הפורום :: עדכונים, תלונות וענייני מנהלה. מנהל חדש במילאנו!

אינטר-מילאנו

(Forza Lazio) #218

[QUOTE=Filippo Tramontana;1664727]מה שיקרה הוא שאוהדי אינטר ידברו על כל הנושאים בדיון הקבוצה בפורום האיטלקי, אז ככה שאני לא רואה איך זה יתרום לפורום האיטלקי באופן כללי.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

זה לפחות ישאיר אותו עדכני.
אף אחד לא מבקש מכם להגיב בדיונים של קבוצות אחרות, אולי חלקכם יפתח לדברים אחרים שלא הכיר ויתחיל לגלות עניין, אבל מבחינת הפורום זה מהלך הכרחי כי הליגה צריכה פורום משלה, זה אבסורד שלשתי קבוצות יהיה פורום ולליגה לא. מניח שאתה גולש באייסוקר ורואה איך זה עובד שם. בסופו של דבר אנחנו - מנהלים ומשתמשים - צריכים לעזור אחד לשני, רק כך הקהילה שלנו תצליח.

(Azzurro) #219

לאחר חשיבה שהענקתי לנושא, אני [B]מתנגד [/B]לאיחוד הפורום האיטלקי והפורום של אוהדי אינטר.

מדובר על הבית של אוהדי אינטר כבר 13 שנים (ובשבילי, 12 שנים) עם קהילה שהתגבשה (וחלק ממנה עזב, בעוד שחלק אחר הצטרף), עם היסטוריה, ריגושים, אכזבות, אשכולות אגדיים ותחושה של קהילה אמיתית שהתגבשה פה. אני מניח שככל שההצלחה של אינטר תגיע שוב, הקהילה תהיה כפי שהייתה בעונה ההיא של 2010.

זה פשוט לא יכול להיות אותו הדבר בפורום אחד שיש בו רק אשכול אחד לאינטר.

אני גם גולש באייסוקר, וזה ממש לא אותו הדבר. תהיה אולי יותר פעילות בפורום האיטלקי, אבל לא באופן משמעותי וזה ודאי לא מה שיעיר אותו. בעבר הפורום האיטלקי היה הטוב ברשת (בעברית) בשל מגוון המשתמשים הרחב מאד שלו שכבר לא כאן (בעיקר רמי הראל, שחסר מאד, אבל ודאי שלא רק הוא). הדעיכה שלו החלה בערך באמצע תקופתי כמנהל בו, שהמשתמשים הלכו ועזבו.

הבית של אוהדי אינטר הוא פה, ככל שהפורום ימשיך להתקיים.

בנימה זו - כל אוהדי אינטר הותיקים שאינם כאן, חיזרו אלינו.

(Stanko) #220

אמנם הרבה מאיתנו רק קוראים, אבל אני יכול להעיד ולומר שרובנו נהיינו מאד פסיביים.
אני יכול להעיד על עצמי שאני נכנס לכאן כל יום, אבל אני כותב הודעה אחת ל…

אני מסכים אתכם שצריך שאנחנו, האנשים הפסיביים, נתחיל יותר לכתוב, ופחות לקרוא.
אשתדל מאד ליישם זאת!

(shai94) #221

למרות שהפורום נהפך לקהילה רשמית, הפגיעה בירידת הפורומים לטובת הפייסבוק פוגעים מאוד כי לא מצטרפים משתמשים חדשים שיעלו את רמת הפורום.
אנחנו גרעין די ישן שגם רובינו מחוסר זמו כמובן, פחות מעדכן ידיעות בפורום.

סטאנקו, לפעמים גם אם תרצה להגיב לא יהיה לך על מה כי בקושי מעלים לפה כבר עידכונים שהם לא מארקטו או על משחקי הקבוצה בלבד.

לא מספיק לרצות להגיב, אלא חובה גם שיותר משתמשים ינסו לעדכן ידיעות חדשות בכל תרדים. זה הקושי האמיתי שלנו בשנים האחרונות.
אני כמובן לא בא לאף אחד בתלונות, אלא מחדד מדוע הפורום בירידה שנים רבות.
פעם הייתי מרגיש “תחרות” מי יעלה ראשון ידיעה חדשה לפורום. היום זה כבר פאסה.
משתמשים מאוד איכותיים עזבו בלי שאחרים יגיעו. Tifzo (אלכס). גון הקטן, אלעזר, סנטיאגו סולארי וכולי… מקווה שהם מדי פעם מסתכלים על הפורום.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(shai94) #222

לאור המצב של הפורום האיטלקי, חייבים לפתוח תרד על הליגה האיטלקית שבו נוכל לדבר/לדון/לעדכן על היריבים ושאר הליגה האיטלקית.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(Interista) #223

אני דווקא חושב שזה משהו שצריך להיעשות בפורום האיטלקי, אפילו אם הוא לא במצב טוב (וזו אחלה דרך גם לשפר את המצב שלו).

אני חושב שלדבר על קבוצות אחרות בתוך הפורום שלנו צריך להיות רק אם אנחנו רוצים לעשות את זה בהשוואה לאינטר (נניח ברמה התאורטית אפשר בדיון של המרקאטו לדבר בכללי על התחזקות של הליגה שמצריכה התחזקות שלנו למשל), אם זה חדשות כמו כך שהיגוואין לא ישחק מולנו או סתם אם רוצים לשמוח לאידן של יריבותינו (במצב הנוכחי זה לא הכי רלוונטי, אבל באופן כללי). אולי יש עוד מקומות שאפשר לפתוח עליהם דיון אצלנו, אבל זו בגדול דעתי.

(shai94) #224

מאחר והפורום האיטלקי נסגר, חובה לעשות פה ת’רד אחד על הליגה האיטלקית שבה נדון על היריבות שלנו ועל ההצלחות/כישלונות שואר הפרמטרים שלהם.

(Sasha) #225

פתחנו דיון לליגה האיטלקית בפורום העולמי. נשמח לראות אתכם שם :).

(Paul Heyman) #227

חברה, אחרי זמן מה בלי מנהל, תיקנו את הבעיה הגדולה הזאת ויש לכם עכשיו מנהל חדש ומאוד ראוי:

@raz_bikel

אני בטוח שהוא יוכיח את עצמו כיותר מראוי ויעזור לנהל ולקדם את הפורום פה קדימה!

מזל טוב :slight_smile:

(Interista) #228

מזל טוב ובהצלחה!