טניס עולמי :: סטיבנס זוכה באליפות ארה"ב הפתוחה!

(Paul Heyman) #4836

הפרשנים הישראלים מגזימים באופן מביך במשחק של מדבדב מול וואורינקה.

זה כיאילו הם בחיים לא ראו את הענף הזה…

כמה ממכם זוכרים את כל השחקנים שהדיחו את נדאל ופדרר בסיבוב ראשון/שני בווימבלדון בכל השנים האחרונות?

אני יכול אולי להיזכר בלוקאס פויי בלבד (אולי גם בזה אני טועה).

יש הרבה שחקנים שבאים בסיבוב ראשון ומספקים את משחק החיים שלהם ולהדיח איזה בכיר, אבל האחוז מתוכם שמצליח גם להפעיל לסיבוב השלישי הוא קטן, והאחוז מתוך אלו שמצליחים גם להתבסס בטופ ולהישאר שם - אפילו עוד יותר קטן. והאחוז מתוך אלו שמצליחים להפוך לטופ שחקנים בעולם זה אחוז מזערי.

אבל לא אצל השדרים הישראלים - מדבדב עוד לא הצליח לסגור את סטאן (ונגיד אפילו אם כן - כמו שוואורינקה משחק), אבל הם כבר מדברים עליו כמו שחקן אגדי…

הסיפור במשחק הזה בכלל הוא וואורינקה.

(סארי) #4837

דסטין בראון, איפה הוא ואיפה הטופ?

(Paul Heyman) #4838

בדיוק.

אוף, למה ערוץ הספורט צריך להרוס חוויית מייג’ור ולקחת את השידור מיורוספורט והשדרים והפרשנים הפנטסטים שלהם…

איך אני אמור לעבור טורניר כזה בלי מאטס וילאנדר וג’ון מקנרו מדברים בסוף היום…

(סארי) #4839

אני צופה בזה באינטרנט, יותר טוב ויותר מהנה.

(Paul Heyman) #4840

יש איזה שירות שנותן שידורים ב-HD באופן מקיף וטוב?

(סארי) #4841

לצערי לא.

אני זוכר גם את לוקאס רוסול(מקווה שלא התבלבלתי בשם הפרטי), לא עשה מאז כלום ושום דבר.

ואת סרגיי סטאחובסקי שהדיח את פדרר.

רק מחזק את מה שאתה אומר, משחקים כאלה הם הישג השיא של סוג הטניסאים הזה.

מרתיח שערוץ הספורט משדר רק משחק אחד כשיש כל כך הרבה בו זמנית.

גם ככה לקחו לכם כמעט את כל התוכן שהיה, לפחות תשדרו את הטורניר הכי טוב שאפשר.

אנחנו כבר בשנת 2017, בצ’רלטון אפשר לבחור צוות שידור. זה פשוט לא להאמין.

(Paul Heyman) #4844

קצת יום מאכזב, בעיקר כי כולם פרשו במשחקים של הבכירים.

אז פדרר עלה אחרי שדולגופולוב פרש, דיוקוביץ’ עלה אחרי שקליזאן פרש…

הממ…

אנג’ליק קרבר התחילה את המסע המחודש שלה לגמר ברגל ימין, כשאיתה עלו גם קריסטינה מלדנוביץ’, מוגורוזה, רדוונסקה, פלישקובה, ווזניאקי ולבסוף גם קוזנצובה שניצחה את אונס ג’אבר - המוסלמית הראשונה בתולדות ווימבלדון.

אצל הגברים היה גם כן יום שקט כשמלבד הבכירים עלו גם גריגור דימיטרוב, מישה וגם אלכס זברב, דויד פרר הבלתי נגמר שהדיח את רישארד גאסקה, תומאס ברדיך המשמים, גאל מונפיס, חואן מרטין דל פוטרו, מילוש ראוניץ’, דומיניק ט’יים ולבסוף גם דודי סלע שלנו.

(סארי) #4845

בצד של הגברים זה היה היום הכי משעמם בטורניר גראנד סלאם שאני זוכר.
משהו מעניין, השחקנים האלה שפורשים בסיבוב ראשון בדרך כלל מגיעים למשחק פצועים, הם משחקים בעיקר בגלל הכסף, מה אתם חושבים על זה? הרי אם הם פורשים לפני הטורניר מישהו אחר מקבל את המקום שלהם, באיזה צד אתם?

זה תלוי בנקודת המבט שלך.
הרי שאם אני השחקן, סיבוב ראשון בגראנדסלאם זה משהו בסביבות ה-30,000 דולר. אני פצוע ויודע שייקח לי זמן להחלים. אני עושה את המיטב, מפסיד ומקבל סכום נאה מאוד. לגיטימי לחלוטין.

