אקס-נראזורים ומושאלים :: אוי קוטיניו

אינטר-מילאנו

(ז'וליו סזאר) #2538

עוד מישהו מתגעגע?

(קפה קולומביה) #2539

לאמוציות שלו (פעם הראשונה שראיתי שוער בוכה לפני הפנדלים) אין ספק שאני מתגעגע.
היה לו משחק טוב, מצד שני ספג שער שבימיו הגדולים היה כנראה מונע.

(ז'וליו סזאר) #2540

ואם כבר מדברים על אקסים ועל נבחרת ברזיל, לא יצא לי לראות את רומא הרבה העונה אבל ממה שהתרשמתי ממאייקון יחד עם מה שאני מתרשם מדני אלבס בטורניר הנוכחי, אני חושב שלראשון מגיע לפתוח בהרכב של הסלסאו.

(Filippo Tramontana) #2541

[QUOTE=ז’וליו סזאר;1552799]

עוד מישהו מתגעגע?[/QUOTE]

מתגעגע וחושב שהיה עדיין יכול להיות השוער הראשון של אינטר במקום הנדאנוביץ’. זה כבר קיץ שני ברציפות שהוא מפצה על כך שהוא משחק בקבוצה בינונית-חלשה עם יכולת אדירה בנבחרת.

ולגבי עוד אקס-נראזורי שהתקדם לרבע גמר המונדיאל וגם כבש שער מכריע בדרך - סניידר. התלוננו עליו באינטר שהוא נפצע כרוני, שבשנתיים וחצי האחרונות שלו אצלנו הוא היה יותר על שולחן הטיפולים מאשר על הדשא, והנה הוא סיים עונה בגלאטסאראיי עם 42(!) הופעות בכל המסגרות, הכי הרבה שלו בעונה מאז עונת 06/07 באייאקס, ו17 שערים, גם כן הכי הרבה שלו בעונה מאז אותה 06/07 באייאקס. וכמובן נזכיר שאחרי עונה כזאת עמוסה הוא עוד משלים 90 דקות מלאות בכל משחק של הנבחרת שלו במונדיאל הזה ואם לא יקרה שום דבר מיוחד ימשיך לעשות כך גם ברבע הגמר. אז אולי הבעיות עם הכשירות שלו לא היו לגמרי בגללו…

(ז'וליו סזאר) #2542

סמואל חתם היום על חוזה לשנה אחת בבאזל. לפי דיווחים מסוימים, הוא סירב להצעה מסמפדוריה מפני שרצה להימנע מהתמודדות מול אינטר.

(Filippo Tramontana) #2544

אין מינוי יותר מתאים מהמאמן הכי אפור לנבחרת הכי אפורה.

אני עוד זוכר שהוא אמר כשמונה למאמן אינטר שהוא דוגל ב4-4-2, לכאורה מערך התקפי, רק שלצערנו ככה זה היה נראה בפועל לרוב:

ז’וליו;
נגאטומו(קיבו), סמואל, לוסיו, מאיקון;
אובי, קמביאסו, פאלומבו/סטאנקוביץ’, זאנטי;
מיליטו, פאציני

(Interista) #2545

ז’וליו סזאר חתם בבנפיקה לשנתיים. בהצלחה!

(Filippo Tramontana) #2546

סוף סוף הוא חוזר לרמה שמשקפת את היכולות האמיתיות שלו. לדעתי, בבנפיקה ייהנו ממנו מאוד אם יבנו עליו כשוער ראשון בשנתיים האלה.

(Interista) #2547

ראיון ארוך ומעניין בעיניי של טולדו באיטלקית

http://www.fcinternews.it/esclusive/toldo-mou-triplete-e-inter-campus-la-mia-vita-all-inter-barca-161093

(Interista) #2548

אטו עבר לאברטון.

(Filippo Tramontana) #2549

[QUOTE=Interista;1568750]אטו עבר לאברטון.[/QUOTE]
דווח שהוא היה אמור לעבור בדיקות רפואיות במילאן השבוע, זה לא קרה אז ניתן לו ליהנות מחמת הספק של האוהדים שהיו שונאים אותו אם זה אכן היה קורה. כשאיברהימוביץ’ עבר לברצלונה ואטו הגיע לשנתיים מוצלחות עם הרבה לב ונשמה באינטר, זה נתן לנו להרגיש שהקמרוני הוא לא שכיר חרב כמו השבדי, ושנפרדנו ממנו בטעם טוב כי הוא כבר הרגיש שבע ורצה לעשות כסף ברוסיה לפני הפרישה. הבגידות של ויירי, רונאלדו, איברהימוביץ’ ובאלוטלי גם יחד לא היו פוגעות באוהדי אינטר כמו זאת של אטו אחרי כל התרומה שלו לתארים החשובים ביותר בהיסטוריה של אינטר.

-[B]אסטבן קמביאסו[/B] חתם בלסטר מהפרמיירליג. בהצלחה קוצ’ו!

(Azzurro) #2550

טעות פשוטה איומה של בארדי בשער הראשון של יובנטוס היום.

(Filippo Tramontana) #2551

[QUOTE=Azzurro;1570273]טעות פשוטה איומה של בארדי בשער הראשון של יובנטוס היום.[/QUOTE]
הוא צעיר, הוא ילמד. בדיוק בשביל זה השאלנו אותו וקייבו תדע לספוג את שכר הלימוד הזה.

(Il Capitano Zanetti) #2552

לא צריך להגזים. הוא בסך הכל נתן משחק טוב והטעות לא הייתה איומה. הוא לא יצא טוב, אבל הכדור ננגח פגע בביראגי ונכנס פנימה מטווח של חצי מטר.

(Filippo Tramontana) #2553

[QUOTE=Filippo Tramontana;1570432]הוא צעיר, הוא ילמד. בדיוק בשביל זה השאלנו אותו וקייבו תדע לספוג את שכר הלימוד הזה.[/QUOTE]
ובארדי משתיק את הביקורות מהמחזור הראשון מול יובנטוס עם תצוגה פנטסטית בניצחון הסנסציוני של קייבו על נאפולי. השוער הצעיר נבחר גם לשוער המחזור בסרייה א’, ולאחר המשחק אמר “החלום שלי הוא לשחק באינטר”. בארבעת המשחקים עד כה העונה הנדאנוביץ’ היה בסדר, אבל אם בארדי ימשיך כך, בעונה הבאה יהיה כבר אפשר לבצע את חילופי המשמרות בשער - בארדי לא יחכה יותר מדי עד שאינטר תואיל בטובה לתת לו הזדמנות כי יהיו קבוצות שירדפו אחריו אם יראו שלא בונים עליו אצלנו.

(ז'וליו סזאר) #2554

שער בכורה לקמביאסו שכבש את השוויון של לסטר בדרך לניצחון 3-5 הסנסציוני על מנצ’סטר יונייטד.

(Stanko) #2555

כל כך התרגשתי שהוא כבש את השער הזה. זה היה מדהים. תאמינו לי, אני מעדיף אותו על פני כמה וכמה קשרים שיש לנו בהרכב.

(Filippo Tramontana) #2556

בהתייחס לארבעת המחזורים הראשונים של העונה, סטראמצ’יוני פשוט עושה קסמים באודינזה, שעקפה אתמול את אינטר ועלתה למקום השלישי. 3 נצחונות ב4 משחקים, ביניהם 0-1 בבית על נאפולי ו1-0 בחוץ על לאציו, כאשר ההפסד היחיד היה בטורינו ליובנטוס.

(oren-Nerazzurro) #2557

גם אני מאוד התרשמתי, עד שראיתי את המשחק, לפחות חלקו. אני לא אתווכח עם יעילות, תמיד עדיף לקחת את הנקודות ולשחק פחות אטרקטיבי אבל אתמול לאציו פשוט שלטה במשחק באופן ברור כשהגול של אודינזה היה אולי המהלך היחיד הטוב שראיתי מאודינזה ב50-60 דקות שראיתי ולא היה חסר הרבה בכלל כדי שלאציו תשווה, אני הייתי לוקח בערבון מוגבל את פתיחת העונה הזאת, לדעתי הם יפלו בהמשך. לפחות על פי המשחק אתמול, המזל משחק לטובתו בינתיים, נראה מה יקרה כשהוא יפסיק. גם אם הוא יהיה מספיק טוב מבחינה מקצועית, אני עדיין לא חושב שהוא יכול להוביל מועדון כמו אינטר לצמרת, יש לו קושי ליצור מוכנות מנטלית נגד קבוצות קטנות שמגיעות מלאות מוטבציה, גם אצל השחקנים וגם אצל עצמו.

(Interista) #2558

רקובה (שוב) כובש מהקרן:

//youtu.be/LMiH2rfwvZs