שיאים, כיבודים ופרסים, סטטיסטיקות ופרפראות

ברצלונה

(Tronas) #2833

שחקני ההתקפה הם בעיקר הטובים ביותר במשחק והמשפיעים ביותר שיש בימינו, על ההשפעה של מסי, רונאלדו, סוארז, ניימאר וכן הלאה אי אפשר להשוות להשפעה של אף שחקן קישור\הגנה אחר. אף שחקן הגנה או קישור לא משפיע בימינו כמו השחקנים הללו, שמרביתם עושים פשוט הכל במגרש, בונים משחק, מסיימים מצבים, לחץ, שליטה על קצב. אין שחקן הגנה או קישור שמועמד כרגע כי אין שחקן הגנה או קישור שמשפיעים ברמה כזאת כמו השחקנים שציינתי, מהפכניים בדרך שלהם, השוער הטוב בעולם, שכמובן זוהי לא החלטה סופית ואם זה נוייר, בראבו, קורטואה או צ’ך, לא משפיעים כמו שחקני ההתקפה כיום. שחקן ההגנה הטוב בעולם, פיקה, מסצ’ראנו, ראמוס, בואטנג או אחד משלושת בלמי יובנטוס, לא משפיעים ברמה כזאת על המשחק. היחיד כיום שיכול לתת תיגר, לפי דעתי, על השלישיה הטובה בעולם, מגיע ממקום שונה לגמרי וההשפעה שלו היא אחרת לגמרי, כמובן, סרחיו בוסקטס. הבוס. הבן אדם פשוט בעל בית, לא של מרכז המגרש, של כל המגרש. וגם הוא, אם ימשיך ביכולת המטורללת הזאת, יזכר שמו כאחד מהטובים ביותר בעולם רק בפורומים ובקרב אנשי תקשורת שמבינים כדורגל ולא עסוקים עם מי כריסטיאנו רונאלדו יצא לאכול במסעדה, בחיים לא בטקס עם הייפ כל כך גדול ומושחת כמו כדור הזהב.

(t-rix) #2834

רונאלדו זכה בפרס השחקן האהוב של שנת 14/15.
הוא לא נכח בבאירוע כנראה בגלל שהפסיד את תואר השחקן המוערך של עונת 13/14.

מסי שזכה בשחקן השנה בליגה נולד במקור בבאר שבע -שיחק בשכונה עם בניון- ולכן לא היה מועמד אפילו לשחקן הדרום אמרקאי.
ראמוס בלם השנה.

בדיחת השנה

(מסי 10 ) #2835

למה אתם מתלוננים שמסי לא מועמד לשחקן הדרום אמריקאי של השנה אם כולנו הגענו למסקנה שהוא בכלל מכוכב אחר…

(X@vi) #2836

הטקס הזה היה בדיחה למרות שדווקא הקומיקאי שהופיע לא היה מצחיק בעליל. כריסטיאנו זכה בפרס השחקן מוערך [B]ע"י האוהדים[/B] שזה הדבר הכי מצחיק, הרי הוא לא השחקן הכי מוערך ע"י שחקני ריאל מדריד אז ע"י האוהדים? קיצר וכס בדיחה

הדבר היחיד שהיה שווה לפתוח בשבילו את הגאלה זו המנחה :wink:

(האחיין של קרלס) #2837

[B]מסצ’ראנו זכה היום בפרס הפייר פליי לשנת 2015 ע"י שחקני בארסה.
[/B]
הוא עבר את צ’אבי, אינייסטה, מסי, פיקה וראקיטיץ’ שהיו המועמדים הסופיים מההצבעות.

האירוע התקיים באולם בקאמפ נואו, וברתומאו ורמון אלפונסדה נכחו שם. “אנו מדגישים ערכים כמו מנהיגות - על המגרש ומחוצה לו, כבוד למועדון, היריבים והחברים לקבוצה, והמחיבות לחולצה של הקבוצה הראשונה, לאוהדי ברצלונה ולקהילה”, אמר אלפונסדה.

