אולימפיאדה ריו דה-ז'נירו 2016!

(Paul Heyman) #65

אגב אהוד, בתור המומחה לעניין,

מה קורה שם עם ספרד בכדורסל לעזאזל??

(Paul Heyman) #66

אחרי הזכייה היפנית אתמול, היום הנשים התחרו בהתעמלות מכשירים קבוצתית.

ובפער ניכר זכתה בזהב ארה"ב, עם המתעמלת הטובה בעולם, סימונה ביילס.

מסכים לחלוטין עם הפרשן בנוגע לביילס…פשוט אין דברים כאלו.

(סארי) #67

מישהו יודע איפה אני מוצא הילוך חוזר להופעה של קנזו שיראי?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

(Lukaku) #68

[QUOTE=Aizenberg;1690783]וואלה התרגשתי.
מגיע לה, פייטרית אמיתית.

חרפת לונדון(0 מדליות), לא תחזור.[/QUOTE]

חרפה? זה נס שבכלל מצאנו ‘פראיירים’ שמוכנים לממן בעצמם קריירה שלמה רק בשביל בסוף לקבל איזה חיבוק מהשרה על הפודיום.

(Colombian Cowboy) #69

זה נהיה להרגל. קמים בבוקר, פותחים חדשות ריו, ‘מייקל פלפס זכה בעוד מדליה’ ועוד אחת… ועוד אחת… שחיין גדול הוא תמיד היה, אבל הסוויץ’ שהוא עשה בשנתיים האחרונות מהנפילה הגדולה שלו ועד להחזיר לידיו את הזהב ב200 פרפר המשחה שאולי הכי מזוהה אתו, היא הרואית!!

בלי כל קשר סימונה ביילס זה לא אמיתי. אני לא מבין בזה, בטח שלא צופה בזה, אבל המושלמות של כל תרגיל שלה גם אני רואה. ואוו!

(Paul Heyman) #70

מה שהולך בריו עם התעמלות המכשירים, אנחנו עוד נזכור ונדבר עוד הרבה הרבה זמן.

אחרי החרות הקבוצתית הפסיכית אצל הגברים והנשים, היום הגיע תורה של תחרות הקרב רב אצל הגברים.

ועם כל הלחץ של כל העולם עליהם, בתרגיל האחרון והרצחני על המתח; אוצ’ימורה נתן תרגיל מדהים וקיבל ציון גבוהה,

אחריו עלה וירניאייב שהוביל ברוב התחרות כשהוא צריך 14.899, ובמהלך התרגיל אפילו שהפרשנים חשבו שיש לו את זה בכיס, הרגשתי שהתרגיל הוא מאוד פושר בלי הרבה סיכונים, ועוד עם טעיות בדרך ונחיתה לא מושלמת, ואכן ברגע אולימפי אדיר הוא קיבל רק 14.800.

הזהב הולך למתעמל הכנראה הטוב בהיסטוריה: אוצ’ימורה, איזה ספורטאי פנומנלי על בכל רגע קלאץ’. איזה דרמה.

(Colombian Cowboy) #71

אשמח לקבל לינק לצפייה חוזרת בכל התחרות הקבוצתית גם של הנשים וגם של הגברים מאתמול. תודה.

(Lukaku) #72

ושוב ערבי (מה זה משנה מאיזו מדינה) לא לוחץ יד לישראלי ולמי אכפת.

אני הייתי שואל את המצרי איך הוא מתפלל חמש פעמים ביום ועדיין אללה נתן לו להפסיד לציוני.

(Paul Heyman) #73

לא חייב ללחוץ את היד, כמובן עדיף אם היה לוחץ אבל אישית הרוח הספורטיבית שלי לא דורשת את זה.

שונא את היריב שלך, אין בעיה; בא, התייצב לקרב, כיבד את המזרן ואת הספורט וירד.

לי לא אכפת בכלל כל מה שמסביב ובנוסף.

(Lukaku) #74

חובה לקוד קידה בג’ודו והוא לא עשה את זה.

(Mendieta) #75

הם ספורטאים לא פוליטיקאים. שילחץ את היד ליריב גם אם הוא לא אוהב את המדינה שלו-אורי ששון לא עשה למצרי שום דבר רע שמצדיק התנהגות כזאת. בסופו של דבר, המצרי לא רק הפסיד את הקרב, אלא גם את התדמית שלו. היה שם רק גבר אחד על המזרן, והוא ניצח בשתי הקרבות.

