כדור הזהב 2016 :: כריסטיאנו רונאלדו!

(סארי) #21

[QUOTE=Shusaku;1702316]סארי, אני לא בא לערער על הניקוד שנתת. כל אחד ראשי להצביע כראות עייניו. אבל לא קצת מצחיק להגיד סוארז היה הכי טוב בחצי הראשון של 2016, אבל נחלש בחצי השני, מסי לא היה מדהים בחצי הראשון, אבל הכי טוב בחצי השני של 2016 - אז 5 נקודות לרונאלדו? אין לי בעיה שתגיד גם שאתה נותן לרונאלדו 5 נקודות כי אתה אוהב אותו ובא לך שיזכה גם בפרס הפורומי שלנו, סתם מתעניין.[/QUOTE]
מממ אתה צודק במה שהזכרת כי גם לרונאלדו לא הייתה שנה קלנדרית שלמה שהיה בה טוב, פתיחת העונה שלו זוועתית, אבל מה שהטה את הכף בשבילו זה שני התארים שהוא זכה בהם, שוב הוא לא סחב את הקבוצה או הנבחרת לזכייה אבל הוא היה האיש המרכזי שם.
ולא אני לא אתן לו את הפרס כי אני אוהב אותו(אני לא אובסיסיבי לגבי רונאלדו בכלל).
לא יודע נראה לי שהשנה אף כוכב לא באמת בלט בצורה אבסלוטית מעל כולם, אבל זה אני והדעה שלי.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

(Sasha) #22

לא הצלחתי למצוא את זה משום מה: יש תאריך ספציפי להכרזה על הזוכה? טקס כלשהו?

(BannedT) #23

[QUOTE=סארי;1702330]לא יודע נראה לי שהשנה אף כוכב לא באמת בלט בצורה אבסלוטית מעל כולם, אבל זה אני והדעה שלי.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk[/QUOTE]

למה זה חייב להיות כוכב? פפה לא מספיק טוב בשבילך? אם אתה כבר נדבק לתארים מגיעה לו הכרה על העונה הזאת הרבה יותר ממה שזה מגיע לרונאלדו, שוואלה, לא חושב שמבחינת יכולת הוא עשה יותר בשביל הקבוצה שלו מסוארס וגריזמן.

(t.a.l4) #25

פפה 5
רונאלדו 3
גריזמן 1

פפה היה השחקן הכי טוב ביורו,ונתן עונה מעולה בריאל,זכה בשתי אליפויות אירופה.

רונאלדו כבש מיליון שערים,ויש לו הרבה מניות בזכיות של ריאל ופורטוגל,וגם לו יש דאבל אירופאי.

גריזמן עם פרס הניחומים,כיאה לשנה שעברה עליו.

כל מי שאומר שצריך להוציא פרס על שם מסי ומסי צריך לזכות כל שנה וכל השטויות האלה- בשנה שיש כל כך הרבה טורנירים ובמיוחד בינלאומיים,זכייה באליפות ובגביע המקומי לא מרשימה מידי,בטח לא ליד דאבל אירופאי.
גולים? גם לרונאלדו יש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(t-rix) #26

[QUOTE=titi camara;1702361]5 רונאלדו
3 מודריץ’
1 בייל[/QUOTE]

#מאלה_הלא_משוחדים_בכלל:lol::guns2:

(moshe34) #27

זכותו לבחור בכל מי שהוא רוצה.
הוא ולא אף אחד אחר חייב לתת הסברים על זה.
נראה לי שיש פה כאלו שפיספסו את זה…

(Ender) #32

[B]שחקן השנה של פורום ספורטאנטר לשנת 2016 - כריסטיאנו רונאלדו!
[/B]
כריסטיאנו מנצח את גריזמן על חודו של קול (כל ההצבעות, יחד עם מספר אנקדוטות סטטיסטיות - בסוף ההודעה) וגורף את הפרס היוקרתי בתבל.
כריסטיאנו סיים את עונת 2015-16 עם 51 שערים ב-48 הופעות במדי ריאל מדריד, וקבוצתו הוכתרה כאלופת אירופה.
כריסטיאנו סיים את שנת 2016 עם 13 שערים ב-13 הופעות במדי פורטוגל, ונבחרתו הוכתרה כאלופת אירופה.

