אקס-נראזורים ומושאלים :: אוי קוטיניו

אינטר-מילאנו

(shai94) #2704

וולטר סמואל עם אליפות שוויץ עם באזל. אחד הבלמים הטובים בעולם שלקח את רוב תאריה עם אינטר בתקופות היפות פורש.

לא יודע כמה זה אשמתו, אבל סיכויים גבוהים מאוד [B]שרפא בניטז[/B] יירד ליגה עם ניוקאסל.

(shai94) #2705

זה התחיל בקיץ עם תאקל בתקשורת בין אישתו של בניטז למוריניו בתקופת ריאל מדריד ונגמר בירידת ליגה של המאמן הספרדי עם ניוקאסל.
אני אישית לא זוכר איזה מאמן בדרגים שלו חווה כזאת עונה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(shai94) #2706

וולטר מצארי סיכם את תנאיו בווטפורד לשלוש שנים ויאמן בפמיייר ליג.

(Interista) #2707

בשעה זו דייגו מיליטו במשחק הפרישה שלו מכדורגל. ראסינג מובילה 2-0, פרינצ’יפה כבש מפנדל וזכה להמון עידוד מהאוהדים.

(shai94) #2708

זלאטן ומוריניו מתאחדים שוב.

(shai94) #2710

אדם לאיץ’ חתם בטורינו, פיספסנו שחקן תותח.

(Filippo Tramontana) #2711

[QUOTE=shai94;1688147]אדם לאיץ’ חתם בטורינו, פיספסנו שחקן תותח.
Sent from my LG-D855 using Tapatalk[/QUOTE]

שנכשל ברומא ואינטר בגלל גישה לא טובה באימונים וחוסר השקעה. גם באלוטלי מוכשר ותותח על הנייר.

(lolothe2nd) #2712

איך אפשר לפגוש את קוצ’ו לפני שהוא עוזב?

(Filippo Tramontana) #2713

מוכן לוותר על הנדאנוביץ’, ברוזוביץ’, מורייו ואיקרדי גם יחד כדי לקבל חזרה את קוטיניו. איזה שער ענק נגד ארסנל עכשיו ואיזה פספוס עצום של אינטר.

(Zizou) #2714

הוא אחראי כמעט בלעדית על הנצחון הזה, בעיטה חופשית מושלמת אבל גם ניהול משחק טוב שלו. התלכיד של קלופ נראה כמו אחד כזה (אני מקווה) שירוץ חזק בצמרת העונה.

הוא יצא קצת מוקדם בגלל התכווצות שרירים כפי שזה היה נראה, אבל את שלו הוא עשה.

(Ultras inter) #2715

פשוט כואב הלב לראות את קוטיניו מפציץ ככה בליברפול ולא אצלנו הוא בקלות נכנס לטופ שלוש של הפיספוסים הגדולים וההחלטות המטומטמות של אינטר ביחד עם פירלו ורוברטו קרלוס.

(Azzurro) #2716

להשוות את פירלו ורוברטו קרלוס לקוטיניו זה כמו להשוות פרארי לפיאט אונו. בחייכם, מדובר בשחקנים מהגדולים בהיסטוריה, אתם משווים את זה לקוטיניו שנפצע לא מעט ועד היום לא הצליח להוביל את ליברפול להישג ממשי?

עם כל הכבוד לברנש, הוא לא היה מצליח אצלנו והיינו הורסים לו את הקריירה.

(Ultras inter) #2717

ממש לא השוואתי אותו אליהם ברור שהוא רחוק מהם כרגע שנות אור הכוונה שלי היתה שלשחרר אותו היתה החלטה מטומטמת כמו לשחרר את פירלו וקרלוס. וחוץ מזה הוא בשנה וחצי האחרונה השחקן הכי טוב של ליברפול.

(Filippo Tramontana) #2718

קוטיניו עדיין מאוד צעיר(לפני חודש וקצת חגג 24). כשפירלו ורוברטו קרלוס היו בני 24, אתה לא ידעת לאן הם יגיעו בהמשך הקריירה. אני חושב שכמו הרבה צעירים מוכשרים, אם הוא היה מקבל את הבמה הוא היה מתפתח. להגיד שהוא לא הוביל את ליברפול להישג משמעותי זה לא טיעון שהייתי משתמש בו כי למעט עונה אחת באמת אף פעם לא היה שם סגל שהוא יותר מבינוני. בעונה היחידה עם סגל ברמה טובה, הם פספסו את האליפות במחזור האחרון לסיטי, וקוטיניו סיפק את הסחורה בדרך לשם בהרבה רגעי מאני-טיים. בנוסף, יש לו מנהג מדהים לכבוש באופן קבוע נגד הגדולות(סיטי, צ’לסי, ארסנל, יונייטד). בעונה שעברה קלופ הוציא מים מהסלע ולקח אותם לגמר הליגה האירופית.
פציעות? מאז שהגיע לליברפול בינואר 13’ הוא החמיץ מס’ קטן מאוד של משחקים. בעונה האחרונה הוא רשם 43 הופעות בכל המסגרות, בזאת שקדמה לה 52 בכל המסגרות ובזאת שלפני כן 37(ללא מפעלים אירופיים).

(Azzurro) #2719

זה לא אומר שהוא היה מצליח באינטר. שחקנים נהרסו פה על ימין ועל שמאל, תראה מה היה עם קונדוגביה בשנה שעברה. קשה לי להאמין שהוא היה מראה פה משהו, זה לא סתם שהוא רצה לעזוב.

(קפה קולומביה) #2721

מצארי אירח את קונטה ושיחק טוב ואפילו הוביל, עד שצ’לסי נתנה 20 דק’ אחרונות של לחץ בלתי פוסק ומשחק טוב והשליהמ קאמבקל ניצחון 2-1.

(Interista) #2722

//youtu.be/uKkjE7lgAWU

דניאל בסה המושאל לורונה עם שער במחזור הפתיחה של הסרייה B.

(shai94) #2723

מכבי תל אביב מעוניינת בדניס אליבק, החלוץ הרומני בן ה25, ששיחק אצלינו בתקופת הטראבל. מחירו מוערך ב-3 מיליון יורו.

(Interista) #2724

ע"פ ראי ספורט, אוסבלדו פרש מכדורגל בגיל 30 כדי להתקדם בקריירת המוזיקה שלו.

(Filippo Tramontana) #2725

מריו באלוטלי פותח בענק את הקדנציה שלו בניס עם צמד מנצח מול מארסיי החזקה, 2-3 בסיום. ניס איכשהו מוליכים את הטבלה בצרפת אחרי 4 מחזורים יחד עם מונאקו.