טניס עולמי :: סטיבנס זוכה באליפות ארה"ב הפתוחה!

(סארי) #4917

קארינו בוסטה,שוורצמן, קווירי או אנדרסון,אחד מהם יהיה בגמר השנה,אם הייתי אומר את המשפט הזה לפני פתיחת הטורניר הרבה אנשים היו צוחקים עליי.
נדאל סופסוף נותן משחק טוב,הוא פשוט דרס את דולגופלוב, נכון שהאוקראיני היה רע אבל נדאל היה נהדר היום, במיוחד הבקהאנד שהיה פשוט קטסטרופלי כל הטורניר.
רובלב מוביל 2:0 מול גופן והוא כנראה יהיה היריב של נדאל ברבע.
ת’ים מול דל פוטרו, לא יודע איך לאכול את המשחק הזה, שניהם שחקנים לא יציבים, אנחנו יכולים לקבל משחק אדיר או שאחד מהם פשוט יתפרק כבר במערכה הראשונה.
פדרר מול קולשרייבר, לא צפיתי בשניהם בטורניר הזה, לא יודע איך המשחק הזה יתפתח.

(Paul Heyman) #4918

ואצל הנשים, זה הרגע שבו אתה מבין שהאלופה בוודאות הפעם לא תהיה סרינה וויליאמס, או סימונה האלפ, או אנג’ליק קרבר, או מאריה שאראפובה, או גארבינה מוגורוזה…

אני מהמר על קוקו וואנדוויי או קרולינה פלישקובה…

(סארי) #4919

וואנדווי נראית פשוט נהדר,היא מיררה לפלישיקובה את החיים,באמת מהנה לצפות בה. יד לה עוצמות אדירות והיא תוקפת כל הזמן, סרינה נמבר 2.
מתי הייתה הפעם האחרונה ש 4 אמריקיות היו בחצי גמר ה usopen?
אצל הגברים חצי הגמר הראשון נקבע, קארינו בוסטה יפגוש את אנדרסון והם יילחמו על הכרטיס לגמר,מי היה מאמין לזה?
הלילה נקבל את ה משחק של רבעי הגמר כאשר פדרר יפגוש את דל פוטרו, המשחק הזה אמור להיות אדיר.

(סארי) #4920

נא להתעורר חברה, יש לנו אליפות מדהימה פשוט, המשחק של נדאל ודל פוטרו פשוט אדירר,זה מה שנקרא לצפות וליהנות(גם המשחק מול פדרר היה אדיר).
אנדרסון בגמר גרנד סלאם,וואו.

(Paul Heyman) #4921

סלואן סטיבנס זוכה בסלאם הראשון שלה עם 6:3 6:0 מול מדיסון קיז.

כל כך קיוויתי לראות דווקא את קוקו וואנדווי בגמר הזה, אבל הייתה לה התפרקות מסויימת בחצי הגמר מול קיז שסיפקה משחק אדיר מצידה.

אבל פשוט תצוגת כוח ועוצמה של הטניס האמריקאי מבחינת הנשים עם חצאי גמרים שמורכבים כולם משחקניות אמריקאיות (סטיבנס, ונוס, וואנדווי וקיז).

וצריך לבדוק אבל לדעתי סטיבנס היא הבלתי מדורגת הראשונה (נשים או גברים) שזוכה בטורניר סלאם לדעתי מאז סודרלינק ברולאן הגרוס.

אגב, לראות את קיז וסטיבנס יושבות ומדברות (אני מנחש שהן חברות ממש טובות) אלו פשוט תמונות מדהימות; לא רואים דברים כאלו הרבה, גם לא את החיבוק המאוד ארוך של שניהן בסיום המשחק.

אגב נוסף, ארבעה סלאמים השנה - ארבעה זוכות שונות אצל הנשים. וויליאמס, אוסטאפנקו, מוגורוזה ועכשיו סטיבנס.

(Paul Heyman) #4922

אני לא יודע מה להגיד על העמידה של נדאל במשחקוני ההגשה של אנדרסון…

(סארי) #4923

הוא רוצה להיות שופט קו נראה לי…

(סארי) #4924

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל נדאל הפך לשחקן כל כך מגוון שזה מפליא, ההצטרפות של מויה לצוות אימון שלו הייתה אחת ההחלטות הכי טובות שהוא עשה. הוא שיפר את ההגשות שלו, הסרב השני שלו כבר מגוון ולא לוקחים הרבה נקודות קלות על הסרב. הוא גם שיפר את הבק הנד בצורה מפליאה.
נדאל התחיל את הטורניר רע והבק האנד שלו החה קטסטרופה,עם הזמן הוא השתפר והשתפר ובשלבים המאוחרים הוא היה פשוט נהדר.
חשבתי שנדאל יתקשה יותר מול הסרב של אנדרסון, נדאל תמיד מתקשה מול סרב חזק אבל כנראה הוא למד את אנדרסון היטב, הוא החזיר את רוב הסרבים והחזיר אותם טוב.
שירים את היד מי שחשב שפדרר ונדאל יזכו בגראנד סלמים השנה.

(Paul Heyman) #4925

אני עדיין לא שלם עם הטקטיקות של נדאל אתמול.

אני כיאילו שמח מאוד עבור השחקן הזה על כל הצלחה שלו כי יש לו כבוד ענקי לכל מה שהוא עבר עם הפציעות בקריירה שלו ולחזור מכל זה לטניס שהוא הציג השנה, זה לא פחות ממדהים.

אבל אתמול הוא קצת… איך לתאר את זה…

זה כמו שצ’לסי תשחק בההרכב הכי חזק שלה מול קבוצה מהליגה הרביעית; וצ’לסי תעשה בונקר טוטאלי ותנצח 4:0 משערים במתפרצות.

מילא אם זה היה גמר מול איזה ראוניץ’ אפילו, או אחד מהבכירים… אבל זה היה קווין אנדרסון - שחקן “נחמד” במקרה הטוב ביותר שהשתמש בהגרלה סופר נוחה ותקופה וטורניר סופר ביזארים כדי להגיע לגמר (בספק אם הוא אי פעם יגיע שוב). הוא עדיין נתן תצוגה הירואית תחת הנסיבות, אבל לי הייתה פשוט תחושה מעט לא נוחה בהקשר לטקטיקות של נדאל במשחק הזה.

אבל, That Aside - ברכות לשור ממאיורקה על גראנד סלאם 16!

(סארי) #4926

גם אני האמת לא הבנתי הרבה דברים שנדאל עשה, בתחילת המשחק הסתכלתי איפה הוא עמד בסרב ואמרתי לעצמי עוד מעט הוא יישב עם הקהל, דבר שני שלא אהבתי הוא זה שהוא חיכה יותר מדי לטעויות של אנדרסון במקום לתקוף.
אני עדיין חןשב על המשחק שלו מול דל פוטרו ומנסה להבין איך דלפו התפרק אחרי המערכה הראשונה, כי במערכה הראשונה הוא שיחק פשוט מושלם.

(Sami_h) #4927

אחרי ההיי שהייתי בו אתמול מלראות את אתלטי שלי מול העיניים באולימפיקו הייתי צריך כתבה מדכאת במיוחד כדי לצאת מזה, ומצאתי אותה בדה באזר.
דורפן עם כתבה מצמררת על צד מלוכלך ועצוב בטניס.

http://debuzzer.com/dorfan/83106/

(סארי) #4928

למרות שכולה זה טורניר בייגין,אבל המשחק הזה בין נדאל לדמיטרוב פשוט אדיר, משחק של הנאה צרופה.