אפשר להתווכח האם כריסטיאנו הוא אכן הזוכה הראוי ביותר לפרס. כפי שכתבתי בהודעה הראשונה בדיון הזה, בחירת השחקן הראוי לפרס תלויה מאוד בקריטריונים אותם בוחנים. כריסטיאנו הוא ללא ספק הפנים של הקבוצה והנבחרת שזכו בתארים היוקרתיים ביותר בשנה החולפת. בעיני רבים, מדובר בסיבה מצוינת לתת לו את הפרס. אפשר להוסיף לזה כמובן את מספר השערים הלא אנושי שלו ואת ההשפעה החיצונית והבלתי נמנעת של היותו אחד משני שחקני התקפה היסטוריים שאנחנו זוכים לראות שבוע אחרי שבוע. סיבות מצוינות נוספות מדוע כריסטיאנו ראוי או אינו ראוי לפרס קיימות כמובן, אך נראה לי שאין זה המקום לפרט אותן בהודעה זו, שהיא חגיגית וסטטיסטית בעיקרה.

הניקוד של המתמודדים:

מספר מצביעים - 26

1. רונאלדו - 54 נקודות
  2. גריזמן - 53 נקודות
  3. סוארז - 43 נקודות
  4. מסי - 36 נקודות
  5. פפה - 20 נקודות
  6. וארדי, בופון - 7 נקודות
  7. מאחרז - 4 נקודות
  8. מודריץ’, לבנדובסקי - 3 נקודות
  9. ניימאר, לוריס, בייל, גודין - נקודה 1

אנקדוטות סטטיסטיות:
88% מהנקודות (206) הלכו ל-17% מהשחקנים (5). (לחובבי עקרון פארטו, הידוע ככלל 80-20)
למרות התמונה בראש ההודעה הראשונה, אף לא מצביע אחד בחר בשלישייה מסי-רונאלדו-וארדי (בסדר כלשהו).
4 מצביעים בחרו גם במסי וגם ברונאלדו, 8 מצביעים לא בחרו לא במסי ולא ברונאלדו (6 ו-8 נוספים היו בלעדיים למסי ולרונאלדו בהתאמה).
אף מצביע לא בחר בשלישייה המסודרת רונאלדו-גריזמן-סוארז, שהייתה לבסוף “השלישייה הזוכה” (למי שזה נראה פרדוקסלי - תחשבו על זה ששחקן יכול באופן תאורטי לזכות בלי שאף מצביע יבחר בו ראשון! לקריאה נוספת על פרדוקסים בשיטות הצבעה דמוקרטיות - בחר לך דיקטטור).
אף מצביע לא בחר ברונאלדו שלישי (בגריזמן, סוארז, מסי ופפה כן).

הזוכה, לו השיטה הייתה שונה, ותחת הנחה שלא התקיימו “הצבעות אסטרטגיות”:
ניקוד טבעי (3, 2, 1) במקום (5, 3, 1) - גריזמן
בחירה של אחד ולא של שלושה (שקול - (1, 0, 0)) - רונאלדו
בחירה של שלושה ללא חשיבות לסדר (שקול - (1, 1, 1)) - שוויון בין גריזמן לסוארז

ההצבעות המלאות:

[HIDE]
[TABLE=“width: 301”]

משתמש
ראשון
שני
שלישי

Washar1
סוארז
רונאלדו
גריזמן

Footy
רונאלדו
פפה
גריזמן

LVG
רונאלדו
וארדי
ניימאר

אסף-בארסה
גריזמן
סוארז
מסי

Cerv
מסי
וארדי
סוארז

!CR7
רונאלדו
מסי
פפה

מגן ימני
גריזמן
סוארז
מאחרז

F.Redondo
רונאלדו
גריזמן
פפה

dkaro
גריזמן
פפה
בופון

t-rix
גריזמן
מסי
מודריץ’

Shusaku
מסי
סוארז
וארדי

Passing game
גריזמן
בופון
לוריס

Azpi
רונאלדו
לבנדובסקי
מאחרז

TazFCB
גריזמן
סוארז
בייל

Aimarito
מסי
סוארז
מודריץ’

Goalkeeper
רונאלדו
גריזמן
מאחרז

BannedT
סוארז
בופון
גריזמן

Oleguer 23
סוארז
פפה
גריזמן

Niro
גריזמן
רונאלדו
פפה

Colombian cowboy
מסי
רונאלדו
סוארז

alonzo
מסי
סוארז
מאחרז

סארי
רונאלדו
סוארז
מסי

Sami_h
גריזמן
סוארז
גודין

Uriah
פפה
גריזמן
סוארז

m.p.w
רונאלדו
מסי
מודריץ’

hasanElmatador
רונאלדו
פפה
סוארז

[/TABLE]
[/HIDE]

[B]תודה לכל המצביעים![/B]

(Uriah) #33

מה שמעניין זה לראות את התפלגות ההצבעות של רונאלדו:

9 הצבעות למקום הראשון, 3 למקום השני, 0 למקום השלישי, כשב14 שלשות (מחצית מהקולות) הוא כלל לא מופיע.
זה שונה מאוד מהתפלגות הקולות של סוארז וגריזי, שזוכים לנציגות מפוזרת יותר.

