שלב הסיכומים :: בחירות, מחשבות ותהיות על כל מה שקרה ביורו 2016

(Sasha) #1

שריקת הסיום ב’סטאד דה פראנס" פתחה את האות לחגיגות פורטוגליות, אבל בו בעת חתמה את יורו 2016. לפני שנתחיל לגולל את מה שקרה לנו בחודש אחד משכר חושים, ניתן לכם את הבמה!

מטרת הת’רד היא לתת לכם אפשרות לבחור את השחקן המצטיין, השחקן המאכזב, הנבחרת המפתיעה, המאכזבת, המשחק הגדול ביותר וכמובן תוכלו להרכיב את נבחרת מצטייני הטורניר.

נוסף על בחירותיכם, תוכלו לכתוב כאן מחשבות ותהיות על החודש המרתק שעבר עלינו. ממה נהניתם, ממה לא נהניתם, הרגעים הגדולים שלכם, אהבות חדשות, שנאות טריות, ציפיות שלא התממשו, שינויים ותיקוות לקראת היורו הבא, ועוד כל מה שעולה בדעתכם לכתוב על הטורניר שזה עתה הסתיים.

ושיהיה לנו דיון מהנה ופורה!

(Mendieta) #3

להחזיר ל16 קבוצות ומהר. מה זה החרא הזה?

אפשר להשאיר את כמות הנבחרות הנוכחית, אבל לשנות את הפורמט. אולי להוסיף בתים או משהו כזה.

גרייזמן הוא המצטיין שלי. הקמפיין שלו היה המשך ישיר לעונה המופלאה באתלטיקו מדריד וחבל שהוא סיים את העונה הזאת בלי תואר. בכל מקרה, את שלו הוא עשה.

מולר הוא המאכזב, ללא ספק. מסתבר שיש לו שתי גרסאות, ובגרסה השנייה - גרסת היורו - הוא נראה אבוד. קשה לי להסביר את זה, אולי זה סתם חוסר מזל אבל ביחס לציפיות מולר אכזב הכי הרבה.

ווילס הכי הפתיעה מסיבות ברורות, אנגליה תמיד מאכזבת אז אני אלך על בלגיה בתור הנבחרת המאכזבת של היורו. יש לבלגים כישרון אבל יחד הם פשוט לא מספיק טובים. נראה כאילו שכל אחד משחק בשביל עצמו.

המשחק של הטורניר, לפחות בעיניי, הוא הניצחון של איטליה על ספרד. זה היה משחק בצלמו ובדמותו של קונטה, שסימן את היציאה של האזורי לדרך חדשה.

היורו לא התעלה לרמה גבוהה, אבל הוא סיפק הרבה הפתעות וסינדרלות ואישית נהניתי גם מהקמפיין של איטליה. עכשיו נותר לשאוף למונדיאל טוב יותר.

(Madridista#1) #5

השחקן המצטיין: אנטואן גרייזמן, וכל מילה נוספת מיותרת. 6 שערים, דומיננטיות מוחלטת בשלבי הנוקאאוט מלבד הגמר. תענוג של שחקן.

השחקן המאכזב: גם לדעתי תומס מולר. נראה כמו שחקן נוער, חסר בטחון לחלוטין.

הנבחרת המפתיעה: פורטוגל. דווקא בגלל הזכייה שלהם, אף אחד פה או בעולם לא ספר אותם בכלל ולא הימרו על יותר מרבע גמר. אז פורטוגל הפתיעה וסתמה הרבה פיות. גם ווילס ואיסלנד הפתיעו, אבל הזכייה של פורטוגל בגדר הפתעת העשור.

הנבחרת המאכזבת: ספרד. אישית, כאלופת אירופה, ציפיתי ממנה ליותר מהופעת אימים מול איטליה, כשרק אינייסטה הזקן מופיע. מוראטה, סילבה, פאברגס, ראמוס השחצן, פיקה הרע…פשוט איכזבו.

המשחק של הטורניר: ה3-1 של ווילס על בלגיה, זה היה משחק נהדר עם שערים נהדרים ובמיוחד זה של רובסון קאנו.

נבחרת היורו:
בופון; ברצלי, בונוצ’י, פפה, אברה; וויליאם קרבליו, מטווידי, פוגבה, אוזיל, רנאטו סאנצ’ס; אנטואן גרייזמן.

