שיאים, כיבודים ופרסים, סטטיסטיקות ופרפראות

ברצלונה

(האחיין של קרלס) #2688

סטטיסטיקת השערים של מסי בליגת האלופות:

יש גם 19 בישולים אז הוא אחראי ל90 שערים ב90 משחקים. הוא גם כבש מ8 פנדלים (כריסטיאנו מ9), ומ10 דחיקות ממטר. 37 שערים הגיעו נגד אלופות בחמש הליגות הבכירות, אצל ראול 31 וכריסטיאנו 26 (כולל פנדלים). בגיל של מסי (27) לראול היו 48 שערים, לכריסטיאנו 34. כריסטיאנו כמובן מאחוריו בשער אחד למרות שהפורטוגלי שיחק 17 משחקים יותר ממנו (107) וגדול ממנו בשנתיים, לראול לקח 142 משחקים כדי להגיע לזה (52 יותר ממסי) וסיים לשחק בצ’מפיונס בגיל 34-35. מסי גם מחזיק בממוצע השערים למשחק הכי גבוה בהיסטוריה של הטורניר עם 0.8 שערים למשחק, ראול עם 0.5. מסי כובש שער בכל 102 דקות בממוצע, ראול בכל 169 דקות.

כל השאר בתמונה:

(GoD iS a Dj) #2689

[QUOTE=האחיין של קרלס;1585334]

סטטיסטיקת השערים של מסי בליגת האלופות:

לכריסטיאנו 34. כריסטיאנו כמובן מאחוריו בשער אחד למרות שהפורטוגלי שיחק 17 משחקים יותר ממנו (107) וגדול ממנו בשנתיים
כל השאר בתמונה:

[/QUOTE]
שים לב איך רונאלדו צימצם את הפער בשנתיים(בן 29 עכשיו) הפורטוגזי דווקא נמצא בכושר מדהים לעומת מסי המדכדך משהו שנה שנייה ברציפות.
מצד שני, אין קבוצה מאחורי הילד…

(האחיין של קרלס) #2690

[RIGHT][B]

[FONT=arial]המבשלים של בארסה העונה:[/B]

שחקני ההגנה - 6 בישולים.
שחקני הקישור - 4 בישולים (רק 12%, הכי פחות!). 2 לאינייסטה, 1 לבוסקטס ו1 לראפיניה.
שחקני ההתקפה: 15 בישולים (ועל זה נאמר מתבססים רק על האיכות בהתקפה).[/FONT]

[/RIGHT]

(Tronas) #2691

לא יודע מה זה אומר, עונה שעברה שחקני ההתקפה שלנו בישלו 66 שערים שאני די בטוח שהקשרים שלנו לא בישלו כמות גדולה כזו, מתחלקים בהם מסי, ניימאר, אלכסיס, פדרו וטייו (שכחתי מישהו?).

(sus) #2692

אני די בטוח שהנתון הזה כולל את ססק שהיה חלוץ מדומה אבל בישל לא מעט פעמים מעמדות של קשר

(t-rix) #2693

כשההגנה מבשלת יותר מהקישור אין דרך יפה לצאת מזה…

(Tronas) #2694

[QUOTE=sus;1586473]אני די בטוח שהנתון הזה כולל את ססק שהיה חלוץ מדומה אבל בישל לא מעט פעמים מעמדות של קשר[/QUOTE]
לא, זה לא.

מן הסתם שהקישור שלנו לא קיים העונה, אבל הנתון הספציפי הזה לא אומר הרבה. (על ההתקפה)

(Tronas) #2696

ההודעה שלי התייחסה רק ל"[RIGHT]ועל זה נאמר מתבססים רק על האיכות בהתקפה", אני כמעט בטוח שמאז שפפ הגיע להתקפה שלנו יש הכי הרבה בישולים משאר חלקי המגרש, בעיקר בגלל המשיח.
לגבי השאר אני מסכים איתכם בהחלט שלא יכול להיות מצב שההגנה מבשלת יותר מהקישור (אגב, עוד הוכחה לכך שהקשרים שלנו מסורסים בצורה משוגעת כדי לחפות על המגנים שעולים הרבה ומשאירים הרבה חורים כדי לנהל את המשחק מהאגפים).[/RIGHT]

(האחיין של קרלס) #2698

התכוונתי שזה רע שרק שחקני ההתקפה מבשלים (ובהפרש גדול מדי מהקישור), לא התלוננתי על כך שהם מבשלים בכמויות מן הסתם (להפך, זה תמיד מבורך).

(האחיין של קרלס) #2699

[RIGHT][B]בראבו [/B]הוא אחד מ5 המועמדים לתואר שוער השנה של פיפ"א לשנת 2014 (שנוייר כמובן יזכה בו בוודאות).[/RIGHT]

(האחיין של קרלס) #2712

[B]מסצ’ראנו, אלבה, פיקה ואלבס[/B] (:lipsrsealed:) כלולים ב20 המועמדים לשחקן ההגנה שייבחר בהרכב השנה של פיפ"א לשנת 2014 (יוכרז בטקס הגאלה בינואר כמובן).

