יודע איטלקית) אני מצפה ממי שיש לו זמן וידע לעדכן את זה כאן כך שיתפתח דיון… במקום זה, אני רואה את הדיונים שצריכים להתנהל כאן מתנהלים בפורום האיטלקי.

עצוב שזה מה שקורה לפורום הזה, אמנם אני לא כותב כאן הרבה (בגלל חוסר בזמן) אבל אני נמצא כאן כמה פעמים ביום ומתעדכן, כשיש לי מה לאמר אני אומר, אבל אני כן מצפה שמישהו יקח את המושכות וירים את הפורום הזה למעלה…

כן, זה גם קשור לאתר, אבל בהחלט לא קשר ישיר למה שקורה בפורום, אולי כמו המועדון, גם הפורום צריך דם צעיר שיקח את המושכות… אם החבר’ה שנמצאים כאן מעדיפים לדבר על אינטר עם אוהדי יובנטוס (כשאני אישית, נכנס אך ורק לפורום הזה ובדרך כלל לא נכנס לפורומים אחרים) ואני צריך לחפור בפורום כדי להגיע להתייחסות כלשהי על דף השער במדבר על טבז, זה אומר דרשני.

באופן גורף וכמה פעמים ביום, כל מה שמופיע בתקשורת האיטלקית (ואני מניח שמדברים לא מעט על אינטר בשלב הזה גם אם אלו שמועות חסרות בסיס) צריך להופיע גם אצלנו, רק לשם הקמת דיון…

אני רואה בפורום האיטלקי אנשים כותבים “כבר נמאס לי לשמוע על [שחקן אלמוני]” ואני בכלל לא יודע מי השחקן ומה הסיפור שלו. גם אם אתם בוחרים להתדיין על מצב מסויים בפורום אחר, תנו לאוהדי אינטר את המידע הזה, ולדעת שיש להם “בית” ששם הם יכולים לדעת הכל על הקבוצה…

במשך שנים פעלתי כך, חוזר שוב ושוב לפורום רק כדי לקבל עוד קצת מידע על הקבוצה, וזה בהחלט הועיל לחיבור שלי עם המועדון… היום זה פשוט נראה שאפשר לסגור את הפורום…

אני חושב שסיכמו את זה יפה מאוד מעלי:

אין לנו פורום כל כך פעיל כי בכנות אין הרבה אוהדי אינטר פה, בטח לעומת הכמות של אוהדי יובה לדוגמה.

(ג'ון הקטן) #149

אין ספק שהמחסור במשתמשים פעילים הוא עקב אכילס של הפקולטה הזו. אין תלונות כמובן לאף אחד, זה בסה"כ תחביב של כולנו, ולא איזה חובה מוסרית. כמובן שיש זמנים שבהם הפורום יותר שוקק חיים כמו בעונת הטריפלטה, או כשיש משחקים חשובים, אבל המצב היום יומי הוא המראה שאני מציב לעצמי בתור אחד מהמנהלים כאן, והוא בהחלט לא מעודד.

פיני, שני דברים :

1- אתה כותב שאתה מצפה מאנשים שיש להם “ידע וזמן” לעדכן אותך על הנעשה באינטר לפי האתרים הבינ"ל. כמובן שזה האידיאל, אבל עושה רושם שהאנשים האלה הם מצרך נדיר מאוד, והתוצאה בהתאם.

2- יש בפורום האיטלקי ובפורום יובה משתמש שרוב האנשים מכירים אותו, העונה לכינוי “מוניס”. הוא משקיע את מרבית זמנו בפורום, ועסוק ימים כלילות בכתיבת הודעות באורך של מגילת העצמאות (רובם נהדרות אגב). הבעיה העיקרית היא, שברוב הדיונים יש 50% הודעות של מוניס ואף יותר. זה שהוא מעדכן אותי בנעשה באיטליה זה טוב ויפה, אבל אני בטוח שהוא לא שמח על העובדה שהוא מדבר לעצמו רוב הזמן.

הפורום הזה צריך דם חדש, והוא לא מקבל את זה לצערי. משתמשים כמו ליאוניד, אלכס (tifozo) סיזר אדריאנו ועוד ועוד כבר לא מגיבים כאן בכלל (או כאלה שכמעט ולא), ולא מגיע דם חדש. יש גבול עד כמה שבעה-שמונה אנשים יכולים להחזיק פורום שלם תוסס ופעלתן 24-7.

אני לפעמים מסתכל בקנאה על פורום בארסה וריאל. הם כמובן מפוצצים בספאמרים חסרי תקנה (משהו שאני מאוד שמח שאין כאן), אבל הם שוקקי חיים באופן כמעט מוחלט, ולפעמים זה גורם לי צביטה קטנה בלב.

קטונתי מלנסות לשנות את המצב. זה מה יש, ואם זה ננצח. ואם משהו חושב שיש פיתרון קסם, אני אשמח לשמוע.

נ.ב, בעבר הייתי מנהל של “פורום כדורסל” בספורטאנטר. לא היינו הרבה אנשים שם. אולי 10-15 איש, אבל כל תגובה הייתה בונבון. לא פעם שמעתי ממשתמשים שטענו שהיה מדובר בפקולטה הטובה ביותר בספורטאנטר דאז. אחרי שנה וחצי (שבה כבר לא הייתי מנהל), הפורום הלך לעולמו מפאת חוסר עניין. כמובן שזה לא מה שאני מאחל לפורום הזה, אבל יכול להיות שאני בית קברות לפקולטות :becool:

(Dejan Stankovic) #150

ג’ון, אני לא מצפה ליותר מידי…

מה שאני מצפה זה שאם משתמש דאג לפרסם משהו בפייסבוק, בהנחה שהיה לו את הזמן לעשות את הפעולה הזו [U][B]וגם לעשות אותה בפורום האיטלקי[/B][/U] שיעשה “העתק” “הדבק” וישים אותה גם פה…
[U]במקרה הרע:[/U] לא יתפתח דיון אבל האוהדים המעטים שעוד רוצים בטובת הפורום “יכירו את החומר הנלמד”
[U]במקרה הטוב:[/U] יתפתח דיון פורה בין 3 אנשים בנושא (באמת שלא צריך יותר, אני זוכר כשרק נכנסתי לפורום ב-2004 היינו בערך 10 אנשים פה)

כידוע לך, מוניס כותב גם כאן הרבה, כך שכולם כאן מכירים את הבחור, ההודעות שלו אכן נהדרות, העניין הוא שאני ואתה מסתכלים על התרומה שלו בצורה שונה, אני חושב שגם אם זה נכון שהוא כותב 50% מההודעות, הוא לא מסתכל על זה כ"אני כותב לעצמי" אלא כאל מעורר דיונים ומחייה אותם… כל הודעה שלו בגלל יכולות הכתיבה שלו, ההבנה שלו, והזמן שיש לו להשקיע, גורמים לדיונים פורים ועמוקים בנושאים אליהם הוא מדבר.

אני שוב חוזר לתחילת ההודעה שלי, אני לא מצפה מאנשים לכתוב 3 פעמים ביום תורים שלמים על אינטר, אלא לכך שמתחילים במלאכה ופשוט “פוסחים” על הפורום הזה כאילו “גם ככה אף אחד לא קורא/מגיב פה” וזה מה שממוטט את הפורום, לפחות שיהיה צ’אנס להגיב ולפתוח דיון בנושאים, אני אישית רק חיכיתי שמישהו יסביר מה כתוב באיטלקית על אינטר וטבז, כשראיתי שזה לא מגיע, “הלכתי לרעות בשדות זרים” עד שהגעתי לפורום האיטלקי שם מצאתי בדיוק את מה שחיפשתי…

