תמונת היום: עולם של כדורגל

(hasanElmatador) #2504

(c.h.e.l.s.e.a) #2505

תמונה די משקרת, אפשר לראות שטיאגו סילבה נמצא מאחורי דרוגבה, משמאל לקיהייל ( ימין שלנו במקרה זה ).

(Bundy) #2506

[QUOTE=c.h.e.l.s.e.a;1606384]תמונה די משקרת, אפשר לראות שטיאגו סילבה נמצא מאחורי דרוגבה, משמאל לקיהייל (ימין שלנו במקרה זה).[/QUOTE]

אז מה השקר?

(k_700) #2507

נראה כאילו הוא מחבק את קהיל לפי התמונה הזאת.

בכל אופן אני אגיד את מה שאמרתי כבר מזמן בדיונים כאלה בפורום האנגלי- בכדורגל של היום זה כמעט דבר לגטימי שבשגרה לחבק ככה ברחבה.
תסתכלו על בלמים שממש עושים על זה קריירה(נניח סקרטל). כמה פעמים יצא לכם לראות פנדלים שנשרקים על דברים כאלה? כמה חיבוקים/תפיסות שמונעות משחקן להגיע לכדור ברחבה רואים מדי משחק?? ובכן זו התשובה בערך.

אם אני מאמן אני אפילו מדגיש לשחקנים שלי להקפיד לעשות את זה במקרה שהם במיקום רע לכדור קרן.

(Dovi) #2508

נראה לי שפיספסת את הפואנטה.
זה 2 שחקני צ’לסי תופסים אחד את השני.

(c.h.e.l.s.e.a) #2509

לא פספסנו שום פואנטה, קיהייל וטרי אמורים לשמור על סילבה… התמונה צולמה אחרי הרמת הקרן כשכולם עם העיניים על הכדור ובדיוק סילבה חמק מהם.
תאמין לי שאפשר להביא תמונה כזאת מכל משחק אפשרי, רק צריך לנפח את זה וזה יתפוס כותרת .

(BUSQUETS16) #2510

(chelsea777) #2511

צ’לסי תינוקות? אמר האיש שהיה צריך שדויד לואיז ימחק לו את הספריי מהדשא כדי להזיז את הכדור חצי מטר הצידה בבעיטה חופשית.

(lolothe2nd) #2512

[QUOTE=c.h.e.l.s.e.a;1606384]תמונה די משקרת, אפשר לראות שטיאגו סילבה נמצא מאחורי דרוגבה, משמאל לקיהייל ( ימין שלנו במקרה זה ).[/QUOTE]
זווית אחרת

(c.h.e.l.s.e.a) #2513

בחיאת תפסיק עם הקטנוניות… אפשר לראות בשידור חוזר, היה בלבול אין ספק.
קיהייל רץ אחרי קבאני וטרי על סלבה כשבמקרה הזה קיהייל חתך בין סילבה לטרי … שורה תחתונה טרי כן קפץ לנגיחה עם סילבה.

(Ricardo) #2514

למה לנסות לייפות משהו שהוא לא? אמנם הכוונות של שני השחקנים היו ברורות אבל שניהם יצאו דבילים.

(Noam_I) #2515

אני לא מבין למה אתה לוקח את זה אישית, טרי טעה והתבלבל בין סילבה לקייהיל וזאת הסיבה שסילבה היה כל כך חופשי לנגיחה.

(c.h.e.l.s.e.a) #2516

סילבה גם הצליח לנגוח קרן אחת לפני, לא נראה לי שטרי הצליח להפריע לי מתישהו. לא לוקח את זה אישית אבל אני חושב שאתם נתקעים על משהו שהוא מאוד קטנוני ודי מוטעה לטעמי.

(Sasha) #2517

(moshe34) #2518

הכל בהומור חברים:

(lolothe2nd) #2519

(Merengue) #2520

פשוט ווינר, אין ראוי ממנו להכריע את המשחק הזה ועוד בשער כזה אדיר !

(moshe34) #2521

(Merengue) #2523

כדורגל משחק פשוט !

(m.p.w) #2524