המצב הביטחוני בארץ ::

פוליטיקה

(ganjo) #17638

בכלל לא מה שאני רוצה. מה שאני רוצה זה שממשלת ישראל תדע להתנהל בשיתוף פעולה עם הירדנים והפלסטינאים כדי להימנע ממצב כמו זה שהוביל לרצח השוטרים. היה ולא עשו זאת אז אני מצפה שלא ישלפו פתרונות אידוטיים מהשרוול אלא שיפעילו שיקול דעת.

אני לא הייתי לא בעד ולא נגד. אני לא מגבש דעה על כל שטות או ספין מבית מדרשו של מתניהו. ההזיות שלו לא ראויות להתיחסותי הרצינית. מספיק שהתקשורת נפלה בפח. (מיקי גנור? מישהו?). אם בכל זאת הייתי נדרש לחשוב על הענין (ואני עושה זאת רק למענך:-)) הייתי דווקא תומך בהצבת מגנומטרים בהר הבית ואז גם הייתי מבין שבשביל זה צריך את הפלסטינאים והירדנים שישתפו פעולה ואז הייתי חושב על דרכים להשיג זאת.

נראה לי שהפסקה הקודמת שלי מכסה לגמרי את איך הדברים הולכם יחד. אז נשארנו עם חוכמה בדיעבד - נראה לי שחוץ מהציוצים של עמית סגל (מיודענו מהדיון השני) ואביו המחבל כולם לחלוטין צפו שתהיה הסלמה בעקבות המגנומטרים.

אגב לגבי הסתירות - זה בדיוק מה שאני מנסה לטעון: אם היו צריכים להציב מגנומטרים - למה הוציאו אותם? אם לא צריך אותם אז למה הציבו אותם מלכתחילה? זו הסתירה של ראש הממשלה שאני מתעב באופן אישי - לא שלי.

מי שטוען שהצבת המגנומטרים, היא זאת שהביאה לרצחנות הברברית של בני משפחת סלומון, הוא איש שפל וברברי לא פחות מאותם רוצחים ערבים .
האם ייתכן שנגיד על אישה שנאנסה, שזה קרה בגלל איך שהתלבשה ? או שבעל רצח את אישתו בגלל שעיצבנה אותו ולא הסכימה לבשל לו ? ברור שלא…
זה כמו שאני יגיד עכשיו שהרצח המתועב של שירה בנקי ז"ל במצעד הגאווה, הוא בגלל אותם אנשים שעיצבנו את החרדים .
הערבים זה עם רצחני וברברי שלא מחפש סיבות לרצוח : הוא רוצה לרצוח יהודים, זאת המטרה וזאת תמיד תישאר המטרה . להאשים את המגנומטרים בזה ? זאת שפלות ורוע טהור .
למה רצחו את השוטרים הדרוזים בהר הבית ? לא היו מגנומטרים בהר הבית לפני ומוסלמים יכלו לעשות מה שהם רוצים במקום הקדוש ליהודים.

חלק מהשמאל הישראלי לעולם יצדיק את הרוצחים הערבים : פעם זה " הכיבוש" ופעם זה “מגנומטרים”.
מי שמצדיק רצח אשם לא פחות ושפל לא פחות מאותם רוצחים .

(ganjo) #17645
  1. טענה = רצח. זו אמירה מגוחכת.

2. אף אחד בדיון הזה לא טען שהצבת המגנומטרים הביאה לרצח של המשפחה בחלמיש.

3. להגיד שהערבים זה עם רצחני וברברי זו אמירה גזענית פר אקסלנס.