שלא תבינו אותי לא נכון, אין לי כאן טענה כלפי חבר פורום אחד (שהוא זה שהפעם עשה את ההפרדה בין הפורום האיטלקי לפורום של אינטר) אבל אם באמת אכפת למישהו מהפורום הזה או מהקהילה של אינטר בארץ (מישהו דיבר על רישמיות? כן… בטח…) שלפחות ישאיר אותנו מעודכנים, גם אם זה לא מתפתח לשום דיון, זה בטח לא מזיק… אין צורך לשרוף את הפצעים החמורים גם כך של הפורום…

(shai94) #151

פיני, זה לא תלוי בנוי. כמו שיהונתן רשם- חסר דם חדש בפורום, וכדי לקבל הדם החדש הזה אנחנו זקוקים למשתמשים חדשים והם לא מגיעים. אנחנו לא יכולים להביא משתמשים חדשים אנחנו יכולים לקוות שיהיה לנו מזל ויבואו משתמשים חדשים, אך הם לא מגיעים וזאת הבעיה.

אני גם הזנחתי את הפורום בזמן האחרון. אני נמצא בעומס מטורף של זמן ואני בקושי מתעדכן.מקווה שמהחודש הבא אני יתחיל להביא יותר ידיעות לפורום.

(Dejan Stankovic) #152

כנראה שההודעה הקודמת שלי היתה ארוכה מידי, אני אתמצט:

מה שאני מצפה זה שאם משתמש דאג לפרסם משהו בפייסבוק, בהנחה שהיה לו את הזמן לעשות את הפעולה הזו וגם לעשות אותה בפורום האיטלקי שיעשה “העתק” “הדבק” וישים אותה גם פה…

במקרה הטוב: יתפתח דיון פורה בין 3 אנשים בנושא (באמת שלא צריך יותר, אני זוכר כשרק נכנסתי לפורום ב-2004 היינו בערך 10 אנשים פה)

(אלעזר) #153

חברים יקרים, קודם כל אני שמח שהנקודה הזו עולה. זה אומר שלא הכל כ"כ גרוע ואם שמים לב שיש בעיות, זו כבר ההתחלה בדרך להבראה.

כמו שיונתן כתב, אין פתרון קסם. לא צריך להסתכל לפורומים אחרים, לא של יובה, ובטח ובטח לא של ריאל או ברצלונה. הפורום הזה ידע עליות ומורדות, וכאחד שנמצא פה הרבה שנים אני אומר בודאות שהיו פה תקופות הרבה הרבה יותר משמימות. אנחנו אוהבים להסתכל בנוסטלגיה ולחשוב על עבר מופלא, אבל זה לא תמיד בהכרח נכון. צריך לשים לב שאנחנו בעונה לא פשוטה, וכל הדיון הזה נעשה אחרי פגרה שלא התרחש בה כלום.

אבל אני מסכים שיש בעיה ושהפורום יכול וצריך להיות יותר שוקק חיים, הן ע"י הודעות של החברים הקיימים והן ע"י הצטרפות של חבר’ה חדשים. אור הזכיר שהאתר לא פעיל, והוא בהחלט צודק. איפשהו אני לוקח את זה על אחריותי, הסיפור הזה לא פשוט אבל אני עדיין שומר על אופטימיות שלא רחוק היום והאתר יחזור לפעול באופן קבוע, מה שבודאי יתן זריקת מרץ אדירה לפורום.

עוד הזכיר כאן זה את [B]עניין הרשמיות[/B], אז גם בנושא הזה אתן הסבר קטן למצב העניינים. כפי שאמרתי כבר לפני מספר חודשים, יש לנו כמות אוהדים די גדולה שרק מחכים למילה ממני כדי להעביר את הסכום אותו המועדון דורש ומיד נקבל רשמיות. העניין הוא שמדובר בכמה עניינים בירוקרטיים די מעצבנים (שלא בהכרח קשורים כמובן למועדון עצמו). לא אלאה אתכם בפרטים מיותרים, אבל כן אומר שהעניין הזה כמובן לא נזרק לפח, הוא תמיד קיים, ומתקדם הלאה.

