תמונת היום: עולם של כדורגל

(JUVE-MAN) #2458

יאללה נו, נזרום:

(רון קעקועים) #2459

שאלה רצינית - מה הקטע עם בנדטנר? יש הרי כ"כ הרבה שחקני פח בעולם הזה, למה נתפסו דווקא עליו? הוא אמר משהו באיזה ריאיון, או שקרתה לו איזו פאדיחה באיזה משחק או משהו כזה? למה דווקא הוא?

(Uriah) #2460

רון, אני מניח שזה בגלל כל מיני התבטאויות שחצניות בעבר בנוסף לתקריות מביכות ברמה האישית. אבל גם אם אין סיבה אמיתית למה התלבשו עליו, זה פשוט מצחיק :slight_smile:
אני תמיד מתרגם את בנדטנר למשומר בעברית.

(Lukaku) #2461

אני לא יודע אם זו הסיבה העיקרית, אבל היה לו ריאיון שבו טען שאחרי ארסנל יעזוב רק לריאל או ברצלונה.

(Ehud) #2462

קרדיט לסשה הגדול !

(האחיין של קרלס) #2463

רון, בגלל ראיונות (וגם פאדיחות על המגרש כמובן). הוא אמר פעם בראיון את מה שלוקאקו ציין, והוא גם אמר לפני כן שכל קבוצות הצמרת באירופה רוצות אותו, כולל סיטי - אבל הוא לא יחתום שם כי הוא “לא מסמפט את נאסרי”. והכי חשוב, הוא גם אמר כי הוא מאמין שהוא יותר טוב ממסי (כמובן שכל ההתבטאויות הללו היו ציניות). גם ראמזי אמר שהוא אלוהים, הטוב בהיסטוריה, צריך לזכות בכדור הזהב - ושכל שחקני ארסנל יבכו אם הוא יעזוב לבארסה או ריאל.

(JUVE-MAN) #2464

בנדטנר פשוט… דמות, במלוא מובן הביטוי. שחקן וטיפוס שכזה תמיד מזמינים צחוקים באינטרנט, וכנראה שפשוט אנשים ברחבי העולם אהבו להתלבש עליו או שמשהו שם הצחיק אותם, ופשוט המשיכו עם זה עד הסוף.
לדעתי זה פשוט קורע מצחוק (קצת פחות קורע שהוא הספיק ללבוש גם את מדי יובה, אבל בקטנה) :smiley:

(האחיין של קרלס) #2465

אם כבר בבנדטנר עסקינן:

(F.Redondo) #2466

מראדונה שוב מבקיע ביד

(JUVE-MAN) #2467

וכמובן, הכותרת המתבקשת - “יד האלוהים”

(Parliament) #2468

(lolothe2nd) #2469

חולקים כבוד לאוהדים בסיום המשחק באימירויות

(Lukaku) #2470

כשזה “בלאק פריידי” ויש 40% הנחה על קייהיל, אתה פשוט חייב לקחת!

(JUVE-MAN) #2471

שוב מילאן, שוב נגד זברות. לשמחתם, הפעם זה נגמר בניצחון מילאנזי.

(האחיין של קרלס) #2472

(האחיין של קרלס) #2473

(La_Decima) #2474

מצא את ההבדלים :

(BUSQUETS16) #2475

לכבוד המעבר של טורס חזרה הביתה,מצאתי תתמונה הזו ברשת.

(sus) #2476

(ספיר) #2477

אומנם לא תמונה אבל הייתי חייב לשתף:
[FBV]898897676807550&set=vb.336006116430045&type=3&theater[/FBV]