ברוכים הבאים לפורום 2016 :: תחזיות, ציפיות והשערות לגבי הטורניר הגדול של הקיץ!


(Tomerick) #1


(Tomerick) #2


[FONT=tahoma][I][U][B]ספורטאנטר [/B][/U][/I][I][U][B]גאה [/B][/U][/I][I][U][B]להציג: [/B][/U][/I][I][U][B]ברוכים [/B][/U][/I][I][U][B]הבאים [/B][/U][/I][I][U][B]לפורום [/B][/U][/I][I][U][B]יורו [/B][/U][/I][I][U][B]2016![/B][/U][/I][/FONT]

שנתיים עוברות, שנתיים חולפות, בינתיים ספורטאנטר מעלה את פורום טורניר היורו בפעם ה-4! משנת 2004 עמלים ועובדים טובי הכותבים והמסקרים על מנת להביא לכם את כל המידע, ההתרחשויות ואת מיטב החוויה בטורנירי הכדורגל הגדולים ביותר שיש. אני באמת מקווה שבכל אחת מן הפעמים הללו הצלחנו לסובב את הגלגל כראוי - לעמוד ברף ולהציב רף חדש, לעמוד אף בו ולהציב רף אחר. תמיד שאפנו לעשות זאת עבורכם וגם הפעם, בעידן בו כל פיסת מידע זמינה לנגד עינכם בצורה מפחידה, עשינו את המיטב בשביל לספק לכם אחלה מקום להיות בו ואווירה להיות בה בזמן הטורניר הקרוב.

אחזור קצת על דברים שאמרתי בפורום המוניאל לפני שנתיים: להיות אוהד בארסה או מדריד זה לא תמיד קל. היריבות הזאת שלוקחת לכם הרבה רגעי נשימה מהחיים וכמה כאבי לב בזמן משחקי קלאסיקו, אחר כך גם מתפנים למלחמות המתישות על הליגה והתסכולים במפעלים האחרים אם קיימים, הרי שזה מתיש ובסוף העונה אתם מוצאים את עצמכם gasping for air. טוב לדעת שיש מחוץ לעולם הזה שאתם אוהבים שמלווה אתכם בך הכל הרבה יותר מהנבחרות, מקום אחר שבו לפתע תעודדו שחקנים שבדרך כלל תתעבו. תריעו להם אפילו, תאהבו ולו לשנייה את העובדה שהם “בקבוצתכם” למשך חודש. זה בעיניי כדורגל נבחרות, לא באמת חשוב או נעלה יותר מלראות את קבוצתך בגמר ליגת האלופות עבור עבדכם הנאמן, אבל מקום ייחודי שמכיל ריגוש מסוג אחר, כדורגל מסוג אחר, ערכים מסוג אחר וגדולה מסוג אחר.

לשם כך, נתכנס לנו כאן בחודש הקרוב מה-10.6 ועד הגמר הגדול ב-10.7 ונחווה יחדיו את יורו 2016, ה-15 במספר. תוך כדי נעיף מבט גם לחגיגות ה-100 לקופה אמריקה בקיץ המאוד חריג הזה בו שני הטורנירים מתקיימים בו זמנית, לא נשכח גם מהאולימפיאדה, ותקבלו קיץ מהנה ביותר.
[YT]NQdyOvW_0D4[/YT]

כך נגמר לו יורו 2012. הטורניר הקודם הבטיח לא מעט: ספרד מגיעה בגדולתה כדאבליסטית עצמתית ביותר; איטליה מנסה לעשות מהפך, להפוך צעירה יותר, רעבה יותר ועל כן יעילה יותר; גרמניה הייתה גרמניה ובשאר החזיתות לא צפינו יותר מדי הפתעות. אה כן, הולנד הביכה את עצמה ולא עלתה משלב הבתים.

זוהי אחת התמונות הכי מרגשות שניקח עמנו מהיורו ההוא: אנדראה פירלו הגדול לא מצליח לעצור את הדמעות לאחר תבוסת 4-0 מול הסלקסיון הספרדי. דמעות שהגיעו בגלל הדרך הקשה והארוכה שהאיטלקים עשו מהמפלה הקשה של 2010 וההדחה הכואבת מול סלובקיה ועד הניסיון הזה להשתקם ביורו הזה - וההצלחה שבכך: ניצחון 2-1 עצום על נבחרת גרמניה (באלוטלי2X), ניצחון שהביא לאזורי את ה"מגיע" הרשמי.

בגמר, לעומת זאת, הדברים הלכו אחרת ובצורה הכי סימבולית שיש. נבחרת ספרד הודיעה בצורה מאוד רשמית: “תאהבו אותנו, תשנאו אותנו, אנחנו כאן כדי להישאר”. ואכן המשחק הספרדי עורר אנטגוניזם גדול הן מצד האוהדים הלא ספרדים והן מצד האוהדים הכי מושבעים של הסלקסיון - אני חושב שאני אחד מהם. השימוש בקישור מעובדה שכביכול מרדים את המשחק יותר מאשר שוטף ותוקף, החזקת הכדור הבלתי נגמרת, לרבים זה עשה לא טוב. אך חוזקה של הנבחרת בהגנה ובקישור הוא דבר שלא נראה כל יום, זו הסיבה שהרקורד המדהים של ספרד בטורניר הוא 12-1. זו הסיבה שלא קרואטיה, לא פורטוגל, לא צרפת ולא איטליה בגמר הצליחו לכבוש מול המכונה המשומנת של דל בוסקה (השער היחיד כן נכבש על ידי איטליה בשלב הבתים אבל עזבו, תנו להבהיר נקודה ;)) וזו הסיבה שהיורו הזה סוכם ב-3 מילים בלבד: קה ויוה אספנייה. בדיעבד, שמה של הסלקסיון הספרדי היה רשום על הטורניר הזה כמעט מראש. כמעט.

[FONT=tahoma][U][B]יורו 2016: מנועים קדימה!
[/B][/U][/FONT]

שמעו: 4 שנים זה המון המון המון זמן. שחקנים פורצים, שחקנים פורשים, שחקנים נבנים ונהרסים. שנתיים לקח לסלקסיון להיבנות כאימפריה יותר מתמיד ולקחת יורו שני רצוף. 4 שנים מאז לקח לה בשביל למצות, להתפרק ולאבד את תואר אליפות העולם. כך נראו הספרדים מול צ’ילה של גארי מדל (מאחור) לאחר הדחה בבושת פנים. אימפריה נבחרת ספרד היא כבר פחות אבל היא גם לא אותה העוגיה המתפוררת מברזיל 2014 והיא צפויה לתחרות רבה.

[B][FONT=tahoma][U][I]השחקנים המובילים:
[/I][/U][/B]
[/FONT]

 • [FONT=tahoma][U][B]גרמניה[/B][/U]: אלופת העולם מגיעה מלאת ביטחון לטורניר היורו בניסיון להיות הנבחרת השלישית בהיסטוריה שלוקחת את גביע העולם ואחריו את היורו לאחר צרפת ב-1998-2000 וספרד ב-2010-2012. עם זאת, גרמניה כמערב גרמניה כן עשתה את הדרך ההפוכה בראשית שנות ה-70 כאשר זכתה ביורו 72’ ולקחה את גביע העולם מול הולנד של קרויף שנתיים לאחר מכן. לגרמנים אין מה להוכיח לנו, זו יכולה להיות מעלה או בעיה עבורם. הם יגיעו ללא מרקו רויס הפצוע ושמות אחרים כמו קארים בלראבי או ג’וליאן ברנדט, אך עדיין ביכולתם להגיע עד הסוף בטורניר הזה.

 • [U][B]ספרד[/B][/U]: הקריסה הגדולה בברזיל הביא איתה הרבה אמירות “תודה על הכל” לאחת הנבחרות הגדולות בהיסטוריה ולא סתם - בלי צ’אבי, צ’אבי אלונסו, וייה ואף פרננדו טורס (שפחות היה משמעותי בין כה וכה), ויסנטה דל בוסקה היה מוכרח לבצע שינויים משמעותיים בקישור ובחוד ההתקפה מה שיוצר עבורנו סלקסיון ספרדי חדש-ישן. אותו האינייסטה, אותו איקר, אל חילופי משמרות המביאים לנו את קוקה, מוראטה ונוליטו במקום. ביכולתה של ספרד להגיע לגבהים בטורניר זה כי אם כלום לא קרה, או שזו תחילה חדשה של דרך חדשה וככזאת, יקח זמן עד להישג הבא.

 • [U][B]איטליה[/B][/U][/FONT][FONT=arial]: האזורי לא זכו בתואר היורו במשך לא פחות מ-48 שנים. כאמור, ביורו 2012 החלה עלייה הדרגתית ביכולת ושינויים מהותיים בסגל אבל הגמר נגמר אחרת. ב-2014, לעומת זאת, שוב כשלו הכחולים ועל אף ניצחון 2-1 על אנגליה, הפסידו 1-0 לקוסטה ריקה המפתיעה ואורגוואי הנהדרת. לטורניר הזה יגיעו הכחולים ללא ג’ורג’יניו, וראטי, מרקיסיו, אסטורי, מונטוליבו ועוד כמה שמות שפשוט לא נכנסו לרשימה. לאיטלקים יש מספיק בשביל להתקדם ולהילחם חזק בטורניר. להגיע עד הסוף? נחיה ונראה.

 • [/FONT][B][U]צרפת:[/U][/B] הטריקולור חוזרים הביתה ליורו 3 בהיסטוריה שהם מארחים וכן מחשיבים עצמם למועמדים מובילים בסלונם הביתי, באווירה הביתית ועם סגל שחקנים שראוי ליותר משמינית גמר פה ובקושי רבע גמר שם. נכון, קארים בנזמה כידוע לא ישחק ביורו אבל עם אולבייה ז’ירו, פול פוגבה, קבאי, מאטוידי, ז’יניאק, כמובן אנטואן גרייזמאן וכמובן עוד יותר השחקן ה-12 שהוא אוהדי הנבחרת, יש לספור את הצרפתים כמועמדים שעשויים להגיע רחוק.

[B][U][I]סצנת ה"מתי":
[/I][/U][/B]

 • [FONT=tahoma][U][B]אנגליה[/B][/U]: התחושות לגבי נבחרת אנגליה היא חוסר אמונה משווע, לא ברור אם זה בגלל ההיסטוריה האחרונה וחסרת התקווה או שפשוט לא הורגשה כל התקדמות מאז מונדיאל 2014. האם זה נכון? או שיש לאנגליה מה להציע עם שינויים נקודתיים בהרכב?

 • [U][B]פורטוגל[/B][/U]: אותו דבר, עם ציפיות קצת גבוהות יותר. הנבחרת הפורטוגזית היא נבחרת חזקה פיזית הגנתית בשנים האחרונות, תהיו בטוחים שגם הרעב קיים. אך משהו לא ברור מתחולל במהלך המשחק שגורם לנבחרת להיכשל פעם אחר פעם באופן נאיבי ביותר וגם במונדיאל 2014 זה היה ניכר. מה שבטוח, הפוטנציאל שם ויש לנצלו. עם דם מעט צער יותר פורטוגל תנסה להגיע לגדולות. נבחרת גדולות היא כבר נחשבת.

 • [U][B]בלגיה[/B][/U]: כבר כמה שנים ובערך 3 טורנירים שהנבחרת הזו זוכה לשבחים ונבנית כאחת הנבחרות שהולכות להוביל את פני כדורגל הנבחרות. היא הגיעה בפורמה אדירה למונדיאל 2014, ניצחה 4 משחקים והודחה מול ארגנטינה. אך דור הזהב הזה של הבלגים רוצה להשאיר חותם ועם שחקנים כמו כוכב גמר האלופות יאניק קראסקו, לוקאקו, דמבלה, דה ברוינה, פלאייני הנהדר וכמובן הזאר - יש לספור את הנבחרת הבלגיה המאוחדת ולא לקחת כמובן מאליו.

[/FONT] [FONT=tahoma][I][U][B]הפורמט גדל, איתו גם הנבחרות המגוונות:
[/B][/U][/I][/FONT]

 • [U][B]נבחרת חדשות[/B][/U]: “אני מתרגש להיות כאן, בייחוד כילד מאיסלנד שאף אחד לא יודע איפה היא בכלל”. כך אמר איידור גודיונסן בחגיגות הטריפלט של ברצלונה בעונת 2009. הילד כבר בן 37 אך יזכה לשחק עם נבחרתו בטורניר יורו ראשון והיסטורי. כאמור, שיטת היורו השתנה והורחבה מ-16 נבחרות ל-24 נבחרות. איסלנד היא אחת מאלו שנכנסו לתחרות משהפורמט השתנה - בזכות או בחסד? תחליטו אתם. הטורניר כולל לא פחות מ-5 הופעות בכורה לנבחרות חדשות בטורניר היורו. הראשונה שעולה לראשי היא איסלנד כמובן, אבל שימו עין גם על ווילס, צפון אירלנד, אלבניה ובאופן מפתיע, סלובקיה. אוקראינה ואוסטריה יגיעו להופעתן השניה בסך הכל בטורנירי היורו בעוד שנבחרת הונגריה עושה קאמבק היסטורי ליורו לראשונה מאז 1972.

 • [U][B]בשירות המלכה[/B][/U]: מאורע היסטורי ביותר הוא לראות כמעט את כל הבריטיות משחקות הטורניר הזה: אנגליה, ווילס, אירלנד וצפון אירלנד. סקוטלנד לעומת זאת לא הצליחה להעפיל לטורניר כשסיימה במקום רביעי בבית המוקדמות, 3 נק’ מתחת ל… אירלנד.

האם מהלך זה יעשה טוב ליורו ולצופיו? מצד אחד, טוב לתת את ההזדמנות לנבחרות הללו ובסופו של דבר, אלו שצריכות וראויות להגיע רחוק יעשו זאת - המהלך לא יוביל להונגריה במקום גרמניה בחצי הגמר למשל (מוהאהאהא). מצד שני, כמו הטענות על הפורמט בליגת האלופות גם כאן אנו שואלים: האם הקבוצה הטובה ביותר תמיד מגיעה לשלבים הגבוהים ביותר באותה הצורה כמו קבוצה טובה אחרת? תחשבו על זה.
[U][B]!Where it all begins again
[/B][/U]

60’, 84’, 2016 (על פי 60, 70, 88)… היורו חוזר לאיפה שהתחיל, צרפת של פרנסואה יואט שאירחה את היורו הראשון ונעצרה בחצי הגמר מול יוגסלביה, צרפת של פלאטיני שזכתה בתוארה הראשון מתוך 2 בניצחון 2-0 על ספרד, צרפת של… גרייזמאן (?) שתארח את הטורניר בפעם השלישית ותנסה לתת אור למדינתה מוכת הטירור והאימה. היא בהחלט צריכה משהו לתמוך ולהאמין בו Nowadays. נדבר על כך עוד בת’רד המתאים.

ואפרופו ת’רד מתאים. עשינו כל שביכולתנו על מנת לסקר עבורכם את כל הנבחרות בצורה הכי צבעונית, מעניינת, מרחיבה, מפרטת ובקיצור טובה שיש. לפניכם לוח הת’רדים:

[U][B][SIZE=3]דיוני הבתים:
[/B][/U][/SIZE]

[ul]
[li]בית א’: צרפת, שוויץ, רומניה, אלבניה (גיא ק.).[/li][li]בית ב’: אנגליה, רוסיה, ווילס, סלובקיה (רiני).[/li][li]בית ג’: גרמניה, פולין, אוקראינה וצפון אירלנד (Robbie Fowler).[/li][li]בית ד’: ספרד, קרואטיה, טורקיה, צ’כיה (Ehud).[/li][li]בית ה’: איטליה, בלגיה, שבדיה, אירלנד (NB.22).[/li][li]בית ו’: פורטוגל, איסלנד, אוסטריה, הונגריה (Lopo).[/li][/ul]

[U][B][SIZE=3]דיוני הנבחרות:
[/B][/U][/SIZE]

[ul]
[li]נבחרת גרמניה - הנציונאל-מאנשאפט :: אלופת העולם רוצה BACK TO BACK!(רiני).[/li][li]La Selección de España :: אלופת אירופה מתחדשת בניסיון להגן על תוארה! (Tomerick).[/li][li]נבחרת איטליה :: La Squadra Azzurra :: באים קטנים, רוצים לצאת גדולים (Il Diavolo).[/li][li]נבחרת צרפת :: הטריקולור מארחים יורו ביתי, רוצים לזכות בגביע! (משה chelsea777).[/li][li]נבחרת פורטוגל: נבחרת פורטוגל :: גדולה או אכזבה? פרק נוסף בנבחרת של רונאלדו (Lopo).[/li][li]נבחרת אנגליה :: מולדת הכדורגל תנסה שוב (borntorun).[/li][li]נבחרת בלגיה :: האם הגיע זמנו של דור הזהב הבלגי?(borntorun).[/li][/ul]
[U][B][SIZE=3][SIZE=2]
[SIZE=2][U][B][SIZE=3][FONT=tahoma]דיוני מידע:
[/B][/U][/SIZE]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/B][/U][/SIZE]
[ul]
[li]הדיון האינפורמטיבי :: לראשונה בהיסטוריה, יורו של 24 נבחרות! ככה זה יקרה (chelsea777 ו-Ehud על האיצטדיונים).[/li]
[li]על מספרים, שיאים ופיננסים :: דיון הסטטיסטיקה של היורו (Sasha).[/li]
[li]כדורגל בצל הטרור :: ההצגה חייבת להימשך? בואו להגיב בדיון צרפת מחוץ למגרש (chelsea777).[/li]
[li]קול היורו :: דיון תקשורת, שידורים, שדרנים ופרשנים (RONNY-BARCA).[/li]
[li]גברים בשחור :: על חוקה, משפט ובכי(רiני).[/li][/ul]
[U][B][SIZE=3][SIZE=2]
דיוני עומק, פיקנטריה וקצת קצת כיף:
[/SIZE][/B][/U][/SIZE]

[ul]
[li]היסטוריית היורו :: בואו לספר לנו על הנבחרת שלכם ועל רגעיה הזכורים ביותר (Tomerick).[/li][li]נא לשים עין :: בואו להכיר ולהמליץ על כישרונות חדשים או חבויים ביורו 2016 (Tomerick).[/li][li]1:5000 :: הימורי משחקים יורוקופה - בואו לחפש את הלסטר של הקופה אמריקה והיורו! (Oleguer 23).[/li]
[li]בטח שמתם לב ש… :: דיון הפיקנטריה הרשמי! (chelsea777).[/li]
[li]דיון המולטימדיה של יורו 2016 :: תקצירים, שערים, סרטונים, תמונות ועוד(רiני).[/li]
[li]תמונת היום :: בואו לחלוק את המראות המרתקים והמרגשים ביותר של היורו (Tomerick).[/li][/ul]

כמעט לסיום: זה לא הלך קל. הרכב הכותבים שלפניכם נותן מעצמו המון המון המון עבור הפורום הזה ובמיוחד עבור הפורומים המיוחדים של הטורנירים הגדולים של כמעט כל קיץ. וההרכב הזה, שאינו קבוע לחלוטין אך כן מורכב כבר זמן רב משלד של אנשים שמריצים זאת קדימה ומתנדבים עוד לפני שמבקשים להתנדב, עושים דברים נוספים בחייהם ועם הזמן זה הופך לקשה יותר להקדיש את אותה כמות זמן ומסירות. אך היא עדיין קיימת. עזרו לנו תמיד לשמר את הפורום היקר שלנו ולהשאירו חי ובועט כפורום החי והטוב ביותר שיש. למרות זמינות המידע, זמינות הכתיבה, זמינות המענה - אנחנו עדיין כאן בשביל להביא לכם ממיטבנו ובצורה עדיין ייחודיות קצת יותר. אני באמת רוצה להודות לכל מי שהתנדב ונתן מזמנו לכתוב על הדברים הללו לקראת היורו, דברים שנראים מובנים מאליהם מקריאה ריקה בענף תקשורת הספורט בארץ ואצלנו? נתאמץ קצת יותר להביא את המידע הכי אמין וענייני שיש.


ולחלק הכי חשוב - כן, הכי חשוב, של הת’רד. אני מצטט אחד לאחד מה שנכתב בפורומים האחרונים של טורנירי הקיץ:

“כאן אנחנו B[/B] נכנסים לתמונה”. זו נשמעת הטפה תקופתית שאנו חוזרים עליה בכל מקרה ייחודי של פתיחת פורום שכזה, אך יש לה מטרה וטובה והיא לעזור ליצור פורום איכותי בעל סטנדרטים שיביכו את השאר (:evil:) וכמו כן, כאמור, אנשים עמלו קשה בכדי ליצור את הפורום האיכותי הזה ואחד יצפה ש"תעמלו קשה" בהדדיות בכדי לגמול על תרומתם ותסייעו ליצור אחלה פורום. נא לא לאלץ אותנו לצאת מהכיף שבפורום הזה ולהיכנס לפאזה יותר מבאסת. [I]ואם יש לכם בעיה עם זה, סטיב בושמי מנגן עבורכם[/I] :evil:.

[B][U]אז הנה מספר הנחיות שאלעזר הניח דווקא בפורום יורו 2008, אך עם שכתוב ותוספות משלי הן עדיין נכונות גם לעכשיו:
[/U][/B]

[ol]
[li][B]התייחסו בכבוד לחברי הפורום האחרים.[/B] שום שימוש בקללות, מילים פוגעניות, מילים גזעניות או כל דבר שפוגע באחר ואינו מכבד אותו, לא יתקבל כאן. ולידיעתכם: השימוש במילים כגון “מפגר”, “אוטיסט”, “קוקסינל” וכדומה בהחלט נחשבות כפוגעניות ואינן אמורות לשמש מילים נרדפות לעלבון כלשהו.[/li][li][B]קראו בקפידה.[/B] לא לקרוא דברים שמשתמש אחר כתב ואז לכתוב אותם, יובילו למגילות ארוכות שבמקרה הטוב ממחזרות מגילות ממוחזרות אחרות. אין צורך להגיב על כל דבר, אין צורך לציין כל דבר, נוכחותכם ידועה לנו גם אם אינכם מגיבים בכל הזדמנות על כל פיפס. שימו לב למה שכבר כתוב בכל מקרה.[/li][li][B]הקפידו לכתוב את ההודעה שלכם בדיון הנוגע לה.[/B] אנא השתדלו למקד את נושא הודעתכם אל הת’רד המתאים, ותמיד יש ת’רד מתאים יותר מן האחר. אם אינכם בטוחים, פנו למנהלי הפורום ותקבלו תשובה מהירה, אני כמעט מבטיח.[/li][li][B]הביעו את דעתכם בצורה מנומקת.[/B] אין טעם לבזבז דיונים שלמים על מאבקי דעות שלא ישתנו. מי שידבוק בדעתו לא משנה מה ואין בכוחו להסביר, שיוותר ולא ימרח את הנושא אחרת רק יזיק לעצמו ולדיון. אין לזרוק באוויר דעות שאינן מחויבות למציאות ואינן מבוססות כלל, הקפידו לעמוד עם קבלות מאחורי הדברים שאתם אומרים.[/li][li][B]השתמשו בפיסוק.[/B] פיסוק זה לכתוב “כך,” ולא “כך ,”. פיסוק זה לכתוב באופן עם “,” “.” ו"-" כפי שצריך, לכתוב משפט או פסקה ולרדת ברווח של שורה בכדי להתחיל פסקה חדשה. זה לא לשבור שורות וזה להתבטא באופן קריא, הכל בכדי שנבין מה בדיוק אתם רוצים ולא נקבל את התחושה שאתם פשוט צועקים את דעתכם מבלי לנשום לרגע. בדקו את הודעתכם פעמיים לפני שאתם לוחצים “שלח”.[/li][li][B]הימנעו משגיאות כתיב ומשימוש לא תקין בשפה.[/B] שוב אומר זאת - בדקו את הודעתכם פעמיים בטרם לחצתם “שלח”, לא יקרה כלום אם תעשו זאת אלא רק תרוויחו כמו שכל אחד אחר ירוויח מכך. יש שגיאות כתיב לטובים ביותר וזו לא בושה, העניין זה לתקן. בנוסף, אין צורך להתבטא במה שמישהו מגדיר כ"שפה גבוהה", אם אינכם בטוחים כיצד. בכל דרך יבינו אתכם ואין צורך להמציא מילים ולעוות מילים שבאמת קיימות, כמו שאין צורך לעוות מילים אל תוך מין סלנג מאוד לא ברור.[/li][li][B]אל תציפו.[/B] חבל לכם על הזמן איך שאף מנהל בעולם לא מעוניין לרגע להתעסק עם זה. שוב מגיעה נקודת הנוכחות של כל משתמש: אנו יודעים שאתם כאן, לא צריך להגיב על כל דבר אפשרי. אין זה אומר שרק תגובות ארוכות אומרות משהו ובנות 3 מילים לא, אפשר להבדיל אך חשבו האם מה שאתם רוצים לכתוב באמת מועיל למשהו, למישהו.[/li][li][B]הימנעו מהבאת ידיעות יד שלישית.[/B] תנו לי להבטיח לכם שהאנשים האחראים במערכת הפורומים הזו יודעים לספק ידיעות ממקורות שאנשים בכל ערוצי הגזלנים לא ידעו מעולם ולא יידעו לעולם להכיר. אז לפני שאתם באים לפרסם “סקופ”, נסו להתייעץ עם אחד המנהלים, לא רק של הפורום אלא בכלל. המונדיאל הוא אירוע גדול כפליים, וכך גם הבולשיט שיתפרסם אודותיו.[/li][/ol]

[U][B]תבלו, תהנו, ויאללה גביע 4 לרוחה.[/B][/U]


(Tomerick) #3

בואו נבלה! ונתחיל בקצת תחזיות \ ציפיות! הנה לכם שאלותיו של סמיר מפורום מונדיאל 2014, נערכו בהתאם:

מקבץ השאלות הבא כולל רשימה חלקית של שאלות שאתם מוזמנים לענות עליהן. אתם כמובן מוזמנים לכתוב על דברים אחרים שאתם צופים שיקרו.

 1. מי תהיה אלופת אירופה?
 2. מי תהיה סגנית אלופת אירופה?
 3. האם גרמניה תמשיך לשלוט?
 4. מי הן הנבחרות שיפתיעו מבין האופציות הרבות לבחירה?
 5. מי הן הנבחרות שיאכזבו (כי ברור לכולנו מי הכתומה שכבר הספיקה לאכזב)?
 6. מי יהיה מלך השערים של הטורניר?
 7. מי יהיה השחקן המצטיין של הטורניר?
 8. מי יהיה השחקן המאכזב של הטורניר?
 9. מה יהיה האירוע שנזכור לשנים רבות? האם יהיה כזה?
 10. האם אנגליה תודח בפנדלים?
 11. האם ספרד תתאושש מהמפלה ב-2014 ותחזור חזק למירוץ?
 12. איפה תהיו? בקופה או ביורו?
 13. איך אתם רואים את רונאלדו בטורניר הזה?
 14. להיכן תגיע בלגיה?
 15. מי השחקן הצעיר שיפרוץ ויתגלה לעולם ביורו?

זהו זה, זו הבמה שלכם. תבלו.


(דה-חאה) #4

אין לי מילים. שאפו ענק!!
תודה ענקית לכל אחד ואחד מכם שעמל בממלכה להקמת פורום היורו הזה. כיף גדול לקרוא את החומר הרב שיש כאן הבעיה היחידה שלי היא הזמן. אין לי הרבה זמן לקרוא את הכל אבל אחרי העבודה הקשה שנעשתה כאן אני אתאמץ לעבור על הכל, יש עוד שבוע לפנינו עד הפתיחה.

אני מאוד שמח שהצטרפתי לאחרונה לפורום הזה. פורום אדיר ואיכותי שלא משתווה לכלום ברשת הישראלית.


(LS7) #5
 1. מי תהיה אלופת אירופה? - ספרד
 2. מי תהיה סגנית אלופת אירופה? - גרמניה
 3. האם גרמניה תמשיך לשלוט? - רק מדינה אחת שולטת בכדורגל וזו ספרד חברים.
 4. מי הן הנבחרות שיפתיעו מבין האופציות הרבות לבחירה? - אוסטריה ובגדול.
 5. מי הן הנבחרות שיאכזבו (כי ברור לכולנו מי הכתומה שכבר הספיקה לאכזב)? - פורטוגל ואיטליה.
 6. מי יהיה מלך השערים של הטורניר? - אתן שלישייה, פדרו/תומאס מולר/מירקו ארנאוטוביץ’.
 7. מי יהיה השחקן המצטיין של הטורניר? - אנדרס אינייסטה.
 8. מי יהיה השחקן המאכזב של הטורניר? - חחח, רונאלדו ?
 9. מה יהיה האירוע שנזכור לשנים רבות? האם יהיה כזה? - הפעם אנגליה תבקיע גול שספק עבר את הקו ספק לא מול גרמניה, עין הנץ תעשה סוף סוף את הצדק.
 10. האם אנגליה תודח בפנדלים? - כן באותו משחק מול גרמניה :slight_smile:
 11. האם ספרד תתאושש מהמפלה ב-2014 ותחזור חזק למירוץ? - בוודאי.
 12. איפה תהיו? בקופה או ביורו? - בארץ ישראל עם זאביק זלצר שהתגעגע להגיד שטרלינג ושטארידג’.
 13. איך אתם רואים את רונאלדו בטורניר הזה? - טוב אז אגלה סוד, לא אוהב אותו, מניח שכמו תמיד אראה אותו מוריד חולצה אחרי גול בזמן שאני אבעט בחפצים בבית.
 14. להיכן תגיע בלגיה? - חצי גמר.
 15. מי השחקן הצעיר שיפרוץ ויתגלה לעולם ביורו? - כתבתי באשכול של הכשרונות על דיבוק אוריגי, שחקן אחר שיפרוץ ויעשה קפיצת מדרגה לקריירה שלו, מירקו ארנאוטוביץ’ הנפלא מסטוק סיטי. חשוב לא פחות מדויד אלאבה.

(OreoCookieh) #6

מנהלים, מה דעתכם על ליגת פאנטזי לפורום?
כרגע אני רשום ל2, לפי מה שמצאתי, אחד ישראלי באתר ספורט 5 - http://eurofantasy.sport5.co.il/

ואחד עולמי, באתר של אופ"א: http://eurofantasy.uefa.com/

פתחו ליגה לפורום, צרפו את הקוד שכולם יצטרפו, ויאללה בלאגן :slight_smile:


(Shusaku) #7

[QUOTE=LS7;1682581]1. מי תהיה אלופת אירופה? - ספרד
2. מי תהיה סגנית אלופת אירופה? - גרמניה
5. מי הן הנבחרות שיאכזבו (כי ברור לכולנו מי הכתומה שכבר הספיקה לאכזב)? - פורטוגל ואיטליה.
15. להיכן תגיע בלגיה? - חצי גמר.[/QUOTE]
שקלול כל הנתונים הללו, אומר שבשביל שהתסריט הזה יקרה בלגיה חייבה לסיים מקום 2 או 3, אבל אמרת שאיטליה תאכזב וזה אומר שהם לא יעלו ממקום ראשון (מן הסתם). אז מי עולה ממקום ראשון, שבדיה או אירלנד?


(LS7) #8

[QUOTE=Shusaku;1682599]שקלול כל הנתונים הללו, אומר שבשביל שהתסריט הזה יקרה בלגיה חייבה לסיים מקום 2 או 3, אבל אמרת שאיטליה תאכזב וזה אומר שהם לא יעלו ממקום ראשון (מן הסתם). אז מי עולה ממקום ראשון, שבדיה או אירלנד?[/QUOTE]

למען האמת לא חשבתי על זה עד כדי כך רחוק אז סביר להניח שקיימות עוד סתירות בנתונים שכתבתי חח, כמובן שאין הרבה סיכוי שאפגע יותר מדי במה שכתבתי, אולי ב 2 או 3 סעיפים.


(chelsea777) #9

מאוד קשה לחזות את הדברים האלה כרגע. בניגוד לקמפיניים קודמים שהכל היה פשוט, מקום ראשון ושני עולים, מקום ראשון פוגש מקום שני… העניין של המקום השלישי מסבך את העניין הזה, וגורם לשמינית הגמר להיות שלב שקשה לחזות מראש.


(דה-חאה) #10

[RIGHT]1. מי תהיה אלופת אירופה? [B]צרפת[/B]
2. מי תהיה סגנית אלופת אירופה? [B]גרמניה[/B]
3. האם גרמניה תמשיך לשלוט? [B]כן ולא. הנפילה תגיע בגמר[/B]
4. מי הן הנבחרות שיפתיעו מבין האופציות הרבות לבחירה? [B]סלובקיה לדעתי תגיע לרבע הגמר[/B]
5. מי הן הנבחרות שיאכזבו (כי ברור לכולנו מי הכתומה שכבר הספיקה לאכזב)? [B]פורטוגל, הדחה בשמינית ע"י איטליה/בלגיה[/B]
6. מי יהיה מלך השערים של הטורניר? [B]זלאטן איברהימוביץ’[/B]
7. מי יהיה השחקן המצטיין של הטורניר?[B] פול פוגבה, צרפת[/B]
8. מי יהיה השחקן המאכזב של הטורניר? [B]ויין רוני, אנגליה[/B]
9. מה יהיה האירוע שנזכור לשנים רבות? האם יהיה כזה?[B] אנגליה לא תודח בפנדלים…[/B]
10. האם אנגליה תודח בפנדלים? [B]לא הפעם[/B]
11. האם ספרד תתאושש מהמפלה ב-2014 ותחזור חזק למירוץ? [B]לא ממש. תגיע גג עד החצי[/B]
12. איפה תהיו? בקופה או ביורו? [B]הכי טוב בבית :)[/B][/RIGHT]
[RIGHT]13. איך אתם רואים את רונאלדו בטורניר הזה? [B]כמו הנבחרת שלו, לא ברור[/B][/RIGHT]
[RIGHT]15. להיכן תגיע בלגיה? [B]חצי גמר[/B][/RIGHT]
[RIGHT]16. מי השחקן הצעיר שיפרוץ ויתגלה לעולם ביורו? [B]אנטוני מרסיאל, צרפת[/B][/RIGHT]


(Yoavne) #12

אחח! הטורניר הכי אהוב עליי נמצא פחות משבוע מהפתיחה! מקווה שיהיה כמו ההוא ב-2008- כולנו נרוויח.

[RIGHT]1. מי תהיה אלופת אירופה? צרפת
2. מי תהיה סגנית אלופת אירופה? גרמניה
3. האם גרמניה תמשיך לשלוט? עד הגמר. בגמר, הכישרון הצרפתי יתחבר וינצח את הפרגמטיות הגרמנית.
4. מי הן הנבחרות שיפתיעו מבין האופציות הרבות לבחירה? טורקיה ווילס ואוסטריה.
5. מי הן הנבחרות שיאכזבו (כי ברור לכולנו מי הכתומה שכבר הספיקה לאכזב)? איטליה ופורטוגל
6. מי יהיה מלך השערים של הטורניר? זלאטן איברהימוביץ’.
7. מי יהיה השחקן המצטיין של הטורניר? קרב צמוד בין גריזמן ובייל.
8. מי יהיה השחקן המאכזב של הטורניר? כריסטיאנו רונאלדו.
9. מה יהיה האירוע שנזכור לשנים רבות? האם יהיה כזה? אנגליה משחקת טוב ומפסידה בחצי הגמר.
10. האם אנגליה תודח בפנדלים? לשם שינוי- לא.
11. האם ספרד תתאושש מהמפלה ב-2014 ותחזור חזק למירוץ? תודח ברבע הגמר.
12. איפה תהיו? בקופה או ביורו? יורו- לפני קופה וכחימום לסדרת גמר הNBA.[/RIGHT]
[RIGHT]13. איך אתם רואים את רונאלדו בטורניר הזה? עם תסרוקת חדשה והרבה עצבים.[/RIGHT]
[RIGHT]15. להיכן תגיע בלגיה? לרבע הגמר.[/RIGHT]
[RIGHT]16. מי השחקן הצעיר שיפרוץ ויתגלה לעולם ביורו? שחקן פולני או הונגרי. [/RIGHT]


(Ehud) #13

[RIGHT][B]1. מי תהיה אלופת אירופה?
[/B]
כבר שנתיים שמלעיזים את הנבחרת הזאת ואת המאמן המשופם שלה אבל ספרד עוברת שינוי בסגל שלה ועכשיו היא תעשה את זה לא יפה, לא מלהיב ועם תואר שחזור למדריד.

[B]2. מי תהיה סגנית אלופת אירופה?
[/B]
גרמניה פשוט נבחרת טובה מידי בשביל להעצר כרגע, אםפ פציעות מכריעות לא יעצרו אותה ואם היא לא תפגוש את הנמסיס האיטלקית שלה בחצי או ברבע היא תהיה בסטאד דה פרנס ב-10.7.

[B]3. האם גרמניה תמשיך לשלוט?
[/B]
[/RIGHT]כנראה שכן, יואכים לאב פשוט ידוע איך לעשות את זה הכי טוב שיש.

[RIGHT][B]4. מי הן הנבחרות שיפתיעו מבין האופציות הרבות לבחירה?
[/B]
לטעמי לצ’כיה יש נבחרת אדירה שעשתה התרוממות גדולה בקמפיין האחרון ועם מאמן שיודע בדיוק מה שהוא עושה אני אסחף עם הקסם שלה ואגיד שהיא חוזרת לימים היפים של 96 ושל 2004 ותגיע לפחות לחצי גמר.

[B]5. מי הן הנבחרות שיאכזבו (כי ברור לכולנו מי הכתומה שכבר הספיקה לאכזב)?
[/B]
לא יודע אם להגיד על ווילס כנבחרת שמופיעה לראשונה בטורניר גדול אכזבה, אבל לטעמי היא עדיין נבחרת לא מפסיק מרשימה ועם סופרסטאר עולמי מדהים.
מה שהספיק לבוסניה וישראל לא יספיק בצרפת לטעמי והיא תלך הביתה כבר בבתים ולא אתפלא אם זה יהיה ללא נקודות כלל.

אם רוצים שם מעט יותר גדול אז בלגיה לטעמי תיפול מוקדם מין הצפוי, הכתפיים והציפיות ממנה הפעם לטורניר גדול פשוט עצומות וזה יכריע אותה בשלב מוקדם יחסית.

[B]6. מי יהיה מלך השערים של הטורניר?
[/B]
לבנדובסקי או גרייזמן.

[B]7. מי יהיה השחקן המצטיין של הטורניר?
[/B]
בהנחה ששחקן מצטיין מגיע בדרך כלל האחת משתי הנציגות בגמר ושמתי שם כבר את ספרד וגרמניה אז אגיד שאינייסטה או מולר יקחו את התואר כי פשוט הם הטובים ביותר של נבחרתם.

[B]8. מי יהיה השחקן המאכזב של הטורניר?
[/B]
פול פוגבה, צרפת שלו תגיע רחוק, רבע או חצי אבל הוא לא יהיה הבולט שם.

[B]9. מה יהיה האירוע שנזכור לשנים רבות? האם יהיה כזה?
[/B]
שכולם יחליפו שעות שינה ויעברו לראות קופה אמריקה כי הם יבינו סוף סוף מה טוב ומהנה יותר בשבילם.

[B]10. האם אנגליה תודח בפנדלים?
[/B]
לא בפנדלים אבל היא תודח כרגיל באיזה משחק שערורייתי עם תבוסה גדולה או שער בדקה ה-120/90, היא פשוט לא מסוגלת אחרת.

[B]11. האם ספרד תתאושש מהמפלה ב-2014 ותחזור חזק למירוץ?
[/B]
[/RIGHT]כמו שאמרתי כן.

[RIGHT][B]12. איפה תהיו? בקופה או ביורו?
[/B]
חחחחחחחחחח [/RIGHT]:lol:[RIGHT]
[/RIGHT]
[RIGHT][B]13. איך אתם רואים את רונאלדו בטורניר הזה?
[/B]
מאוד עצבני ולא תורם, הוא פשוט רוצה יותר מידי את ההצלחה עם הנבחרת שלו שזה הופך לו את כל העניין לשלילי מידי ולא תורם.
[/RIGHT]
[RIGHT][B]15. להיכן תגיע בלגיה?
[/B]
[/RIGHT]כפי שאמרתי היא תמצא את עצמה בחוץ בשמינית, גג רבע לא מעבר.

[RIGHT][B]16. מי השחקן הצעיר שיפרוץ ויתגלה לעולם ביורו?
[/B]
להונגריה יש את הנבחרת הכי צעירה בטורניר ומהמלהיבות שהיו בטורניר המוקדמות אבל דווקא ההתקפה שלה יחסית מבוגרת ויש לה שני שחקנים בעלי ניסיון שיכולים לפרו. אומנם הם כבר בני 28 ו-29 בהתאמה אבל נמניה ניקוליץ’ ותומאש פרישקין יכולים לעשות לעצמם שם טוב טוב בטורניר הזה ולפרוץ קדימה בקריירה האירופית שלהם.

[/RIGHT]


(Tomerick) #14
 1. מי תהיה אלופת אירופה? [B]וואו, ישר ולעניין אה? ביורו הקודם סוג של ידענו לאן זה הולך. כעת, להגיד שספרד תזכה ביורו אני לא יכול כי יש תסריט 50-50 מטורף בסלקסיון, ממש דיכוטומיה. אין כמעט, או זכיה או כישלון. אבל להמר על זכיה זה בסדר גמור היות ו: א’ - הרוב המוחלט של השחקנים המובילים בנבחרת מגיעים לאחר עונה נהדרת ובפורמה טובה - בעיקר ההגנה. ב’ - אני מאמין שדל בוסקה יעלה עם שני חלוצים וזה מסייע לאופטימיות. בקיצור, נתתי פה תשובה דיפלומטית ביותר כי… אין לי תשובה.
  [/B]

 2. מי תהיה סגנית אלופת אירופה? [B]צרפת. אני מרגיש שצרפת.[/B]

 3. האם גרמניה תמשיך לשלוט? [B]לא. אבל זה לא אומר בהכרח שהיא לא תזכה…[/B]

 4. מי הן הנבחרות שיפתיעו מבין האופציות הרבות לבחירה? [B]נאמר כאן לפניי: סלובקיה. מבין הנבחרת החדשות, אני מאמין שלסלובקיה יש את הכישרון והאופי להגיע הכי רחוק מבין הנבחרות הקטנות יותר.[/B]

 5. מי הן הנבחרות שיאכזבו (כי ברור לכולנו מי הכתומה שכבר הספיקה לאכזב)? [B]ישר עולה לראש אנגליה. אבל אני אגיד פורטוגל. אני מרגיש שהנבחרת הזאת מכילה כלים רבים לעמוד פיזית והגנתית מול כל נבחרת אחרת בעולם והגיע הזמן שהאופי ישתנה אבל לא. כישלון אחר כישלון. אני לא רואה אותם מתקדמים גם הפעם.[/B]

 6. מי יהיה מלך השערים של הטורניר?[B] גרייזמאן? וואו, לא יודע. אם לא גרייזמאן אז מוראטה.[/B]

 7. מי יהיה השחקן המצטיין של הטורניר?[B] משהו אומר לי אנדרס אינייסטה.[/B]

 8. מי יהיה השחקן המאכזב של הטורניר? [B]כריסטיאנו רונאלדו.[/B]

 9. מה יהיה האירוע שנזכור לשנים רבות? האם יהיה כזה? [B]אממ… אוסטריה נגד הונגריה? :D[/B]

 10. האם אנגליה תודח בפנדלים? [B]או בשמינית או ברבע.[/B]

 11. האם ספרד תתאושש מהמפלה ב-2014 ותחזור חזק למירוץ? [B]כן. אבל זה לא אומר בהכרח שהיא תזכה…[/B]

 12. איפה תהיו? בקופה או ביורו? [B]שניהם. הגיע הזמן ארגנטינה, הגיע הפאקינג זמן. די כבר.[/B]

 13. איך אתם רואים את רונאלדו בטורניר הזה? [B]אני מאמין שכבר ראיתם את דעתי. הבחור עדיין מסוגל להבריק אבל זו ממש לא הייתה העונה השלו ולא שער ניצחון בקאמפ נואו לאחר משחק כל כך רע או שלושער מול וולפסבורג האיומים או פנדל מנצח על אתלטיקו יגידו אחרת. אבל כולנו יודעים לאן כדור הזהב הבא הולך, מה הטעם.[/B]

 14. להיכן תגיע בלגיה? [B]רציתי להכניסה בשאלת הנבחרות המפתיעות, אבל שאלת הקבוצתיות של בלגיה מאוד מטרידה בעיניי - כישרון גדול של נבחרת לא אומר כלום ושום דבר על סיכוייה להצליח. לחלוטין כלום. מי מוכשרת יותר, יוון 2004 או בלגיה 2016?.. אז אם לענות על השאלה, אני מאמין שמעבר לרבע גמר הבלגים לא יגיעו.[/B]

 15. מי השחקן הצעיר שיפרוץ ויתגלה לעולם ביורו? [B]אין לי דעה יותר מדי על שחקנים צעירים שיפרצו הלאה, שוב זה עניין של 50-50 והימור כאן פשוט לא משמעותי בעיניי. לעומת זאת, אני כן מאמין שיאניק קראסקו מסוגל לפרוץ פה בצורה אדירה אף יותר משכבר הצליח באתלטיקו מדריד.[/B]


(hasanElmatador) #15
 1. מי תהיה אלופת אירופה? [B]צרפת, היא טובה מידי… ועוד בבית…[/B]
 2. מי תהיה סגנית אלופת אירופה? [B]ספרד/גרמניה[/B]
 3. האם גרמניה תמשיך לשלוט? [B]גמר או חצי גמר, תלוי בהגרלה. אבל לדעתי לא תמשיך לשלוט כמו במונדיאל. כך או כך לדעתי היורו הוא טורניר יותר קשה מהמונדיאל.[/B]
 4. מי הן הנבחרות שיפתיעו מבין האופציות הרבות לבחירה? [B]ווילס ואיסלנד[/B]
 5. מי הן הנבחרות שיאכזבו (כי ברור לכולנו מי הכתומה שכבר הספיקה לאכזב)? [B]הכתובת על הקיר, איטליה.[/B]
 6. מי יהיה מלך השערים של הטורניר? [B]כריסטיאנו[/B]
 7. מי יהיה השחקן המצטיין של הטורניר? [B]פוגבה[/B]
 8. מי יהיה השחקן המאכזב של הטורניר? [B]הזארד[/B]
 9. מה יהיה האירוע שנזכור לשנים רבות? האם יהיה כזה? [B]התקפות טרור? מקווה שלא אבל התראות ופינוי אצטדיונים כן. [/B]
 10. האם אנגליה תודח בפנדלים? [B]יכול להיות.[/B]
 11. האם ספרד תתאושש מהמפלה ב-2014 ותחזור חזק למירוץ?[B] גמר או חצי גמר.[/B]
 12. איפה תהיו? בקופה או ביורו? [B]יורו כמובן, עם כל הכבוד לקסימירו.[/B]
 13. איך אתם רואים את רונאלדו בטורניר הזה? [B]הוא יסיים כמלך שערי היורו בכל הזמנים.[/B]
 14. להיכן תגיע בלגיה? [B]רבע.[/B]
 15. מי השחקן הצעיר שיפרוץ ויתגלה לעולם ביורו? [B]לא יודע אם רנאטו סאנצ’ס ‘יתגלה’ לעולם אבל מצד שני היא לא באמת מוכר, לדעתי יתן יורו גדול.[/B]

(Lopo) #16

מה שמאד מעניין לראות זו את ההשפעה שיכולה להיות לנבחרת ספרד על תמונת הטורניר הנוכחי. המנצחת בבית שלה תפגוש את הקבוצה מהמקום השלישי של בית ב/ה/ו. בהנחה ושלב הבתים לא יספק סנסציה מוקדמת (למעט סיום של ספרד במקום השני לצורך המחשת הרעיון), זה אומר תיאורטית שמשחק שמינית הגמר הראשון יפגיש בין סגנית בית א’ (שווייץ) לסגנית בית ג’ (פולין).

במשחק המקביל ייפגשו מנצחת בית ב’ (לא ספרד) ואיסלנד, שלצורך העניין תהיה הקבוצה הטובה ביותר מהמקום השלישי. הדבר אומר ששוויץ/פולין X/איסלנד יאבקו על כרטיס למשחק רבע הגמר, ואחת מהן כמובן תשתתף בחצי. במקביל, אם התרחיש שספרד לא עולה מהמקום הראשון אכן קורה, הדבר אומר שהיא ככל הנראה תתמודד מול איטליה/בלגיה בשמינית הגמר, מול גרמניה ברבע הגמר ומול צרפת בחצי הגמר, אם וכאשר תעבור את כל אחד מהשלבים האלו.

לסיכומו של עניין, מוטב עבור נבחרת ספרד שתעשה את מרבית המאמצים לסיים במקום הראשון בבית שלה כדי שתוכל ליהנות באופן יחסי מהגרלה נוחה בדרך לשלב נוקאאוט מתקדם כפי שהיא שואפת לעשות. אבל לאור המבוכה גדולה בגביע העולמי האחרון שהביא לשינויים גדולים בסגל, המגבלה הקשה שלה בהתקפה (הזוי בעיניי להגיד שנבחרת ספרד תצטרך להסתמך על פדרו מוראטה ונוליטו) והעובדה שהיא מתמודדת בבית הקשה ביותר, אני משוכנע שאי אפשר להגיד שהשאיפה שלה תתממש באופן ודאי.


(רוברטו באג'יו 31) #17

בתור אוהד נבחרת הולנד , קשה לי להשלים עם העובדה המצערת שהאורנג’ לא יהיו חלק מהטורניר . חבל לי על שחקנים גדולים כמו רובן וסניידר שלא יזכו להזדמנות האחרונה לזכות בתואר עם הנבחרת . מבחינתי , טורניר גדול ללא נבחרת הולנד הוא לא באמת גדול . בפעם האחרונה שזה קרה , לא זכיתי לראות אפילו משחק אחד .

בנוסף לכך , אני חושב שעקב האירועים הביטחוניים בצרפת , לא תיהיה חגיגת אוהדים ברחובות ובאיצטדיונים .

להימורים שלי :

אלופת אירופה : אנגליה .
סגנית האלופה : : צרפת .
גרמניה : תאכזב בגדול . השחקנים המובילים מ 2014 בכושר בינוני פלוס לאהם שפרש . תעוף בשמינית .
נבחרות מפתיעות : פולין . תגיע עד לחצי גמר .
מאכזבות : בלגיה . לא תעבור את שלב הבתים והזארד ימשיך להסריח את הדשא כמו כל העונה . וכמובן גרמניה …
מלך השערים : הארי קיין .
השחקן המצטיין : פאייט או גריזמן .
השחקן המאכזב : הזארד ורונאלדו .
האירוע שנזכור : אוהדי נבחרת אנגליה חוגגים בשאנזליזה .
ספרד : תודח ברבע הגמר .
יורו או קופה : ברור שיורו . הקופה אמריקה הנוכחי זה בזבוז זמן ושעות שינה .
רונאלדו : יאכזב . יהיה עייף וכבד .
בלגיה : לא תעבור את שלב הבתים .
השחקן הצעיר שיפרוץ : הקשר האנגלי מטוטנאהם ( שכחתי את השם ) .


(chelsea777) #18

[RIGHT]1. מי תהיה אלופת אירופה? בתור אוהד צרפת, אני יודע שהנבחרת מועדמת רצינית לזכייה, ועל פי חלק גדול מהפרשנים היא המועמדת המובילה, אבל קשה לי להמר עליה. אולי בגלל הכשלונות ב2012 ו- 2008. אני אלך על גרמניה, ואני מקווה שאני טועה.

 1. מי תהיה סגנית אלופת אירופה? בלגיה. לדעתי הם יכולים ללכת על הסוף.

 2. האם גרמניה תמשיך לשלוט? מבחינת ההישג כן. אבל יהיה לה קשה. היא לא תשים פה שביעייה לאף אחת. לדעתי היא נבחרת עם חסרונות אבל טובה אל מול מה שיש כאן. אולי פרט לצרפת, אבל עוד נראה.

 3. מי הן הנבחרות שיפתיעו מבין האופציות הרבות לבחירה? קוראטיה ופולין. מאוד אוהב את כל אחת מהן, ומאמין שלפחות אחת תגיע לפחות לרבע הגמר עם אופצייה לחצי.

 4. מי הן הנבחרות שיאכזבו (כי ברור לכולנו מי הכתומה שכבר הספיקה לאכזב)? פורטוגל תאכזב. גם איטליה לדעתי לא תבריק במיוחד.

 5. מי יהיה מלך השערים של הטורניר? אוליבייה ז’ירו.

 6. מי יהיה השחקן המצטיין של הטורניר? מאטווידי

 7. מי יהיה השחקן המאכזב של הטורניר? כריסטיאנו רונאלדו.

 8. מה יהיה האירוע שנזכור לשנים רבות? האם יהיה כזה? אנגליה תיתן שלב בתים טוב.

 9. האם אנגליה תודח בפנדלים? לא. 90 דקות יספיקו.

 10. האם ספרד תתאושש מהמפלה ב-2014 ותחזור חזק למירוץ? ספרד תתאושש אבל לא תזכה בתואר. נבחרת ספרד חזקה, אבל ירדה מגדולתה של 2008-2012. דור הזהב שלהם הסתיים, והיא לא חסינה יותר. לפני שנתיים ראינו את זה בבירור. צ’אבי, אלונסו, פויול, קסיאס, אינייסטה, וויה, טורס… החברים האלה חלקם כבר לא שם וחלקם כבר לא ביכולת מספיקה.

 11. איפה תהיו? בקופה או ביורו? יורו. ראיתי ברזיל נגד אקוואדור וחשכו עיניי.
  [/RIGHT]
  [RIGHT]13. איך אתם רואים את רונאלדו בטורניר הזה? עייף, כבד ובעיקר חסר סבלנות. אולי שער אחד בפנדל.
  [/RIGHT]
  [RIGHT]15. להיכן תגיע בלגיה? בין חצי גמר לגמר.
  [/RIGHT]
  [RIGHT]16. מי השחקן הצעיר שיפרוץ ויתגלה לעולם ביורו? וואלה אין לי מושג. לדעתי ראשפורד יפרוץ לתודעה האירופית. [/RIGHT]


(Sasha) #19
 1. מי תהיה אלופת אירופה? אפתיע ואומר: אנגליה! אחרי ים האכזבות בטורנירים האחרונים, נראה שהסגל האנגלי בשל מתמיד ללכת עד הסוף, הן מבחינה טקטית, מנטאלית ואיכותית.

 2. מי תהיה סגנית אלופת אירופה? ספרד תשקם את עצמה ותראה דומיננטיות אבל זה יספיק רק עד הגמר.

 3. האם גרמניה תמשיך לשלוט? תבוא זחוחה ותיפול כבר בשמינית/ברבע. כל הסימנים מהמוקדמות וממשחקי הידידות מעידים שגרמניה לא נשארה אותה אחת שזכתה במונדיאל.

 4. מי הן הנבחרות שיפתיעו מבין האופציות הרבות לבחירה? אלך דווקא על אוקראינה, נבחרת שאני מאוד מחבב ויש לה תלכיד חזק ומגובש, שני כוכבי על (ירמולנקו וקונופליאנקה) והמון מטיבציה אחרי שנעדרה מהמונדיאל.

 5. מי הן הנבחרות שיאכזבו (כי ברור לכולנו מי הכתומה שכבר הספיקה לאכזב)? לטעמי צרפת תודח ברבע הגמר וזו תהיה אכזבה בשבילה כי השאיפה שלה היא לזכות. נראה שההגנה מאוד רעועה וכמו שנאמר בדיון של צרפת, קוסיילני יצטרך לתת טורניר שיא כדי להחזיק את ההגנה, מה שלא סביר שיקרה.

 6. מי יהיה מלך השערים של הטורניר? וארדי. אנגליה לא עצרה אותו, אז ששאר אירופה תצליח?

 7. מי יהיה השחקן המצטיין של הטורניר? יש לי תחושה שאנדרס אינייסטה ייתן עוד פוש אחד בשביל להצעיד את ספרד בחזרה לדומיננטיות, באחד הטורנירים האחרונים שלו.

 8. מי יהיה השחקן המאכזב של הטורניר? אנטואן גרייזמן לטעמי לא יצליח לספק את הסחורה, העייפות ושיטת המשחק ששונה מזו של אתטיקו, תשפיע עליו והוא לא יצליח לקחת את הנבחרת רחוק.

 9. מה יהיה האירוע שנזכור לשנים רבות? ניצחון של אנגליה ברבע הגמר. בפנדלים (!!!).

 10. האם אנגליה תודח בפנדלים? הפעם לא.

 11. האם ספרד תתאושש מהמפלה ב-2014 ותחזור חזק למירוץ? כן, כמו שכתבתי אני צופה שהיא תגיע עד הגמר.

 12. איפה תהיו? בקופה או ביורו? בוודאי שביורו. עם השעות של הקופה זה לא הגיוני בשום צורה.

 13. איך אתם רואים את רונאלדו בטורניר הזה? ינסה כמה שהוא יוכל אבל העייפות וחולשת השחקנים שמסביבו לא יביאו אותו מספיק רחוק.

 14. להיכן תגיע בלגיה? בלגיה תיתן טורניר נהדר ותגיע עד חצי הגמר, אבל חוסר הניסיון והלחץ יידחו את חגיגות התואר לפחות לעוד שנתיים.

 15. מי השחקן הצעיר שיפרוץ ויתגלה לעולם ביורו? קשה לומר כי פריצה כזאת תלויה בכל כך הרבה גורמים מסביב, לאו דווקא ביכולת הנקודתית של אותו שחקן. ולמרות זאת, לטעמי מרסיאל ימשיך את היכולת מיונייטד וייתן הופעה מצויינת.


(chelsea777) #20

[RIGHT]2. מי תהיה סגנית אלופת אירופה? ספרד תשקם את עצמה ותראה דומיננטיות אבל זה יספיק רק עד הגמר.

 1. האם גרמניה תמשיך לשלוט? תבוא זחוחה ותיפול כבר בשמינית/ברבע. כל הסימנים מהמוקדמות וממשחקי הידידות מעידים שגרמניה לא נשארה אותה אחת שזכתה במונדיאל.[/RIGHT]

אתה מדבר על משחקי ההכנה של גרמניה כמעידים על כישלון צפוי, ומנבא לספרד גמר, אבל… להזכיר לך מה ספרד עשתה אתמול מול נבחרת דרג ד’ באירופה?


(Sasha) #21

אם לומר את האמת, במקרה של ספרד זו יותר הרומנטיקה שמדברת מתוכי כי לספרד יש את כל הסיבות להיכשל גם הפעם: בינוניות במשחקי ההכנה, מאמן שזמנו עבר, חוסר מחץ בהתקפה. אבל התקווה שלי היא שב-6/7 משחקים בלבד, שחקנים מסויימים בספרד כן יצליחו להבריק ולהוביל את כל הנבחרת להצלחה, במיוחד כשהכישלון במונדיאל מרחף כל הזמן מעל הראש והם יהיו חייבים להוכיח אחרת.

הסיפור של גרמניה קצת שונה כי ממה שראיתי, מאז הזכייה היא יותר מידי רגועה ואפשר לומר שאננית. אין עליה לחץ להשתפר כמו על ספרד, היא נשארה תקועה במקום מאז המונדיאל ולכן אני רואה אותה בועטת בדלי.