אבל! חשוב לי להדגיש שעצם קבלת הרשמיות זה משהו שיהיה לחלוטין באוויר. זה נחמד, זה אפילו מרגש, אבל בפועל זה לא ישנה לאוהדים כאן בארץ יותר מדי. כפי שכבר אמרתי, הקהילה לא תצמח ותתחדש מתוך קבלת הרשמיות, אלא להיפך. קודם כל צריכה להיות קהילה יציבה, והרשמיות היא שלב אחרי זה. בינתיים קשה מאוד לייצר מפגשי אוהדים, אבל עכשיו יש הזדמנות נהדרת בדרבי בשבוע הבא. קיבלתי כבר מספר אישורי הגעה מחבר’ה ותיקים, וזו הזדמנות של כולנו לעשות קהילה על אמת.

ואני חוזר לתכל’ס לגבי הפורום עצמו. פיני העלה נק’ חשובה וזה הקשר בין הפורום הראשי (מערכת ספורטאנטר בכלל והפורום האיטלקי בפרט) לבין הפורום שלנו. אני יודע שיש לא מעט אנשים שנכנסים ישירות רק לפורום שלנו כי הם אוהדי אינטר ולא מעניין אותם הרבה מעבר לכך. אנחנו צריכים להפנים את זה, ולדעתי כל אחד פה שכותב גם בפורום האיטלקי יכול ליישם דבר מאוד קל ומהיר, וזה פשוט להעתיק ולצטט משם הודעות, חדשות, ידיעות ודיונים. אין שום בעיה לכתוב את אותה ההודעה בשני הפורומים, או אפילו לצטט משתמשים אחרים לכאן.

חרגתי קצת בהודעה ורשמתי מעבר לדיון על הפורום עצמו, אבל זו הזדמנות טובה בשביל לעדכן בעניינין הנ"ל. בכל מקרה, משהו נוסף שיכול לעזור הן לפורום והן להתפתחות הקהילה הוא כמובן [B]הפייסבוק[/B], וכשאני אומר פייסבוק אני מתכוון ל[U][B]דף שלנו בפייסבוק[/B][/U]. א. אני מקווה מאוד שכל מי שרואה את ההודעה הזו כבר עשה “לייק”, ומי שלא שיכפכף את עצמו ומיד יעשה. ב. אני חושב שהפייסבוק הוא צינור טוב בדרך לפורום, ואשמח אם תעזרו להעיר את הדף בכל הזדמנות. לא צריך להספים, אלא לעשות לייק ולעקוב ולהשתתף בפוסטים הקצרצרים שנמצאים בו.

אשמח לשמוע דעות והערות נוספות, כאן בחלק מהדיון וכמובן בהודעות פרטיות.

(Dejan Stankovic) #155

אני לא יודע אם אני היחיד, אבל כמו שכתבת אני נכנס ישירות לפורום של אינטר, כי בכנות, אין לי המון זמן לשבת בפורומים נוספים ולהגיב, בקושי בפורום הזה אני מוצא את הזמן להתעדכן ולזרוק הודעה פה ושם.
אני מניח שעוד משתמשים נכנסים פשוט כדי להתעדכן, ופתאום רואים הודעה שלהם כשיש מפגש לדרבי או טורניר ספורטאנטר…

מהסיבה הזו, אני גם לא חושב שחידוש פעילות האתר תשנה משהו (אם כי זה בהחלט ישמח אותי) כי אני פשוט לא עובר דרך שם, היעילות של חידוש פעילות האתר תהיה בקליטת משתמשים נוספים, כי הוא בהחלט היה מרשים מאוד ואני אפילו זוכר שעשיתי השווה בינו לבין זה של מילאן והייתי גאה לראות איך האתר שלנו נראה לעומת שלהם…

