תמונת היום: עולם של כדורגל

(האחיין של קרלס) #2617

(Tronas) #2618

(lolothe2nd) #2619

(moshe34) #2620

(Ehud) #2621

מונטי ואיזה אחד מראדונה בימים שהיית יכול להיות גם סחבק עם המאמן שלך והוא הרגיש נוח להיות בתחתונים…

(moshe34) #2622

[TW]687698216716865536[/TW]

(Sasha) #2623

לקראת טקס האוסקר מחר, האתר Goal.com הכין סדרת תמונות של סרטים שמתאימים גם לעולם הכדורגל. הנה טעימה:

שאר התמונות כאן:

(moshe34) #2624

(BannedT) #2625

אז מסתבר שביום ראשון האחרון סמי חדירה היה קרטה קיד לרגע קט לפני שכבש את השער הראשון במפגש בין יובה לפאלרמו. איך פספסתי את התמונה הזאת, יא אללה.

(Ehud) #2627

סשה, אם אני לא טועה ספרטק משחקת בלוז’ניקי, יש לה איצטדיון חלופי במקום?
גם הלוז’ניקי הוא האיצטדיון של הנבחרת ושל הגמרים, האיצטדיון של לוקומוטוב נחמד והאיצטדיון של צסק"א קטן מאוד, מה החלופות לכל המשחקים האלה?

(דניאל.) #2628

[QUOTE=BannedT;1672888]אז מסתבר שביום ראשון האחרון סמי חדירה היה קרטה קיד לרגע קט לפני שכבש את השער הראשון במפגש בין יובה לפאלרמו. איך פספסתי את התמונה הזאת, יא אללה.

[/QUOTE]

יכול להיות שאני לא מבין- אבל זה לא סמי בתמונה.

(royb) #2629

זה סמי. הסתפר. אפשר גם לראות את הספרה 6.

(דניאל.) #2630

טעות שלי צודק, לא שמתי לב לספרה. היה נראה כמו דיבאלה.

(BannedT) #2631

ביום שדיבאלה יכבוש גול כזה עם רגל ימין גם חדירה יכבוש גול כזה עם…
עזבו בלבלתם אותי כבר.

(Sasha) #2632

אהוד,

האמת שהלוז’ניקי אף פעם לא היה מגרשה הביתי הקבוע של ספרטק אלא מגרש זמני שבו שיחקו מידי פעם גם צסק"א וגם טורפדו מוסקבה. בתחילת עונת 2013/14 האיצטדיון נסגר סופית לצורך השיפוצים הנרחבים במטרה להיות איצטדיון הדגל של רוסיה במונדיאל וכזה שיארח את הגמר.

עוד לפני ההכרזה על רוסיה כמארחת המונדיאל, ב-2009 החלו העבודות לבניית איצטדיון חדש לספרטק ששנים רבות שאפה לאיצטדיון משלה. ב-5 בספטמבר 2014 ה"אוטקריטיה ארנה" (על שם הבנק אוטקריטיה שמימן את הבנייה) נפתח רשמית. מדובר באצטדיון ביתי מאוד ויפהפה עם 45,000 מושבים, בו ספרטק משחקת כבר 2 עונות:

בינתיים צסק"א מוסקבה ודינמו מוסקבה העתיקו באופן זמני את משחקיהן ל"ארנה חימקי" עד שתושלם בניית האצטדיונים החדשים שלהן (אצטדיון דינמו נסגר לשיפוצים מאז נובמבר 2008, ואצטדיון צסק"א מוסקבה צפוי להיחנך ב-2016).

בקיצור, יש יותר מידי אצטדיונים במוסקבה :slight_smile: בתום השיפוצים, הלוז’ניקי כנראה ישמש בעיקר כאיצטדיון הבית של הנבחרת.

(Ehud) #2633

לא חושב שראיתי עד היום תמונה של יוהאן כל כך צעיר, ממש ילד.

(האחיין של קרלס) #2634

[QUOTE=Ehud;1677780]לא חושב שראיתי עד היום תמונה של יוהאן כל כך צעיר, ממש ילד.[/QUOTE]

:slight_smile:

(Lukaku) #2636

אם תהיתם, את השלט הכין אוהד יונייטד כמעיין עקיצה לצ’לסי וסיטי. שמישהו יספר לו כמה הקבוצה שלו מוציאה כל שנה.

(Sasha) #2637

אוהד צ’כי מראה שלא חייבים לראות כדורגל כל עוד אפשר להרגיש אותו.

מקור.

(lolothe2nd) #2638

[QUOTE=Parliament;1678769][/QUOTE]
כל לסטר זה שחקני נוער סטייל אריות ליסבון?