אולימפיאדה ריו דה-ז'נירו 2016!

(Paul Heyman) #85

לא כל דבר זה שחור או לבן.

וראיתי ג’ודוקא הרבה יותר מזלזלים וחסרי כבוד בהתנהגות שלהם בסוף קרבות.

רוצה לעשות לו דימוניזציה מוחלטת, תפדל.

כמו שאמרתי, מבחינתי: הגיע לקרב, נתן מה שיש לו על המזרן. לא רוצה או צריך מהפושטק הזה מילימטר יותר.

(אמיר) #86

אין לי טענה למצרי, שאיננו יודעים מה הכוחות המניעים אותו - עד כמה זה הוא ועד כמה זה דברים שהוא מרגיש שהוא חייב לעשות או לא לעשות. יש לי טענה למדינה שלו.

(LIOROM12) #87

אפשר להכריז שגם הכדורסל הגיע לריו! איזה משחק מטורף בין ארגנטינה לברזיל.

(Paul Heyman) #88

[QUOTE=LIOROM12;1691181]אפשר להכריז שגם הכדורסל הגיע לריו! איזה משחק מטורף בין ארגנטינה לברזיל.[/QUOTE]

לא רק זה,

גם אוסטרליה ובמיוחד סרביה הצליחו לתת תחרות בכלל לא רעה לדרים טים של ארה"ב,

ספרד במסע היחלצות עם ניצחון אחרי שפתחה את הטורניר עם שתי הפסדים מפתעים.

הטורניר הזה עוד הולך להיות מלהיב ביותר!

(Ehud) #89

2 הארכות, משחק משוגע על כל הראש, 37 נקודות של נוצ’יוני עם 11 ריבאונדים, 33 נק’ ו-9 אסיסטים של פקונדו קאמפצ’ו האדיר, ארגנטינה 111 ברזיל 107
[B]brasil decime que se siente !!! vamos argentina carajo!!!
[/B]

(Paul Heyman) #90

אהוד כבר נראה לי על גבול הקריסה אחרי היום המדהים שעבר על ארגנטינה היום :slight_smile:

(אמיר) #91

גם דל פוטרו-נדאל היה משחק אדיר. והפעם, בניגוד ל-2012, דל פוטרו גם מגיע לגמר.

בינתיים, הבריטים ממשיכים להפוך את הוולודרום לבית הפרטי שלהם - כולל גמר שיתקיים מחר בין שני בריטים.

(Ehud) #92

היה לילה אדיר של כדורסל בבית ב’ שספרד עם הגב לקיר הביסה את מוליכת הבית 59-109 מטורף ומדהים!!! 50 הפרש!!!
גאסול כמובן כיכב עם 23 נק’, 5 ריבאונדים ו-5 אסיסטים

בנוסף כדי לסבך את הבית הזה בכלל אז ניגריה שלא תעלה ככל הנראה לשלב הבא והייתה עד הלילה הנמושה של בית ב’ ניצחה באופן סופר מפתיע את קרואטיה 76-90

כעת ארגנטינה וליטא ראשונות בבית עם מאזן של 1-3 אחריהן ספרד וקרואטיה עם 2-2 וברזיל וניגריה עם 3-1.
במחזור האחרון ארגנטינה נגד ספרד וליטא נגד קרואטיה במפגשים באחת מהן יכולה למצוא את עצמה בחוץ אם ברזיל תנצח ותתפוצץ על ניגריה.
בנוסף גם לסיים מקום רביעי שמביא לך את ארה"ב ברבע הגמר ולמעשה מונע ממך סיכוי למדליה הוא לא בדיוק פרס גדול.

בקיצור בית חם.

היום בלילה בית א’ מגיע למחזור האחרון שלו, ארה"ב, אוסטרליה וצרפת למעשה הבטיחו את העלייה כבר שסרביה וונצואלה ילחמו על המקום האחרון.
מה שנשאר בבית הזה אחרי שארה"ב כבר הבטיחו מקום ראשון הוא המקום השני בין אוסטרליה לצרפת והקרב על המקום הרביעי בין סרביה לונצואלה.

ארה"ב תפגוש את צרפת, אוסטרליה את ונצואלה וסרביה את סין במשחקים שיכריעו את הבית.

(Sasha) #94

יום גורלי למשלחת הישראלית.

כמובן שלתקשורת הישראלית נפתח התיאבון בעקבות הג’ודו ומצפים לעוד 2 מדליות אבל זה הולך להיות קשה מאוד. מיננקו אחרי הפציעה השנה לא מצליחה להתקרב אפילו לשיא שלה (14.78) ובנוסף נראתה עצבנית ולחוצה מאוד בשלב הקודם. לדוידוביץ’ יש אולי סיכוי טוב יותר אבל התחרות מאוד צמודה השנה ונותר רק לקוות למזג אוויר טוב וריכוז שיא של מעיין.

לפנות בוקר גמר ה-100 מטרים, קצת פחות מ-10 שניות שבהן נראה אם בולט ימשיך לעשות היסטוריה, או שגאטלין (שקבע תוצאות טובות יותר מהג’אמייקני השנה) יוריד סוף סוף קוף מ-2006.

(סארי) #95

ואו ואו ועוד פעם ואו, איזה שיא מדהים של ואן ניקרק, הוא פשוט שרף את המסלול, מדהים.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

(moshe34) #96

[QUOTE=Sasha;1691242]יום גורלי למשלחת הישראלית.

לפנות בוקר גמר ה-100 מטרים, קצת פחות מ-10 שניות שבהן נראה אם בולט ימשיך לעשות היסטוריה, או שגאטלין (שקבע תוצאות טובות יותר מהג’אמייקני השנה) יוריד סוף סוף קוף מ-2006.[/QUOTE]
באמת האמנת בזה? או שסתם ניסית לבנות מתח פה בפורום
.בולט זוכה הפעם השלישית ברציפות בזהב והופך לראשון בהיסטוריה שעושה את זה ב 100 מטר.
בתוצאה של 9.81.

(moshe34) #99

סתם שאלה ואני מודה שאני לא מבין ויודע להבדיל בדקויות שלכם.
אפשר להגיע להשגים כמו של פלפס ובולט בלי עבודה קשה ומפרכת?

(Sasha) #100

אני רק אניח את זה כאן:

(Colombian Cowboy) #102

[QUOTE=BannedT;1691363]דווקא פלפס הרבה יותר כישרון עצום מהכל כנראה, הוא הרי כבר נתפס נוהג בשכרות, מעשן מבאנג ופרש משחייה. בסופו של דבר בכל פעם שהוא חזר הוא עדיין לא ראה את המתחרים שלו ואין לי ספק שהוא עילוי, אבל אני לא יודע אם האימונים והתזונה שלו הם באופן סדיר יותר טובים משל הג’מייקני, אם אני לא טועה לפלפס היו יותר נפילות והפסקות של אורח חיים ספורטיבי מאשר לבולט.[/QUOTE]

פלפס בלי הסוויץ’ שעשה לפני שנתיים לא היה מגיע בחיים לארד בריו. ראינו בריו שחיין שלפני שנתיים היה עם כרסונת, מעשן, שותה אלכוהול וכו’ והחליט לחזור לאורח חיים הספורטיבי טרום הנפילה. פלפס זה שחיין עם גימור ברמת הטכניקה הגבוהה ביותר, טקטיקת חלוקת כוח המדוייקת ביותר - דברים שמשיגים באימונים אינטנסיביים. היש לך מושג כמה קלוריות שורף שחיין ממוצע ביום אימון??

בולט בתחרויות ריצה בין אולימפיאדה לחברתה לא מפגין רבע מהיכולת. עיקר עבודתו מתחילה כחצי שנה לפני אולמפיאדה עד לשיא באולימפיאדה עצמה. אז לא שהוא טוחן ג’אנק פוד או המבורגרים ביומיום אבל בא נגיד ששלוש שנים אחרי אולימפיאדה הוא די חוגג ביחס לספורטאים אמיתיים. מה לעשות, המנוע שיש לו ברגליים בשיא כושרו לא יכול לאף בן אנוש, זה לא איזה אימון מיוחד שעושה אותו למי שהוא.

כמובן זו דעתי.

(BannedT) #104

[QUOTE=Colombian cowboy;1691370]פלפס בלי הסוויץ’ שעשה לפני שנתיים לא היה מגיע בחיים לארד בריו. ראינו בריו שחיין שלפני שנתיים היה עם כרסונת, מעשן, שותה אלכוהול וכו’ והחליט לחזור לאורח חיים הספורטיבי טרום הנפילה. פלפס זה שחיין עם גימור ברמת הטכניקה הגבוהה ביותר, טקטיקת חלוקת כוח המדוייקת ביותר - דברים שמשיגים באימונים אינטנסיביים. היש לך מושג כמה קלוריות שורף שחיין ממוצע ביום אימון??

בולט בתחרויות ריצה בין אולימפיאדה לחברתה לא מפגין רבע מהיכולת. עיקר עבודתו מתחילה כחצי שנה לפני אולמפיאדה עד לשיא באולימפיאדה עצמה. אז לא שהוא טוחן ג’אנק פוד או המבורגרים ביומיום אבל בא נגיד ששלוש שנים אחרי אולימפיאדה הוא די חוגג ביחס לספורטאים אמיתיים. מה לעשות, המנוע שיש לו ברגליים בשיא כושרו לא יכול לאף בן אנוש, זה לא איזה אימון מיוחד שעושה אותו למי שהוא.

כמובן זו דעתי.[/QUOTE]

אני חושב שפשוט מדובר פה בשניים מהספורטאים המוכשרים ביותר בתחומם. ושוב, אתה טוען שבולט פחות מקצועי אבל בתכלס מי שנהג בשכרות אחרי אתונה, עישן אחרי בייג’ינג ופרש משחייה אחרי לונדון הוא דווקא פלפס. אני דווקא חולה על זה שהוא כל כך מוכשר ושהטכניקה שלו כזו עילאית שלמרות הנפילות אי אפשר לערער על זה שהוא הטוב אי פעם. מה שאמרת על בולט די אווילי בהתחשב בעובדה שב-2009 הוא שבר את שני השיאים האישיים שלו עצמו מהאולימפיאדה ושב-2011 הוא שבר עם חבריו הג’מייקנים את השיא במירוץ שליחים (עד שבירה נוספת באוליפיאדת לונדון), בקיצור ממש לא מדובר בבטלן. אגב, בולט לא יכל לזכות בכמות המדליות שפלפס זכה בהן באולימפיאדות אז אליפויות העולם חשובות לו יותר מאשר לפלפס שיכול לעשן ולשתות ולפרוש(!!!) בין אולימפיאדות. אני אגב מאוד אוהב את שניהם ואני חושב שכל השטויות שפלפס עשה מחוץ לבריכת השחייה מעצימות את גודל ההישג שלו, ראה למשל את ג’ון ג’ונס מה-UFC שיש לו הכל מבחינה פיזית וטכנית אבל נופל כל פעם באלכוהול וסמים וכנראה לעולם לא יחשב הגדול מכולם.

בשורה התחתונה אני מבין את הטיעון שלך אבל יש בו יותר מידי פרטים לא נכונים כי דווקא פלפס הוא זה שיכול לעשן ולשתות ולפרוש בין אולימפיאדות ובולט הוא זה שהגיע לשיאו שנה אחרי המשחקים האולימפיים בבייג’ינג ושבר שיא קבוצתי ב-2011.

(Paul Heyman) #106

סימונה ביילס “מצליחה” לא לזכות במדליית זהב אחת, ומסתפקת בארד בתרגיל הקורה. ביילס מעדה במהלך התרגיל שלה, ומהצד השני הרננדז האמריקאית זכתה בכסף וווברס ההולנדית נתנה תרגיל מדהים וזכתה בזהב מרשים.

רגע נחמד ומרגש בעיקר עבור הבריטים קרה כשסוף סוף מארק קבנדיש זכה במדלייה אולימפית, כסף באומניום.

עוד הלילה מצפים לנו משחקי הכדורסל בין ארה"ב לונצואלה, והמשחק הקריטי בין ספרד לארגנטינה!

(LIOROM12) #107

ספרד מנצחת את ארגנטינה ושולחת אותה לנסות להפתיע את ארה"ב ברבע הגמר.

ארה"ב-ארגנטינה
אוסטרליה-ליטא
צרפת-ספרד
סרביה-קרואטיה

ביום נתון כל נבחרת יכולה לנצח כל אחת פה(למעט ארגנטינה, שעם כל הכבוד, אני לא רואה סיכוי שהיא תיתן פייט רציני אפילו לאמריקאים). יהיה מעניין.