כמו שכתבתי באחת ההודעות הקודמות שלי, כל מה שהפורום הזה צריך זה שלא ינתשו אותו, ולפעמים כן, מישהו בפורום צריך לתת כאפה לכולם שיתעוררו, אני מסכים איתך שהיו תקופות שוממות בפורום אבל אף פעם לא בזמן חלון ההעברות, זאת התקופה הכי פוריה לפורום בדרך כלל, בעוד בזמן הליגה יש מן שגרה כזאת, חלון ההעברות פותח בפני כל אחד מהמשתמים חלומות חדשים לשחקנים אהובים אחרים להגיע, ופשוט אף אחד לא פתח כאן את הדיונים הנכונים, אחרי ההודעה שלי בעניין פתאום הפורום חי, נושם ואפילו בועט, הפורום מתעדכן כמה פעמים ביום ובזמן שאני מגיב להודעה אחת כבר יש עדכון בדיון אחר, זה פשוט כיף!

כל הבעיה שלי היתה עם זה שהידיעה על טבז הופיעה בפייסבוק אבל לא בפורום, ובסך הכל מה ביקשתי? העתק הדבק לפורום?

בשורה התחתונה, מה שהקהילה צריכה זה מישהו שיתפקד כמו לב עבוד הפורום (מישהו הזכיר כאן את העבודה שעושה מוניס בשאר הפורומים) וידאג לתחזק את הפורום לפחות פעם ביום, פעם אפילו היה מי שתחזק את “משחק ההימורים” שהיה כיף לכשעצמו, אז אני לא רואה למה אי אפשר למצוא מישהו אחד שידאג (לפחות לזמן מוגבל) להרים את הפורום.

האמת, שפעם ממש רציתי לעשות את זה, התזמון היום פשוט לא טוב מבחינתי כי אין לי את הזמן הזה ובדרך כלל אני יודע אחרון את מה שכולם כבר יודעים, אבל לנהל פורום לדעתי זאת מעלה ולגרום לו לשגשג זאת כבר הישג, יעידו על כך החבר’ה שראו אותי מנהל את פורום פנטזי בזמנו.

אני באמת לא רואה סיבה למה אנשים שאוהבים את אינטר ויש להם זמן לא ירצו לנהל את הפורום ולשנות את המצב, זה כמו להגיד “לא” כשיציעו לך לאמן את אינטר… :wink:

(Stanko) #156

אני אמנם פחות אקטיבי בכתיבה שלי בפורום, אבל אני בהחלט פעיל ודואג להכנס לכאן לפחות פעמיים ביום. אני אישית נכנס ישר לפורום הזה (נמצא במועדפים שלי), קורא כתבות, קורא את התגובות שלכם (שאגב הרמת הבנה פה מדהימה). אני די מבסוט מהפורום סה"כ. צריך עוד קצת אנשים זה נכון.

אבל מצד שני? אני מבסוט, הקהילה הזאת…הרבה יותר אינטימית. מרגיש לי יותר משפחתי. ואני יודע שאני מהפחות דומיננטיים פה. הלוואי ואצליח להגיע למפגש דרבי בשבוע הבא ואפגוש את כולכם. יש פה כמה שדי מסקרנים אותי האמת. אנשים שאני מסכים עם כל תגובה ותגובה שלהם (Dejan Stankovic ו-קאמורה, למשל).

לגבי האתר? אני מקוה מאוד שיחזור להתעדכן כמו בעבר. אני גם מבין אתכם לגמרי, זה המון עבודה, וזה לא סתם השקעה ולהפסיק. זה עניין של להשקיע ולהשקיע ולעדכן ולהוסיף וכו’ וכו’. ככה שלהגיד לעדכן את האתר ככה באויר זה משהו שהוא לא פשוט בכלל.

איך קאמורה נוהג לומר בסוף כל תגובה? FORZA INTER !