לא נורא, אני זוכר את סלח שלא הסכים ללחוץ את הידיים של שחקני מכבי תל אביב ואני חשבתי שהם צריכים להתעלם ממנו בחזרה, ואם אפשר גם לשבור לו את הרגל. מבחינתי אין הבדל בין התנהגות כזאת לבין התנהגות כמו של אמרה מפנר בזמנו שקרא לזוקורה “ניגר”, והאחרון הגיב באי לחיצת יד במשחק לאחר מכן וכל קבוצתו הגיבה בבעיטות לאמרה במהלך המשחק. מבחינתי זה מקובל לגמריי כי ככה צריך להתנהג לבנאדם ששופט בנאדם אחר לפי גזע, מוצא או צבע עור. במה שונים סאלח או האפס המצרי? הם שופטים את שחקני מכבי תל אביב או את אורי ששון בגלל צבע אור, ולדעתי הם צריכים לקבל עונש. זה גזענות לכל דבר. אבל כרגיל, יש משום מה סלחנות יתר כלפי המוסלמים, תמיד.

(OreoCookieh) #76

כיבד את המזרן ואת הספורט? :lol: גדול!
אם שותים - לא מחרטטים חבוב. תסתכל שוב על הקרב ותחשוב על דרך אחרת להצדיק את ההתנהגות של המצרי

(Aizenberg) #77

יום גדול של ששון, פשוט הביא את עצמו למאני טיים והוריד אותם אחד אחד.
מי יודע, אם לא ההגרלה שסידרה לו את הצרפתי הבלתי מנוצח הזה בחצי, אולי זה גם היה מסתיים בכסף.

הופעה מצוינת ועוד על הבמה הגדולה מכולן.

(Paul Heyman) #78

[QUOTE=OreoCookieh;1691086]כיבד את המזרן ואת הספורט? :lol: גדול!
אם שותים - לא מחרטטים חבוב. תסתכל שוב על הקרב ותחשוב על דרך אחרת להצדיק את ההתנהגות של המצרי[/QUOTE]

זה נורא פשוט, יש כבוד לג’ודו ויש כבוד ליריב. הראשון הוא חובה, השני הוא מומלץ פשוט כספורטאי:

הגיע לקרב, נתן קידה לשופטים ולמזרן לפני ואחרי.

לא צריך או רוצה ממנו שום דבר אחר, לחיצת יד זה לא חלק מהספורט, זה חלק מהטקס ומהכבוד.

זה חלק מהכבוד שהיית רוצה לראות אבל ממש לא מעניין אותי הדברים האלו; לא רוצה ללחוץ את היד, לא צריך.
יודע מה כן מביך? התגובות של ראשי איגוד הג’ודו העולמי, זה מביך.
מתרצים עבור ההתנהגות הלא-ספורטיבית של המצרי, בושה וחרפה.

את המחיר התדמיתי הוא משלם וישלם בדעת הקהל, וגם זה בעיה שלו ולא מעניין אותי.

אבל עזבו את המצרי, מדלייה נוספת במזרן!
איזה יופי של טורניר נתן אורי ששון, כל כך יציב ועקבי במהלך כל היום.
אם לא ההגרלה מול הג’ודוקא אולי הטוב בעולם…ועוד הוא הצליח למתוח גם אותו,
יופי יופי יופי של תחרות והפרס מגיע בדמות מדליית ארד שאין מגיע ממנו.
שאפו ענק!

(OreoCookieh) #79

[QUOTE=Cerv;1691093]זה נורא פשוט, יש כבוד לג’ודו ויש כבוד ליריב. הראשון הוא חובה, השני הוא מומלץ פשוט כספורטאי:

הגיע לקרב, נתן קידה לשופטים ולמזרן לפני ואחרי.

לא צריך או רוצה ממנו שום דבר אחר, לחיצת יד זה לא חלק מהספורט, זה חלק מהטקס ומהכבוד.

זה חלק מהכבוד שהיית רוצה לראות אבל ממש לא מעניין אותי הדברים האלו; לא רוצה ללחוץ את היד, לא צריך.
יודע מה כן מביך? התגובות של ראשי איגוד הג’ודו העולמי, זה מביך.
מתרצים עבור ההתנהגות הלא-ספורטיבית של המצרי, בושה וחרפה.

את המחיר התדמיתי הוא משלם וישלם בדעת הקהל, וגם זה בעיה שלו ולא מעניין אותי.

[/QUOTE]
זה בדיוק מה שאני אומר, הוא [U]לא נתן כבוד[/U] לג’ודו, ליריב, למזרן, לספורט, לאללה, למה שתרצה.
צריך לקוד קידה [B]ליריב[/B], זה סימן [B]לכבוד[/B]. הוא נתן אחד בהתחלה ברוב טובו (כדי שהקרב יתחיל, ואולי הוא יוכל להביס את היהודי הארור ולהסב גאווה לעם שלו) תוכל לקרוא על זה כאן
אחרי שהובס בעצמו, החל להתנהג כילד חמוץ פנים. לא לחץ יד (לא חובה, מסכים איתך) [U][B]ולא קד קידה.[/B][/U]
זה חוסר כבוד לספורט למזרן ליריב ולענף.

(Ehud) #80

בתמונה אנחנו רואים את ג’וזף סקולינג הסינגפורי בן ה-21 ואת מייקל פלפס שגדול ממנו ב-10 שנים בתמונה שצולמה בבייג’ין 2008.
הלילה סקולינג ניצח את מייקל פלפס עם שיא אולימפי ב-100 מטר פרפר והשאיר את האגדה האמריקאית רק במקום השני.

אגב על הניצחון הזה יקבל סקולינג ממשלת סינגפור בונוס של מיליון דולר, הגבוה ביותר מכל הספורטאים.

(serginhо) #81

כמה כבוד מביא לנו ג’ודו. שני חצאי הגמר, שני רבעי גמר ושתי מדליות. מדהים.
שחייה לעומת זאת קטסטרופה וכישלון טוטאלי. עזבו חצאי הגמר, גמרים ומדליות (חחח), אני ציפיתי לשבירת שיאים אישיים רק ואפילו זה היה רחוק מאד. אפשר לסגור את הענף. כל העולם מתקדם ואנחנו הולכים אחורה. לארקין האוסטרלי שטומרקין הקדים אותו ב 200 גב בגמר בלונדון עכשיו זכה בכסף וטומרקין בקושי העפיל לחצי גמר.

יש סיכוי ריאלי לעוד שלוש מדליות. דוידוביץ רחוקה שיוט אחד ממדליה, מיננקו יכולה לעשות את זה בקפיצה משולשת וכנ"ל נבחרת ההתעמלות האומנותית. קדימה!

(Paul Heyman) #82

[QUOTE=OreoCookieh;1691112]זה בדיוק מה שאני אומר, הוא [U]לא נתן כבוד[/U] לג’ודו, ליריב, למזרן, לספורט, לאללה, למה שתרצה.
צריך לקוד קידה [B]ליריב[/B], זה סימן [B]לכבוד[/B]. הוא נתן אחד בהתחלה ברוב טובו (כדי שהקרב יתחיל, ואולי הוא יוכל להביס את היהודי הארור ולהסב גאווה לעם שלו) תוכל לקרוא על זה כאן
אחרי שהובס בעצמו, החל להתנהג כילד חמוץ פנים. לא לחץ יד (לא חובה, מסכים איתך) [U][B]ולא קד קידה.[/B][/U]
זה חוסר כבוד לספורט למזרן ליריב ולענף.[/QUOTE]

לא להאמין שאני מבזבז דיו אלקטרונית בשביל “להגן” על פנאט דתי…

הוא קד קידה בכניסה, הוא קד קידה בסוף; גם אם רק אחרי שהשופטים קראו לו לחזור ובחמיצות פנים.

מעבר לזה אני לא מוכן “להגן” עליו.

הטיפשות, הבורות, העליבות וחוסר כבוד שלו מעבר לזה, פשוט לא מעניין אותי. לא עדיף שנעבור לדבר ולהתווכח על משהו שלפחות שווה את זה?

(BannedT) #83

המצרים צריכים להתבייש הכי הרבה על הלחץ שהפעילו עליו לא להתחרות ואם כן שיקרע את הציוני. הם צריכים להתבייש על חינוך קלוקל ועל שנאה שלא מאפשרת בכלל למתחרה מארצם ללחוץ יד בין אם הוא רוצה ובזה ובין אם לא, אני בטוח שאם היה לוחץ את היד הוא היה זוכה לשנאה וביקורת יותר גדולה יותר ממה שהוא כבר מקבל.

(OreoCookieh) #84

[QUOTE=Cerv;1691122]לא להאמין שאני מבזבז דיו אלקטרונית בשביל “להגן” על פנאט דתי…

הוא קד קידה בכניסה, הוא קד קידה בסוף; גם אם רק אחרי שהשופטים קראו לו לחזור ובחמיצות פנים.

[/QUOTE]
זה לא וויכוח, סתם דיון.
מעניין אותי למה אתה חושב שהוא נתן כבוד, הרי בעצמך כתבת שהוא קד קידה [B]רק אחרי [/B]שהשופט החזיר אותו למזרן, וגם אז הוא עשה טובה ובחצי תנועה קד קידה (ילד קטן, אמרנו?) אבל זה לא משנה, אורי בכלל לא היה נוכח שם! ז"א זה קרה הרבה אחרי שהקרב נגמר! זה מגוחך! אני לא רואה איך אפשר “להגן” עליו, הוא לא הראה כבוד, איך שלא מסתכלים על זה.