המשמעות היא שישנה מחלוקת משמעותית לגבי חשיבות הקריטריונים בנוגע לרונאלדו: אם פורטוגל היתה חוטפת רביעייה מצרפת לאחר הפציעה האם התוצאות היו שונות מהותית? אני מאמין שכן.

אני היחיד שבחר בפפה במקום הראשון, שזה אומר לנו עוד משהו שכבר ידענו: לשחקני הגנה יש תקרת זכוכית. כל עוד יש איזשהו שחקן התקפה שבלט בצורה סבירה לשחקני ההגנה אין סיכוי לזכות - זהו פער תפיסתי שלטעמי איננו הוגן: קנבארו ב2006 למשל הרוויח מן ההפקר.

אין לי מושג איך פפה יכול היה להשלים עונה מושלמת יותר, בעיני הוא היה המצטיין בפורטוגל והמצטיין בריאל מדריד כשבשני הקמפיינים הרלוונטיים הפן ההגנתי היה המשמעותי יותר.

(SantiagoBernabeu) #37

לאורך כל השנים היה ‘כלל’ לא קבוע ודיי ברור. בשנה שבה יש יורו או מונדיאל, סיכויו של כוכב הנבחרת לזכות הגדולים ביותר. גם אם הוא לא כבש או אפילו נפצע והוחלף בשלב מוקדם במשחק.
ואז הגיעו מסי ורונאלדו וטרפו את הקלפים. יותר נכון מסי טרף את הקלפים והשאיר לרונאלדו שאריות כשכבר היה מאוד שבע. מאז התארים מחולקים בין השניים האלו ששברו את כל השיאים בכדורגל העולמי.
בשנה שבה אחד הכוכבים הגדולים ביותר בתולדות הכדורגל העולמי זוכה בטורניר אירופי עם נבחרת שמלכתחילה לא היתה פייבוריטית לזכות או אפילו להגיע לחצי הגמר, ובנוסף לזה זוכה גם בטורניר לעגת האלופות, זה כבר לא משנה מה התרומה שלו היתה.
אבל בכל זאת, היתה תרומה? אולי לא ביחס למה שציפו ממנו. בכל זאת זה רונאלדו, ומצפים ממנו שיכבוש לפחות שער אחד בכל משחק. בטורניר ליגת האלופות כבש 16 שערים, השני הכי הרבה בהיסטוריה כשרק הוא עצמו כובש יותר שנתיים לפני כן. ביורו גם היה לו תפקיד מכריע כשהעלה את הנבחרת לשלב הנוקאאוט במשחק משוגע שבו הוא שותף ישיר לכל השערים, ובחצי הגמר תורם שער ובישול. זאת למרות שסחב פציעה עוד ממהלך העונה בריאל מדריד.
אפשר עוד להרחיב על השלושער (?) מול וולפסבורג שמחק פיגור מהמשחק הראשון, ובלעדיו ריאל היתה מודחת ולא זוכה בתואר, אפשר להרחיב על העובדה שהפסיד את האליפות רק בנקודה, ואת הגביע רק בגלל ששחקן זניח יחסית שותף במשחק זניח.

שחקן שכובש כמות שערים כזאת, בקצב כזה ובגיל מאוד מתקדם, זה השחקן האולטימטיבי שיזכה בכדור הזהב. ובנוסף לזה, הפעם מדובר גם בזכיה בתארים הכי חשובים שהיו השנה לכדורגל להציע.

לא סתם ניימאר בחר ברונאלדו לפני כשלושה חודשים כזוכה שלו בכדור הזהב. לא סתם גריזמן אמר אחרי ההפסד של צרפת שסיפור כדור הזהב הלך. כי מה לעשות, כשיש שחקן כזה שעושה את מה שרונאלדו עשה, אין לך יותר מדיי ברירות.

