אולימפיאדה ריו דה-ז'נירו 2016!

(xavi131) #44

השדרים אומרים שלשגיא יש פציעה בגב, שגיא באמת פצועה אבל זה לא סתם פציעה.
לפני חודש שגיא פרץ את הדיסק בגב, פציעה שלוקח כ3 חודשים להחלים ממנה, הוא כבר חודש לא מתאמן.
מה שגיא עושה היום זה לא פחות ממדהים, גם אם הוא לא יקח מדליה הוא צריך להיות הדוגמה לכל הספורטאים בארץ.

(Colombian Cowboy) #46

[QUOTE=אמיר;1690609]אליפות אירופה לצעירות שהכריעה את העולות לטורניר הכדורגל היתה ב-2015, כך שזה לא היה הטורניר שישראל אירחה. לגבי כדורסל, ישראל משתתפת בקביעות באליפויות אירופה בכדורסל, אבל צריך לסיים במקומות גבוהים כדי להגיע לאולימפיאדה. כמה גבוהים? מבין חמש האירופיות בטורניר, שתיים עלו כאלופת אירופה וסגניתה - ספרד וליטא - ואחרות דרך טורנירי העפלה מיוחדים. ישראל לא בכיוון ולא ברמה של הדברים האלה בכלל.[/QUOTE]

אם רק היינו מתמודדים באסיה… רוב היבשת הייתה פורשת עוד לפני המשחקים…

לפעמים עדיף להיות זנב לאריות ולא ראש לשועלים.

(אמיר) #47

[QUOTE=Colombian cowboy;1690612]אם רק היינו מתמודדים באסיה… רוב היבשת הייתה פורשת עוד לפני המשחקים…

לפעמים עדיף להיות זנב לאריות ולא ראש לשועלים.[/QUOTE]

אם רק היינו מתמודדים באסיה, עדיין כנראה שהיינו נופלים בחלק מהענפים מאחורי מדינות כמו יפן ודרום קוריאה (מה שקרה בכל מקרה). בכל מקרה, הכדורגל הישראלי היה פחות טוב - והרבה פחות מעניין - אילו הוא היה משחק ברמה נמוכה יותר. נגיד, בלי הדובדבן השנתי שנקרא ליגת האלופות.

(LOS BLANCO) #48

שגיא מוקי מפסיד בחצי הגמר ומפספס מדליה.
הישג מכובד סה’'כ של מקום 4.
חבל אבל אין מה לעשות ספורט לא היה ולא יהיה התחום שלנו.

(Paul Heyman) #49

[QUOTE=LOS BLANCO;1690626]חבל אבל אין מה לעשות ספורט לא היה ולא יהיה התחום שלנו.[/QUOTE]

התוצאות תואמות את ההשקעה.

יש גבול לכמה רוח ספורטיבית וכישרון טבעי יכולים לדחוף קדימה. ואנחנו רואים את הגבול הזה פעם אחרי פעם במציאות התחרותית.

(Ehud) #50

גם בלי מדליה, חצי גמר אולימפי זה הישג אדיר.
שאפו ענק, נתן יום גדול, מצדיעים.

[QUOTE=LOS BLANCO;1690626]
הישג מכובד סה’'כ של מקום 4.[/QUOTE]

מקום 5, בג’ודו יש 2 מדליות ארד בכל דרג משקל, אחת למפסיד בחצי הגמר ואחת לזה שהגיע מבית הניחומים (ככה זאבי זכה בשלו באתונה).

(xavi131) #51

[QUOTE=Cerv;1690627]התוצאות תואמות את ההשקעה.

יש גבול לכמה רוח ספורטיבית וכישרון טבעי יכולים לדחוף קדימה. ואנחנו רואים את הגבול הזה פעם אחרי פעם במציאות התחרותית.[/QUOTE]
מה?
מוקי הגיע לתחרות הזאת פצוע, לא פציעה קלה שאפשר פשוט להתעלם ממנה.
הוא פרץ דיסק, אנשים רגילים בקושי הולכים במצב הזה ובטח לא מתחרים באולימפידה.

אם הוא היה מגיע בכשירות מלאה לאולימפידה הוא היה זוכה במדליה, הפעם לא היה לו מזל

(Passing game) #52

הגיאורגי באמת רמה אחרת. הסיכוי היה מול האזרי אבל גם הוא מצוין ואני מאמין שהפציעה בגב גם-כן השפיעה. באמת מדובר במשקל עמוס. הבלגי הפתיע את אלוף העולם ואח"כ את הרוסי(שהקשה על הגיאורגי). כל הכבוד לשגיא, עשה לנו הרבה כבוד ונקווה שזה יתן לירדן רוח גבית לקראת מחר.

(gadi800) #53

אכזבה אבל הייתה אחלה ריצה, עדיף אכזבה כזאת מאשר לעוף מההתחלה.
ובמינה אחרת, היפני הזה שד!

[QUOTE=xavi131;1690631]מה?

[B]הוא פרץ דיסק[/B], אנשים רגילים בקושי הולכים במצב הזה ובטח לא מתחרים באולימפידה.
[/QUOTE]
ברצינות?! נראה לי הזוי, פריצת דיסק זאת לא פציעה שאתה ממשיך ממנה לספורט, אתה בטוח?

(xavi131) #54

[QUOTE=gadi800;1690633]אכזבה אבל הייתה אחלה ריצה, עדיף אכזבה כזאת מאשר לעוף מההתחלה.
ובמינה אחרת, היפני הזה שד!

ברצינות?! נראה לי הזוי, פריצת דיסק זאת לא פציעה שאתה ממשיך ממנה לספורט, אתה בטוח?[/QUOTE]
אני בטוח, זה דבר ידוע ב״חוגי הג׳ודו״, לא סתם אסרו עליו להדבר על התקשרות בזמן האחרון
הוא יכול לחזור, זאת לא פציעה שגומרת קריירה, זה פשוט דבר שלוקח להחלים ממנו המון זמן וצריך לדאוג שזה לא יחזור.
אם הוא היה שובר חוליה בגב זה היה רע.

(Paul Heyman) #55

היפנים נקמו על איבוד הזהב בלונדון וזוכים בזהב בהתעמלות מכשירים, התחרות הקבוצתית. איזה צבעוניות בארנה, איזה עידוד פנטסטי מכל הכיוונים; היה תענוג צרוף לראות.

השיא מבחינתי היה תרגיל הקרקע של קנזו שיראי, שנתן תרגיל שפשוט לא רואים כל יום- סיים אותו עם ארבעה ברגים! פשוט לא נורמלי לחשוב מה הגוף האנושי מסוגל.

ב-2020 הם יגנו על הזהב שלהם, בטוקיו.

(אמיר) #56

[QUOTE=xavi131;1690631]אם הוא היה מגיע בכשירות מלאה לאולימפידה הוא היה זוכה במדליה, הפעם לא היה לו מזל[/QUOTE]

אולי ואולי לא. לנוכח הפציעה והעובדה שכולם ידעו מזה, ייתכן שהיה לו קל יותר פסיכולוגית מאחרים.

(Lukaku) #57

תראו מה זה, מדינה משקיעה עשרות שקלים בספורטאים והם אפילו לא מצליחים להביא מדליה. בושה.

כפיים.

(SantiagoBernabeu) #58

סטטוס שפרסם שגיא מוקי בפייס

ערב טוב לכולם.
אני רושם לכם פה מריו… אני דיי מאוכזב כי זה החלום שלי. אני לא מתפשר על כלום… ככה חונכתי… זה כואב ולא נעים, אבל אם אני מסתכל חודשיים אחורה, מי היה מאמין שהייתי מצליח לעלות על המזרן. הם היו החודשיים הכי קשים שלי ושיכולים להיות לספורטאי שלפני האולימפיאדה. המשבר הכי גדול שלי. חודשיים לפני קרעתי את שני הרצועות בקרסול ממש לפני טורניר המאסטרס. וממש חודש לפני האולימפיאדה פרצתי שתי דיסקים בגב התחתון… הדבר הכי נורא שהיה יכול לקרות, שבשיא ההכנות לאולימפיאדה, ממש רגע לפני שהאולימפיאדה מתחילה מגיעות הפציעות הקשות האלה…שחודש לפני מגיעות שתי פריצות דיסק! בעזרת הטיפולים של הפיזיוטראפיסט נמרוד משה הצלחתי שוב לעלות על המזרון. במשך שלושה שבועות שלפני האולימפיאדה לא התאמנתי וההכנה לאולימפיאדה דיי נהרסה… חונכתי להלחם ולא לוותר. הסתכלתי בצורה אופטימית על הכל… בסופו של יום אני מרוצה מהלחימה למרות המשבר הגדול הזה, למרות הכאבים שהתגברו מקרב לקרב שהוכחתי לעצמי שלא משנה מה, אני יכול להתמודד עם הכל. התמודדתי עם הפציעות האלה כמו אריה.
אני רוצה להגיד תודה למאמן אורן סמדג’ה שאיתי כבר מגיל 4 מדריך אותי למצויינות תמיד… ליושב ראש איגוד הגודו משה פונטי, הוועד האולימפי, היחידה לספורט ההשגי לכל הצוות המקצעי, לצוות הרפואי ובראשם לובה גליצקיה, לספונסרים תדיראן גרופ ואולניק, למשפחה חברים ולכל עם ישראל על התמיכה, העידוד והפרגון! אני גאה לייצג מדינה כמו שלנו. תודה שהייתים איתי לאורך כל המסע המדהים הזה… אני אקח קצת מנוחה, אחזור בריא וחזק לקראת המסע הבא, טוקיו 2020. אוהב אותכם! שלכם שגיא מוקי

(LOS BLANCO) #59

[QUOTE=SantiagoBernabeu;1690723]סטטוס שפרסם שגיא מוקי בפייס

ערב טוב לכולם.
אני רושם לכם פה מריו… אני דיי מאוכזב כי זה החלום שלי. אני לא מתפשר על כלום… ככה חונכתי… זה כואב ולא נעים, אבל אם אני מסתכל חודשיים אחורה, מי היה מאמין שהייתי מצליח לעלות על המזרן. הם היו החודשיים הכי קשים שלי ושיכולים להיות לספורטאי שלפני האולימפיאדה. המשבר הכי גדול שלי. חודשיים לפני קרעתי את שני הרצועות בקרסול ממש לפני טורניר המאסטרס. וממש חודש לפני האולימפיאדה פרצתי שתי דיסקים בגב התחתון… הדבר הכי נורא שהיה יכול לקרות, שבשיא ההכנות לאולימפיאדה, ממש רגע לפני שהאולימפיאדה מתחילה מגיעות הפציעות הקשות האלה…שחודש לפני מגיעות שתי פריצות דיסק! בעזרת הטיפולים של הפיזיוטראפיסט נמרוד משה הצלחתי שוב לעלות על המזרון. במשך שלושה שבועות שלפני האולימפיאדה לא התאמנתי וההכנה לאולימפיאדה דיי נהרסה… חונכתי להלחם ולא לוותר. הסתכלתי בצורה אופטימית על הכל… בסופו של יום אני מרוצה מהלחימה למרות המשבר הגדול הזה, למרות הכאבים שהתגברו מקרב לקרב שהוכחתי לעצמי שלא משנה מה, אני יכול להתמודד עם הכל. התמודדתי עם הפציעות האלה כמו אריה.
אני רוצה להגיד תודה למאמן אורן סמדג’ה שאיתי כבר מגיל 4 מדריך אותי למצויינות תמיד… ליושב ראש איגוד הגודו משה פונטי, הוועד האולימפי, היחידה לספורט ההשגי לכל הצוות המקצעי, לצוות הרפואי ובראשם לובה גליצקיה, לספונסרים תדיראן גרופ ואולניק, למשפחה חברים ולכל עם ישראל על התמיכה, העידוד והפרגון! אני גאה לייצג מדינה כמו שלנו. תודה שהייתים איתי לאורך כל המסע המדהים הזה… אני אקח קצת מנוחה, אחזור בריא וחזק לקראת המסע הבא, טוקיו 2020. אוהב אותכם! שלכם שגיא מוקי[/QUOTE]
מקווה שילך עד הסוף בטוקיו
ביינתיים גרבי מרשימה ועולה לרבע גמר.

(Paul Heyman) #60

אמרתי את זה אחרי הקרב של ראשוני, עוד ביום הראשון לתחרויות, אבל השיפוט בג’ודו באולימפיאדה הזאתי הוא פשוט מחריד. הם אובר אקטיביים בטירוף כשהם לא צריכים להיות, והם פאסיביים באופן מרגיז שזה פשוט מתמיהה.

וחבל, ואני באמת שלא אומר את זה רק בגלל ירדן וראשוני; היה אתמול קרב של קנדי מול ברזילאי ואותו הסיפור- שאני רואה את הקרב ולא מבין איך אין כבר לפחות 3 אזהרות לברזילאי.

החוק עם הפסילה על ליטוף הרגל הוא בכלל שיא החוסר הגיון של התחרות הזאתי, אתמול ראיתי גיאורגי כמעט נופל לו הלב לתחתונים כי הוא חשב לשנייה שיפסלו אותו בגלל ליטוף ברגל תוך כדי מהלך.

הערת אגב בשביל החיוך: אבל איזה אחלה מבטא יש לדיוקוביץ’ בעברית? הרג אותי.

(LOS BLANCO) #61

יש מדליה!
ארד לג’רבי שאפו ענק

(Paul Heyman) #62

קרב פנטסטי בגמר על הארד של ירדן ג’רבי,

שלטה בו לחלוטין די בדומה ליריב של שגיא מוקי אתמול בגמר שלו,

מלבד התקפה אחת של היפנית, אישית לא הרגשתי כמעט אף רגעים מאיימים על ירדן ג’רבי.

מזל טוב ושאפו ענק לירדן ג’רבי ובכלל למשלחת הג’ודו שלנו שניצחנות או הפסדים - נתנו את הכל כדי לשמח אותנו.

(Ehud) #63

ישששששששששש אדירה אדירה אדירה!!!

יש מדלית ארד לירדו ג’רבי! וכל כך מגיע לה אחרי תצוגת השיפוט המזוויעה והביתתית נגד הברזילאית ולטובת הברזילאית ברבע הגמר.

(Aizenberg) #64

וואלה התרגשתי.
מגיע לה, פייטרית אמיתית.

חרפת לונדון(0 מדליות), לא תחזור.