(monis) #157

אני רוצה לומר כמה דברים:

[ul]
[li]אני ראיתי את שמי מופיע כאן (תודה יונתן ואחרים) בגלל תרומתי, ואני חייב להבהיר משיהו: גם אם בהתחלה התרומה בהבאת ידיעות לא מושכת משתמשים בטווח הקצר, היא כן מושכת אותם לטווח הארוך ברגע שצופים שאין להם שם משתמש רואים שהפורום פעיל. כלומר - פורום יובה והאיטלקי בתחילת דרכי כמנהל היה עם משתמשים אך בלי פעילות רבה, וגם אחרי כמה חודשים של ניהול והשקעה משתמשים לא הגיעו, אך אחרי זמן מה הם התחילו להגיע. אסור לחשוב בהשקעה “כמה תגובות יגיעו” כי כך מגיעים למסקנה שאין פעילות, וזו טעות. פשוט צריך להשקיע וזהו ואז הכל ישתנה.[/li][li]בנוגע להתייחסות שלכם שאין הרבה אוהדי אינטר, אז חייב לחלוק עליכם: אני חושב שיש מספר טוב מאד של אוהדי אינטר בפורום ואני בכנות אומר שרוב המשתמשים הם איכותיים מאד! ואני אומר זאת בביטחון רב. איני רוצה להזכיר שמות כדי לא לשכוח אחרים טובים, אבל ללא ספק יש בפורום אינטר המון משתמשים איכותיים, בוגרים ומביני כדורגל ברמה גבוהה![/li][li]אלעזר התייחס לפייסבוק והוא צודק. דרך הפייסבוק ושיפור הקבוצה אפשר מאד להניע עוד ועוד את הפורום של אינטר במהירות רבה מאשר רבים חושבים.[/li][/ul]

(קאמורה) #158

חברים, המצב שלנו בסדר גמור.

ראו למשל את פורום הכדורגל הישראלי, הוא כמו מדבר- אתה קורא את ההודעה שלך לפני השליחה ואתה שומע את הד קולך בדיונים אחרים. וברצינות, משפחת אינטר הישראלית התרחבה בשנים האחרונות ובמיוחד כשהרבה אוהדי אינטר הצטרפו למשפחתנו בעונת הטרבל.

אנו כיום נמצאים במצב טוב, להבדיל מהפורומים האחרים יש פה גרעין אוהדים טוב, לא אוהדי הצלחות ואוהדי שחקנים, אלא פשוט מאוד אוהדי קבוצת אינטר. כאלה שיש להם את הכוח לשבת אחרי תבוסה ולנתח את המשחק עד הנקודות השוליות ביותר, אוהדים שעובדים 7\24 ע"מ להביא לכאן את הידיעות המעניינות והחידושים בנוגע לקבוצתנו.

למען האמת הגעתי לפורום דרך האתר כשעוד היה פעיל, גם אני חושב שהאתר עשוי להביא לנו עוד משתמשים, וכשאני אומר אתר, הכוונה היא גם לאתר הראשי של ספורטאנטר שכבר תקופה לא ניתן להעלות אליו מאמרים וכתבות.

כמו כן, אנו צריכים לדאוג להפיץ את כתובת דף הפייסבוק שלנו, להמשיך ולעדכן שם, לארגן טורנירי הימורים וכדומה. דברים שטותיים שיגרמו לאנשים המצטרפים לא לרצות ולעזוב.

בכל מקרה, זוהי הזדמנות נפלאה להודות לכל המשקיעים בפורומים בכלל ובדיוני אינטר בפרט. כל הכבוד!

(Filippo Tramontana) #159

כפי שראיתם מס’ דיונים שתכליתם היא דיווחי חדשות על אינטר - אוחדו לדיון “INTER NEWS”. המטרה היא להפסיק את תופעת ריבוי הדיונים שגורמת לכך שיש דיון על כל תת-נושא, שהופך לדיון יבש ברוב הזמן עם תגובה שמפציעה פעם ב…
מעתה, הכל יתרכז לדיון חי ושוטף אחד אותו ציינתי. יש לפתוח ת’רדים רק על דברים חדשים שבאמת לא משתייכים לאף פינה קיימת בפורום.