מצד שני, בתור צופה אני רוצה לקבל משחקים מבדרים ככל האפשר.

לדעתי זה לגיטימי לגמרי שהשחקן הפצוע ינסה להרוויל כמה שהוא יכול, ואני חושב שאני איתם. זה לא שיש לשחקנים שיחליפו אותם סיכוי להגיע באמת רחוק. פרנסה זו פרנסה, וטניס זה מקור הפרנסה שלהם.

(Paul Heyman) #4847

מה שדאסטין בראון עושה במערכה הראשונה מול מארי…

מצידי שיפסיד בשלוש מערכות - שווה את זה.

ביינתיים היום עלו לסיבוב השלישי: טסונגה, מארין צ’יליץ’ (עוד שנייה), קיי נישיקורי, צ’יבולקובה, אזארנקה (אחרי ניצחון על ואסנינה הרוסייה) וג’ו קונטה המקומית שניצחה אחרי מותחן מטורף שהגיע לשיאו במערכה שלישית שהסתיימה 10:8 לטובת הבריטית.

(סארי) #4848

מדבדב השחקן הענק הזה שניצח את ואורינקה עף בסיבוב השני…
תמיד כיף לראות את דסטין בראון.

(סארי) #4849

זה רק אני או שבאמת אנחנו נקבל טורניר ענק? מארי חוזר לעצמו, נדאל משחק נהדר, ופדרר ודקגוקוביץ נראו נינוחים מאוד בחצי משחק שלהם, אנחנו מתחילים לחזור בזמן כנראה.

(Paul Heyman) #4850

ברכות לדודי סלע שמגיע להישג שיא בקריירה שלו (תקנו אותי אם אני טועה) בווימבלדון ועולה לסיבוב השלישי אחרי ניצחון על ג’ון איסנר האמריקאי!

חתיכת הישג ובכלל לא הולך ברגל לנצח שחקן עיקש ויציב כמו איסנר!

בסיבוב הבא - גריגור דמיטרוב.

עריכה: קיבלתי תיקון, לא הישג שיא - עדיין מאוד מרשים וברכות לבחור :smiley:

(Shusaku) #4851

[quote=“Paul_Heyman, post:4850, topic:168, full:true”]תקנו אותי אם אני טועה[/quote]האמת שב2009 כשדודי היה בשיאו, הוא עשה גם סיבוב רביעי, אבל אז הוא פגש את דג’וקוביץ’. זה כבר לא היה כוחות

(סארי) #4852

משחק מאוד סולידי ויציב של דודי, צפיתי ברוב המשחק והוא פשוט שיחק ללא פחד, הוא נתן את כל כולו ושיחק באופן מדויק, ללא הרבה טעויות,הוא מאוד הפתיע אותו האמת. גם אחרי שהפסיד את המערכה השלישית ובאופי לא אופייני לשחקנים ישראלים הוא לא התפרק.
דמיטרוב אבל זה כבר רמה אחרת.

איזה כיף זה לראות את פדרר משחק. משחק טוב, משחק לא טוב, זה לא מעניין, פשוט חוויה עצומה לראות את האיש הזה משחק טניס. בטח כשפוטנציאלית הוא יכול לפרוש כל רגע.

לפני 10 שנים העדפתי את נדאל על פניו בהרבה. לא מבין איך פדרר גרם לי להפוך את זה, מה שרק מגביר את תחושת ההערצה. לפני כמה שנים (2014 אני חושב) טסתי ללונדון לחצי גמר טורניר סוף הסבב והוא נתן ביחד עם ואוורינקה משחק ענק.

כמה כיף לראות אותו, שלא יפרוש לעולם.

(Paul Heyman) #4854

סיימנו עם משחקי החימום.

נדאל - קחאצ’אנוב.
מארי - פוניני.
נישיקורי - באוטיסטה אגוט.
צ’יליץ’ - סטיב ג’ונסון.

(סארי) #4855

את השחקן שישחק מול נדאל היום אני לא מכיר, ואין הרבה שחקנים בסבב שאני לא מכיר.
מארי פוניני אמור להיות מעניין עד סוך המערכה הראשונה, אחקי זה פוניני יתפרק כמו מגדל לגו.
נישקורי מול אגוט משחק פתוח לחלוטין, נישקורי בירידה תלולה ביכולת בזמן האחרון אבל עדיין הוא פייבוריט.
את צ’יליץ’ לא ראיתי הרבה העונה אבל הוא שחקן שיש לו סרב אדיר וזה מאוד עוזר על דשא.