לכן הבחירה שלי לכדור הזהב היא כמובן רונאלדו. נכון, חצי העונה השניה שלו היא הגרועה שאני זוכר ממנו. הוא פתח את העונה עם פציעה והתחיל את העונה מאוחר, וגם כשחזר, חזר כצל של עצמו. אבל אי אפשר לקחת ממנו את מה שעשה לפני כן.

הטענה שלגריזמן מגיע כדור הזהב בגלל שהוא סחב קבוצה כמו אתלטיקו ולא כמו ריאל מדריד תמוהה בעיניי. הרי כל השנה החמאנו לאתלטיקו שהיא מנצחת כקבוצה, ושהיא מייצגת את המילה קבוצה בצורה הטובה ביותר, אז ממתיי שחקן אחד הוא זה שסוחב אותה?
ואם זה המדד, שנותנים למי ש’סחב’ קבוצה טובה יותר, אז למה לא מזכירים גם שרונאלדו שיחק בפורטוגל וגריזמן בצרפת, שהרבה הגדירו אותה כפייבוריטית לתואר?

היכולת שלו היא פנומנלית וכרגע הוא השחקן המסוכן באירופה לדעתי. אבל עם זאת, המדד היחיד להצלחה הוא תארים. מה לעשות. כשריאל סיימה עונה אחרי עונה בנקודה או שתיים אחרי ברצלונה, גם כשכבשה מעל מאה שערים בעונה, העונות הוגדרו ככישלון. למרות שתפרנו קבוצות בליגה והיכולת שלנו הרשימה. כי מה לעשות, בסופו של דבר זוכרים את מי שלקח תארים. וגריזמם, למרות ששיחק בקבוצת סינדרלה (לא לטעמי, אבל נזרום), לא זכה באף תואר ולכן גם הוא עצמו הבין שאין לא סיכוי לזכות בכדור הזהב.

אבל על היכולת אני אבחר בו במקום השני.

במקום השלישי, אני מתלבט בין סוארז לניימאר. עם סוארז יש לי בעיה מכיוון שלהרבה מאוד אנשים, שלא עוקבים שבוע אחרי שבוע אחר המשחקים של בארסה, יש אסוסיאציה שלילית ממנו. הדיון הזה נפתח מספר פעמים ולא הגענו להסכמות. למרות זאת היכולת שלו בסוף העונה שעברה היתה פשוט מסחררת. איפשהו בפנים, ואני שונא להודות בזה, קיוויתי שהוא יקבל קלקול קיבה קל וישב בחוץ שני משחקים.
לגבי ניימאר אני דיי משוחד, זה השחקן היחיד שאני אוהב בבארסה. היכולת שלו פשוט מדהימה והוא שותף לכל דבר טוב שקורה בבארסה.
לגבי מסי, אני לא חושב שזו היתה השנה שלו. אבל מסי זה מסי, הכדורגלן הטוב בהיסטוריה ביי פאר. הפעם לא אבחר בו.

לסיכום:
רונאלדו 5
גריזמן 3
סוארז 1

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

(Uriah) #38

הערה לגבי גריזי:

בנוגע לאתלטיקו - זה נכון שהקולצ’ונרוס חזקים כקבוצה, אבל מבחינת ההתקפה הרכש היה כישלון חרוץ וגריזי היה במשך תקופה ארוכה הלכה למעשה ההתקפה של אתלטיקו. אחריו ברשימה מופיע שחקן הכדורגל לשעבר פרננדו טורס.

מה גם שגריזמן כבש נגד באיירן מינכן ונגד ברצלונה והוביל להדחתן, אני בספק אם אי פעם בהיסטוריה של הטורניר היה מסלול קשה כמו של אתלטיקו בטורניר האחרון.

(Cholo) #40

בעניין תקרת הזכוכית, אם פפה היה מבקיע כמו סרחיו ראמוס, זה היה מעלה את הרייטינג שלו.

(Uriah) #41

וזה כמובן סתם טיפשי, הרי התפקיד העיקרי של בלם הוא למנוע שערים ולא לכבוש אותם.

זה כמו למנוע מרונאלדו זכיה מכיוון שהוא לא עצר פנדל כשוער…

(מגן ימני) #42

אוריה,

אני חושב שאתה לגמרי מגזים כשאתה אומר שפפה 2016 הוא תקרת הזכוכית של שחקני הגנה. אני לא אומר שפפה לא היה הבלם הטוב ביותר השנה, אבל בהשוואה לרף עליון לבלם אני לא חושב שפפה היה שם, קנבארו 2006 דווקא כן.

אני אסייג ואומר שלא ראיתי את כל המשחקים של ריאל בליגת האלופות. יכול להיות שבמשחקים שלא ראיתי היתה תצוגה שמימית שלו ברמה האישית שאילו הייתי רואה הייתי משנה את דעתי מהקצה אל הקצה. מה שראיתי זה את צמד המשקים מול רומא המשחק הראשון מול וולסבורג ואת הנצחון מול סיטי. בצמד המשחקים מול רומא אני פשוט אומר שההגנה של ריאל לא הרשימה אותי בכלל. זה היה משחק הגנה מבולגן ורשלני של שתי הקבוצות ומספר השערים שהיה אמור ליהות מובקע היה גדול יותר. על המשחק הראשון מול וולסבורג אני לא צריך להרחיב, והמשחק מול סיטי היתה הרבה יותר דומיננטיות גדולה של ריאל כקבוצה מאשר תצוגה של חוליה ספציפית. אם תאמר שמדגם המשחקים שלי לא מייצג אני אקבל, אבל אם מדובר בשיקוף של הגנת ריאל מדריד (הרי בשלושה משחקים היא לא ספגה בכלל) אז לא, אין שום סיבה לתת לפפה את כדר הזהב, רחוק מזה. פפה הוא מועמד הגיוני עם יותר מרונלדו לקבל את המכנה המשותף בין הזכיה בצ’מפיונז לזכיה עם פורטוגל, אבל לא יותר מזה. ריו פרדיננד ב08, וידיץ’ ב09, יהיו מועמדים הרבה לפני שפפה 2016 יהיה.

(אסף-בארסה) #43

מגן ימני, לגבי הקמפיין בליגת האלופות אתה אולי צודק, אבל לגבי היורו? פפה היה פשוט עצום.

המשחק של פפה מול פולין ברבע הגמר היה אחד המשחקים הכי גדולים שראיתי מבלם אי פעם ואני רחוק מלהגזים. מול קרואטיה הוא היה ענק גם כן, ובכלל בכל הקמפיין.

העצמה של נבחרת פורטוגל הייתה משחק ההגנה שלה שאותה פפה הוביל בגאון.

(Sami_h) #45

ההופעה ההגנתית הכי גדולה שאני ראיתי בחיים שלי היא של פראנקו באריזי האגדי בגמר המונדיאל מול ברזיל שבאה אחרי זכיה בסקודטו ובאלופות. וגם מלדיני היה עצום בעונה ההיא.

ולמרות זאת זכה בכדור הזהב שחקן שקיבל מהם בראש גם בגמר האלופות וגם בחצי גמר המונדיאל. לפפה אין סיכוי. :wink:

//youtu.be/boPQNpPvJq0

(bixente) #46

לגבי פפה אני עם אוריה - פפה היה מצויין לאורך העונה הסדירה וביורו איכשהו סיפק יותר מהמצויין של העונה הסדירה בריאל, מה שהוא עשה ביורו הוא לטעמי לא פחות מקנאברו 2006. פשוט עצום ומטורף ובין התצוגות ההגנתיות המדהימות ביותר שאי פעם ראיתי מבלם, וזה הגיע לכל משחק ומשחק שלו לאורך הטורניר

(BannedT) #47

יש שיראו בתצוגה של פפה כפחות טובה משל בלמים אגדיים אחרים וזה מובן, אבל מה שמרשים זה בעיקר כמה שהוא היה חשוב בחצי גמר ובגמר של ריאל מדריד ובעיקר ביכולת שלו בנוקאאוט עם פורטוגל המקרטעת. בעוד שדעת הקהל מוטה לכיוון רונאלדו כסקורר מטורף וכוכב גדול (אל תופתעו אם מסי יהיה בשלישייה ולא סוארס), הוא שוב לא הרשים ברגעי האמת. פפה בילה עם הגנה לא גדולה (בניגוד למשל לכל בלם איטלקי גדול אי פעם), ולמעט תצוגות מרשימות של פטריסיו אין אף אחד בפורטוגל שהיה דומיננטי בחלק האחורי כמו פפה, מה שהופך את היכולת שלו להחזיק את ההגנה לכזו שראויה לציון. הבעיה של פפה שהוא לא בלם כזה גדול שייחשב לאגדי והוא גם לא כל כך אהוב. אפילו אני שטוען שהוא היה כל כך טוב לא יכולתי לכלול אותו בשלישייה שלי כי על הניסיון שלו לרצח של שחקן על המגרש ב-2009 אני מתקשה לסלוח. מה שכן מדהים זה כמה הוא התבגר והתפתח בתור בלם, פחות התגלגלויות על הרצפה ובכיינויות, יותר מנהיגות. ההקאה שלו אחרי צרפת רק מראה כמה הוא נתן מעצמו והקריב בשביל הגביע.
אני חושב שבעוד שנים כשיסתכלו על רונאלדו ויזכרו אותו כטיפ-טיפה גדול יותר ממה שהוא (וזה קשה) בזכות העונה הזאת, הוא יצטרך להודות לשחקן אחר בשם פפה, ששמו לא ייחרט באופן מיוחד בהיסטוריית הכדורגל.