(chelsea777) #6

השאלה שלי מבחינת איטליה, היא לאן עכשיו? קונטה באמת לקח סגל יחסית בינוני, והוציא ממנו הרבה יותר ממה שהוא שווה על הנייר. עד ההדחה הם גם עשו דרך נהדרת, אבל בסופו של דבר הם כן הודחו ברבע וקשה לקרוא לטורניר שלהם “מוצלח”. אבל מה עכשיו? זה נראה שקונטה עזב בדיוק לפני רגע השיא, הדרך למונדיאל 2018 ושימור ושיפור בנבחרת כדי להפוך אותה למועמדת לגיטימית לזכייה. האם המאמן החדש יצליח להמשיך את העבודה או שאיטליה תחזור לסורה ותהיה נבחרת של שמינית-רבע גמר ברוסיה?

(BannedT) #7

[QUOTE=il Diavolo;1687470]

היורו לא התעלה לרמה גבוהה, אבל הוא סיפק הרבה הפתעות וסינדרלות ואישית נהניתי גם מהקמפיין של איטליה. עכשיו נותר לשאוף למונדיאל טוב יותר.[/QUOTE]

הדבר היחיד שאני מצפה לו מאיטליה זה שבירת השיא של בופון וזהו, ולחשוב שההדחה האכזרית תהיה גם הפרישה שלו רק גורם לי לא לצפות למונדיאל הזה.

(SantiagoBernabeu) #8

השחקן המצטיין. גרייזמן. 6 שערים, היה מדהים עד שפגש את פפה. הוא כרגע השחקן בכושר הכי טוב בעולם והיה רחוק רק כמה סנטימטרים מלהביא את הגביע לצרפת.
המאכזב. מולר, יש בכלל ספק? אחרי עונת שיא הוא לא הצליח לספק אפילו שער בודד. יכולת חלשה ביותר מול צרפת גמרה את הטורניר לגרמניה.
הנבחרת המפתיעה היא איסלנד כמובן.
המאכזבת אמורה להיות כמו תמיד אנגליה. הדחה מול איסלנד? הגזמתם גייז…
המשחק של הטורניר הוא המשחק שהעלה את הזוכה בו משלב הבתים לשמינית הגמר. 3-3, שערים הזויים, כדורגל מתוח והתקפי שבו שני הצדדים היו שווים, והצגה של רונאלדו. לולא המשחק הזה כל הטורניר היה נראה אחרת, כולל הנבחרת הזוכה כמובן.

הנבחרת שלי היא
פטרישיו. זה לא היה טורניר של שוערים. בופון הפסיד בקרב פנדלים, נוייר עשה שטות מול צרפת, דה חאה חטף שלישייה ולוריס לא עמד באמת במבחן. מגיע את זה לפטרישיו רק בגלל התצוגה שלו בגמר, שזו היתה תצוגת השוער הטובה ביותר ביורו לטעמי (או ששכחתי מישהו?)
בואטנג. עד למשחק מול צרפת הבלם גרמניה לא היתה קרובה אפילו לספוג, וזה בעיקר בגלל ההגנה המצויינת שלה. בואטנג היה האיש שניצח עליה.
פפה. מצטיין הגמר, מצטיין פורטוגל. הגיע בשיא הכושר ולמרות שההגנה סביבו התחלפה כל הזמן הוא המשיך לתת תצוגות הגנה אינדיווידאליות טובות.
קימיש. הצעיר של באיירן מינכן היה אחד המצטיינים בנבחרת הגרמניות. היתה לו גם תצוגה מאוד טובה מול צרפת אבל לצערו ההתקפה לא תפקדה ולכן מצא את עצמו בחוץ.
קרוס. היה השחקן שעשה הכל בקישור הגרמני, הכי הרבה מסירות מדוייקות, הניע את הנבחרת הגרמנית בצורה מושלמת. היה הקשר הכי טוב בטורניר הזה.
רנאטו סאנצ’ז. זה היה כזה צפוי שהוא צריך להיכנס ומהרגע שהוא נכנס דברים השתנו לחלוטין לפורטוגל. הוא נמצא בכל מקום, משחק לעומק, משתף את החברים שלו והופך להיות החוליה שמחברת את הכל. כבר מעכשיו אני מודאג מכך שככל הנראה נצטרך להתמודד מולו בעתיד.
בייל. שלושה שערים ולקחית אחריות באחת מהסנסציות שסחפו את ווילס הקטנה עד חצי הגמר. גם כ"הכדור לא נכנס הוא תמיד ניסה, לקח על עצמו והטריד את ההגנות שמולו.
פאייה. לולא היה לוקח את צרפת בתחילת הטורניר על גבו אני לא יודע איפה צרפת היו גומרים את הטורניר. יכולת מדהימה לאורך כל שלבי הטורניר, נצץ בעיקר ברגעים הקשים של הנבחרת.
גרייזמן. מצטיין הטורניר. שישה שערים, מה אפשר לומר עליו שלא נאמר…
נאני. בהיעדר רונאלדו כשיר במאה אחוז, וכשהוא לא מסוגל לזוז מול הגנות שלוחצות עליו בצורה קיצונית, נאני לקח את המושכות בצורה מדהימה. שערים חשובים ויכולת גבוהה היו אחת מהסיבות המרכזיות שבגללן פורטוגל הלכה עד הסוף.

שווים איזכור: ראמזי, סיסוקו, ברצאלי, בונוצ’י, בופון, גיאקריני, פלה, רונאלדו, ז’אאו מריו.

(cruzurry) #9

אני לא חושב ששינוי הכמות של הניבחרות יצור טורניר יותר מעניין או איכותי מבחינת רמת הכדורגל שמוצגת בו.
בטורניר הזה דווקא הרבה ניבחרות ‘קטנות’ הצליחו להפתיע וליצור מצב שהן יכולות להיתמודד מול הגדולות וליצור מישחקים מעניינים,כמות העולות מכל בית גרמה לכך שקיבלנו שלב בתים מעניין ודרמטי עד המחזור האחרון,בנוסף לכך שלב הבתים כלכך קצר וזה מוריד את הלחץ מכל הניבחרות שיודעות שהן לא עפות מהטורניר אחריי מישחק אחד בילבד.
שלב הבתים בסך הכל סיפק רוב של מישחקים טובים ומהנים לצפייה,גם אלה שהיו אמורים להיסתיים בתיקו בלי שערים בד’'כ הוכרעו בדקות הסיום וגרמו לדרמה שלא הייתה במונדיאל האחרון או ביורו הקודם.
שינוי החוקים לא יגרום לרמת הכדורגל והשחקנים להישתנות בכל מיקרה ולהיפך נקבל כדורגל הרבה יותר סגור ומביש לעין כמו במישחק של קרואטיה ופורטוגל,אני בטוח שאתם לא רוצים את זה גם אם זה נותן אפשרות לקבוצה שעולה רק מהמקום השלישי בבית לקחת את הטורניר כולו.

איזה שינויים כן צריך לישקול? בעיית הצהובים ברבע הגמר היא הדבר הראשון שצריך ליפתור,אחר כך אפשר ליבחון את דרך ההגרלה ואם יש דרך יותר שיוויונית מהצורה הנוכחית.

שחקן מצטיין:פפה,אני חושב שאליו אפשר להוסיף את בייל ואחר כך גם את גריזמן/פאייט.
שחקן מאכזב:מולר זה המובן מאליו,הייתי מוסיף אליו את איברהימוביץ’,מנדזוקיץ’ ולבאנדובסקי. שכחתי עוד חלוץ? האמת שאנגליה לא מאכזבים אותי כי זאת הרמה שלהם.
ניבחרת מפתיעה:פורטוגל,למרות כל הנסיבות אף אחד לא ציפה שהם יקחו את התואר הזה.

ניבחרת מאכזבת:

צרפת-האמת שציפיתי מהם לעוף בשלב הרבה יותר מוקדם אבל ביגלל כל הנסיבות שקרו בדרך וגם בגמר עצמו,הם פשוט היו חייבים לעשות את זה. קשה באמת להכניס אותם לטורניר כמאכזבת כי רוב השחקנים שלהם צעירים ובמציאות עדיין לא הגיעו לשיא האפשרי.

גרמניה-איאפשר גם להפוך את הגרמנים למאכזבים אחריי מישחק אחד פושר בחצי הגמר,החיסורים שהיו להם גם השפיעו על היכולת במישחק האחרון.
בסגל בריא מבחינת עוצמה הם היו הכי מרשימים ביחד עם האיטלקים בטורניר הזה.

ספרד-כניראה שספרד יושבת הכי טוב בקטגוריה הזאת למרות ההגרלה הקשה שהם קיבלו,ההפסד מול קרואטיה והשאננות שלהם גמרו אותם לבסוף.

המישחק של הטורניר:המישחק הכי איכותי מבחינת רמת הכדורגל היה בין איטליה-גרמניה.
קרב הפנדלים המשוגע בעצמו יכנס להיסטוריה כשהוא גרם למישחק הזה להרגיש כמו הגמר האמיתי.

(hasanElmatador) #10

[B]השחקן המצטיין:[/B] בייל, ובהפרש. הוא הראה יכולת יותר קרובה למשחקי FIFA. פריצות מרחוק, בעיטות, מסירות, השקעה בהגנה ולחימה. אין יותר ראוי ממנו.

אגב, אני רואה שכולם בוחרים בגריזמן. ממש לא מסכים. להזכירכם בתחילת הטורניר הצטיין פאייט, בשני המשחקים האחרונים סיסוקו היה הצרפתי הטוב ביותר. גם פוגבה הצטיין לפרקים מצומצמים. גרייזמן התקשה בהתחלה עד שהעץ שעומד על הקווים בצרפת מצא לו את המיקום והתפקוד המתאים בשבילו, והוא כן השתפר והיה טוב אבל לא עשה משהו יוצא דופן בעיניי.

[B]השחקן המאכזב:[/B] אין מישהו ספיציפי, אני רוצה לבחור בפוגבה אבל הוא לא שיחק בעמדה הטבעית שלו אלא יותר אחורי והצטרך להשקיע בהגנה אבל גם לחסוך בהתקפה. לא הייתי בוחר במולר כי לא ציפיתי ממנו לשחק בשפיץ ולהיות טוב, הוא לא חלוץ מטרה וצריך חלוץ אמיתי לידו כדי להיות טוב, עובדה שליד מריו גומז השתפר בצורה ניכרת.
האמת, אחרי מחשבה, השחקן שאיכזב אותי הוא ז’ואאו מוטיניו. ציפיתי שיוביל את הקישור של פורטוגל אך הוא היה רע בהתחלה ואחר כך איבד את חולצת ההרכב בצדק.

[B]הנבחרת המאכזבת:[/B] ספרד, עם הרענון של נוליטו ומוראטה ציפיתי שהם ישחקו יותר חלק או ‘נוזלי’(fluid) מה שנקרא. אבל הם עדיין שיחקו עם 11 עושי משחק וזה פשוט איטי משעמם וגם לא מביא תוצאות יותר. טוב עשה דל-בוסקה להתפטר. הייתי ממנה את חימנס ההוא של ראיו בשמחה.

[B]נבחרת הטורניר שלי:[/B]
ליוריס
פפה, פונטה, בונוצ’י
ראמזי, קרוס, סיסוקו, רנאטו סאנצ’ס
כריסטיאנו, גריזמן, בייל

[B]לסיכום:[/B] רציתי להודות לכל צוות הפורום שעבד על פרוייקט היורו. עבודה נהדרת! וגם לכל חברי הפורום על ההשתתפות וההשקעה. הפורום הזה הוא חילק בלתי נפרד מחווית הכדורגל. תודה לכולם!

(Uriah) #11

[QUOTE=hasanElmatador;1687497]אגב, אני רואה שכולם בוחרים בגריזמן. ממש לא מסכים. להזכירכם בתחילת הטורניר הצטיין פאייט, בשני המשחקים האחרונים סיסוקו היה הצרפתי הטוב ביותר. גם פוגבה הצטיין לפרקים מצומצמים. גרייזמן התקשה בהתחלה עד שהעץ שעומד על הקווים בצרפת מצא לו את המיקום והתפקוד המתאים בשבילו, והוא כן השתפר והיה טוב אבל לא עשה משהו יוצא דופן בעיניי. [/QUOTE]

בתחילת הטורניר - במשחק השני - גריזמן כבש שער בדקה ה90 שסידר ניצחון לצרפת. מול אירלנד? צמד. מול גרמניה? שער שדה ופנדל. מול איסלנד הוא התכבד רק בשער אחד. נוסף על כך הוא בישל שני שערים.

יש לו שישה שערים מתוך שבעה משחקי יורו - זה קצב מדהים, במיוחד כשמתחשבים בזהות היריבות ובמשמעות המכריעה של כמעט כל אחד מהשערים.