בנוסף, שימו לב - תמונות יש לפרסם בת’רד “תמונת מצב” ואודיו/וידאו בדיון המולטימדיה. נא להקפיד.

(ג'ון הקטן) #160

אני אחדד את מה שישי אמר לגבי פתיחת ת’רדים חדשים - [B]למעט[/B] דיונים של משחקים בסרייה א’, אותם יש לכם אישור לפתוח אם ראיתם שיומיים-שלושה לפני המשחק אף אחד עוד לא פתח (אני משתדל לבקש מאנשים ספציפים כשאין לי או לאור זמן לזה), כל רצון או בקשה לפתיחת דיון חדש, [B]חייבת[/B] לעבור דרכי, דרך אלעזר (פחות מומלץ) או דרך ישי. למה זה? כדי לשמור על סדר וארגון כמובן.

תודה על ההבנה.

(ז'וליו סזאר) #162

לא רוצה להיות קטנוני, אבל הדיון החדש שנפתח היום לא קצת מיותר? הוא לא חלק מהדיון של ה"אקס-נראזורים"?

(אלעזר) #163

הדיון עצמו לא מיותר, אבל הוא לא מצריך פתיחה של אשכול חדש. ההודעה הועתקה לאשכול הפרימברה.

חברים יקרים, אנא לא לפתוח אשכולות חדשים ללא אישור וידיעת המנהלים.

(JZ4) #164

זה רק אני, או שהעיצוב החדש של הפורום פחות נוח גם לכם ?

(kobinter) #165

לגבי המראה החדש של הפורום אני מסכים שהוא קצת פחות נעים .
אולי פשוט צריך קצת זמן להתרגל.

יש משהו אחר שמעניין אותי.
אחרי שניפתח הפורום החדש של מילאן ,אזי הפורום שלנו שינה את שמו לפקולטה ע"ש ג’זפה מיאצה .
עכשיו אני לרגע לא מערער על חשיבותו של ג’וזפה מיאצה להיסטוריה של אינטר [U]אבל[/U] הוא שיחק גם במילאן… כך שאולי כדאי
שהפורום שלנו ייקרא ע"ש [B]ג’יאצ’ינטו פאקטי[/B] ?

אשמח לדעתכם .

(JZ4) #166

נקודה למחשבה… אני האמת מסכים עם קובי…

(אלעזר) #167

שלום לכולם,

לאחר תקופה מאוד ארוכה ללא שינויים בצוות ההנהלה, הגיע הזמן לרענון.

אני רוצה להודות באופן אישי בשמי ובשם הפורום ליונתן (ג’ון הקטן) ולאלכס (Tifozo) על תרומה רבת שנים לפורום ולקהילת האוהדים. כבר תקופה מאוד ארוכה שהם אינם פעילים, והגיע הזמן לעדכן את הצוות.

מי שמצטרף לישי (Filippo Tramontana) הוא נתן - [B]ז’וליו סזאר[/B], שנמצא במערכת כבר לא מעט זמן, תורם רבות (במיוחד לאתר - שאפו!) והוא האדם המתאים להצטרף.

באופן עקרוני אני מאמין שפורום טוב נשען על שכבת הכותבים שבו ולאו דווקא על המנהלים. לכן חשוב לי מאוד שכל מי שכותב פה, שימשיך כך, ואם יש לו אפשרות לתרום יותר (כראות עיניו) ולהביא משתמשים נוספים, מה טוב. המנהלים משתלבים כאן לאו דווקא ככותבים, אלא בעיקר כמי שמכוונים את המערכת מלמעלה, שמירה על הסדר של הפורום וכו’.

אז ברוך הבא ז’וליו ו… פורצה אינטר! :slight_smile: