אשכול דו שיח עם ההנהלה

(Paul Heyman) #1

אהלן חברה,

אתחיל ואומר שההתעוררות שהפורום הזה חווה בחודשים האחרונים היא פנטסטית; בעבר לפי דיווחים מהימנים של וותיקי וזקני השבט - הפורום הזה היה על סף קריסה עם הודעה אולי פעם בחודש. היום אנחנו עומדים עם פורום אולי עדיין מעט “ביתי” ו"קטן" אך עם דיונים איכותיים ומרתקים במגוון ענפי ספורט - וזה רק הודות לכם המשתמשים שמשקיעים את זמנכם בתרבות שיותר ויותר נעלמת, תרבות הדיון.

במסגרת השיפורים שאנחנו מההנהלה רוצים כל הזמן להביא לפורום - אני פותח את האשכול הזה שיתפקד בתור המקום שבו כל אחד ממכם יכול להביא כל דבר שתרצו לדסקס במסגרת דו השיח עם ניהול הפורום הזה.

זאת אומרת, אם יש לכם:

• בקשה.
  • טענה.
  • הפניית תשומת לב למשהו.
  • כל דבר אחר שחשוב לכם ואתם רוצים ליידע את המנהלים פה.

זה המקום, אנחנו מקשיבים ונקשיב בעתיד תמיד, וננסה את מיטב יכולתנו כדי לתת לכם את כל הדברים שאתם הייתם רוצים כדי להביע את דעתכם.

ובתור הפתעה לפעילות חדשה/ישנה שאני מקווה שתהפוך למסורת אנא קראו את ההודעה הבאה.

(Paul Heyman) #2

אז, מסורת שאני אישית זוכר מפורום בארסה פה אצלנו באתר מאוד בחיבה ואני הייתי מאוד שמח אם נהפוך אותה למסורת אצלנו פה גם:

[B]פעילות “הכר את המשתמש”.

[/B]כולנו יושבים ומתקשרים דרך הדיונים שלנו פה בפורום, אבל לא תמיד אנחנו מצליחים להכיר יותר לעומק לא רק את הנושאים עליהם אנחנו מתדיינים אלא גם את האנשים הכותבים את התגובות. ופה נכנס אירוע “הכר את המשתמש”:

פעם כל חודש-חודשיים(בתקווה) אנחנו נבחר משתמש קורבן, והוא יהיה פה כדי לענות לכל שאלה ותהייה שיש לכם בכל הקשר שמעניין אותכם: הדעות שלו, תחומי העניין שלו וכו’… אתם יודעים, הכל בגבולות ההיגיון :slight_smile:

וכדי לפתוח את המסורת הזאת בצורה חגיגית אני מאוד שמח לבשר לכם שהקורבן הראשון שלנו יהיה לא אחר מאשר מנהל אדום, בכבודו ובעצמו: Ehud[RIGHT]
[/RIGHT]
[RIGHT]האשכול עצמו יפתח עכשיו ואתם מוזמנים לבוא כבר עכשיו ולהוסיף את השאלות שלכם לבחור המאוד נחמד הזה, והחל מיום שבת ב-20:00 בערב, הוא יתחיל לענות לכם.

ממליץ בחום להינות ולהשתתף בפעילות הזאת, מהניסיון שלי זה תמיד מאוד נחמד ותמיד מרתק![/RIGHT]

(moshe34) #3

למה מחקתם לי את השאלות?

(Paul Heyman) #4

אני רואה אותן שם. אתה בטוח?

(moshe34) #5

מצטער טעות שלי, כנראה הגעתי לגיל שצריך לדאוג לי למטפלת צמודה:cry:

(Paul Heyman) #6

אוקיי, לכל החברה אצלנו בספורט כללי;

אני יודע שהפורום שלנו פה טיפה לא מסודר כמו שהוא היה יפה ומסודר באתר הישן. אנחנו מבררים עדיין איך לסדר את האתר עם האשכולות הנעוצים וכו’.

בינתיים תרגישו חופשי להשתתף בדיון עם הבלאגאן והכל ואנחנו מצד המנהלים נמשיך לנסות להתרגל לאתר החדש ולסדר את הפורום שלנו פה שיהיה כיפי ונוח ואסטטי לשימוש כמו שאנחנו אוהבים.

(Colombian Cowboy) #7

זה נראה שהמעבר קרה אמנם אתמול אך עדכון התוכן היה לפני שבועיים שלושה. לדוגמה: אנחנו עדיין באליפות אוסטרליה הפתוחה, בסופרבול ישחקו ניו אינגלנד ואטלנטה ובnba מתחיל אולסטאר עוד חודש (עוד יומיים - זו האמת). לכן גם יש את בעיית הנעוצים…

קחו בסבלנות, הכל לטובתנו!

(Paul Heyman) #8

אוקיי חבר’ה - הפורום שלנו פה סודר עם הנעיצות והכותרות, הודות לעזרה של ליאור גאנג’ו :slight_smile:
אם יש בעיות, בקשות, טענות נוספות - הרגישו חופשי להעלות.

(Colombian Cowboy) #9

אוקיי חבריקוס, הפורום קצת חוזר לשליטתנו וכעת הת’רדים מעודכנים פחות או יותר.

כל בעיה שתהיה לכם בהפעלת הפורום אפילו השולית ביותר - תתלוננו. או כאן, או בת’רד של הבעיות הטכניות בקפיטריה או בפרטי אצלי או אצל Paul_Heyman - דני המנהל הנוסף.

צפו לשינויים רבים בגיזרה של הספורט הכללי (ובכלל בפורום), זה הזמן לקפוץ למים העמוקים של שאר ענפי הספורט שאתם מחבבים מעבר לכדורגל.

הולך להיות כיף והרבה!!