ועם כל זאת - המצטיין שלי הוא פפה. אנדרייטד כבר מספר שנים.

(Cholo) #12

גריזמאן לעומת מולר, בבחירות האלה אני עם הרוב.
הנבחרת המפתיעה: וולס, כי נהניתי מהכדורגל שלה.
המאכזבת: ספרד. אומנם דל בוסקה, אבל צריך להיות ממש גאון בשביל להיכשל עם כזאת כמות של כשרונות.

בעוד 4 שנים יהיה סיוט ונתגעגע ליורו הזה.

(chelsea777) #13

אגב, אני רואה שכולם בוחרים בגריזמן. ממש לא מסכים. להזכירכם בתחילת הטורניר הצטיין פאייט, בשני המשחקים האחרונים סיסוקו היה הצרפתי הטוב ביותר. גם פוגבה הצטיין לפרקים מצומצמים. גרייזמן התקשה בהתחלה עד שהעץ שעומד על הקווים בצרפת מצא לו את המיקום והתפקוד המתאים בשבילו, והוא כן השתפר והיה טוב אבל לא עשה משהו יוצא דופן בעיניי.

הזארד לקח את מצטיין הפרמיירליג בעונת 14/15. ונחש מה? הוא לא זכה אף לא פעם אחת בתואר “שחקן החודש” באותה עונה. תמיד היה מישהו אחר שבלט יותר. אבל, הזארד שמר על יציבות לאורך כל העונה והיה שם תמיד. גם שאותם “שחקני חודש” נעלמו וסבלו מירידה ביכולת. גריזמן אמנם לא היה דומיננטי בבתים, למרות שכבש שער ניצחון מול אלבניה. אבל במאני טיים, במשחקי הנוקאווט, הוא היה הבולט ביותר, מבין שחקני כל הנבחרות. הוא כבש בכל שלב, והוביל את צרפת לגמר. ממוצע של כמעט שער למשחק בטורניר יורו, זה טירוף. חמישה שערים בשלושה משחקי נוקאווט, זה מדהים.

(whykds) #14

קוסיילני - עוד בלם שלא מקבל מספיק קרדיט. יורו ענק.

(Oleguer 23) #15

תשכחו מזה שאופ"א תקצר טורניר. מתי קרה פעם, חוץ מליגת האלופות (שלב הבתים השני) שטורניר גדול קוצר? זה כסף. ביורו 2024 יהיו 32 נבחרות, משתי סיבות: א. לא יהיו תלונות על מקום שלישי. ב. ב30 שנה האחרונות מספר הנבחרות באופ"א גדל, ובהתאמה גם בעולם. לכן היורו רק יגדל, וכך גם המונדיאל.

(דניאל.) #16

לא מבין איך בייל מחוץ לנבחרת אבל קימיך כן לצורך העניין.

(ManutdFan) #17

ברשותכם, אמשיך פה את הדיון של פורטוגל ראויה או לא והשיטה. נראה לי פה זה יותר מתאים מדיון הגמר.
מבחינתי, פורטוגל ראויה לזכייה. אולי היא לא ניצחה ב-90 דקות, אבל גם לא ניצחו אותה ובסופו של דבר היא זאת שעמדה אחרונה במשחקים האלה. להגיד שהם לא ראויים בגלל השיטה זה לא צודק, הרי היו עוד נבחרות שעלו מהמקום השלישי ונבחרות אחרות שניצחו את אלה מהמקום השלישי במקום לפגוש נבחרות חזקות יותר. אין מה להגיד, ברגע שמקום שלישי מתוך ארבע קבוצות עולה שלב זה דפוק. ברגע שצריך להשוות בין בתים זה דבר דפוק (כי הרי כל בית עם רמת קושי שונה). השיטה דפוקה. אבל בשלבי הנוקאאוט פורטוגל עמדה מצוין על המגרש והייתה כמעט בלתי עבירה. כן, היה להם הרבה מזל אבל זה חלק מהמשחק, ועל כן היא ראויה מבחינתי.
דבר נוסף, להשוות את השיטה ביורו לקיזוז היא לא נכונה מבחינתי. יש הבדל בין קבוצה שלוקחים לה אחוזים מההישגים שלה לבין קבוצה שבסה"כ עולה מהמקום השלישי. שיטת הקיזוז היא לא ספורטיבית בעליל. השיטה ביורו דפוקה, אבל לא לא ספורטיבית. יש הבדל בין מחיקת הישגים כמו בקיזוז, לבין הקטנת הצורך בהישג כלשהו.

הלאה לגבי הטורניר עצמו, לא קטסטרופה, לא כזה שייזכר. טורניר בינוני. היו הרבה מאוד רגעים שנהניתי בהם, היו המון דרמות, אבל גם לא מעט שיעמום. בסה"כ, בהתחשב בעובדה שלטורניר הזה עלו לא מעט קבוצות בינוניות, זה היה דיי צפוי. ואני לא מתייחס ליחס שערים שאין לי מושג מהו. כבר אמרתי את דעתי, מעדיף 0-0 משמים על 5-2 של צרפת על איסלנד. מעדיף מתח במשחק מאשר הרבה שערים ומשחק שנגמר בדקה ה-30.
*כשאני אומר טורניר שלא ייזכר, אני מדבר מבחינת הטורניר כמכלול. זכייה ראשונה של פורטוגל נגד המארחת צרפת זה דבר שזוכרים, הניצחון של איסלנד על אנגליה, ניצחון של ווילש על בלגיה (המשחק הכי טוב בטורניר מבחינתי) אלה דברים שזוכרים (אני לפחות), אבל הטורניר עצמו לא ייזכר כמשהו מיוחד.

שחקן מצטיין: פפה. הנהיג את ההגנה הפורטוגלית יפה מאוד. הקריב ולדעתי זה בהחלט מגיע לו. התלבטתי בינו לביו גריזמן, ובסוף החלטתי ללכת עם הפורטוגלי.
שחקן מאכזב: מולר. שמתי אותו כמלך שערים בהתערבות עם חברים. לא היה לו את החדות שאני רגיל ממנו. 0 שערים ולא מעט רגעים לא מולריים.
נבחרת מפתיעה: ווילש. חצי גמר, מי ציפה? איסלנד ראויה לאיזכור גם כן.
הנבחרת שלי:

• פטרישיו -
  • גריירו - פפה - בונוצ’י - קימיך
  • קרוס - סאנצ’ז -
  • בייל - ראמזי - פאייה -
  • גריזמן -

(BannedT) #18

[QUOTE=דניאל.;1687558]לא מבין איך בייל מחוץ לנבחרת אבל קימיך כן לצורך העניין.[/QUOTE]

האמת שמעולם לא ראיתי אותו במשחק טוב, לא הרשים אותי ביורו או בליגה והיה מזעזע מול יובנטוס, מדובר על הגרמני כמובן.

עריכה: ראיתי את הנבחרת שאופ"א בחרו, רק מחצאי הגמר. די עלוב אם לומר את האמת.

(Sir Ryan) #19

יש לי מן הרגשה כזאת שפאייה מקבל יחס קצת אובר בגלל הגול הדרמתי במחזור הפתיחה. פאייה נתן משחק וחצי טובים בפתיחה מול רומניה היה אדיר וכשעלה מחליף מול אלבניה חוץ מזה לא יצאתי מגדרי מהופעה שלו ביורו. להכניס אותו לפני בייל שלקח נבחרת כמו וויילס לחצי? לא הוגן.

גריזמן ללא ספק הדמות הטרגית של השנה… שני הפסדים בגמר של אליפות אירופה באחד מהם לפספס פנדל ואחד מהם להפסיד בבית בהארכה. שחקן מרגש ומוכשר מקווה מאוד שהתיקון שלו יגיע בטורנירים הבאים.

(SantiagoBernabeu) #20

איזה מגן ימני היה טוב ממנו בטורניר? הוא היה פעיל מאוד לאורך כל הטורניר ולקח המון אחריות למרות גילו הצעיר. בין הבודדים שהיו טובים מול צרפת, ואפילו פגע במשקוף עם בעיטה אדירה מחוץ לרחבה ברגל השמאלית שלו. הוא היה מסוכן מאוד, התקפי מאוד, ומגיע לו את המקום בצדק.

(Noam_I) #21

דאריו סרנה, סדריק, פישצ’ק ומונייר ראויים ממנו לדעתי.
לא אהבתי את המשחקים של קימיך, חסר יצירתיות ולפעמים הלך עם הראש בקיר, ובנוסף אשם בשער נגד צרפת.