(BUSQUETS16) #2713

את האמת זה קצת מסיח את הדעת כל עניין השיאים ואני מקווה שזה לא יעלה ללאו יותר מדי לראש במיוחד כשהוא שובר 2 שיאים היסטוריים תוך שבוע אחד.
בכל ההמולה הזו על מסי,נשכח שחקן אחד,אני מאמין שאתם מכירים אותו והוא השווה את שיא ההופעות בליגת האלופות ל151,בדיוק כמו ראיין גיגס.
זה מה שהיה לראיין גיגס להגיד :Giggs:“It’s always sad to lose a record, but sharing it with someone of [B]Xavi[/B]'s caliber, such a great player, makes it a little better.”
[B]א-ג-ד-ה.[/B]

(האחיין של קרלס) #2714

[RIGHT]מסי כזכור כבש 5 שלושערים בצ’מפיונס (הכי הרבה בהיסטוריה של המפעל כמובן. ו2 מהם זה רביעייה וחמישיה), בזהה לכל שחקני ריאל מדריד בהיסטוריה של ליגת האלופות.[/RIGHT]

(t-rix) #2715

לאור הטענות ממדריד על ממוצע עדיף ואם רונאלדו היה משחק פה 10 שנים היה עובר את צ’יפוטו האגדי…
אז הנה הפירוט פעם אחת ולתמיד מאז שרונאלדו נחת, קרי, מעונת 09\10 ועד עצם היום הזה… הן לרונאלדו והן למסי… [TABLE=“width: 500”]

שחקן\מסגרת
ליגה
צ’מפיונז
ממוצע בליגה
ממוצע בצ’מפיונז
בכל המסגרות

מסי
199 +84 בישולים ב180הופעות
58 שערים ב60 הופעות
1.1 שער למשחק… 1.57 כולל בישולים
0.97 שער למשחק…
291 שערים ב281 הופעות…

רונאלדו
197+ 55 בישולים (176 הופעות)
56 ב56 הופעות
1.12 שער למשחק… 1.43 כולל בישולים
1.0 שער למשחק…
278 שערים ב265 משחקים

[/TABLE]
אצל מסי המספרים גבוהים יותר, אבל ממוצע השערים למשחק צמודים…
אם מחשבים את הבישולים אז מסי פותח פער…

בקיצור… מחפשים בכל דרך לרפד את האגו שלהם…

(sus) #2716

צריך להוסיף את זה שהשנים שרונאלדו שיחק נחשבים לשנות שיא בקריירה כשמסי התחיל לשחק כאן מגיל 17.

(האחיין של קרלס) #2717

כצפוי, שלושת המועמדים הסופיים לכדור הזהב לשנת 2014 הם [B]מסי[/B], כריסטיאנו ונוייר.

(Shusaku) #2718

מסי, שמשחק בליגה הראשונה מאז גיל 17(!!), הבקיע את שער הליגה ה145 שלו ב144 משחקים בקאמפ נואו.

מסי הוא השחקן הראשון בהיסטוריה של הליגה שכובש מעל 400 שערים בעבור מועדון בודד.

למסי יש אותו מספר משקופים העונה כמו פנדלים לרונאלדו.

מסי עם שער 20 העונה ב19 משחקים. 0 פנדלים.
רונאלדו עם 29 שערים ב21 משחקים. 8 פנדלים.

(האחיין של קרלס) #2719

עוד (סוג של) “שיא” - שבירת הכי הרבה שיאים עם שלושער:

הפך למלך השערים בהיסטוריה של הליגה עם[B] שלושער[/B].
הפך למלך השערים בהיסטוריה של הקלאסיקו עם [B]שלושער[/B].
הפך למלך השערים בהיסטוריה של המועדון עם [B]שלושער[/B].
הפך למלך השערים בהיסטוריה של הצ’מפיונס עם [B]שלושער.[/B]
ו… מלך השערים של הדרבי הקטאלוני עם [B]שלושער.

[/B] _______________________________

מסי כבר עם 22 שלושערים בליגה. 18 מהם טהורים - כלומר רק 4 מהם הובקעו גם עם פנדל. רו(פ)נאלדו מנגד, “עקף” את מסי עם 23 שלושערים בליגה - ב14 מהם הוא נעזר בפנדלים, כלומר - רק 9 מהם טהורים.
אגב, 43 מתוך ה200 שערים של כריסטיאנו בליגה, הובקעו מפנדל (22%).

הוא גם מתקרב לעוד שיא חדש - הכי הרבה שלושערים בהיסטוריה של הכדורגל הספרדי (לא רק בליגה).

(BUSQUETS16) #2720

ראיתי את סרטון השלושערים הטהורים של לאו שהעלה אחד ממכובדינו פה ושמתי לב מלבד השערים היפים לרשימה המכובדת של השוערים שיש שם.
איקר קסיאס,דייגו אלבס(שוער נבחרת ברזיל),בבטו(שוער נבחרת פורטוגל),דוד דה חאה,טיבו קורטואה,ווילי קבאז’רו,קיקו קאסייה(שוער סגל ספרד).
Magisterial Lionel.

(האחיין של קרלס) #2721

מסי השווה עוד שיא גדול אמש: [B]הכי הרבה שערים בהיסטוריה של כל המפעלים באירופה (של אופ"א)[/B] - ליגת האלופות, הליגה האירופית והסופרקאפ.

מסי כמובן מעולם לא שיחק בליגה האירופית, אז מדובר בכמות השערים וההופעות שלו באלופות + 2 משחקים בסופרקאפ (בהם הוא כבש שער אחד כזכור) - כלומר 76 שערים ב94 הופעות. ראול למשל כבש גם בליגה האירופית (ולכן עשה זאת בהרבה יותר הופעות, גם יותר מההפרש ביניהם בצ’מפיונס).