ברתומאו הזכיר את הקושי שהיה ברכישה של מסצ’ה ב-2010, ואת הרצון שהיה לו להגיע לבארסה. “בואו נזכור שהוא עשה מאמץ כלכלי חשוב מאוד כדי לבוא לכאן ואנחנו מעריכים את זה. ליברפול ידעו שהם משחררים שחקן נהדר, אבל הוא התעקש והיה נחוש בדעתו”, הוא אמר. “הוא אחד מהשחקנים החשובים ביותר שיש לנו, הוא מתאים את עצמו לצרכים של הקבוצה. הזמן הוכיח שצדקנו לגביו. הוא הפך לשחקן טוב יותר, המציא את עצמו מחדש - לא החתמנו אותו כבלם”.

מסצ’ראנו הדגיש שהוא אסיר תודה לקבל את הפרס, בו כבר זכו לפניו בויאן (2010), אינייסטה (2011), צ’אבי (2012 ו-2013) ופויול (2014).

“זה כבוד גדול לזכות בפרס הזה במועדון כה תובעני. אני מקווה להישאר עוד שנים רבות בברצלונה”.

[VINE]iWptXIYOZlF[/VINE]

[B]פיקה נבחר היום לספורטאי הקטלאני המצטיין של שנת 2015.[/B]

(moshe34) #2838

אני אוהב נורא את מסצה אבל עם כל הכבוד אליו אין שום ספורטאי בפלנטה הזאת שראוי לתואר פייר פליי יותר מאינייסטה.

(San Sunny) #2839

בכל מה שקשור לסיומת מול השער, מסי הידרדר משמעותית, להבדיל מסוארס שמפגין שיפור קולוסאלי מעונה לעונה! מה דעתכם על הנתונים האלה?

(t-rix) #2841

אני חושב שזה לא אומר הרבה, ואני אסביר.
עונת 12/13 הייתה עונה של פעם בהיסטוריה. אני לא חושב שבעתיד הנראה לעין נראה מישהו או אפילו מסי עצמו משחזר 91 שערים + 32 בישולים ב 60 משחקים. גם במהלך כתיבת שורות אלה אני מתקשה להאמין שהניתונים האלה אכן קרו. ועוד הייתי עד לזה.

בעונה שאחריה מסי חווה פציעות שקעו פתיחה טובה, המשיך בכשירות לסירוגין אבל לא באמת בכושר משחק גם במונדיאל. מה שמסביר את הצניחה באחוזים.

את עונת 14/15 הוא פתח גם כן לא טוב, עם שיטה חדשה ומערך חדש של אנריקה שבזמנו עשה רושם שגם הוא בעצמו לא יודע מה הוא רוצה מהשחקנים. ואז הגיעה סוסידאד, מסי התעצבן, אנריקה התעורר וה msn התחברו. מכאן ההסבר לעליה באחוזים.

ואז מגיעה העונה הנוכחית, שגם אותה פתח בצורה סולידית משו, ואז הגיעה הפציעה הלא קלה בכלל. רואים שהוא לא בכושר משחק, לא מתאמץ ובכלל לא ממש מלא באנרגיה כמו בחצי השני של העונה החולפת. מכאן ההסבר לאחוזים הגרועים.

ממנו אני לא מודאג, קצת כושר משחק ויהפוך שוב למפלצת מפלנטה אחרת.

נ.ב. זה לא מוריד מאומה מההשתפרות האדירה של סוארז. מושלם!

(Shusaku) #2842

קצת מדאיג שב3 מ4 העונות האחרונות מסי חווה פציעות שמאוד פגעו בנו.

(elior_9) #2843

ליאו חייב להתחיל לשמור על עצמו ולהבין שהוא כבר לא ילד והגיע הזמן להוריד מעצמו עומס…
לא חייב לשחק 70 משחקים בעונה… אפשר גם 50… יש את ניימאר שיעשה את העבודה במשחקים שליאו יכול לנוח ולחלק כוחות לעצמו…
מסי חייב להוריד עומס אם הוא רוצה להאריך לעצמו את הקריירה ברמות הגבוהות…
שמור על עצמך ילד כדי שכולנו נוכל להנות ממך כמה שיותר… אחרי הכל את שחקן של פעם במילניום.

