תמונת היום: עולם של כדורגל

(אוריין יפה) #2659

תמונת היום שלי, סוף עידן.

(iTvi) #2660

:basketball: משחק 7 נגד אינדיאנה.
:basketball: מאני טיים.
:basketball: 45 נקודות.
:basketball: ניצחון.

לברון ג’יימס.
אגדה!

לברון עובר עונה מרשימה מאוד. בתקשורת האמריקאית, יש שטוענים שהוא מציג את העונה הכי טובה שלו.

משחק של 45 נקודות, 9 ריבאונדים, שבעה אסיסטים ו-4 חטיפות. כמה שזה לא מובן מאליו. הבן אדם בן 33!

(momi) #2662

בהחלט אפשר לראות שוני בין המשחק שלו השנה לשנים שעברו אפילו מהשנה שעברה. הוא נהיה הרבה יותר מחושב, הוא כמעט ולא טועה ובנוסף הוא מבזבז את האנרגיה בצורה חכמה מבעבר.
פשוט תענוג.

(אוריין יפה) #2663

בארסה זוכה בגביע ולמחרת יום הולדת לסילסן, בארסה זוכה באליפות הליגה ולמחרת יום הולדת לטר שטגן. חבל שאין איזה שוער שלישי או משהו :wink:

יש הרבה מה להעריך את תצוגת השוערות שלו העונה, למרות שככל הנראה איבד את הזאמורה.

(momi) #2664

חאמס רודריגס מצטרף לרשימת האקסים של מדריד ומבקיע בברנאבאו נגד ריאל.

בשונה ממוראטה ולאחרונה גם סאלח שעזבו בצורה יפה כדי להשתדרג, חאמס עזב בכעס על המאמן, אין שחקן בעולם עם יותר מוטיבציה להרשים במשחק ולהראות לזידאן וריאל את גודל הטעות שלהם. ובכל זאת עם ענים אדומות הוא מודה לברנאבאו.

(titi camara) #2665

היה השחקן הטוב ביותר של באיירן בצמד המשחקים, אחד השחקנים הכי קטלניים בעולם בשליש האחרון, אני עדיין מאוד אוהב אותו ועדיין מאוד טוען שלא מתאים לריאל, שחקן ענק אין ספק ! גם בנאדם !

(momi) #2666

מסכים עם כל מילה, יש לו טאצ נדיר וההגבהות שלו מהפנטות. השינוי שלו בבאיירן הוא אדיר והוא הפך לשחקן שפותח את המשחק בשביל הגרמנים.
אחד המצטיינים של ההתמודדות.

(titi camara) #2667

jk

ליברפול שלי חזרה לקידמת הבמה ולגמר הגדול ביותר שעולם הספורט יכול להציע אחרי המון שנים שבחלק גדול מהם היה נראה שהסיכוי לחזור למעמדים האלה הוא במקרה הטוב קלוש !
אז תמונת היום שלי הוא לא סלאח(לדעתי השחקן הטוב בעולם ברגע נתון זה) ולא חבריו לשלישייה הקטלנית ביותר ששיחקה בליגת האלופות, אלא האיש שהאחראי יותר מכל לנס הספורטיבי הזה, זידאן מגיע פעם שלישית ברציפות לגמר האלופות אבל הוא עושה זאת עם מודריץ’, קרוס, איסקו וקסמירו בקישור. קלופ עושה זאת עם הנדרסון, ווינאלדום ופאקינג ג’יימס מילנר !!!

תודה לך יורגן !

(momi) #2668

זה האיש ולא אף אחד אחר! לפני שנתיים וחצי כשהוא חתם, אמרתי לכולם שזהו זה, אחרי שנות יובש ארוכות ליברפול תחזור לגדולתה. וכשאני אומר תחזור לגדולתה אני לא מתכוון להיות קבוצה מלהיבה לאיזה שנה אחת כמו בעונת 13/14, אלא שהמייטירדס יהפכו לקבוצה אחת הטובות בעולם לאורך זמן(כמובן בצורה מלהיבה אחרי הכל ליברפול+קלופ=💥)

אבל יש לי שני דברים להעיר,

• השלישיה הטובה ביותר בהיסטורית ליגת האלופות והעולם היא msn.

• אנשים נוטים להתיחס לליברפול כקבוצת אידיאל שלא הוציאה כסף, הם שוכחים שהמייטירדס בשנים האחרונות בזבזנים גדולים.(גם לפני קלופ) כל השחקנים האדומים הם רכש, ואן דייק, סאלח, פירמינו מאנה, צ’מברליין ואפילו מילנר ורוברטסון רכש, למעשה, היחיד שהגיע מהנוער הוא טאא.
    וזה לא שיש לי בעיה עם רכש אלא עם המון רכש ועם זה שאין שם שחקן שנמצא בקבוצה יותר מחמש שש שנים.
    כל המצב הזה משתנה מאז הגעת קלופ, הוא לא פחות מגאון בתחום בנית סגלים, הוא קונה שחקנים צעירים ומייצב הרכב ושיטה ברורה. בצורה כזאת הכישרון יכול לפרוץ משחקנים. ועל זה אני מעיר, לקלופ יש קבוצה מאוד מאוד כישרונית ואם נשווה סגלים עם כל היריבות באלופות, האדומים שווים ליריבה אם לא יותר טובים.(לדעתי יותר בכל עמדה לאורך כל הדרך)

אז שאפו לקלופ, וסתם בונוס מאז שהגיע קלופ אני משתדל לא לפספס משחקים של לברפול, פשוט תענוג.

(Alon Fman) #2669

https://goo.gl/images/436q69

תמונת היום- 5.5
זהו אנג’לו פרוצי.
לאו דווקא שם שאומר לכם הרבה כרגע, אבל זה עומד להשתנות.
אני אקח אתכם 16 שנים אחורה, לתאריך 5.5.2002, ולמה שהיה אולי מחזור הסיום הגדול בתולדות הסריה א’.
טרם המחזור, אינטר הובילה את הטבלה בבטחה עם 69 נקודות, כאשר נקודה מאחוריה נמצאת יובנטוס, ונקודה אחרי יובה נמצאת רומא.
מחזור הסיום הפגיש בין:
לאציו-אינטר
אודינזה-יובנטוס
טורינו-רומא

השעון מראה 14:00, והנה מגיעה שריקת הפתיחה של המחזור האחרון לעונה בכל המגרשים באיטליה.
הפתיחה כולה של יובנטוס, שעולה ליתרון כפול כבר בתוך 11 דקות משערים מהירים של חלוציה האדירים-דוד טרזגה(2’) ואלסנדרו דל-פיירו(11’),והלחץ כולו על אינטר.
דקה מאוחר יותר אינטר מראה שהיא לא מתכוונת לוותר על האליפות בכזו קלות, ועולה ליתרון משער של חלוצה הענק כריסטיאן ויירי(12’), שנמחק בשער שוויון של קארל פובורסקי בדקה ה-20.
4 דקות מאוחר יותר, אינטר משיבה לעצמה את היתרון עם שער של הקשר לואיג’י די באג’יו, אך רגע לפני הירידה למחצית פובורסקי משווה בשנית ומוריד את הקבוצות למחצית בשוויון.
תוצאות המחצית:
לאציו-2:2-אינטר
אודינזה-2:0-יובנטוס
טורינו-0:0-רומא
במצב זה יובנטוס זוכה באליפות, ואינטר נאלצת להסתפק במקום השני.
המחצית השנייה נפתחת, ועל מה שעתיד היה להתרחש בה לא חלם אף אוהד ואף פרשן כדורגל באיטליה.
בדקה ה-56, בניגוד מוחלט למהלך המשחק, לאציו עולה ליתרון מפתיע משער של דייגו סימאונה, והתוצאה כעת היא 3:2 לטובתה.
מצב שכזה עדיין מותיר את אינטר במקום השני עם נקודה מעל רומא (שנמצאת בתיקו מאופס עם טורינו), אך כעת עליה לכבוש שני שערים לפחות כדי לזכות בסקודטו, או לסמוך על אודינזה שתצליח לחזור מפיגור כפול מול יובנטוס.
ואז מגיע הרגע שטרף את כל הקלפים:
בדקה ה-68, אנטוניו קסאנו מעלה את רומא ליתרון מול טורינו, מה שמעלה אותה למקום השני על חשבון אינטר.
אותה אינטר שחלמה על אליפות זקוקה כעת לשער שוויון כדי לשמור על המקום השני (בגלל יחס שערים עדיף על רומא) ולהעפיל ללא מוקדמות לליגת האלופות, אך במקום היא סופגת שער נוסף בדקה ה-73 מרגליו של סימונה אינזאגי, ומפסידה 4-2.
שריקת הסיום הכל במגרשים, והתוצאות:
לאציו-2:4-אינטר
אודינזה-2:0-יובנטוס
טורינו-1:0-רומא

יובנטוס זוכה בסקודטו, רומא סגניתה מעפילה עמה ישירות לליגת האלופות ואינטר נאלצת ללכת למוקדמות.
סביר להניח שאף אוהד אינטר לא שיער שכך יקרה בסיוטים הגדולים ביותר.

אז איך אנג’לו פרוצי קשור לכל זה, אתם שואלים.
ובכן, אנג’לו פרוצי היה שוער לאציו באותו משחק ענק מול אינטר, וניתן לומר שמול ההתקפה האימתנית של אינטר הוא בין האחראים הגדולים לאותו ניצחון ענק שסידר ליובה את האליפות.
מעניין לציין שלפני שעבר ללאציו, הוא היה שוער יובנטוס במשך 8 עונות… :wink:

(אוריין יפה) #2670

אתלטיקו מדריד זוכה בגביע הליגה האירופית וממשיכה את השליטה של הספרדיות בגזרה האירופית. 8 מתוך 9 גביעי אירופה האחרונים שייכים לקבוצות ספרדיות.

פרידה חמה מ’אל ניניו’ :crown: