דיון הטקטיקה והסגל

ריאל-מדריד

(de_la_red) #922

אני חושב שהשנה הוא בהחלט התעלה על עצמו. הגנתית והתקפית. הוא עושה לדעתי את העונה הכי טובה בקריירה שלו. לא רק שהוא טוב יותר הגנתית הוא אפילו טוב יותר התקפית.

להוציא את העונה, כל הקריירה שלו הוא היה גרזן לכל דבר (בגרמניה קל להתבלט מהעמדה הזאת). הוא אפילו לא היה עושה דברים שקסמירו עושה כשהוא בחצי של היריבה כשהוא שיחק כאן.

(bixente) #923

אני מסכים לגמרי שקובא לא אמור לשחק כשקשר אחורי כי הוא פשוט לא כזה.
קובא בעיניי אמור לשחק במקום קרוס ולתת לנו את הערך המוסף מהקישור שיכול לשנות את כל התמונה.
אני לגמרי לגמרי לא מבין מאיפה הקביע שחדירה לא קשר אחורי. הוא קשר אחורי לכל דבר , בשיאו הוא מחסל התקפות בצורה מצויינת, הרבה מאוד פעמים לפני שבכלל ידעת שזה יהפוך להתקפה אם לא הוא.

לי יש בעיה לא קטנה עם קאסמירו. הוא חסר אחריות ובתפקיד הקשר האחורי זה קריטי.
קודם כל הוא מאבד המון כדורים על איזשהו אגו. הרבה פעמים הוא מנסה לעבור שחקן וגם כשהוא רואה שזה לא הולך להצליח הוא ממשיך להתעקש במקום לשחרר כדור, או לחבר לקבוצה או אפילו לחוץ(ראה מקרה דפור שחטפנו בגללו שער). אם חלוץ או קשר קדמי יעשה את זה אז לא נורא יש עוד קשר וקשר אחורי שיחפו, יש מגנים. כשקר אחורי עושה את זה זה חצי גול, והעונה הוא עשה את זה בערך 10-15 פעמים.
וזה לא רק אגו , זה סוג של חוסר מודעות במקרים מסויימים, הוא פתאום בחלק מהמשחק נהיה בטוח שהוא מראדונה ומנסה לעבור במקרים שאין לו מצב לעשות את זה.
תוסיפו לזה את האיבודים הרבים שלו וזו פצצה מתקתקת בעמדת הקישור האחורי.
דבר אחד אני חייב להגיד - מבחינת היכולת ההגנתית שלו אני חושב שיש לו את זה בצורה מצויינת. אני כן הייתי שמח אם הוא היה קשר אחורי מחליף אצלנו אבל חושב שבשום אופן אסור לנו להסתמך עליו כשחקן הרכב לשנים הבאות.

(whykds) #924

מה שאתה כותב לגבי קאסמירו נכון לדעתי. השאלה מה האלטרנטיבה. אם אנחנו מביאים קשר אחורי מהטופ של הטופ - וולקאם. מזכיר לי את הבעיה בעמדת החלוץ - בנזמה לא טוב מספיק אבל כאלה כמו לבנדובסקי או סוארז יש מעט וקשה מאד להביא. אבל את מי נביא?
בכל מקרה עוד קשר אחורי חייב להתווסף לסגל אז נחכה ונראה.

לגבי חדירה, זה באמת סמנטיקה. ב- transfermarkt למשל הוא מוגדר central midfielder, מה שמעניין זה מה הוא עושה על המגרש ולא איך קוראים לעמדה שלו. היות והוא שיחק אצלנו אני מאמין שאנחנו מכירים אותו מספיק טוב ככה שהדיון סתם יעיק.

(Mr.Maestro) #925

יש כמה פתרונות לסוגיית קסמירו:

1. זה לשחק בצורת יהלום, כפי ששיחקנו רוב הזמן במחצית הראשונה מול באיירן, למרות שהיה מדי פעם חוסר תיאום, כי המערך לא כל כך מתורגל ביחד, עדיין קיבלנו המון מצבים והקישור היה מעורב הרבה יותר התקפית.
  2. במשחקים מול הקטנות להוריד את קרוס אחורה, ובמקום קסמירו לשלב את איסקו/קובא, הסיבה לזה היא בעיקר שהקבוצות הקטנות לא מפעילות לחץ מלמעלה, אלה יותר מהאמצע מגרש, למרות שנחטוף מדי פעם, משחקים כאלה אנחנו צריכים לגמור דרך ההתקפה.
  3. שנה הבאה חוזר אלינו מרקוס יורנטה, לפי הנתונים שהוא מציג בקבוצה יותר נחותה הוא לא כל כך נופל מקסמירו, אם מישהו ראה את המשחקים של אלאבס אשמח לחוות דעת איך הוא התקפית?

מסכים עם ביקסנטה שטוען שקאסמירו משחק בצורה לא אחראית, אם אני זוכר נכון היו במשחק האחרון מול באיירן, היו לו 2 או 3 איבודים קריטיים שנהפכו למתפרצת מצד באיירן, זה טעויות שקשר דפנסיבי לא יכול לבצע, במיוחד שאתה משחק בריאל מדריד.

(Juanito 7) #926

בקשר למשחק של קאסמירו: חוץ מאיבודי הכדור שיכלו להיות קריטיים מאוד, הבחור ממש התחנן לא לגמור 90’ דקות (במקרה הזה 120).
הוא נמנע באורח פלא מאדום אחרי הפאול וגם הצלילה שלו ברחבה מול בואטנג יכלה לעלות לו בהתחזות והביתה.
קאסמירו היה ממש חסר אחריות בשלישי וכדאי לו להתעשת על עצמו ומהר.

כמו כן, ישנן גם חדשות בגזרת בייל- חזר לאימונים וצפוי להיות כשיר לקלאסיקו. עד שחשבתי שהמומנטום של איסקו ימשיך לרוץ, באסה.

(Santi Yago) #927

אמבפה. חייבים להביא אותו בכל מחיר. הוא שחקן שיהיה שובר שוויון לעשור וחצי. אסור לפספס אותו. הוא כבר יותר טוב מבנזמה והוא רק הולך להשתפר.

בקשר לקאסמירו, אל תשכחו כמה גרועים אנחנו הגנתית בלעדיו. אני עדיין זוכר את הלחץ של התקשורת ושל האוהדים לשים את חאמס בהרכב על חשבון קאסמירו בקלאסיקו של בניטז. רפא לא עמד בלחץ, עשה את השינוי והפסדנו 4-0 וזה עוד כשמסי לא היה בהרכב של בארסה…

חדירה לא קשר אחורי. הוא שחקן box to box עם הצטרפות לרחבה מקו שני.

הבעיה של הקישור שלנו היא שאף אחד מקאסמירו, קרוס ומודריץ’ לא נכנס לרחבה. אין הצטרפות ואין מספיק יצירתיות וכדורי עומק. לקובאצ’יץ’ יש את המסירות עומק וגם דריבל. אני הייתי רוצה לראות אותו משחק על חשבון קרוס.

קיץ מושלם מבחינתי יהיה רכש של אמבפה ושוער - דה חאה, קורטואה, או דונארומה.
רכש של מגן שמאלי מחליף. תיאו הרננדז אופציה טובה.
החזרה מהשאלות של מרקוס יורנטה וחסוס ואייחו.
מכירה של בנזמה, חאמס וקונטראו. להשאיל את מריאנו.
שחרור של פפה שמסיים חוזה.

לא הייתי פוסל גם להקריב את בייל או קרוס תמורת טרייד עבור הזארד או פוגבה. אבל זה כבר לא ריאלי.

(whykds) #928

אני לא נגד הרכש שהצגת פה, אבל שים לב כמה זה יהיה קשה:
אחרי אמבפה כנראה שכל אירופה תרדוף והוא יהיה overpriced עד כדי כך שבסיכון מול סיכוי לא בטוח שזה ישתלם (והרי ידוע שעל כל מסי אחד יש עשרה ריקלמאים).
שוער - מנצ׳סטר וצ׳לסי הן שתי קבוצות בלי בעיה של כסף, והן ממש לא ימהרו להיפרד מהנכסים אולי הכי גדולים שלהם. מילאן נקנתה עכשיו על ידי הסינים ואני מאמין שיהיה קשה מאד להוציא מהם את היהלום שיש להם בשער.

(Juanito 7) #929

שנינו יודעים שזה לא יקרה, בנזמה פשוט לא יימכר. זה כואב, אבל צריך כבר להתרגל לעובדה שזאת המציאות, ושהנגר הזה ימשיך להיות החלוץ הפותח שלנו. לגבי חאמס וקואנטראו, מסכים לחלוטין. שניהם כבר לא ברמה של ריאל מדריד.
הבעיה של מריאנו היא שעל הנייר הוא מסתמן כ-אחלה חלוץ, אבל בפועל יש לו מוח וקבלת החלטות של שחקן בחובניל א’. לא יודע עד מתי נוכל להחזיק אותו, אחרי הכל, הוא קרוב לגיל 24.

(bixente) #930

[quote=“Mr.Maestro, post:925, topic:11286, full:true”]3. שנה הבאה חוזר אלינו מרקוס יורנטה, לפי הנתונים שהוא מציג בקבוצה יותר נחותה הוא לא כל כך נופל מקסמירו, אם מישהו ראה את המשחקים של אלאבס אשמח לחוות דעת איך הוא התקפית?

מסכים עם ביקסנטה שטוען שקאסמירו משחק בצורה לא אחראית, אם אני זוכר נכון היו במשחק האחרון מול באיירן, היו לו 2 או 3 איבודים קריטיים שנהפכו למתפרצת מצד באיירן, זה טעויות שקשר דפנסיבי לא יכול לבצע, במיוחד שאתה משחק בריאל מדריד.
[/quote]
מרקוס יורנטה זה שחקן שמאוד מעניין אותי. ראיתי השנה כ10-11 משחקיםשל אלאבס ופרט למשחק אחד שהוא היה ממש חלש מאוד התרשמתי ואהבתי את המשחק שלו. זה עניין של להחליט האם אנחנו נשארים עם קאסמירו או שבא לנו שחקן גדול לעמדה הזו. אם רוצים שחקן גדול לעמדה אבל לא מעניין מי המחליף, קאסמירו או יורנטה. אם נשארים עם קאסמירו אז יורנטה חייב לחזור הביתה ולהיות מחליף. לי יש הרגשה שאחרי תקופה נרצה אותו על חשבון קאסמירו בהרכב.

דבר נוסף - לא הכרת את ליזראזו אה? :wink:

לגבי אמבפה - כמו שרשמו לך זה סיכון גדול , מאוד גדול אפילו. אבל זה לא אומר שאני לא איתך. אני לגמרי בעד להביא את הילד הזה ולקחת את הסיכון. הבעיה היא שכמה שנתחנן וכמה שנרצה להפטר ממנו בנזמה כאן בהרכב לעוד הרבה זמן כנראה. וזה גרוע, כי שחקנים מוכשרים רואים מה קורה למוראטה שכובש בלי סוף, ועושה אחלה עבודה ובמשחק (או אפילו 2-3 ) שאחרי הוא לא מקבל דקה. אני די בטוח שאיסק הצעיר בחר את דורטמונד בגלל שיקולים שכאלו. הנזק שעושים לנו זידאן - בנזמה בתחום הזה (לא נכנס לדיון על איכות המאמן והשחקן תרגעו, רק על הטאבו של בנזמה בהרכב) הוא ענק.

בקשר לקאסמירו - לא אמרתי לשחק בלעדיו, אמרתי להביא מישהו במקומו. אני גם חושב שכל עוד אין לנו קשר אחורי אחר בסגל (תודה זידאן ופרז) אז הוא מאסט. אבל חייב לבוא לו מחליף לטעמי.
וכן גם אני הייתי מאוד רוצה לראות את קובא משחק במקום קרוס יחד עם קאסמירו ולוקה.

לצערי אני נאלץ להסכים, נמשיך לסבול עם בנזמה הנכה. והכי גרוע שהוא יכול להכניס 10 שערים עצמיים ועדיין זידאן יחליט לתת לו את המקום בהרכב.
לגבי חאמס - אני ממש לא מסכים שהוא לא ברמה , אלא פשוט לא מתאים לנו. אין לו מקום במערך או בשיטה שלנו.
אני חושב שיש לו המון כשרון ושהוא יוכל לפרוח מצויין במקום אחר.

לגבי מריאנו - אני חושב שהוא יוכל להתחרות על מקום עם עמית בן שושן. עוד שחקן בלוף, לדעתי אין בו שום דבר מיוחד ואין לו מה למכור. בטח ובטח שלא אצלנו. אם נקבל עליו מיליון יורו כדאי להעיף .

(Juanito 7) #931

אין בעיה שהוא יוכל לפרוח במקום אחר, ואפילו לחזור לעצמו, אבל בוא נגיד את האמת- הוא כבר לא ברמה של ריאל מדריד. גם בגלל הפיחות במעמדו ובמספר הדקות הדל שהוא מקבל. אני מסכים שהוא באמת לא מתאים למערך, הרי שחקן אגף, הוא לא, אבל גם כשהוא משחק הוא לא גורם לזידאן להצטער יותר מדי על כך שהוא לא משתף אותו הרבה. מבחינתי, חאמס הוא אפילו לא החילוף השני מהספסל. פרידה ממנו היא הדבר הנכון לשני הצדדים, למרות שאני לא בטוח שזה יקרה בקיץ הקרוב.

(bixente) #932

אני גם חושב שטוב ל2 הצדדים להיפרד , אבל ממש לא בגלל שהוא לא לרמה הזו.
אני חושב שאין מקום במערך של זידאן (אולי רק התפקוד של איסקו במשחק נגד באיירן , וגם עם טיפה פחות מטלה הגנתית) שבו חאמס יכול להביא את עצמו לידי ביטוי.
אני די בטוח שבמקום אחר שבו הוא כן יוכל לשחק בתפקיד הנכון הוא יפרח.
ואני מאוד מאוד מקווה שניפרד ממנו בקיץ, אסור לנו להשאיר אותו לעוד עונה.

(gev) #933

אני באמת שרוצה לדעת מאיפה ההנחה שאנחנו לא שורדים ללא קאסמירו?
בגלל אותו קלאסיקו? אותו קלאסיקו הייתה שביתה איטלקית של השחקנים נגד בניטז, באותו קלאסיקו שיחקו הBBC יחד עם חאמס כלומר נשארו לנו 2 קשרים שעושים הגנה מתוך 3.

אנשים פה אוהבים סטטיסטקה:
2014-2015, ריאל מדריד כבשה 118 שערים וחטפה 38
2016-2017 ריאל מדריד כבשה 82 שערים וחטפה 33 (ב31 מחזורים)
שנת 2015 הייתה השנה בה התחלנו לנסות את קרוס כקשר אחורי לצד מודריץ וחאמס (פאקינג חאמס) וככה שיחקנו רוב העונה מלבד התקופה בה מודריץ נפצע ואז אפילו עם איסקו.
שנת 2017 (העונה) אנחנו משחקים עם קרוס מודריץ וקאסמירו.
שאר ההרכב בתקופה הזו נשאר זהה יחסית (גם אז היה מדובר בעונה הנוראית של קסיאס).
ניתן לראות פה בבירור שזה שהכנסנו קשר אחורי גרזן במקום חאמס לא באמת שינה משהו, להפך! לפני שנתיים חטפנו בממוצע שער למחזור, והעונה טיפה יותר (33 שערים ב31 משחקים).
אגב אנחנו גם מבקיעים פחות בחצי שער למשחק, שזה המון.

אז לא אני לא אומר לשים את חאמס בהרכב את זה ראינו בעיניים שזה לא עבד נגד הגדולות יותר מידי טוב, אך אם יהיה מדובר בקובא או איסקו, 2 שחקנים שכן עושים הגנה, נקבל תוצאה טובה הרבה יותר מבחינה הגנתית.

חלאס עם השקר של אנחנו קורסים ללא קאסמירו, העונה גם בקלאסיקו הראשון וגם בדרבי הראשון שיחקנו ללא קאסמירו ולי לא זכורה התפרקות, להפך!

אז נכון שאנחנו חכמים יותר מלפני שנתיים, צריך שחקן שגם יודע לתקל כקשר האחורי ולא קרוס (קובא ומודריץ לדוגמה, אולי רכש) ושהקשר ההתקפי גם ידע לעשות הגנה (קובא ואיסקו).
מבחינתי אותה עונה של אנצ’לוטי מהווה הוכחה שלא חייבים גרזן, שעם משחק נכון של הקישור אפשר להגן ללא גרזן.

חלאס עם השקר של הקריסה ללא קאסמירו

(Rock'N'Raul) #934

לא צריך להסתכל דווקא על אותה ריאל מדריד של אנצ’לוטי, מספיק להסתכל על ברצלונה שעשתה קציצות מכל אירופה במשך כמה שנים כשהשחקן האגרסיבי ביותר שלה בקישור היה בוסקטס. פפ גווארדיולה היה מוכן להקריב את האגרסיביות במרכז השדה והפריצות קדימה של טורה בתמורה לשחקן זריז וטכני עם מסירה טובה יותר בדמות בוסקטס. בפועל הוא הפך את הפוזשן להגנה וניצל את זה שהשחקנים שלו היו פחות עייפים מהיריב שהתעסק בלהתרוצץ אחרי אינייסטה, צ’אבי, מסי ושות’ במהלך השנים כדי להפעיל לחץ מסיבי אחרי כל איבוד כדור. לפעמים היה נראה כאילו שהם משחקים לא עם שחקן יותר אלא עם שניים…

בכל אופן אני לא טוען שדווקא קובאצ’יץ’ הוא השחקן המתאים לתפקיד, אני חושב אבל שהתפקיד הזה כן צריך להתקיים במערך שלנו. זה דורש שינויים כמו מחוייבות גדולה יותר של שחקני ההתקפה ויותר טכניקה, אבל אם אנחנו רוצים להתגבר על כך שרונאלדו הולך ומתבגר ואין לנו שום סקורר על בקבוצה מלבדו, ובסקורר אני מתכוון שחקן שנותן 20+ שערים בליגה… צריך להתחיל להתכונן.

בגדול אני מאוד מקווה שזידאן התייחס לעונה הזו כעונת מעבר ממנה הוא מנסה ללמוד על מצב הקבוצה ועל מצב השחקנים הבכירים בסגל ושקסמירו בסה"כ פלסטר, כי אני אישית לא חושב שמה שהוא נותן מספק. קשר אחורי לא יכול להתמזמז עם הכדור עם הוא לא יודע מה לעשות איתו, ובטח ובטח שלא לנסות מסירות מתחכמות וכו’. כמו שנאמר כבר, הוא פשוט לא אחראי מספיק, מאבד כדורים יותר מדי ועושה יותר מדי שטויות. הוא יותר מלגיטימי כשחקן ספסל, לטעמי לא יותר מזה.

(whykds) #935

בארסה זו לא דוגמה. יש אצלם כל כך הרבה דברים שונים. אין מה להשאיל מאפיין אחד אבל להשאיר את כל השאר שונה (כלומר אפשר, אבל ממש לא בטוח שזה יצליח)

(Michael Scofield) #936

ריאל מדריד לא צריכה לקרוס הגנתית כדי להבין שעדיף לה עם קאסמירו מאשר בלעדיו. מספיק פעמים תארים ועונות הוכרעו גם על פאקינג גול או נקודה אחת.
כמו שכתבתי בעבר - כמו שיש כשרון מבחינה התקפית, כך גם יש שחקן שהוא כשרון הגנתי. קאסמירו לא סתם מתאמץ ורץ אחרי שחקנים, הוא גם מאוד כשרוני בזה. הוא יודע באיזה נתיב לרוץ כדי להגיע לסיכול המהלך, באיזה זווית להיכנס לתאקל ואיפה הוא צריך להיות בכל רגע. זה בא לו באוטומט כמו שדריבליסט טוב לרוב יהיה עם אינסטינקטים של חתול. קובא פוטנציאל ענק, אבל בעיקר מבחינה התקפית. הגנתית הוא לא מתקרב לתרומה של הברזילאי וגם לא יגיע. הוא צריך להיות בתפקיד של קרוס או לוקיטה כשזה יסיים את החלק שלו במועדון.

GEV - לגבי זה שלא קרסנו נגד ברצלונה - ברצלונה של השנה היא הברצלונה מהאפורות והפחות דומיננטיות שהמועדון הזה העמיד ב-8 שנים האחרונות. עד כמה שזה יישמע מוזר - ברצלונה של השנה כרגע היא לא מדד לכלום. הפוטנציאל שלהם מן הסתם ענק, אבל יותר מדי משחקים של פסיביות לא מוסברת ובלאגן הגנתי. תוסיף לזה את העובדה שניימאר לא הגיע לעונה הזו בכל מה שנוגע להבקעת שערים ותקבל קלאסיקו שגם יארמנדי יכל להראות סולידי בו. בכללי הקלאסיקו הקודם מהבינוניים שזכורים לי.
מסכים איתך שאפשר להעמיד אחלה משחק הגנה גם בלי קאסמירו. עם כך, כמו שמוריניו אמר פעם על פפה - “אנחנו תוקפים טוב יותר כשהוא בהרכב” - משפט שעל פניו לא ברור, כך אני חושב שעם קאסמירו בהרכב לקבוצה יש יותר הזדמנויות לחטוף כדור במקומות שתופסים את היריבה עם המכנסיים למטה. בשני המצבים (עם קאסמירו ובלי) ריאל יכולה להיראות טוב הגנתית, אך עם קאסמירו אני חושב שריאל יכולה לתקוף טוב יותר.

