כדור הזהב 2016 :: כריסטיאנו רונאלדו!

(beny22) #51

אחלה דיון!

ובקיצור, זה הדירוג שלי:
קרב קשה על המקום הראשון ובכלל בין מסי/רונאלדו/סוארז
אם לוקחים בחשבון הצלחה במפעלים בינ"ל, הרי שלרונאלדו מגיעות עוד כמה נק’ למרות שזה היה קמפיין יחסית חלש שלו.
במידה ונתעלם מקמפיינים בינ"ל - מסי ממשיך לשבור שיאי הבקעה ושיאים אישיים, זה בלתי נתפס! גם אם לוקחים בחשבון את הפציעות הרבות.
סוארז נתן עונה מדהימה, השתלב בצורה מושלמת מבקיע ומבשל, ללא ספק חלוץ מפחיד ברחבה ואחת הרכישות הטובות ביותר של ברצלונה בעשור האחרון לדעתי.
שחקן נוסף שלדעתי ראוי לקצת יותר קרדיט הוא מודריץ’ - ללא ספק המנוע האמיתי של ריאל מדריד, שחקן שיודע לשלוט בקצב ודחוף את הקבוצה קדימה, מתקל בצורה מעולה וכובש לא מעט.
זה הדירוג שלי:
1- רונאלדו
2- מסי
3 - סוארז/מודריץ’

(moshe34) #52

פראנס פוטבול החל לשחרר את רשימת הזוכים בטויטר הרישמי שלהם:
בעיני בדיחה אחת גדולה ולא משנה לי מה התוצאות בהמשך.
17. מודריץ
17 קרוס
17 פאייט wtf
16 לבנדובסקי
14 וידאל ופוגבה.
אני נעלב בשם מודריץ. אין שום סרט שפוגבה ובטח שלא וידאל יותר טובים ממודריץ. לא קיים ולא נברא כזה סרט.
דרך אגב בטח שמתם לב שאין 15 ויש כמה שחקנים אם אותו דירוג.
זו לא טעות.
בדיחה אחת גדולה בקצב הזה אני יתגעגע לפיפ"א…

(m.p.w) #53

פראנס פוטבול מפרסם את המנצח כריסטיאנו רונאלדו.

(moshe34) #56

אני ינסה לצאת מהשבולנה של ריב בין אוהדי ריאל ובארסה.
אבל כל הרשימה היא שערוריה אחת גדולה.
אם זה ששמים שחקנים שונים באותו דירוג…
והכי גרוע זה :
[B]אין איניסטה
אין פיקה או בוסקטס.
מודריץ וקרוס מקום 17[/B]
פאייט באותו דירוג עם מודריץ וקרוס.
מאחרז פוגבה ווידאל מעל מודריץ וקרוס.
למעשה פטריסיו יותר ממודריץ וקרוס…
ניימאר לא צריך להיות בין החמישה הכי טובים בשנה הזו…
אני חושב שהפרס הזה קיבל נשיקת מוות השנה.

(Ender) #57

קצת סדר:

1. רונאלדו
  2. מסי
  3. גריזמן
  4. סוארז
  5. ניימאר
  6. בייל
  7. מאחרז
  8. וארדי
  9. פפה ובופון
  10. אובמיינג
  11. פטריסיו
  12. זלטאן
  13. וידאל ופוגבה
  14. לבנדובסקי
  15. פאייט, מודריץ’ וקרוס

אפשר להגיד שהם לא ממש קלעו לתוצאות שלנו, מעבר למקום הראשון…

(Scouser) #58

יש כמה בחירות מופרכות אבל יש כמה בחירות שעושות צדק עם שחקנים לדעתי, לדוגמה פאייט. הוא נתן עונה אדירה עם ווסטהאם וסיים איתה יחסית גבוה, ואז נתן יורו נהדר (כינור שני אחרי גריזמן). למה ששחקן כמו קרוס יהיה מעליו? הוא לא היה שחקן הקישור הכי טוב בריאל מדריד וגרמניה שלו לא הייתה בשיאה בדיוק ביורו.
וארדי ומאחרז מקבלים קצת קרדיט על עונה היסטורית. שני שחקנים שיחד עם קאנטה הביאו אליפות כמעט לבדם כשסביבם חבורת נגרים. אין שום סיבה מבחינתי ששחקנים כמו זלטאן, פוגבה, וידאל ואפילו לבנדובסקי יהיו מעליהם, עם כל הכבוד לאליפויות “המרשימות” שלהם בליגות ה"תחרותיות" שלהם.