(Sasha) #2846

• מסצ’ראנו הפך היום לשחקן בארסה עם הכי הרבה משחקים (255) ללא כיבוש שער. האחרון שהחזיק ב"שיא" היה רייזיחר עם 254 משחקים בלי אף שער.

• בארסה פותחת שנה שנייה ברציפות בלי לכבוש שער במשחק הראשון.

(San Sunny) #2848

העונה, 5 שערים בבעיטות חופשיות - 4 של מסי ואחד של ניימאר. 3 פעמים מסי פגע במשקוף, עוד פעם אחת ניימאר פגע בקורה. הייתי ממליץ לקבוצות היריבות לא להפיל שחקנים שלנו ליד הרחבה שלהם…

(האחיין של קרלס) #2849

5 נציגים ברסאיים בנבחרת שנת 2015 של אופ"א (הצבעות אינטרנטיות) - [B]מסי[/B], [B]ניימאר[/B], [B]אינייסטה[/B], [B]פיקה[/B] ו[B]אלבס[/B].

(San Sunny) #2850

טקס פרס כדור הזהב לשנת 2015 ייערך היום ב-19:30 שעון ישראל, שידור בערוץ הספורט. האם נראה הפתעה ומסי לא ייקח את הפרס? האם ניימאר יסיים מעל כריסטיאנו?

מה עם פרס פושקש? הצבעתם למסי?

(El pulpo de badia) #2851

אז ניימאר, רונאלדו ומסי מועמדים לפרס כדור הזהב. ואני שואל את עצמי: איפה סוארס? החלוץ הטוב בעולם עם סטטיסטיקה של 48 שערים ו 22 ב56 הופעות ב2015.
לא הגיוני שסוארס לא יהיה במקום כריסטיאנו.
אני חושב שהעונה האחרונה של סוארס הייתה העונה הטובה בקריירה שלו.
ב24 בינואר סוארס יהיה בן 29, בכושר הטוב בעולם.
מסי ב2015 ב61 משחקים משמח אותנו 52 פעמים ו26 בישולים וכמובן 5 תארים, וכל זה עם תקופה ארוכה שהוא פצוע.
רונאלדו ב57 משחקים כובש 57 שערים, 17 אסיסטים וכמובן 0 תארים. ניימאר ב62 משחקים כבש 45 שערים ו17 בישולים עם 5 תארים.
ללא קשר לסטטיסטיקת השערים המדהימה של שלושתם, חמשת התארים מוסיפים מאוד להתמודדות על כדור הזהב.
אם נשווה בין רונאלדו לסוארס: סוארס חלוץ(!!) עם 22 בישולים ו 5 תארים. רונאלדו, שתמיד משחק לצד חלוץ, (!!) עם 17 בישולים ו0 תארים.
מגוחך שלא כל חברי ה MSN, שכבשו ביחד יותר מכל הקבוצות בעולם, לא מועמדים לכדור הזהב.

אני מאמין שמסי ייקח את כדור הזהב, עם השער המדהים נגד באיירן והבישולים הבלתי נשכחים לסוארס וניימאר.
ניימאר ורונאלדו? נתנו עונה מצוינת, אך מבחינתי הם לא רלוונטיים לזכייה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(Ehud) #2852

“אני רוצה להודות לכדורגל על כל מה שנתן לי”- לאו מסי

כבר יותר מאגדה

(agalma) #2853

הניסיון להראות מופתע כשכל העולם מכיר בעליונות שלך על המין האנושי, בפעם החמישית:

(Tronas) #2855

(moshe34) #2856

מזל טוב למסי,
הבחירה של מסי בסוארז 1 וניימאר שני עושה לי טוב.
אבל אני עדיין לא יכול להירגע מהבחירה של גוטמן:
רונאלדו בייל ומולר (לא זוכר את הסדר) ואו ותחזיקו חזק אחד ההגדרות תפקיד שלו בהפועל זה מערכת הסקאוטינג…
מדברים על הנזק שכביכול שוברי שתיקה עושים לנו בתדמית:
גם אם תחברו את כל עמותות השמאל זה לא שווה לכמות הבוז שהבחירה ההזויה שלו גורמת לנו…

(moshe34) #2857

ברכות גם ללוצו: