זלאטן איברהימוביץ' : מנצח את הדרבי של לוס אנגל'ס עם צמד בבכורה

מנצ’סטר-יונייטד

(Red_Devil #11) #21

[QUOTE=NB.22;1705885]שימו לב לנתון הבא:

זלאטן שיחק 820 משחקים בקריירה. רק 36 משחקים הוא החמיץ בשל פציעה(!).[/QUOTE]

לא מאמינים במנחוס כל מי שמביא את הנתונים האלה אה??!!
איזה עין איזה!!! שרק יהיה בריא. 555.

ובאופן כללי הבחור הוא מאוד מאוד חזק פיזית ואני מניח שיש לו ניסיון מתי איך לווסת את הריצות שלו ואיפה להשקיע יותר מאמץ ואיפה פחות. הוא לא מהשחקנים שרצים הכי הרבה על המגרש.

יש מצב שהבנאדם יעבור את סטארידג’ במס’ ההופעות בפרימיירליג העונה.

רק שהיה [B]בריא[/B], ותמשיכו ליהנות ממנו.

(Parliament) #23

הבחור פשוט תופעה! כמה כריזמה בבנאדם אחד!

החיבור בינו לבין פוגבה נראה פה כמו שהוא על המגרש, אחד מאתגר את השני אם זה בשיחה או על המגרש, וזה לא מסתכם רק בפוגבה כי שמענו דברים דומים משחקנים אחרים.

יש לו את ההילה הזו של סופרסטאר שכל כך הייתה חסרה לנו.
שלא ייגמר…

[YT]LTEJInncVBk[/YT]

(Passing game) #24

זלטאן הוא אחד השחקנים הכי טובים מבחינה מנטלית שיצא לי לראות אי פעם. לא מפתיע בכלל שהוא כל הזמן מנצח, כל הזמן זוכה בתארים ועדיין במצב מעולה בגיל 35. אני מאד אשמח אם הוא יחליט להישאר כאן גם לאחר הפרישה ולהיכנס לצוות של מוריניו, כי אדם כזה הוא נכס לכל ארגון.

(raajuan) #25

זלאטן גומר בוודאות את העונה כך מפרסם הסקיי ספורטס ישנם מספר ידיעות צהובות שמדווחות שהוא אפילו לא יהיה כשיר עד 2018. האם לדעתכם, אם זלאטן לא יוכל להיות חלק מהקהוצה בתחילת העונה הבאה יש טעם להשאיר אותו לעונה נוספת? אולי פתאום הוא עצמו מתחרט שלא חתם קודם לכן. גיל 35 כבר לא ילד ועדיין עם יכולות מדהימות.

(Sir Ryan) #26

אחרי פציעה כזאת ובגיל כול כך מתקדם יהיה נכון לשני הצדדים להיפרד… לתת לשחקן הענק הזה לעשות את הבוכטות האחרונות שלו בארה"ב או בסין וליונייטד לרכוש חלוץ חדש שימלא את המשבצת המרכזית ביחד עם מרכוס ראשפורד.

(sh4rky) #27

אני מאמין שהמועדון ישאיר את ההצעה לעונה נוספת על השולחן, וההחלטה תהיה של זלאטן.
זה לא שחקן שבועטים מהקבוצה בגלל פציעה, בטח לא אחרי עונה בה החזיק אותנו על הגב. אנחנו נוטים לזכרון קצר, ושוכחים שראשפורד החמיץ כמעט 20 משחקים ברצף, כשזלאטן היה המוציא לפועל הבלעדי בקבוצה.
הגורל טיפה התאכזר אליו עם הפציעה אחרי שהתמהמה עם החתימה לעונה נוספת (ודאי רצה להבטיח צ’מפיונס קודם), אבל אני עדיין מאמין שיתנו לו להחליט.

(Sir Ryan) #28

הגורל לא מתאכזר לזלאטן, זלאטן מתאכזר לגורל.
ובנימה רצינית אני לא אומר שצריך לשכוח מה שהשחקן הענק הזה בשבילנו בעונה המתסכלת הזאת אלא פשוט בראייה נייטרלית יהיה נכון להיפרד בשביל שני הצדדים.

(sh4rky) #29

אני מחזיק ממנו כדורגלן שיחפש אתגר מקצועי ולא להרוויח כסף שהוא גם ככה לא צריך במקומות כמו סין וארה"ב.
אם הוא ישנה את דעתו, אף אחד לא ינסה לשכנע אותו להישאר בכוח. פשוט העונה הוא הציג מקצוענות ברמה גבוהה, שהלוואי שהדור הצעיר יראה וילמד.

(raajuan) #30

כרגע יש שמועות שאומרות שיונייטד תעזור לו בשיקום וכל מה שקשור להחלמת הפציעה אבל לא תאריך לו חוזה. מישהו אמר גריזמן?

(Lukaku) #31

אני חושב שהוא כבר אמר בעבר שהוא ירצה לשחק בארה"ב.

סייד נווט, אם היה חשוב לו אתגר מקצועי כנראה לא היה מבלה 4 שנים בפריז…

(sh4rky) #32

לא חושב שפריז וארה"ב הן אותו הדבר. בצרפת זלאטן היה בורג מאוד משמעותי בהפיכת פ.ס.ז’ לאחת מהקבוצות הבכירות באירופה. הוא לא הלך לשחק עם דחלילים בשביל הכסף, הוא התחרה בליגת האלופות ברמה הגבוהה ביותר.
ואחרי פריז, הוא בחר להגיע דווקא לאנגליה. איזה שחקן נורמלי בוחר להגיע בגיל 35 לעונה ראשונה בפרמייר ליג, הליגה התובענית ביותר בעולם?
אם כסף היה העדיפות העליונה, הוא בוודאי היה משיג הרבה יותר בארה"ב, בערך כמו שבקס קיבל בעבר, שלא לדבר על סין.

יכול להיות שיבחר לעזוב כבר בסיום העונה, בטח אם הפציעה אכן חמורה כפי שנראה, אבל קשה לומר על השחקן הזה שהוא לא מחפש אתגר מקצועי.

(sh4rky) #33

iamzlatanibrahimovic First of all, thank you for all the support and love.
Its no news I got injured so I will be out of fotball for a while.
I will go through this like everythings else and come back even stronger. So far I played with one leg so it shouldn’t be any problem. One thing is for sure, I decide when its time to stop and nothing else. Giving up is not an option. See you soon

הפוסט של זלאטן באינסטגרם. ‘עד עכשיו שיחקתי עם רגל אחת, אז זו לא צריכה להיות בעיה’.
איזו דמות.

(raajuan) #34

ד"ר פרדי פו אמר היום לעיתון הבוקר “דרום סין” שהוא משוכנע כי זלאטן יכול להמשיך לשחק ברמות הגבוהות של הכדורגל. אמר ד"ר פו:“אני לא רוצה להרחיב יותר מדי כדאי לא לסבך את השחקן עם הקבוצה, אבל אני יכול להגיד לכם שהוא נמצא בכושר מעולה בכל הדברים. הכשירות של העצם והשריר נמצאים במצב הכי טוב שאתם יכולים לחשוב, אחד מהאתלטים הכי גדולים שיצא לי לגעת בהם. הוא יכול לשחק לעוד מספר שנים”.

(sh4rky) #35

זלאטן מפרסם באינסטגרם את הוידאו הבא, בצירוף הכיתוב ‘Ready to the final’:

ענק.

(NoamD) #36

לא מאמין שהוא ישחק בגמר.

(sh4rky) #37

ברור שלא, הוא העלה את זה בשביל טיזינג לאוהדים
בחור משעשע :slight_smile:

(NoamD) #38

הטיזינג האחרון שאני זוכר ממנו (לא עוקב אחריו באופן קבוע) היה כשהוא שלח לג’ו הארט, שוער סיטי דאז, סט טרנינג של המותג A-Z, לפני הדרבי באיתיחד העונה.

לא תרם שום דבר.

(sh4rky) #39

כן, לקלאודיו בראבו כמובן.
לנו לא תרם כלום, לזלאטן כנראה שכן.

בכל אופן, שיחלים מהר ונראה אותו פותח את העונה הבאה, בין אם אצלנו ובין אם במקום אחר.

(NoamD) #40

וואלה צודק. משום מה חשבתי שהארט עוד היה בסיטי.