(borntorun) #59

אני גם חושב, שמסתכלים על הרשימה בקונטקס של השנה האחרונה בלבד, היא נהיית הגיונית הרבה יותר.
וחוץ מזה, תסתכלו על נתוני ההצבעה - פאייט, מודריץ’ וקרוס לדוגמה זכו לנקודה אחת בלבד. זה לא אומר כלום. איפשהו בעולם מישהו החליט שפאייט היה מקום שלישי השנה (ואני לא אתפלא אם מדובר במאמן או בקפטן של צרפת) ולכן הדירוג. אם כולם היו מדרגים את כל הרשימה, היה יוצא דירוג נורמלי, אבל בגלל שכולם מדרגים רק טופ 3…

(Colombian Cowboy) #61

אני שונא את פאייט. הוא לא שחקן משפיע בצרפת (בולשיט טהור. גרייזמן, פוגבה, ואפילו סיסקו חשובים הרבה יותר), הוא לא מוסר יותר טוב ממסי (EA fifa 17… פחחח) וכעת מדורג יותר גבוה משחקנים טובים ממנו עשרות מונים.

מי הוא לעזאזל?!?!

(Scouser) #62

[QUOTE=Colombian cowboy;1704144]אני שונא את פאייט. הוא לא שחקן משפיע בצרפת (בולשיט טהור. גרייזמן, פוגבה, ואפילו סיסקו חשובים הרבה יותר), הוא לא מוסר יותר טוב ממסי (EA fifa 17… פחחח) וכעת מדורג יותר גבוה משחקנים טובים ממנו עשרות מונים.

מי הוא לעזאזל?!?![/QUOTE]
אני לא יודע על מי אתה מנסה לעבוד כי יורו כולנו ראינו ושם פאייט היה ליגה אחרת מפוגבה וסיסוקו, ולפי החלק השני של ההודעה אני מבין שגם פרמיירליג לא ראית. הוא נתן עונה עצומה ויש גם כדורגל מחוץ לקטלוניה (מי הזכיר את מסי בכלל?).

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(Colombian Cowboy) #63

אני עובד עליך? עלי? ראיתי יורו כמוך חמוד. ולא, לא התרשמתי ממנו בכלל בטח לא כברומטר של צרפת. אבל זו דעתי, אתה לא חייב להסכים.

נ.ב.
הזכרתי את מסי כי יוצרי משחק המחשב fifa 17 החליטו שפאייט מוסר יותר מדוייק ממסי. אז נכון שמשחק לא אינדיקציה לכלום אבל עד שם הגיע פסטיבל פאייט. בינוני אמיתי.

(Mendieta) #65

הזכייה של רונלדו היא פשוט עלובה בעיניי. מצטער. זאת גניבת דעת לכל דבר לחשוב שלרונלדו הגיע כי הקבוצות שלו ניצחו בגמרים ושל גריזמן לא. זאת גניבת דעת לחשוב שבגלל שהוא מלך השערים בליגת האלופות עונה שעברה הוא גם היה השחקן המצטיין בלי להסתכל מול מי ובאיזה שלבים ואיזה חשיבות היו לגולים האלה. זה גניבת דעת לחשוב שפורטוגל עלתה בזכותו ולא בזכות פפה למשל יותר. זאת גניבת דעת.

לרונלדו לא הגיע לזכות בכדור הזהב, אם כבר יש מתחרה לגריזמן, ולדעתי אין, זה פפה. ואני כותב שורות אלה בצער רב כי אני מעדיף שפיגו יקח כדור זהב מפפה.

ולפני שתקפצו עלי “בועה ברסאית בועה ברסאית!” גם למסי לא מגיע להיות בטופ 5 בכלל.

גריזמן, סוארז, פפה, מודריץ’ וורדי היו צריכים להיות שם. כל אחד מסיבותיו הוא-גריזמן היה מדהים באת’ והדיח אימפריות כמו ביירן, ברצלונה, הדיח את גרמניה, הכל. רק שלו היה מזל נאחס בגמרים ולרונלדו היה מזל טוב-שניהם לא הופיעו לאף גמר!!! אנשים פה מדברים כאילו רונלדו הוא ווינר גדול-הוא לא עשה כלום בשום גמר, מה הופך אותו לוינר? שאדר כבש ושחואנפראן בעט לקורה? גניבת דעת.
אחרי גריזמן סוארז נתן עונה אישית מדהימה ואם לא הקשקושי נשיכות וגזענות הוא היה מזמן חבר רגיל בשלישיה.
פפה נתן עונה מושלמת של בלם, פשוט מבריקה. דווקא ראמוס שמגלה יכולת בינונית בשנתיים האחרונות יכול להיות רגוע כשיש לו את פפה מפוקס ופחות מלוכלך איתו. פפה לא רק הוביל את ריאל, אלא גם את פורטוגל לזכייה, כשהצד החזק של הנבחרת הזאת זה לא הכלום ושום דבר ההתקפי אלא ההגנה החזקה, ועל זה לא אחראי רונלדו.
מודריץ’ ללא ספק היה הקשר הכי טוב השנה הזאת בפער ניכר מכולם. איניסטה לא כשיר כל הזמן, פוגבה מנופח למדיי, ומעל כולם הוא פשוט בלט. הקשר הכי טוב ללא ספק כיום.
ורדי לקח פאקינג אליפות עם לסטר כשכבש 24 גולים בליגה. עם לסטר. זה המרדונה של שנות ה2000 ראבאק!