בגדול אני מאוד מקווה שזידאן התייחס לעונה הזו כעונת מעבר ממנה הוא מנסה ללמוד על מצב הקבוצה ועל מצב השחקנים הבכירים בסגל ושקסמירו בסה"כ פלסטר, כי אני אישית לא חושב שמה שהוא נותן מספק. קשר אחורי לא יכול להתמזמז עם הכדור עם הוא לא יודע מה לעשות איתו, ובטח ובטח שלא לנסות מסירות מתחכמות וכו’. כמו שנאמר כבר, הוא פשוט לא אחראי מספיק, מאבד כדורים יותר מדי ועושה יותר מדי שטויות. הוא יותר מלגיטימי כשחקן ספסל, לטעמי לא יותר מזה.

קאסמירו מתמזמז עם הכדור? לא אחראי? אתה בטוח שאי פעם העפת מבט לכיוון שלו בכלל?
הוא אחד השחקנים הכי אחראיים בהרכב הלא אחראי הזה, כמעט בחיים לא ינסה לעשות משהו שהוא לא יודע. אם יש משהו שהשחקן הזה מבטיח לך כשהכדור אצלו זה שקט.

(Rock'N'Raul) #937

עם הבטחות לא הולכים למכולת. הוא לא אחראי - עושה עבירות טיפשיות, מוסר יותר מדי פעמים לא טוב כשאין עליו לחץ. כל כך הרבה פעמים שהוא חטף כדור ואז איבד אותו עם מסירה טיפשית או כדרור אידיוטי. האם אני בטוח שאי פעם העפתי מבט לכיוון שלו? את האמת שראיתי את שני המשחקים האחרונים שלנו נגד באיירן במלואם ועקבתי בעיקר אחריו, ולמען האמת הוא היה החוליה החלשה שלנו עם לא מעט איבודים. את הרושם הזה קיבלתי גם במשחקים נגד קבוצות חלשות יותר, אבל למזלנו נגדן התחת של זידאן הציל אותנו.

(Michael Scofield) #938

הוא עושה עבירות כי זה חלק מהגדרת התפקיד שלו, מדי פעם הן יוצאות אגרסיביות ממה שהוא תכנן אבל זה מה שאתה מקבל משחקן כל כך אינטסיבי. לגבי עניין המסירות אתה פשוט ממציא. החוליות החלשות שלנו היו בנזמה, בייל, נבאס.
בכללי אתה אולי מצפה ממנו לברק כמו של מודריץ’ או דיוק כמו של קרוס אבל אין לו את זה, זה לא הופך אותו לנגר - הוא דווקא כן יודע לטפל בכדור ולמסור טוב מאוד. מבחינה הגנתית אין לו תחליף בקישור הזה, לא בהרכב ולא על הספסל.

אין דבר כזה התחת של זידאן. אתה לא מנצח כל כך הרבה אם אין לך איכות אבל כבר ראינו שאתה מספר לעצמך מה שאתה רוצה.

(amos12) #939

אתה פשוט מדבר שטויות. קאסמיירו שחקן סופר אחראי, וגם ממש לא נכה עם הכדור כמו שמציגיים אותו כאן.

למעשה קאסמיירו ביחד עם שתי המגנים הוא השחקן אולי הכי חשוב ומשצעותי בהרכב של ריאל.

(Rock'N'Raul) #940

את האמת שכבר התחלתי לכתוב לך תגובה מפורטת אבל אתה פשוט מרדד את השיח עם סופרלטיבים כ"כ מחמיאים כמו:

אז תודה אבל לא תודה. חשבתי שאפשר לנהל איתך דיון ענייני ללא טענות אד הומינם כאלו, לצערי טעיתי.
שבת שלום.

(Michael Scofield) #941

לא אני כתבתי על התחת של זידאן כאילו זה נתון עובדתי שאפשר לעבוד איתו. אתה לא עושה טובה לאף אחד, שבת שלום.