(Ehud) #108

ארגנטינה מבוגרת ולא מסודרת, היא משחקת על 3 וחצי שחקנים בקושי שמצליחים לעשות משהו, אין לה שום סיכוי מול ארה"ב, אולי אם זה היה אוסטרליה או סרביה עם הקהל הביתי מאוד הייתי חושב על סוג של הפתעה אבל פה אין סיכוי, אני רק אקווה שעם תמיכה טובה ומשחק אחרון של כמה מהשחקנים המובילים הם ינסו לתת הכל, מקווה שיגמר בן 20-10 הפרש ולא יותר, פחות יהיה כבר הפתעה אדירה מבחינתי.

חייב לציין שלא הבנתי איך ארגנטינה סיימה 4 בסופו של דבר ואיך המארגנים שפטו את הטבלה הפנימית שנוצרה עם 4 המתמודדות שסיימו עם מאזן של 2-3.
אם זה על פי משחקים פנימיים שכן ארגנטינה ניצחה את קרואטיה ואז צריכה לפחות לסיים לפניה.
אם זה על פי הפרשי סלים שכן לארגנטינה יש מאזן חיובי של של 13+ בעוד לקרואטיה יש מאזן שלילי של 7- ווליטא מאזן שלילי של 36-.
בקיצור מהבחינה הזאת נותרתי די מבולבל.

ספרד יצאה מההלם של פתיחת הטורניר, התחברה ונראת טוב, בגדול לטעמי מפה והלאה עד למפגש עם האמריקאים היא תשחוט כל יריבה שתפגוש כי היא פשוט איכותית יותר.
אומנם יש לזכור שצרפת היא הנמסיס של ספרד ורק לפני שנתיים ספרד הרבה יותר פייבורטית באליפות אירופה ביתית הפסידה לצרפת בדיוק באותו שלב של רבע גמר.
שאלת המפתח של ספרד תהיה איך הם יעצרו את דה קולו, לספרד יש שחקנים ויכולת לשמור אותו איזורית עם 2 שחקנים בדאבל עליו.

סרביה-קרואטיה תהיה מלחמת עולם כמובן, בעיקרון הנבחרת הסרבית עם מילוש יותר איכותית אבל קרואטיה בלי הרבה איכות כדורסל עד כה בינתיים מצליחה להפתיע גם את ספרד וגם את ליטא וזה ממש לא משהו שיש לזלזל בו.

המשחק האחרון של הרבע זה אוסטרליה-ליטא.
בכל טורניר אחר הייתי אומר שזה ניצחון ליטאי קל אבל יש הרבה אבל בטורניר הזה.
אוסטרליה עד כה פשוט נראת מצויין, להביס את צרפת ב-21 הפרש, את סרביה ב-15 הפרש, את סין ב-25 ואת ונצואלה ב-25 זה ממש לא דבר שיש לזלזל בו, גם ההפסד לאמריקאים היה מינורי ונגמר רק ב-10 הפרש תוך כדי זה שהיא מותחת את האמריקאים ללחץ בכל רבע ורבע ואפילו מובילה במחצית.

ליטא לעומת זאת מגיעה אחרי 2 הפסדים רצופים שאחד מהם כולל תבוסה מאוד כואבת, בספורט ענייני המומנטום והביטחון עושים שעות נוספות ויהיה מעניין לראות איך סגנית אלופת אירופה תתאושש מזה.

(serginhо) #109

מאד פשוט, יש בית מרובע ושם קרואטיה וספרד עם שני נצחונות והפסד, וארגנטינה וליטא עם ניצחון ושני הפסדים. ואז יש ראש בראש בין קרואטיה וספרד וראש בראש בין ארגנטינה וליטא. קרואטיה ראשונה כי היא ניצחה את ספרד וליטא שלישית כי היא נצחה את ארגנטינה

(Ehud) #110

מדליית זהב שכולה ניצחון של החיים.

סנטיאגו לנגה הארגנטינאי חלה בשנה שעברה בסרטן ריאות, עבר ניתוח להוצאת הריאה, החלים, חזר להתאמן וזה במדליית זהב בשייט באולימפיאדה.

מדהים!