ולפחות שהיה מתראיין כמו בנאדם ראבאק. מה זה המשפטים המרגיזים האלה שיוצאים לך מהפה? “היה לי ברור שאני אנצח את מסי השנה”, אלוהים איזה רגשי נחיתות. “אם הייתי עם מסי באותה קבוצה היו לי יותר כדורי זהב ממנו”. מי שרואה במשפטים האלה ספורטיביות, משהו להעריץ, פשוט איבד את זה מזמן. אני מעדיף את רונלדו בוכה כמו ילדה קטנה. איפה פעם היו שחקנים שכיבדו את המעמד כמו קנבארו, נדבד, רונלדיניו, פיגו, קאקה! זה דמות להעריץ!

(chaplan) #67

הוא לא ראוי בעיקר בגלל שאיכות הכדורגל שלו היא נמוכה. הוא חלוץ רחבה והוא טוב כחלוץ, אבל לומר שהוא היה השחקן הכי טוב בעונה הקודמת, כשלמהארז אפילו לא הייתה את האופציה לשחק בליגת האלופות, זה פשוט מראה שהפרס הזה הולך לשחק הפופולרי ביותר, ולא לשחקן הטוב ביותר בגלל שהוא לא היה השחקן הטוב ביותר ואפילו רחוק מזה. שחקן כל כך מוגבל מבחינת יכולת מסירה,ראיית משחק ודריבל זה שחקן לא ראוי להיקרא שחקן השנה בגלל שהביצועים שלו נמוכים ביחס הפוך כמובן לשערים שהוא כובש - כמובן לרוב נגד קבוצות קטנות, היה גול ניצחון מול ברצלונה במשחק שלא הייתה לו יותר מדי חשיבות ושלושער נגד אתלטיקו, במשחק שריאל מדריד כקבוצה נראיתה הרבה יותר טוב מאתלטיקו. המחשבה שלו שהוא בליגה של מסי בכלל מגוחכת,הבחור לא מודע לעצמו.

(BannedT) #68

הרי גם ככה בנבחרת השנה של פיפא אתם הולכים לראות את נויר ועוד 9 מבארסה/ריאל עם איזה גריזמן שישתחל. אני גם יכול לראות מול עיניי את פפה נשאר בחוץ לטובת הצמד ראמוס את פיקה. התחרות הזאת הפכה להיות מי זכה בתארים הנחשבים והאם הנתונים שלו טובים מספיק בשביל להיבחר בנוסף לתארים, וגם התחרות הזו היא רק בין מסי לרונאלדו.

(chaplan) #70

[RIGHT]ג’יזס, הוא אפילו לא היה כדורגלן השנה.
בתור בחור צעיר אני רוצה לשאול, האם הייתה פעם משמעות לפרסים האלו? האם היו היגיון ושיקולים אמיתיים מאחורי הבחירות הללו בימים עברו, או שמאז ומתמיד התארים האישיים האלו היו עד כדי כך מגוחכים?[/RIGHT]

רונאלדו ב-96 וב-97 באמת היה הכי טוב בעולם ללא עוררין, ובעונות האלה הוא לא זכה בליגת האלופות או בלה ליגה אפילו, ועדיין נבחר לשחקן השנה של פיפא. מה שמראה לך שככל עניין של זכייה בתארים זה בולשיט, ואין קריטריונים ברורים למתן הפרס. הוא נבחר גם ב-2002, בעיקר בגלל 8 גולים שהוא נתן במונדיאל שהביאו לברזיל את הגביע, אז הזכייה הזו הייתה קצת מוטת, בגלל שהוא לא עשה כלום באותה שנה לפי מה שאני זוכר הוא היה ברוב השנה בהתאוששות מפציעה. רונאלדיניו זכה ב-2005 כשמספיקה לו זכייה בלה ליגה בלבד. יש זכיות מוטות במהלך השנים ויש זכיות מוצדקות. של כריסטיאנו השנה לגמרי לא מוצדקת, מרגיש כאילו משווקים לנו מוצר פחות טוב באגרסיביות, וזה ממש מזלזל באינטליגנציה.

(chaplan) #71

האם תוכל בבקשה להעביר את שתי ההודעות האחרונות לתרד של כדור הזהב ? נראה לי שזה יכול להיות דיון מעניין על זוכים ראויים ולא ראויים במהלך השנים ועל פי איזה קריטריונים ניתנו הפרסים. כמו לדוגמא הזכייה של רונאלדו ב-2002 שאני מניח שתהיה לגביה מחלוקת.