(Uriah) #48

[QUOTE=מגן ימני;1702842]אוריה,

אני חושב שאתה לגמרי מגזים כשאתה אומר שפפה 2016 הוא תקרת הזכוכית של שחקני הגנה. אני לא אומר שפפה לא היה הבלם הטוב ביותר השנה, אבל בהשוואה לרף עליון לבלם אני לא חושב שפפה היה שם, קנבארו 2006 דווקא כן.[/QUOTE]

הניסוח שלי סתם היה שבור, כוונתי היא שכל עוד יש שחקן התקפה בולט בסביבה אף בלם לא יזכה. לא התכוונתי להשוות אותו לבלמי עבר (למרות שהוא בהחלט בין הבלמים הגדולים בהיסטוריה לדעתי).

פפה הוא מועמד הגיוני עם יותר מרונלדו לקבל את המכנה המשותף בין הזכיה בצ’מפיונז לזכיה עם פורטוגל, אבל לא יותר מזה

זה בדיוק הנימוק שלי לדירוג, אם כי אני מוכן לקבל הרבה דירוגים אחרים.

[QUOTE=BannedT;1702891]הבעיה של פפה שהוא לא בלם כזה גדול שייחשב לאגדי והוא גם לא כל כך אהוב. אפילו אני שטוען שהוא היה כל כך טוב לא יכולתי לכלול אותו בשלישייה שלי כי על הניסיון שלו לרצח של שחקן על המגרש ב-2009 אני מתקשה לסלוח.[/QUOTE]

פפה (אולי) לא נחשב לבלם אגדי אך ורק בגלל האופי שלו, אבל למה ראמוס למשל נחשב ליותר “אגדי” ממנו?

ואם כבר נפתח הדיון, אז סתם פרסומת של נייק מהניינטיז שאני ממש אוהב :slight_smile:

(BannedT) #49

[QUOTE=Uriah;1702922]
פפה (אולי) לא נחשב לבלם אגדי אך ורק בגלל האופי שלו, אבל למה ראמוס למשל נחשב ליותר “אגדי” ממנו?
[/QUOTE]

שמע, אפשר להתווכח על זה אבל לדעתי פפה עשה קפיצת מדרגה מבחינת היכולת ששמה אותו באמת בטופ רק בשנים האחרונות.

ראמוס הוא חד משמעית שחקן הגנה אוברייטד, בדיוק כמו קייליני או ג’רארד “נד-נד” פיקה, זה תלוי בעיקר בפופולאריות שלך או של המועדון שלך ובעיקר כמה זמן אתה משחק שם וגם לצד מי. למשל אני יכול להעיד בתור אוהד יובה שקייליני מקבל יותר קרדיט מבונוצ’י (שרק בשנתיים האחרונות הפך לענק) שמקבל יותר קרדיט מברצאלי, כשרוב אוהדי יובה יגידו לך שקייליני וברצאלי צריכים להתחלף במקומות, אבל קייליני משחק ביובה שנים ואילו ברצאלי הגיע בגיל 30 מוולפסבורג שבה היה מגן מחליף.

(oded23) #50

[QUOTE=Sami_h;1702847]ההופעה ההגנתית הכי גדולה שאני ראיתי בחיים שלי היא של פראנקו באריזי האגדי בגמר המונדיאל מול ברזיל שבאה אחרי זכיה בסקודטו ובאלופות. וגם מלדיני היה עצום בעונה ההיא.

ולמרות זאת זכה בכדור הזהב שחקן שקיבל מהם בראש גם בגמר האלופות וגם בחצי גמר המונדיאל. לפפה אין סיכוי. :wink:

//youtu.be/boPQNpPvJq0
[/QUOTE]

הביצועים של בארזי בוידאו הזה מספיקים לוידאו שמסכם עונה או קריירה שלמה לבלם אחר…